Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
sajtospingvin
119
Annyira klasszik 11-es, imádom az ilyen eseteket, amikor abszolút nem lehet belekötni…Vagy a Fradi nehogy elvigyék 5 misiért
BAZ+ Molnár állj le azonnal, mert jövő héten visznek a törökök! 😢
Klaci79
10 hónapja
Kata Misi 3 gólt lőtt eddig az NB1ben.Mindet a DVTK ellen🤣
10 hónapja
Molnár Rajmi gólkirály kampány indult?DVTK az iskolapéldája annak, hogy ez a magyar-szabály nem tesz jót mindenkinek.
Ugyanitt, a DVTK engem igazol a 11. helyes tippemmel.
zacknorb
10 hónapja
Molnár Rajmi gólkirály kampány indult?Ugyanitt, a DVTK engem igazol a 11. helyes tippemmel.
10 hónapja
Igen, ezert lett negy.Te aztán tudhatnád, hogy egy félidő alatt a 3 gólos hátrány simán ledolgozható.Az MTK szeret menni, nehogy egy otos legyen a vegeKezdem azt gondolni, a DVTK fix kieso. Kovacs Zoli masterclass, barhova odamegy, szeteses a vege es totalis csod.Még csak 3 gól, nem kell szarni ezt innen simán megfordítjuk.
Stez
Sixo
Stez
Sixo
10 hónapja
Te aztán tudhatnád, hogy egy félidő alatt a 3 gólos hátrány simán ledolgozható.Az MTK szeret menni, nehogy egy otos legyen a vegeKezdem azt gondolni, a DVTK fix kieso. Kovacs Zoli masterclass, barhova odamegy, szeteses a vege es totalis csod.Még csak 3 gól, nem kell szarni ezt innen simán megfordítjuk.
Stez
Sixo
Stez
10 hónapja
Az MTK szeret menni, nehogy egy otos legyen a vegeKezdem azt gondolni, a DVTK fix kieso. Kovacs Zoli masterclass, barhova odamegy, szeteses a vege es totalis csod.Még csak 3 gól, nem kell szarni ezt innen simán megfordítjuk.
Stez
Sixo
10 hónapja
Kezdem azt gondolni, a DVTK fix kieso. Kovacs Zoli masterclass, barhova odamegy, szeteses a vege es totalis csod.Még csak 3 gól, nem kell szarni ezt innen simán megfordítjuk.
Stez
10 hónapja
sajtospingvin
119
Csak a Diósgyőr…🙈
10 hónapja
Kezdem azt gondolni, a DVTK fix kieso. Kovacs Zoli masterclass, barhova odamegy, szeteses a vege es totalis csod.
10 hónapja
KAK vs MauritaniaTanzánia vs Magyagaszkár
De meg lesznek szopatva a tanzánok.
10 hónapja
vezet a wrexham a soton ellen.utolsó percben fordított a Hampton
Kenny

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
vezet a wrexham a soton ellen.Gólszerző a remek nevű Josh Windass
Kenny
10 hónapja
Lehet még első szezonban nem, de a Leverkusen ellen jól mozgott, tudom ez csak egy felkészülési meccs és a Ten Hag féle Leverkusen😂 A kp sor jó lesz, mondjuk a védelem ellenben Collwil sérülése miatt kicsit gyengécske, legalábbis középen.Inkább elengedem ezt a Chelsea témát, látom most ez az a csapat amit divat szidni. Majd a jövő eldönti mi lesz, jelenleg jól néz ki a csapat Maresca jól összerakta őket. Az új igazolások jól mozognak. Estevao meg egy hihetetlen tehetség. A többi meg csak károgás😉Szerintem ő nem lát majd túl sok pályát. Egyébként a Caicedo, Enzo, Palmer és Xavi Simmons kp elég jól nézz ki, már ha végre utóbbit bejelentették
nk12
FLZOLI
10 hónapja
Inkább elengedem ezt a Chelsea témát, látom most ez az a csapat amit divat szidni. Majd a jövő eldönti mi lesz, jelenleg jól néz ki a csapat Maresca jól összerakta őket. Az új igazolások jól mozognak. Estevao meg egy hihetetlen tehetség. A többi meg csak károgás😉Szerintem ő nem lát majd túl sok pályát. Egyébként a Caicedo, Enzo, Palmer és Xavi Simmons kp elég jól nézz ki, már ha végre utóbbit bejelentették
nk12
10 hónapja
Viszont a Chelsea jól működteti a farm systemet.a filmben ugye véges a keret, ezért nem tudják azt csinálni hogy vesznek posztonként 15tNem. A pure moneyball lényege az lenne h megtalálod a csiszolatlan gyémántokat, amiket más csapatok nem látnak.Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikáhozpure moneyball
csebi
Negritis, a vajda
Az nem moneyball h minden posztra veszel 15 játékost és miután abból beválik 1-2 akkor azt mondod h milyen sikeres a front office …
csebi
a Chelsea viszont meg tudja csinálni és leszarja mi van
Negritis, a vajda
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikáhozEzek a játékosok szabadon választják meg, hogy ide igazolnak, aztán hogy innen el, nem igazán érzem, mi ebben az emberkereskedelem. Ráadásul nem is őt, hanem a játékjogukat birtokolja csak a klub.
csebi
Amúgy pedig a nyár elkezdte őket kicsit validálni.
10 hónapja
a filmben ugye véges a keret, ezért nem tudják azt csinálni hogy vesznek posztonként 15tNem. A pure moneyball lényege az lenne h megtalálod a csiszolatlan gyémántokat, amiket más csapatok nem látnak.Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikáhozpure moneyball
csebi
Negritis, a vajda
Az nem moneyball h minden posztra veszel 15 játékost és miután abból beválik 1-2 akkor azt mondod h milyen sikeres a front office …
csebi
a Chelsea viszont meg tudja csinálni és leszarja mi van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Nem. A pure moneyball lényege az lenne h megtalálod a csiszolatlan gyémántokat, amiket más csapatok nem látnak.Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikáhozpure moneyball
csebi
Negritis, a vajda
Az nem moneyball h minden posztra veszel 15 játékost és miután abból beválik 1-2 akkor azt mondod h milyen sikeres a front office …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
Elb Klassiker az Arénán!
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikáhozpure moneyball
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Inkább elengedem ezt a Chelsea témát, látom most ez az a csapat amit divat szidni. Majd a jövő eldönti mi lesz, jelenleg jól néz ki a csapat Maresca jól összerakta őket. Az új igazolások jól mozognak. Estevao meg egy hihetetlen tehetség. A többi meg csak károgás😉
10 hónapja
Amit a Chelsea mivel az közelebb van az ember kereskedelemhez mint egy valid átigazolás politikához
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.