Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
A picipest minden meccsen megkapja a kis tizenegyesét (ha az nem elég, akkor többet is)...gólkirályt csinálnak Danilóból?Bálesz
igen, ez kurva jól hangzik, de szted melyik nem volt jogos?..
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2434371,00.html
Drogbának hál' Isten nincs semmi komoly baja

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Sousa-val először értek egyet amióta látom a munkáját. Burkoltan lebalkánozott minket - igen, minket és nem a focinkat, aki külföldről (No.-ból) idekerül annak szembetűnik egy-két dolog. Lehet hogy csak nálam verte ki a biztosítékot ez hogy elrúgja SUNYI módon a labdát de ha én vagyok és nem Mitrovics én lefejelem az tuti. Nálam ez több meccses eltiltás és nagy pénzbüntetés. Ha nem ill. ha azzal védekezik hogy ez egy teljesen szokványos dolog akkor ne papoljon senki hogy megújulás meg egyebek... + huliganizmus-törvény ugyebár...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
A picipest minden meccsen megkapja a kis tizenegyesét (ha az nem elég, akkor többet is)...gólkirályt csinálnak Danilóból?

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Supka aztán kurva okos. Ő magyaráz az összevásárolt külföldiekről a büdös kispest afrikájával, ahol kb. ugyanannyi külföldi játszott, mint nálunk... Elmehet a....

Nem baj, reméljük minden meccsen kapnak 2-3 11-est, nehogy égnie kelljen a büdös pofájának.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Supka milyen "korrekt" nyilatkozatot tolt le ezek után....

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ez a Blackburn is egy vicc. Most nézem, kihagytak két tizenegyest, majd az Everton a hosszabbításban szerzett győztes gólt Arteta révén, büntetőből. 😂 Steve Kean nem PL-szint, ha nem szabadulnak meg tőle gyorsan, kiesés lesz a vége.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Először csak azt akartam írni hogy paraszt Supka de mire ide jutottam már azt kell h mondjam paraszt Kispest... 😀davemayer
Hála istennek, hogy azt a rohadt nigrót kiállította az a gyökér... Gyönyörű volt Akassou komolyan mondom, ritkán látni ilyen gyönyörű munkát, hogy szembeköpöm a másikat, aztán pofáraesek, mintha nekem fájna... Istenem, hogy ezt az undorító fosadék bandát nem vertük meg...
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a.kacsa, Meireles sérült. 😛

Persze ma csatlakozott hozzá Kelly, és lehet Lucas is. Utóbbinak qrvára nem kéne mondjuk.
Egyébként ez a bíró még angol szinten is elképesztő nagy fasz - és most a legkevésbé a tizenegyesgyanús kezezés miatt mondom.Mikey
el is felejtettem már. köszönöm a headsupot 😊
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Először csak azt akartam írni hogy paraszt Supka de mire ide jutottam már azt kell h mondjam paraszt Kispest... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Pláne hogy 102 perces volt a meccs 😀Hanni
Elgépeltem. 😊 Bazzaninak akkor se lehet kellemes. 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én ezt nem hiszem el bazdmeg. Jólvan ennyi elég volt mára...
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 737 — Poloska confirmed
a.kacsa, Meireles sérült. 😛

Persze ma csatlakozott hozzá Kelly, és lehet Lucas is. Utóbbinak qrvára nem kéne mondjuk.
Egyébként ez a bíró még angol szinten is elképesztő nagy fasz - és most a legkevésbé a tizenegyesgyanús kezezés miatt mondom.Mikey
Eddig teljesen jó ítéletei voltak, nem tudom mi bajod vele. 😐

Igazság szerint a 110. percben szerezték a harmadik gólt. 😀vassadi
Pláne hogy 102 perces volt a meccs 😀
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
0-1ről D-be raktam a Chelsea meccset.
Persze,hogy a 90. percben lövik a 3.gólt.
Köszi tippmix,már megint.Bazzani
Igazság szerint a 110. percben szerezték a harmadik gólt. 😀
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
a.kacsa, Meireles sérült. 😛

Persze ma csatlakozott hozzá Kelly, és lehet Lucas is. Utóbbinak qrvára nem kéne mondjuk.
Egyébként ez a bíró még angol szinten is elképesztő nagy fasz - és most a legkevésbé a tizenegyesgyanús kezezés miatt mondom.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A legnagyobb baromság, hogy labdakiengedés közben fellököm a másikat a picsába, és nincsen semmi.
Jólvan, semmi sem szabálytalan. LOL kivéve ha mi csináljuk.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
0-1ről D-be raktam a Chelsea meccset.
Persze,hogy a 90. percben lövik a 3.gólt.
Köszi tippmix,már megint.Bazzani
kb a 99. percben volt nem a 90.-ben 😛 hátha ettől jobb 😀

a honvéd meg egy kibaszott vicc, hihetetlen mákjuk van minden egyes meccsen, ettől függetlenül grat nekik

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
annyira jó szép focit nézni, hogy nem a carroll lófajére próbáljuk ívelgetni a labdát 😊 suarez-kuty- downing hármas meg elég jól érzi egymást. én mondjuk henderson helyett játszatnám rault, de nagyjából ez a legerősebb felállás 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
0-1ről D-be raktam a Chelsea meccset.
Persze,hogy a 90. percben lövik a 3.gólt.
Köszi tippmix,már megint.

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Legutóbb azt hallottam, hogy Kaposvárra (vagy KTE-be, sztem előbbi) megy kölcsönbe. Nem tudom, lehet Alves miatt is kivárnak, mert ha elmegy, akkor tán nem adnánk kölcsön. De amúgy nem tudom.

Nikolic az elmúlt 6 fordulóban összesen talán egy félidőnyit játszott, aztán így is messze a legveszélyesebb játékosunk... Érthetetlen a mellőzése. Még akkor is, ha Alvest a törvény tiltja, hogy padra ültessük.

Jólvan megjött Gosztó, akkor most egy back-to-back gólpassz Nikoliccsal és ott is van 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Dzsudzsák kulccsont törés. We are fucked.Hanni
Az nagyon kemény.
Stieber kezdő lehet egyből...

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Sousa nem éli meg a tavaszt.
Mondjuk ez előre borítékolható volt.

több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 737 — Poloska confirmed
Dzsudzsák kulccsont törés. We are fucked.
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de basszus BL/világbajnoki meccseken meg tök jól fúj....ennyire magával rántja az nb1 posványa? 😀

Nikolic kapufájánál egyből eszembe jutottál TV-s kollega...Lencsével amúgy mivan? Hollandiába se kell? nem akar jönni az Üllőire? 😀

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt am jól láttam, h ez a fasz kassai csak sárgát adott volna érte? és 2. miatt lett csak piros?Divat
A soccer legnagyobb poénja, hogy Kassai a világ egyik legjobb sporija. Nem egy nagy minőség a magyar mezőny, de még abban is lefele lóg ki. Természetesen a 11-es teljesen jogos volt, de ettől függetlenül ahány meccsen látom, mindig meggyőződhetek róla, hogy össze-vissza fújkál.


JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ Behozza Nikolicsot, és azonnal gólhelyzetbe kerül? Na ne baaaassz, de meglepődtem... Kb. első jó döntése PS-nek, hogy csatárt hozott kp helyére ilyen helyzetben. Meg az, hogy Nikolicsnak nem 5 percet ad.