Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
De Mbappé még mindig fekete. Vagy ez már nem szempont?
Őszentsége Sobri Jóska
Ez már kezd kva unalmas lenni.
roberto23
Kérdezd erről Viniciust... 😀
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
De Mbappé még mindig fekete. Vagy ez már nem szempont?
Őszentsége Sobri Jóska
Ez már kezd kva unalmas lenni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
??? Az az Mbappé akit telesírta a sajtót egész évben, hogy ő nem hajlandó középcsatárt játszani, és ha nem változik ő elmegy és hogy a PSG nem tett eleget a szerződésüknek, azzal, hogy nem hoztak igazi magas szintű 9est a csapatba és a Francia válogatott mennyivel jobb, mert ott van Giroud meg Benzema ?
Sixo
A világ legnagyobb primadonnája, neki ott a helye.
A PSG porject nem mozdul, a VB project kifutott, ott is át kell állni valamiféle racionális működésre, közben még egy kuka év a karrierjéből, új edző jön , új csapat épülhet, tökéletes idő a lelépéshez.
A Realnak is kényelmesebb idén, főleg ha Carlo is lelép, lehet hogy egy új edzőnél (Akár olyan edzővel is,akit ő hoz? Tavaly ezt sem tehette volna meg...) struktúrában nem is kell Benzema posztját betöltenie.
Tony Adams
Azért a Real nem PSG, hogy egy játékos fogja eldönteni, hogy ki lesz az edző.

Mbappe tehetségben top, de viselkedésben egy rossz Neymar. És mivel a világ primadonnaja, pont a PSG-ben a helye.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
De Mbappé még mindig fekete. Vagy ez már nem szempont?

11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
??? Az az Mbappé akit telesírta a sajtót egész évben, hogy ő nem hajlandó középcsatárt játszani, és ha nem változik ő elmegy és hogy a PSG nem tett eleget a szerződésüknek, azzal, hogy nem hoztak igazi magas szintű 9est a csapatba és a Francia válogatott mennyivel jobb, mert ott van Giroud meg Benzema ?
Sixo
A világ legnagyobb primadonnája, neki ott a helye.
A PSG porject nem mozdul, a VB project kifutott, ott is át kell állni valamiféle racionális működésre, közben még egy kuka év a karrierjéből, új edző jön , új csapat épülhet, tökéletes idő a lelépéshez.
A Realnak is kényelmesebb idén, főleg ha Carlo is lelép, lehet hogy egy új edzőnél (Akár olyan edzővel is,akit ő hoz? Tavaly ezt sem tehette volna meg...) struktúrában nem is kell Benzema posztját betöltenie.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
Tony Adams
??? Az az Mbappé akit telesírta a sajtót egész évben, hogy ő nem hajlandó középcsatárt játszani, és ha nem változik ő elmegy és hogy a PSG nem tett eleget a szerződésüknek, azzal, hogy nem hoztak igazi magas szintű 9est a csapatba és a Francia válogatott mennyivel jobb, mert ott van Giroud meg Benzema ?

11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Akkor most már szabad az út Mbappé előtt a Realhoz.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Nem tudom az erdetiben hogyan hangzott el, de azért ez fincsi... 😂🙈😏

„Karim Benzema karrierje a Real Madridnál a viselkedés és a professzionalizmus jó példája volt, klubunk értékeit képviselte. Kiérdemelte, hogy szabadon dönthessen a jövőjéről.”

Innen:  www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-benzema-tavozik-a-klubtol-hivatalos-2960623
Sinisa
sokat elárul a madridról hogy benzema viselkedését példának tekintik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem tudom az erdetiben hogyan hangzott el, de azért ez fincsi... 😂🙈😏

„Karim Benzema karrierje a Real Madridnál a viselkedés és a professzionalizmus jó példája volt, klubunk értékeit képviselte. Kiérdemelte, hogy szabadon dönthessen a jövőjéről.”

Innen:  www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-benzema-tavozik-a-klubtol-hivatalos-2960623

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo
Hivatalos honlapon is fent van.

Érezte, hogy már nem megy azon a szinten amit elvár, és elmegy pénzt halmozni. Rendben van ez így. Leginkább Ronaldo szerű csatár
FLZOLI
Egyetértek. Jó döntés a részéről.

Bár engem ez most sokkolt, pláne azok után, ahogy végül úgy nézett ki, h mégis marad.

Nekem nagyon fog hiányozni. Mivel nekem az elejétől nagy kedvencem volt Benzema, engem ez most jobban megérint, mint mikor Ronaldo ment. Egyelőre nem nagyon tudom elképzelni nélküle a csapatot.
roberto23
a legokosabb támadója volt a margitnak Raul óta, de az egész csapatot véve is nagyon elöl van.
szerencs, hogy belőle csak egy van, mert egy Benzemával ugyan sok mindent nyertek, de kettővel kb mindent nyertek volna.
slowmotion
Veszélyes terepre tévedtél. El fog jönni az az idő amikor a csapatok klónozzák maguknak a tehetségeket. 😃
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo
Hivatalos honlapon is fent van.

Érezte, hogy már nem megy azon a szinten amit elvár, és elmegy pénzt halmozni. Rendben van ez így. Leginkább Ronaldo szerű csatár
FLZOLI
Egyetértek. Jó döntés a részéről.

Bár engem ez most sokkolt, pláne azok után, ahogy végül úgy nézett ki, h mégis marad.

Nekem nagyon fog hiányozni. Mivel nekem az elejétől nagy kedvencem volt Benzema, engem ez most jobban megérint, mint mikor Ronaldo ment. Egyelőre nem nagyon tudom elképzelni nélküle a csapatot.
roberto23
a legokosabb támadója volt a margitnak Raul óta, de az egész csapatot véve is nagyon elöl van.
szerencs, hogy belőle csak egy van, mert egy Benzemával ugyan sok mindent nyertek, de kettővel kb mindent nyertek volna.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo

Sixo
Al Ittihad lesz ebből akkor.

11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo
Hivatalos honlapon is fent van.

Érezte, hogy már nem megy azon a szinten amit elvár, és elmegy pénzt halmozni. Rendben van ez így. Leginkább Ronaldo szerű csatár
FLZOLI
Egyetértek. Jó döntés a részéről.

Bár engem ez most sokkolt, pláne azok után, ahogy végül úgy nézett ki, h mégis marad.

Nekem nagyon fog hiányozni. Mivel nekem az elejétől nagy kedvencem volt Benzema, engem ez most jobban megérint, mint mikor Ronaldo ment. Egyelőre nem nagyon tudom elképzelni nélküle a csapatot.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo
Hivatalos honlapon is fent van.

Érezte, hogy már nem megy azon a szinten amit elvár, és elmegy pénzt halmozni. Rendben van ez így. Leginkább Ronaldo szerű csatár

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

Sixo

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Internet is not the reality, Karim stay
Aha, persze

Szerkesztette: zacknorb
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Rice állítólag közel a Bayernhez. 24 órával ezelőtt meg az Arsenalhoz volt közel …
csebi
Gyengébbik Sikeresebb Hernandez meg egyre távolabb.

Sixo
egyreszt fixed. masreszt 60 M EUR arrol beszelnek. ami, ha igy folytatja a serulekenyseget talan nem annyira rossz meg ha boven minuszos lesz igy is. de ha odamegy akkor nagy eselyt ad a tesonak, hogy hosszu evek alatt sikeressegben behozza ot. ha o is es Pavard is megy akkor komolyan erositeni kell a hatved vonalon is. ami hianyzik mint szar a zsebbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Most mivan? Nem az vót ,hogy marad?

11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Serie B harmadik feljutója a 3. Bari - 5. Cagliari párharc győztese lesz.

Mivel Löfli és Warrb is rasszista és nem hajlandóak a Brazil ligát coverelni, így itt egy gól tegnapról a Cruzeiro - Atletico meccsről. Egy Európában és Kínában is ismert névtől

Sixo
bocsi, én a holland másodosztály playoffját néztem, ahol a tizipárbajban nyolcból hatot kihagytak 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
A Serie B harmadik feljutója a 3. Bari - 5. Cagliari párharc győztese lesz.

Mivel Löfli és Warrb is rasszista és nem hajlandóak a Brazil ligát coverelni, így itt egy gól tegnapról a Cruzeiro - Atletico meccsről. Egy Európában és Kínában is ismert névtől

11 hónapja
YoungZeeZee 7 940
 telex.hu/gazdasag/2023/06/03/k-monitor-nemzeti-sport-allamositas-veszteseg
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Rice állítólag közel a Bayernhez. 24 órával ezelőtt meg az Arsenalhoz volt közel …
csebi
Gyengébbik Hernandez meg egyre távolabb.

11 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Rice állítólag közel a Bayernhez. 24 órával ezelőtt meg az Arsenalhoz volt közel …
csebi
Tegnap ilyenkor meg pont azt írták, hogy elutasította a Bayernt. Majd ha dekázgat valamelyik stadionban kiderül, ennyi ellentétes infónál én már elengedtem.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Rice állítólag közel a Bayernhez. 24 órával ezelőtt meg az Arsenalhoz volt közel …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
PSG hazai pályán kikapott a Clermont Foottól, úgy hogy a vendéget hibáztak 11est, vett el VAR tőlük gólt. Így a szezon végére 1 ponttal nyerték meg a Liguent a Lens előtt.