Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
11 hónapja
Törölt felhasználó
🚨🔵 Chelsea have decided to activate the release clause for Nicolas Jackson!

Chelsea are set to pay €35m, discussing installments.

3 more clubs open to pay the clause; so Chelsea will be fast as player wants PL move.

Contract will be long, more than 5 year.

Here we go soon.

Lassan jo volna vmilyen durvabb szabaly Chelsea ellen, mert megint kezdik okor, esz nelkuli koltekezest eladasok nelkul.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Nagelsmann közben mégsem lesz a PSG edzője, érdekes fordulat.
Tony Adams
3. Klub amivel nem tudott megegyezni a feltételekről

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Nagelsmann közben mégsem lesz a PSG edzője, érdekes fordulat.
11 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kuraszó is kikapott hatalmas meglepetésre, pedig ők a kedvenceim a CONCACAF zónából 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vezet Guadeloupe!
warr_b
Nem írtad ki ellen. Ez azt írja egyszerre játszanak 2 csapat ellen. Nagyon bő keretük van, mint a Chelseanek. Guadeloupe, a karib térség Chelseaje.

Sixo
5-0 a vége (Antigua ellen). St. Lucia kikapott 🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Uh, Mudryk annyira szar, hogy most megpróbálják előadni, hogy ő egy 16 éves angolnak, hátha a szeményazonosság váltást a vevő nem veszi észre.

11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No a Barca is betörve pár bünti lebegtetésével. Szerencsére így már csak olyan csapat marad a Szuperligában akit szívesen is nézek... 🙂

Én elhiszem, hogy valaki arra élvez, hogy arabok ki a fasza gyerek versenyt nyomnak fociba csomagolva és irreális áron adnak és vesznek bárkit akit épp gondolnak hogy aztán instant merevedéssel magyarázzák, hogy lám-lám a foci mindenkié, csak elég pénzed legyen hozzá

11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“


empty taxi
Elmebeteg barmai már ezzel az ajánlattal is, de tuti emelni fognak még...
Beki
Lesz egy nagy igazolás az biztos, hiányposztra biztosan túl kell fizetni...
Heisman nádor
Nem kettő? Gondolok itt Havertzre Rice mellett.
Beki
Havertz hianyposztra jonne?
csebi
Szerintem Nketiah helyére.
Sixo
De Nketiah középcsatár, Havertz meg idén bizonyította hogy abban nem jó. Nincs is olyan poszt jelenleg ahova ő illene igazán jelenleg szerintem, mert Jesus helyére se raknám be, hacsak Arteta nem talált ki valami mást. Neki kéne visszakészíteni, nekünk pedig olyan kell aki lekészít. Vagy jöjjön egy igazi 9-es, vagy Saka mögé egy jó backup.
A Chelseanek meg 70 milliót, de még 50-et se adnék. Eladási kényszerben vannak, bukjanak rajta, ha nem kell nekik a német. Mondjuk ebbe a túlfizetés dologba Edu nem nagyon ment bele eddig.
Heisman nádor
Jesus se igazi 9es, Havertz neki az alternatívája.
Sixo
Ezért írtam hogy inkább jöjjön egy igazi 9-es, aki taktikailag tud változás lenni, és berúgja a helyzeteit, plusz van benne helyzetfelismerés hogy mikor kell lekészítenie. Mert Lacazette erre hajazott, és ezért is volt jobb tavaly előtt mint Auba, hogy ő oda tudta adni a labdát Sakának és Martinellinek. Pedig ő nem false 9/second striker. Nketiah egyenlőre nem top PL szint, de van 3 másik poszt ahova előbb kéne erősítés: Xhaka helyére ball CM, egy Partey upgrade, és egy jobbszélső védő.
De van itt sok ágyús, érdekel hogy ti mit gondoltok 😊
Heisman nádor
Rice/Caicedo jön középre, az elég nagy upgrade a mostanihoz képest.
Havertz cserének drága, kezdőnek nincs posztja így simán hülyeség.

Top szélső védő nincs a piacon, szóval oda kár nagy pénzt áldozni.

Én tuti a francia ligában hoznék valakit csatárnak vagy valami spanyol/olasz/német középcsapat értelmesebb játékosát (lásd Isak). Aztán ha van pénz lóvéra akkor Osimeh egyértelműen. Top fit és simán menni kell a PL + BL kombóért.

Mondjuk én nem vagyok ágyús fan, szóval ez nem fog érdekelni 🙂
FLZOLI
Broncos fanok véleménye is elfogadható 😀 Azért írtam csak ezt mert ők nézik a legtöbb meccset, jobban tisztában lehetnek mi kell pontosan, nem kizárva másokat 😉
Kb egyet is értek, RB-be ha nem is nagy pénzért azért ott van egy Fresneda. Nem kell amúgy sokat költeni, egy nagy összegű játékost vártam alapból, és 2 rotation opciót.
Heisman nádor
Jobb bekket én mindenképpen hoznék, pl Frimpong a Bayer 04-ből nagyon adnám, vagy Cancelo-t, esetleg a kiesőktől valaki, Castagne-t már nézegetjük is, de nekem pl tetszene onnan egy Livermento is a Sotonból.
Rice + Havertz mellé kicsit soknak érezném Caicedo-t, szerintem ennyi pénzünk nincs. Inkább Partey mellé egy fiatal riválist hoznék, persze nem olcsón, akivel meg kellene harcolnia a kezdőért. Na Caicedo ehhez sztem drága.
Bírom Nketiah-t, Balogun-t is, de ha a két fiatal eladásával keresnénk 60-70 millát, az nem lenne rossz Tierney is lelép, Cancelo azért is lenne epic,mert mindkét szélre be tudnak forogni.
Tony Adams
Jobbhátvéd, Partey upgrade (lehet Rice) + befejező csatár.
Nketiah Balogun Tierney Xhaka elmehetnek, Leno-val mi lesz?
Willie Parker
Leno nálunk már nem fog játszani, de ilyen jó szezonnal mehet 15-20asért egy PL középcsapatba. Arsenal mezben Matty Turner is jobb volt, szerintem ő jó kis cserekapus, lábbal jobb mint Leno. Nem egy Rambo, de nem félteném ha be kéne állítani.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Vezet Guadeloupe!
warr_b
Nem írtad ki ellen. Ez azt írja egyszerre játszanak 2 csapat ellen. Nagyon bő keretük van, mint a Chelseanek. Guadeloupe, a karib térség Chelseaje.

11 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vezet Guadeloupe!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Nagy küzdők ezek az ukránok, egy óra játék után még 2 gólos hátrányban voltak idegenben, oszt onnan megfordították a meccset az észak macedónok ellen.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Visszavonult Bale, és Wales szétesett teljesen. Hol van már az EB elődöntő. Hazai pályán kiszopnak több góllal az örményektől.

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Az angol válogatotton már Apap sem segít....
Tony Adams
Megúszták h Grech nem játszott …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!


Csak viszonyítási alapnak: Marcus Thuram (exGladbach) szabadügynökként 10 M eurót kér aláírási pénznek. Bele sem merek gondolni hogy pl egy Rabiot-nak mik lehetnek az igényei...
Tony Adams
Anno amikor de Ligt jött a Juvébe, és nagy harc volt a kegyeiért a Barcával, a csapat mindent odaadott neki és az ügynökének Raiolanak. 85.5et fizetett az Ajaxnak a csapat, de ha azt nézzük, hogy mennyibe került a csapat kasszájából, hogy idekerüljön az a becslések szerint bőven 100 fölött volt, sőt egyesek 120at is mondanak. Itt mind ügynöki jutalék, mind játékos aláírási pénze belejátszik.

11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan


Csak viszonyítási alapnak: Marcus Thuram (exGladbach) szabadügynökként 10 M eurót kér aláírási pénznek. Bele sem merek gondolni hogy pl egy Rabiot-nak mik lehetnek az igényei...
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 059 — Kinek mit intézett a kormánya
Már előretekintve a magyar meccsekre
Sajnos a héten nem fogok menni egyikre sem, szóval bármelyik félidőben lehet gól bármely kapura
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Az angol válogatotton már Apap sem segít....
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Inkább nézzetek ahogy Jake Grech a kedvenc máltai játékosom a második félidőben beállva vág egy mesterhármast az angoloknak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Csebi remélem még olvasol fórumot meccs előtt. Ne Walkert verd meg szerintem.

Sixo
Semmi szükségünk rá.
csebi
???
Perpill ha nem számolunk Stanisiceket meg Bouna Sarrokat, akkor 3 db szélső védője van a BMnek Pavard, Alphonso Davies és Mazraoui. Ebből Pavardt már szinte fixre mondják ,hogy elmegy, és Alphonso Davies is több pletykában szerepelt, hogy nem kizárható a távozása. Lucas Hernandez ha majd felépül egyszer ki tud menni szélre, de vele kapcsolatban is erős pletykák mennek, hogy meg akarnak szabadulni tőle. Jah és Mazraoui meg nagyon elégedetlen volt a szezon második felében a játékidejével és cserét is kért a csapattól. Ide legalább 2 szélső hátvéd kell ha csak nem tudnak mindenkivel megegyezni. akkor csak 1.
Sixo
Azt mondtam h rá nincs szükségünk nem azt h szélső vedore nincs.
Ad1: Guerreiro jött, bal oldal megoldva így sztem.
Ad2: ha walker jön akkor mazraoui el így továbbra is kell vki. Nem old meg semmi problémát. Mert kötve hiszem h padra jönne Walker kevesebb fizuert. Sztem látva h milyen kiadasaink kellenének ezért megnézném Mazraouit h mit tud kezdőként és vkit hoznék mögé. De jelenleg van kb 3 poszt amit előbb kell erősíteni mint a jobb hatvedet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Kulusewski marad. Ennek örülök. Mèg Sont ès Kanet kellene vhogy meggyőzni ès akkor talán nem gatyásodunk le annyira.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Csebi remélem még olvasol fórumot meccs előtt. Ne Walkert verd meg szerintem.

Sixo
Semmi szükségünk rá.
csebi
???
Perpill ha nem számolunk Stanisiceket meg Bouna Sarrokat, akkor 3 db szélső védője van a BMnek Pavard, Alphonso Davies és Mazraoui. Ebből Pavardt már szinte fixre mondják ,hogy elmegy, és Alphonso Davies is több pletykában szerepelt, hogy nem kizárható a távozása. Lucas Hernandez ha majd felépül egyszer ki tud menni szélre, de vele kapcsolatban is erős pletykák mennek, hogy meg akarnak szabadulni tőle. Jah és Mazraoui meg nagyon elégedetlen volt a szezon második felében a játékidejével és cserét is kért a csapattól. Ide legalább 2 szélső hátvéd kell ha csak nem tudnak mindenkivel megegyezni. akkor csak 1.

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Semmi szükségünk rá.
csebi
6osba se?
Negritis, a vajda
Sztem ott nem hozna igazán pluszt. Akkor már Hjobjerg legyen egy tékozló fiú.

Közben állítólag Havertzert beszallunk mi is. Kb úgy néz ki h aki mi kiszemeltunk azért az Arsenal is megy idén.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Semmi szükségünk rá.
csebi
6osba se?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Csebi remélem még olvasol fórumot meccs előtt. Ne Walkert verd meg szerintem.

Sixo
Semmi szükségünk rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Csebi remélem még olvasol fórumot meccs előtt. Ne Walkert verd meg szerintem.