Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 654
Milyen kapufa? Ez a kommentator vak? Haromszor lassitottak
Stez
igen annak tűnik. 😀 Hosszú volt a nyári szünet, még bele kell lendülnie megint
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen kapufa? Ez a kommentator vak? Haromszor lassitottak

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 654
jól tolja a Pool
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Ekitikeeeee. ☺️

Wirtz assziszt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
UEFA MAFIA 😊
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Mi ez a hangzavar a himnusz alatt?
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, vegre Kerkez is kezd, kivancsi leszek.

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 688
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …
csebi
én anno a szegeddel és a chester cityvel is azt toltam hogy 16 éves magyarokat és brazilokat igazoltam
akik vagy a csapat magja lettek vagy jó pénzt hoztak amiből lehetett bővíteni az infrastruktúrát
Negritis, a vajda
Én annó régen Fifákban amíg meg nem untam őket, mindig úgy csináltam ha kisebb csapattal voltam pl. Corinthians, hogy szerkesztettem két 99-es játékost és eladtam őket egyből.
Onnan már tudtam büdzséből építkezni.
KeyG
Itt kurja ek a Fradi ezeket. Elfelejti atirni a jatekosok ratingjet 99-re, mielott eladna oket.
Stez
NFL-ben van rá példa, hogy klubtulaj Madden rating miatt nem cserél valakiért.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
YoungZeeZee 9 847
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …
csebi
én anno a szegeddel és a chester cityvel is azt toltam hogy 16 éves magyarokat és brazilokat igazoltam
akik vagy a csapat magja lettek vagy jó pénzt hoztak amiből lehetett bővíteni az infrastruktúrát
Negritis, a vajda
Én annó régen Fifákban amíg meg nem untam őket, mindig úgy csináltam ha kisebb csapattal voltam pl. Corinthians, hogy szerkesztettem két 99-es játékost és eladtam őket egyből.
Onnan már tudtam büdzséből építkezni.
KeyG
Itt kurja ek a Fradi ezeket. Elfelejti atirni a jatekosok ratingjet 99-re, mielott eladna oket.
Stez
mondjuk atirni😊
de az egy dolog h jatekban megy de az eletben mas elvarasok szituaciok vannak.mindenki ezt csinalna.

en pesben csinaltam mindig hogy
1-2 talent aki kumelkedo vmiben aztan jatszott.
meg 24fos keret blre meg bajnoksagra. egyszer ez masszor az a csapat kezdett.
az eletben nem ulne ki senki ennyi padozast.

baseball mogulban jatszatom a legjobb talenteket.olyan offerek jonnek h ihaj
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …
csebi
én anno a szegeddel és a chester cityvel is azt toltam hogy 16 éves magyarokat és brazilokat igazoltam
akik vagy a csapat magja lettek vagy jó pénzt hoztak amiből lehetett bővíteni az infrastruktúrát
Negritis, a vajda
Én annó régen Fifákban amíg meg nem untam őket, mindig úgy csináltam ha kisebb csapattal voltam pl. Corinthians, hogy szerkesztettem két 99-es játékost és eladtam őket egyből.
Onnan már tudtam büdzséből építkezni.
KeyG
Itt kurja ek a Fradi ezeket. Elfelejti atirni a jatekosok ratingjet 99-re, mielott eladna oket.

10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 688
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …
csebi
én anno a szegeddel és a chester cityvel is azt toltam hogy 16 éves magyarokat és brazilokat igazoltam
akik vagy a csapat magja lettek vagy jó pénzt hoztak amiből lehetett bővíteni az infrastruktúrát
Negritis, a vajda
Én annó régen Fifákban amíg meg nem untam őket, mindig úgy csináltam ha kisebb csapattal voltam pl. Corinthians, hogy szerkesztettem két 99-es játékost és eladtam őket egyből.
Onnan már tudtam büdzséből építkezni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …
csebi
én anno a szegeddel és a chester cityvel is azt toltam hogy 16 éves magyarokat és brazilokat igazoltam
akik vagy a csapat magja lettek vagy jó pénzt hoztak amiből lehetett bővíteni az infrastruktúrát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek:
Sergi Gómez (spanyol, v) Espanyol -> Alverca ingyé
Valery Fernández (spanyol, cs) Girona -> Zaragoza ingyé
Florent Muslija (koszovói, kp) Freiburg -> Düsseldorf kölcsönbe
Evann Guessand (elefántcsontparti, cs) OGC Nice -> Aston Villa 30 millió EUR
Vitor Reis (brazil, v) Manchester City -> Girona kölcsönbe
Lisztes Krisztián (magyar, kp) Eintracht Frankfurt -> Ferencváros kölcsönbe
Florian Thauvin (francia, cs) Udinese -> Lens 6 millió EUR
Yang Min-hyeok (dél-koreai, cs) Tottenham -> Portsmouth kölcsönbe
Alfie Devine (angol, kp) Tottenham -> Preston NE kölcsönbe
Henri Koudossou (német, v) Augsburg -> Nürnberg kölcsönbe
Ko Itakura (japán, v) Mönchengladbach -> Ajax Amsterdam 10.5 millió EUR
Armando Broja (albán, cs) Chelsea FC -> Burnley 23 millió EUR
Lukas Hradecky (finn, kapus) Leverkusen -> AS Monaco 3 millió EUR
Neto (brazil, kapus) Bournemouth -> Botafogo ingyé
Gonzalo Petit (uruguayi, cs) Betis -> Mirandés kölcsönbe
Tiago Morais (portugál, cs) LOSC Lille -> Casa Pia kölcsönbe
Reinier (brazil, kp) Real Madrid -> Atlético Mineiro ingyé
Florian Ayé (francia, cs) Auxerre -> Servette átigazolási ár nem nyilvános
Filip Ugrinic (svájci, kp) Young Boys -> Valencia 4 millió EUR
Anthony Partipilo (olasz, cs) Parma -> Bari kölcsönbe
Romain Perraud (francia, v) Betis -> LOSC Lille 3 millió EUR
Dermane Karim (togói, kp) Lommel -> Lorient kölcsönbe
Cenk Özkacar (török, v) Valencia -> 1. FC Köln kölcsönbe
Benjamin Sesko (szlovén, cs) RB Leipzig -> Manchester United 76.5 millió EUR
Mateo Joseph (spanyol, cs) Leeds United -> Mallorca kölcsönbe
Asier Villalibre (spanyol, cs) Alavés -> Santander kölcsönbe
Radoslaw Majecki (lengyel, kapus) AS Monaco -> Brest kölcsönbe
Lucas Högsberg (dán, v) Nordsjaelland -> Strasbourg 15 millió EUR
Mads Hermansen (dán, kapus) Leicester City -> West Ham 20.8 millió EUR
Jay Idzes (indonéz, v) Venezia -> Sassuolo 8 millió EUR
Amady Camara (mali, cs) Sturm Graz -> Nantes kölcsönbe
Joe Gelhardt (angol, cs) Leeds United -> Hull City kölcsönbe
Enzo Millot (francia, kp) Stuttgart -> Al-Ahli 28 millió EUR
Lucas Chevalier (francia, kapus) LOSC Lille -> PSG 40 millió EUR
Darwin Núnez (uruguayi, cs) Liverpool FC -> Al-Hilal 53 millió EUR
Inigo Martínez (spanyol, v) FC Barcelona -> Al-Nassr átigazolási ár nem nyilvános


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.
Stez
Amúgy nem értem. Én régen FMben ezt csináltam a fradival. Összegyűjtöttem az u17 magyar válogatottat akik a bajnokságban toltak, légiósok meg a nemzetközi kupában.
Elég sikeres modell volt, mert nemcsak külföldieket tudtam eladni hanem a 20-22 közötti magyarokat is miután kineveltem őket …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
YoungZeeZee 9 847
 sloveniatimes.com/44401/sesko-goes-to-man-united-in-biggest-transfer-in-slovenian-history
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Abszolut ertem, hogy ebben az orszagban mindenki rinyal, meg furdoskurva es rosszat mondani nem szabad senkire sem, meg motivalni kell... De az, hogy egy Radenkovic nekiall eloadast nyomni 5-0 utan, mert a masodik felidoben annyira mar nem voltak szarok, mikozben amugy az MTK nem akart atmenni sem a sajat terfelen... Meg Szabo is dicserget mindent es mindenkit, amikor a Fradi azt csinalt, amit akart.. nem ertem. Van, amikor motivalni kell es van, amikor azert a realitassal sem artana foglalkozni.

Szerkesztette: Stez

10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Núnez to Al Hilal, hivatalos.
Nagyon sajnálom hogy nem vált be, de azért így is rengeteg szép emléket hagyott hátra.

Ezzel már 200 millió felett a bevételi oldalon is a csapat, de a kurva anyánkat amiért szórjuk a pénzt. ☺️

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Cissét simán ki lehetett volna állítani....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
NSO:

Keresd a hibát:

Dibusz végzett el egy kirúgást, Cissé kézzel nyúlt a guruló labda felé. 11-es lesz?

😆😆
JC6 (Mr. Miele)
Szegeny pali, ezert is neki kell elvinnie a balhet.

10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
NSO:

Keresd a hibát:

Dibusz végzett el egy kirúgást, Cissé kézzel nyúlt a guruló labda felé. 11-es lesz?

😆😆
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezmiez xdd
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!
Sinisa
Az NB I-ben nincs acelos ellenfel a Fradihoz merten, de hat nem baj az, vetek is lenne egy Gubert is elzulleszteni.

10 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.
Stez
Mondjuk nem túl acélos ellenfelek ellen… 😎
De gyűjtse csak az önbizalmat Gruber, aztán a BL-ben is jöjjön pár gól!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az egy tipikus Fradi masterclass, hogy eddig iden kb. az a legjobb jatekosuk, akit honapok ota probaltak elsozni mindenkinek. Es o magyar.

10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
fel eve mondom, hogy ez a ket Molnar gyerek kurvajo. Rossi mester tudod mi a dolgod.
Behivni Gazdagot helyettuk.
Kenny
És pedig Ádin csak tavasszal robbant be, pont amikor Gruber megsérült. Jó a srác, de bőven fejlődnie kell védekezésben.