Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Benzema meg Al-Ittihad lett
Cé volt úgy néz ki, aki az első dominót feldöntötte, meg is kapta minden savat, hogy az utána jövőknek már ne kelljen 🙄
bogec7
Csak neki vallásilag/kulturálisan azért beleillik
Heisman nádor
Cé továbbra se azért kapta a savat mert odamegy
hanem mert előadta hogy az nem visszalépés és hogy ő még mindig a csúcson van és 2 kézzel kapkodnak érte
Negritis, a vajda
Ugyan már. Ronaldo azért kapta a savat mert ő Ronaldo, nem kell ezt túlmagyarázni.
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ugarte pedig a PSG-be megy, lehet megpróbálnak egy jó csapatot építeni Mbappe mögé a Messi/Neymar fizetésből

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
McAlister szerintem nem ér 60 milliót közel sem de a meglevő állománynál így is fényévekkel jobb.

Az egy dolog, hogy a Pool most megpróbálja rendbe tenni a hitvány középpályát de közben a védelem és a támadószekció szépen amortizálódik.
FLZOLI
ugye Gravenbrechet mondjak hozzatok eloszeretettel. nem tudom mennyire lenne elorelepes nektek illetve, hogy ilyen tipusu kp kell-e nektek vagy inkabb az orzovedoveroember McAlister (sztem inkabb utobbi).
csebi
Én "sajnos" Real fertőződött vagyok így a királyi többes itt nem érvényes 🙂

Gravenbrecht szerintem bukta, vissza kellene lépjen legalább egy szintet mint Renato Sanchez hogy még legyen érdemi karrierje. Valami angol középcsapat vagy olasz, spanyol top4-6-ból valaki
FLZOLI
a McAllister név jól cseng kop földön elvégre csak volt egy kopasz aki szép sikereket ért el nálunk
sztem se ért 60at de a "hazai nevelés" felárat levéve nem vészes
és igen ütköző VKP kell mer Fabinho látványosan fogyott el más meg már nincs is
Gravenbechről keveset tudok nemtom hogy ő mennyire segítene
kéne még 1 középső védő valszeg mer VVD-Konaté duóval ki lehet állni viszont ha Matip vagy Gomez pályára lép fázok
és a kezdő duó se volt épp kiemelkedő idén
a széleken sztem megvagyunk
a támadószekció átalakul, ott kevésbé aggódok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
McAlister szerintem nem ér 60 milliót közel sem de a meglevő állománynál így is fényévekkel jobb.

Az egy dolog, hogy a Pool most megpróbálja rendbe tenni a hitvány középpályát de közben a védelem és a támadószekció szépen amortizálódik.
FLZOLI
ugye Gravenbrechet mondjak hozzatok eloszeretettel. nem tudom mennyire lenne elorelepes nektek illetve, hogy ilyen tipusu kp kell-e nektek vagy inkabb az orzovedoveroember McAlister (sztem inkabb utobbi).
csebi
Én "sajnos" Real fertőződött vagyok így a királyi többes itt nem érvényes 🙂

Gravenbrecht szerintem bukta, vissza kellene lépjen legalább egy szintet mint Renato Sanchez hogy még legyen érdemi karrierje. Valami angol középcsapat vagy olasz, spanyol top4-6-ból valaki

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
McAlister szerintem nem ér 60 milliót közel sem de a meglevő állománynál így is fényévekkel jobb.

Az egy dolog, hogy a Pool most megpróbálja rendbe tenni a hitvány középpályát de közben a védelem és a támadószekció szépen amortizálódik.
FLZOLI
ugye Gravenbrechet mondjak hozzatok eloszeretettel. nem tudom mennyire lenne elorelepes nektek illetve, hogy ilyen tipusu kp kell-e nektek vagy inkabb az orzovedoveroember McAlister (sztem inkabb utobbi).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
McAlister szerintem nem ér 60 milliót közel sem de a meglevő állománynál így is fényévekkel jobb.

Az egy dolog, hogy a Pool most megpróbálja rendbe tenni a hitvány középpályát de közben a védelem és a támadószekció szépen amortizálódik.

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Benzema meg Al-Ittihad lett
Cé volt úgy néz ki, aki az első dominót feldöntötte, meg is kapta minden savat, hogy az utána jövőknek már ne kelljen 🙄
bogec7
Csak neki vallásilag/kulturálisan azért beleillik
Heisman nádor
Cé továbbra se azért kapta a savat mert odamegy
hanem mert előadta hogy az nem visszalépés és hogy ő még mindig a csúcson van és 2 kézzel kapkodnak érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 179
Benzema meg Al-Ittihad lett
Cé volt úgy néz ki, aki az első dominót feldöntötte, meg is kapta minden savat, hogy az utána jövőknek már ne kelljen 🙄
bogec7
Csak neki vallásilag/kulturálisan azért beleillik
Heisman nádor
ez a része igaz, de azért neki inkább benne volt még 1-2 év hasonló szinten, mint amit eddig tolt.
Cé meg kb levezetni ment már...meg persze végtelen pénzt keresni, de az mind2 esetben igaz.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
11 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Benzema meg Al-Ittihad lett
Cé volt úgy néz ki, aki az első dominót feldöntötte, meg is kapta minden savat, hogy az utána jövőknek már ne kelljen 🙄
bogec7
Csak neki vallásilag/kulturálisan azért beleillik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 179
Benzema meg Al-Ittihad lett
Cé volt úgy néz ki, aki az első dominót feldöntötte, meg is kapta minden savat, hogy az utána jövőknek már ne kelljen 🙄

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
olaszoknál hogyhogy lesz egy Spezia - Verona a bennmaradásért, ez valami új szabály?
Löfli
90-es évek végén, 2000-es elején volt ilyen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 429
Az ilyen ki-ki meccsek a legkorrektebb megoldások ilyen esetekben.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 829 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem, csak az első és a 17. helyért van ilyen:

"If after all 38 games there are two teams tied on points for first place or for 17th, the last safety spot, the team that wins the scudetto or stay up at 17th is decided by a single-legged play-off game of 90 minutes and penalties (no extra time), to be held at a neutral venue. If at least three teams are tied for one of those spots, then the two teams to play in the match is decided by a mini table between the teams involved using the tiebreakers below. For a tie in any other position the deciding tie-breakers are as follows:

Head-to-head points
Goal difference of head-to-head games
Goal difference overall
Higher number of goals scored
Play-off game at a neutral venue if relevant to decide European qualification or relegation; otherwise by coin flip"


Szerkesztette: zacknorb
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 829 — Kinek mit intézett a kormánya
olaszoknál hogyhogy lesz egy Spezia - Verona a bennmaradásért, ez valami új szabály?
Löfli
ja, pontazonosságnál asszem kiesésnél meg bajnoki címnél is (sőt talán a nemzetközi kupahelyekért is) döntő meccs
11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
olaszoknál hogyhogy lesz egy Spezia - Verona a bennmaradásért, ez valami új szabály?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Dominik Szoboszlai ‘s reaction to a Frankfurt fan yesterday 🤣🥇 Sixo
amugy nekem ez nem tetszik szvsz.
csebi
lereagálhatta volna rosszabbul is.
deyell
nekem nem mukodik a link.
csebi
nincs link, csak elkúrtam a quote-ot

choose life
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Dominik Szoboszlai ‘s reaction to a Frankfurt fan yesterday 🤣🥇 Sixo
amugy nekem ez nem tetszik szvsz.
csebi
lereagálhatta volna rosszabbul is.
deyell
nekem nem mukodik a link.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Dominik Szoboszlai ‘s reaction to a Frankfurt fan yesterday 🤣🥇
Sixo
amugy nekem ez nem tetszik szvsz.
csebi
lereagálhatta volna rosszabbul is.

Szerkesztette: deyell

choose life
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott

Sixo
amugy nekem ez nem tetszik szvsz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
BVSC MB2!!! FM24-et garantáltan megveszem! 😀
Löfli
van alsobb osztalyu pack. megyei csapattal is tudsz kezdeni.
Kenny
bizony. amugy elkepeszto, hogy van maltai package is, ami lemegy a maltai 3. osztalyig, plusz Gozorol is benne van 2 osztaly foci ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Tony Adams
Hogy fog hiányozni:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na most már tényleg CONCACAF BL-győztes a Leon @warr_b


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
YoungZeeZee 7 940

Tony Adams
Az egyik legnagyobb.