Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Szegeny gombas Eto-palya siralmas allapotban van.
10 hónapja
Győrben mi ez a gyep te jó ég?!
10 hónapja
győri rendőröknek úgy látom azért nem lesz nyugodt napjuk 😊
10 hónapja
Persze, így is már mindenki is ezeréves Liverpool szurkoló Magyarországon... 😕Hülye volt a Liverpool, rossz hátvédet vett meg. Pedig lehetett volna 4 magyar is a poolban.Nem marad, jön egyből.Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Tony Adams
Mikey
Sixo
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Svédeknél is alakul a Cinderella story:Mjällby AIF, a club that plays in a Swedish town called Hällevik with a population of less than 1,000, is currently four points clear at the top of the Allsvenskan with 11 games to play
10 hónapja
Hülye volt a Liverpool, rossz hátvédet vett meg. Pedig lehetett volna 4 magyar is a poolban.Nem marad, jön egyből.Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Tony Adams
Mikey
10 hónapja
Guéhivel is megvan a szerződés, csak a Palace-szal kell még egyezkedni. De elvileg már ott is csak az ütemezésen megy az egyezkedés.mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Nem marad, jön egyből.Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Tony Adams
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Mai infók alapján Gulával mennek neki kezdőként a szezonnak Leipzigben.
10 hónapja
Friss transzferek:Bafodé Diakité (francia, v) LOSC Lille -> Bournemouth 35 millió EUR
Arijanet Muric (koszovói, kapus) Ipswich -> Sassuolo kölcsönbe
Lautaro Giannetti (argentin, v) Udinese -> Antalyaspor átigazolási ár nem nyilvános
Rav van den Berg (holland, v) Middlesbrough -> 1. FC Köln 8 millió EUR
Oliver Sörensen (dán, kp) Midtjylland -> Parma 8 millió EUR
Koni De Winter (belga, v) Genoa -> AC Milan 20 millió EUR
Fabio Andrea Ruggeri (olasz, v) Lazio -> Carrarese ingyé
Mayckel Lahdo (svéd, cs) AZ Alkmaar -> Nantes kölcsönbe
Mahdi Camara (francia, kp) Brest -> Rennes 8 millió EUR
Ibrahim Cissoko (holland, cs) Toulouse -> Bolton kölcsönbe
Franco Mastantuono (argentin, cs) River Plate -> Real Madrid 45 millió EUR

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
nem Elliottot hoznám, hanem Sepp van den Berget, akit '19be megvettünk és kb végig kölcsönbe voltTok mindegy, Guehi jatszhat azonnal, Leoni alsohangon szerintem ket ev. De ahogy a Liverpool elherdalja azert Elliott-tot, azert ez most szerintem nem jo dontes Leonitol. De nem az en dolgom. Mindenesetre akar az egyik, akar mindketto egyszerre, nem hulyeseg egyik sem es van benne racio, ha a jovo vedelmet nezem, mivel Van Dijk sem lesz fiatalabb, arra sem art gondolni. 34 eves es amint elkezd belassulni, sulyos gondjai lesznek a PL-ben. Amig o szepen elszurkul, addig Leonit fel lehet epiteni, Guehi meg adott.mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Negritis, a vajda
Stez
sokat vártunk tőle papíron, de nem jött ki belőle
hátha most a Brentfordba majd sikerül
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Tok mindegy, Guehi jatszhat azonnal, Leoni alsohangon szerintem ket ev. De ahogy a Liverpool elherdalja azert Elliott-tot, azert ez most szerintem nem jo dontes Leonitol. De nem az en dolgom. Mindenesetre akar az egyik, akar mindketto egyszerre, nem hulyeseg egyik sem es van benne racio, ha a jovo vedelmet nezem, mivel Van Dijk sem lesz fiatalabb, arra sem art gondolni. 34 eves es amint elkezd belassulni, sulyos gondjai lesznek a PL-ben. Amig o szepen elszurkul, addig Leonit fel lehet epiteni, Guehi meg adott.mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Negritis, a vajda
10 hónapja
Inkabb kaptunk volna ki 5-0-ra, de baszki, igy... A 60-70 percig siman jobbak voltunk, majd a tizik alatt is elonybe kerult a csapat, erre L.Na mindegy, a Burnley elleni kb fontosabb lesz, en felultem a Thomas Gozmodonyra, biztato volt a mai.
Igazabol a csereken mult foleg, ott megjobban kijott a szinvonalbeli kulonbseg a ket csapat kozott.
10 hónapja
mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Tel....a kapus már feküdt a másik oldalon, erre mellérúgja...jaj istenem
10 hónapja
Jól van csak a szokásos csóker Spurs....az EL döntő rendszer hiba volt
10 hónapja
Nem marad.Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.Viszont elvileg Guehi maradMi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
slowmotion
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Tony Adams
10 hónapja
2-0 a legveszélyesebb eredmény, mert...Mert Orbán egy buzi
petey
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Meg is èrdemeljük ahogy hagytuk őket 😡
10 hónapja
Hopsz cváj cu cváj
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
YoungZeeZee
9 847
Ez a PéEsGé ,hogy tökbe nyert tavaly BL-t?mondjuk most sokat pihiztek es nem is fognak mert jovore bl
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Ez a PéEsGé ,hogy tökbe nyert tavaly BL-t?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018