Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
Kint meleg lesz a pite, itthon sima
JC6 - a ruszki
Idegenben 1-2, otthon 3-0

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hmm, a Topolya elviheti Holendert.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 289
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
Kint meleg lesz a pite, itthon sima
JC6 - a ruszki
ezzel a védelemmel az NB1-ben szétszednek.
Kenny
Kiváncsi vagyok nagyon a következő szezonra. Szerintem hiba volt az orosszal hosszabbítani
JC6 - a ruszki
Kevesen vannak akik ertik, de kivanom Hajnalnak is, hogy repüljön vele. Ertelmetlen bevasarlasok tomkelege folyik adobol.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.
Sixo
Amúgy csak a harmadik.
A Dél-Szudán-Gambia és a Sierra Leone-Nigéria volt még.
warr_b
meg hollandia.olasz tegnap előtt, meg tegnap a svájc román is majdnem annyi lett
Sixo
Ja, azt hittem Afrikára érted.
warr_b
vegyesen

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.
Sixo
Amúgy csak a harmadik.
A Dél-Szudán-Gambia és a Sierra Leone-Nigéria volt még.
warr_b
meg hollandia.olasz tegnap előtt, meg tegnap a svájc román is majdnem annyi lett
Sixo
Ja, azt hittem Afrikára érted.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.
Sixo
Amúgy csak a harmadik.
A Dél-Szudán-Gambia és a Sierra Leone-Nigéria volt még.
warr_b
meg hollandia.olasz tegnap előtt, meg tegnap a svájc román is majdnem annyi lett

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 350
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
Kint meleg lesz a pite, itthon sima
JC6 - a ruszki
ezzel a védelemmel az NB1-ben szétszednek.
Kenny
Kiváncsi vagyok nagyon a következő szezonra. Szerintem hiba volt az orosszal hosszabbítani
11 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
Kint meleg lesz a pite, itthon sima
JC6 - a ruszki
ezzel a védelemmel az NB1-ben szétszednek.

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.
Sixo
Amúgy csak a harmadik.
A Dél-Szudán-Gambia és a Sierra Leone-Nigéria volt még.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.
Sixo
Namíbia majdnem vosszajött -3-ról...

Szeptember elején nagyon izgi lesz Kamerun és Burundi összecsapása, ha az döntetlen, mindhárom csapat 5 ponttal végez, és asszem az egymás elleni a tiebreaker.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Hanyadik 3-2 ebben a fordulóban? 4. ? Burundi majdnem elkótyavetyélt egy 19. perces 3-0ás vezetést.

11 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 350
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
Kint meleg lesz a pite, itthon sima
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

Sixo
Rice hírnek akkor lesz értelme ha elfogadja a West Ham

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
na a Balzan a szloven Domzalet kapta, Birkirkara a Maribort, Gzira pedig a Glentoran Fc-t. hat nem voltak tul szerencsesek sztem, azert remelem a Gzira tovabbjutasaban bizok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Huhú, nagyon érdekesen alakul a Namíbia-Kamerun-Burundi trió alkotta csoport... 😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
A KÍ Klaksvik kiemelkedően a legerősebb csapata a feröeri bajnokságnak, 14 forduló után százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. Érdekes, hogy még mindig a keret tagja a 49 éves Turi Géza, aki májusban egy mérkőzésen még védett is a bajnokságban – nem kapott gólt –, hétszer pedig a padon ült. (Legutóbb június 10-én.) A feröeriek „hazai” játékosnak számítják, megkapta az állampolgárságot.
deyell
volt is vele egy ziccer beszelgetes asszem tavaly

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
A KÍ Klaksvik kiemelkedően a legerősebb csapata a feröeri bajnokságnak, 14 forduló után százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. Érdekes, hogy még mindig a keret tagja a 49 éves Turi Géza, aki májusban egy mérkőzésen még védett is a bajnokságban – nem kapott gólt –, hétszer pedig a padon ült. (Legutóbb június 10-én.) A feröeriek „hazai” játékosnak számítják, megkapta az állampolgárságot.

choose life
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Hamrun meg a Maccabit kapta. alapvetoen 3 kemeny es 2 konnyebb ellenfel volt, szoval bejott a statisztika.
csebi
román bajnok Farul Constanta meg a moldáv (pontosabban: transznisztriai) bajnok Sheriff ellen, az még érdekes lesz.

choose life
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Hamrun meg a Maccabit kapta. alapvetoen 3 kemeny es 2 konnyebb ellenfel volt, szoval bejott a statisztika.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.
Bálesz
sot lenyegeben csak rosszabb lehetett volna sztem. mikor meglattam a listat, egybol oket akartam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Bálnavadászok műfüvön. Lehetett volna rosszabb, bőven.

11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
feröeri bajnokkal játszik a Fradi 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 556
KI Klaksvik (feröeri) lesz a Fradi ellenfele.

choose life