Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Szegeny gombas Eto-palya siralmas allapotban van.

10 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Győrben mi ez a gyep te jó ég?!

10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
győri rendőröknek úgy látom azért nem lesz nyugodt napjuk 😊
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.
Tony Adams
Nem marad, jön egyből.
Mikey
Hülye volt a Liverpool, rossz hátvédet vett meg. Pedig lehetett volna 4 magyar is a poolban.
Sixo
Persze, így is már mindenki is ezeréves Liverpool szurkoló Magyarországon... 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Svédeknél is alakul a Cinderella story:

Mjällby AIF, a club that plays in a Swedish town called Hällevik with a population of less than 1,000, is currently four points clear at the top of the Allsvenskan with 11 games to play
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.
Tony Adams
Nem marad, jön egyből.
Mikey
Hülye volt a Liverpool, rossz hátvédet vett meg. Pedig lehetett volna 4 magyar is a poolban.

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)
Negritis, a vajda
Guéhivel is megvan a szerződés, csak a Palace-szal kell még egyezkedni. De elvileg már ott is csak az ütemezésen megy az egyezkedés.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.
Tony Adams
Nem marad, jön egyből.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mai infók alapján Gulával mennek neki kezdőként a szezonnak Leipzigben.
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:
Bafodé Diakité (francia, v) LOSC Lille -> Bournemouth 35 millió EUR
Arijanet Muric (koszovói, kapus) Ipswich -> Sassuolo kölcsönbe
Lautaro Giannetti (argentin, v) Udinese -> Antalyaspor átigazolási ár nem nyilvános
Rav van den Berg (holland, v) Middlesbrough -> 1. FC Köln 8 millió EUR
Oliver Sörensen (dán, kp) Midtjylland -> Parma 8 millió EUR
Koni De Winter (belga, v) Genoa -> AC Milan 20 millió EUR
Fabio Andrea Ruggeri (olasz, v) Lazio -> Carrarese ingyé
Mayckel Lahdo (svéd, cs) AZ Alkmaar -> Nantes kölcsönbe
Mahdi Camara (francia, kp) Brest -> Rennes 8 millió EUR
Ibrahim Cissoko (holland, cs) Toulouse -> Bolton kölcsönbe
Franco Mastantuono (argentin, cs) River Plate -> Real Madrid 45 millió EUR


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)
Negritis, a vajda
Tok mindegy, Guehi jatszhat azonnal, Leoni alsohangon szerintem ket ev. De ahogy a Liverpool elherdalja azert Elliott-tot, azert ez most szerintem nem jo dontes Leonitol. De nem az en dolgom. Mindenesetre akar az egyik, akar mindketto egyszerre, nem hulyeseg egyik sem es van benne racio, ha a jovo vedelmet nezem, mivel Van Dijk sem lesz fiatalabb, arra sem art gondolni. 34 eves es amint elkezd belassulni, sulyos gondjai lesznek a PL-ben. Amig o szepen elszurkul, addig Leonit fel lehet epiteni, Guehi meg adott.
Stez
nem Elliottot hoznám, hanem Sepp van den Berget, akit '19be megvettünk és kb végig kölcsönbe volt
sokat vártunk tőle papíron, de nem jött ki belőle
hátha most a Brentfordba majd sikerül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)
Negritis, a vajda
Tok mindegy, Guehi jatszhat azonnal, Leoni alsohangon szerintem ket ev. De ahogy a Liverpool elherdalja azert Elliott-tot, azert ez most szerintem nem jo dontes Leonitol. De nem az en dolgom. Mindenesetre akar az egyik, akar mindketto egyszerre, nem hulyeseg egyik sem es van benne racio, ha a jovo vedelmet nezem, mivel Van Dijk sem lesz fiatalabb, arra sem art gondolni. 34 eves es amint elkezd belassulni, sulyos gondjai lesznek a PL-ben. Amig o szepen elszurkul, addig Leonit fel lehet epiteni, Guehi meg adott.

10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Inkabb kaptunk volna ki 5-0-ra, de baszki, igy... A 60-70 percig siman jobbak voltunk, majd a tizik alatt is elonybe kerult a csapat, erre L.

Na mindegy, a Burnley elleni kb fontosabb lesz, en felultem a Thomas Gozmodonyra, biztato volt a mai.

Igazabol a csereken mult foleg, ott megjobban kijott a szinvonalbeli kulonbseg a ket csapat kozott.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
mind2 akarjuk sztem, nem véletlenül (Konaté ugye szinte biztos hogy nem hosszabbít a nyáron)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tel....a kapus már feküdt a másik oldalon, erre mellérúgja...jaj istenem
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van csak a szokásos csóker Spurs....az EL döntő rendszer hiba volt
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi van? Vettünk valakit? Védő? (Nem vagyok képben, nyaralunk, le vagyok maradva hírek tekintetében)
slowmotion
Giovanni Leoni, Parma, 18 eves kozephatved. A legnagyobb olasz tehetsegnek tartjak. 35 millaert lehozta Romano a hirvigot.
Stez
Viszont elvileg Guehi marad
Negritis, a vajda
Az engem nem izgat, o nincs kepben a Milannal. De nyilvan azert veszi Leonit a Liverpool, mert Guehit 35 millaert nem kaptak volna meg. Leoni viszont rizikos, jo felszezonja volt a Parmaban, de a lababan osszesen van 1200 perc Serie A-meccs, illetve amugy nem egy gyors vedo, neki azert szvsz kelleni fog jo ket ev, hogy felvegye a PL-iramot. Meg o azert meg nagyon nem komplett jatekos, nyilvan 18 evesen nem is lehet az. O a jovo jatekosa.
Stez
Marad is még 1 évet a Parmánál, okos húzás, teljesen jó deal.
Tony Adams
Nem marad.

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
2-0 a legveszélyesebb eredmény, mert...
petey
Mert Orbán egy buzi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is èrdemeljük ahogy hagytuk őket 😡
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
2-0 a legveszélyesebb eredmény, mert...

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Hopsz cváj cu cváj

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
egyszer megnézném, ahogy @Sixo felolvassa a madagaszkári kezdő 11-et részegen
Löfli
Te vagy részeg vagy én?
Sixo
én már nem alkoholizálom, úgyhogy te
Löfli
Jogos, durva is lenne egy iszákos spori a megye2ben.

10 hónapja
YoungZeeZee 9 847
Ez a PéEsGé ,hogy tökbe nyert tavaly BL-t?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
mondjuk most sokat pihiztek es nem is fognak mert jovore bl
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
lol, vért izzadva gólt rúgnak, erre les. ikszdé.

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez a PéEsGé ,hogy tökbe nyert tavaly BL-t?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018