Soccer
41 feliratkozó
11 hónapja
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2025. augusztus 10-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre, valamint a 2025. augusztus 24-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Tiszakécskei LC Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2025. augusztus 11., illetve 20225. augusztus 25., hétfő 20 órára módosította.A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.
Kezdődik, de minek...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Barath kiallitolag a lengyelek ki is vasaroltak Barathot, azert ez kemeny. bar ugye epp asszem a Vagi irta, hogy van 14 belso kozeppalyasunk a keretben 😀
Lisztes be
Kenny
ha visszajon tenyleg Lisztes akkor majd le kell nezni az otkertbe neha, biztos ott lesz meccsek utan | meg elott is |
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
125Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Milyen 1 hónap?
Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
NB2
100 év
Negritis, a vajda
1899 óta.
11 hónapja
A transzferguru sosem hazudik. Maximum neha nem talalja el az igazsagot.Mondjuk ez a Fradi-MLSZ haboru volume kurvasok is vicces, Kubatov fesztivalozik a fiatalszabaly miatt, kozben Schmidt szerint meg Szalai beszelt annak idejen a Fradival es Hajnalekkal valami tizenparc perc alatt megdumaltak az egesz szabalyt, akik szerint rendben van a dolog, le is okeztak.Szerintem a Stez
Akkor most ki hazudik?
Stez
JC6 (Mr. Miele)
11 hónapja
Mondjuk ez a Fradi-MLSZ haboru volume kurvasok is vicces, Kubatov fesztivalozik a fiatalszabaly miatt, kozben Schmidt szerint meg Szalai beszelt annak idejen a Fradival es Hajnalekkal valami tizenparc perc alatt megdumaltak az egesz szabalyt, akik szerint rendben van a dolog, le is okeztak.Szerintem a Stez
Akkor most ki hazudik?
Stez
11 hónapja
Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Nyilván idegesek, mert 2026 áprilisban választás lesz. Addig még azért jó sok pénzt el kellene égetni, illetve becsatornázni. Ha már tűzoltás.
Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
NB2
11 hónapja
Nekik ez volt a Hall Of Fame meccs?Mennyire Keaneos 3 gólt kapni otthon ettől az örmény csapattól?A Fradinál júliusban meg training camp van, augusztusban is még csak pre-season.
iktriad
Kampman
11 hónapja
Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Milyen 1 hónap?
Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
NB2
100 év
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
11 hónapja
Mondjuk ez a Fradi-MLSZ haboru volume kurvasok is vicces, Kubatov fesztivalozik a fiatalszabaly miatt, kozben Schmidt szerint meg Szalai beszelt annak idejen a Fradival es Hajnalekkal valami tizenparc perc alatt megdumaltak az egesz szabalyt, akik szerint rendben van a dolog, le is okeztak.Akkor most ki hazudik?
11 hónapja
Friss transzferek:Ishé Samuels-Smith (angol, v) Chelsea FC -> Strasbourg 7.5 millió EUR
José Gragera (spanyol, kp) Espanyol -> Deportivo La Coruna kölcsönbe
Milan Skriniar (szlovák, v) PSG -> Fenerbahce átigazolási ár nem nyilvános
Mateusz Wieteska (lengyel, v) Cagliari -> Kocaelispor kölcsönbe
Luca Mazzitelli (olasz, kp) Como -> Cagliari kölcsönbe
Bryan Zaragoza (spanyol, cs) Bayern München -> Celta Vigo kölcsönbe
Hong Hyun-seok (dél-koreai, kp) Mainz -> Nantes kölcsönbe
Jorge Pascual (spanyol, cs) Villarreal -> Granada 500k EUR
Thomas Lemar (francia, kp) Atlético Madrid -> Girona kölcsönbe
Martim Neto (portugál, kp) Benfica -> Elche átigazolási ár nem nyilvános

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
YoungZeeZee
9 848
en az edzoi nyilatkoatra ertettem.A riporternek valszeg nem kell. A tolmács a játékos hangja interjú közben. Amúgy nem értené meg a néző mit beszélnek. Mert akkor már a riporter sem magyarul tenné fel a kérdést. Az meg elég hosszú lenne, ha először felteszi magyarul, majd angolul, a játékos válaszol a riporter meg elmondja mit mondott. Elő interjú nem ilyen.es miert kell tolmacs egy riporternek. en ezt nem ertem 😀Eddig is tudott angolul, csak szegeny annyira tele gatyaval nyomja, meg kozben olyan fejeket vag, mintha epp rajta lenne a cifra fosas es minden erejevel azon lenne, hogy ne szarjon be elo adasban. 😀Segíti a munkáját, ha megtanul angolul...MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
csebi
Willie Parker
Ismerek olyat, aki meg a palyaja elejen vele dolgozott es mondta, hogy mar akkor is teljesen be volt szarva mindig, ugy tunik, 8-10 ev alatt sem tudott hozzaszokni a kozonseghez.
Stez
YoungZeeZee
Nemes samu09
de volt olyan m4-es aki olaszul beszelt es 1-1ben forditott. ezert nem ertem
11 hónapja
A riporternek valszeg nem kell. A tolmács a játékos hangja interjú közben. Amúgy nem értené meg a néző mit beszélnek. Mert akkor már a riporter sem magyarul tenné fel a kérdést. Az meg elég hosszú lenne, ha először felteszi magyarul, majd angolul, a játékos válaszol a riporter meg elmondja mit mondott. Elő interjú nem ilyen.es miert kell tolmacs egy riporternek. en ezt nem ertem 😀Eddig is tudott angolul, csak szegeny annyira tele gatyaval nyomja, meg kozben olyan fejeket vag, mintha epp rajta lenne a cifra fosas es minden erejevel azon lenne, hogy ne szarjon be elo adasban. 😀Segíti a munkáját, ha megtanul angolul...MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
csebi
Willie Parker
Ismerek olyat, aki meg a palyaja elejen vele dolgozott es mondta, hogy mar akkor is teljesen be volt szarva mindig, ugy tunik, 8-10 ev alatt sem tudott hozzaszokni a kozonseghez.
Stez
YoungZeeZee
11 hónapja
YoungZeeZee
9 848
es miert kell tolmacs egy riporternek. en ezt nem ertem 😀Eddig is tudott angolul, csak szegeny annyira tele gatyaval nyomja, meg kozben olyan fejeket vag, mintha epp rajta lenne a cifra fosas es minden erejevel azon lenne, hogy ne szarjon be elo adasban. 😀Segíti a munkáját, ha megtanul angolul...MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
csebi
Willie Parker
Ismerek olyat, aki meg a palyaja elejen vele dolgozott es mondta, hogy mar akkor is teljesen be volt szarva mindig, ugy tunik, 8-10 ev alatt sem tudott hozzaszokni a kozonseghez.
Stez
11 hónapja
Eddig is tudott angolul, csak szegeny annyira tele gatyaval nyomja, meg kozben olyan fejeket vag, mintha epp rajta lenne a cifra fosas es minden erejevel azon lenne, hogy ne szarjon be elo adasban. 😀Segíti a munkáját, ha megtanul angolul...MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
csebi
Willie Parker
Ismerek olyat, aki meg a palyaja elejen vele dolgozott es mondta, hogy mar akkor is teljesen be volt szarva mindig, ugy tunik, 8-10 ev alatt sem tudott hozzaszokni a kozonseghez.
11 hónapja
Segíti a munkáját, ha megtanul angolul...MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
csebi
11 hónapja
MVP TOLMÁCS ÚR!most meg egesz isteniesen forditott
Willie Parker
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
Mar a Ludo is egy nagyon barati ellenfel, ez kedvezo sorsolas volt a Fradinak. De amugy ez a non bajnok ag is merfoldekkel gyengebb papiron a Fradinal, meg a Kijev is, de az azert egy pikans parharc lenne.Mákkal pedig a Ludogoretsnél is gyengébb csapat jöhetne.Noname igazolások.Kettős győzelem, 6 rúgott gól. Nem jó a védelem, nem is lehet cél a BL de kis szerencsével a Ludo-n túl lehet jutni és akkor megvan a playoff.
Fájó távozók.
Kókler edző.
Kókler vezetés.
Kókler játékos megfigyelő.
Siralmas egy év lesz, én mondom nektek. Sírni fogunk.
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
zacknorb
11 hónapja
Azért az ilyen Köbenhavn, Celtic, Basel, Dinamo Kijev a klasszik BL-ben is ott voltak sokszor akár csoportkörben vagy időnként playoffban is.5ből 3nál tényleg lenne esély. Ludogorets amúgy szvsz gyengült egy kicsit a korábbiakhoz képest + az ő tavaszuk is felemásra sikerült.Mákkal pedig a Ludogoretsnél is gyengébb csapat jöhetne.Noname igazolások.Kettős győzelem, 6 rúgott gól. Nem jó a védelem, nem is lehet cél a BL de kis szerencsével a Ludo-n túl lehet jutni és akkor megvan a playoff.
Fájó távozók.
Kókler edző.
Kókler vezetés.
Kókler játékos megfigyelő.
Siralmas egy év lesz, én mondom nektek. Sírni fogunk.
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
zacknorb
davemayer

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
most látom csak mire kapott ma tizit a kinizsi 😀😀😀Poén az hogy a szabályok szerint 11es hiszen volt kontakt. Az más hogy ezért én sosem adnék amikor így beakasztja a támadó a lábát a védő lábába/kapusba. Más az amikor elütik meg ez... meg lehet ítélni a var-nál hogy a csatár keresi-e a kontaktot vagy elkaszálják, ezt simán be kellene venni a szabályrendszerbe.
Löfli
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
11 hónapja
most látom csak mire kapott ma tizit a kinizsi 😀😀😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
7 csapat a 36-ból, az nem olyan vészes. meg el kell adni, hogy a selejtezőből bárkinek sikerülhet a "League Phase"Innen egy csapatnak sem lenne szabad aMákkal pedig a Ludogoretsnél is gyengébb csapat jöhetne.Noname igazolások.Kettős győzelem, 6 rúgott gól. Nem jó a védelem, nem is lehet cél a BL de kis szerencsével a Ludo-n túl lehet jutni és akkor megvan a playoff.
Fájó távozók.
Kókler edző.
Kókler vezetés.
Kókler játékos megfigyelő.
Siralmas egy év lesz, én mondom nektek. Sírni fogunk.
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
zacknorb
BL-be játszania. Csak színvonaltalan pofozógépek lesznek, semmi szükség szakmailag ennyi csapatra, de vlsz a pénzügyi osztályon másként gondolják😊
ozibozi

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Sztem pont hogy jó hogy van 3-4 csapat akinek adott esetben nem a BL a szintje de megméretetheti magát. Persze így hogy alapszakasz van nem sok értelme van az tény, még a régebbi rendszerben volt esély kifogni egy "gyengébb" csoportot, most már a pontszerzés is bravúr kb. Mellesleg a Bodo Glimt egy igen jó csapat, őket szivesen megnézem majd a főtáblán.Innen egy csapatnak sem lenne szabad aMákkal pedig a Ludogoretsnél is gyengébb csapat jöhetne.Noname igazolások.Kettős győzelem, 6 rúgott gól. Nem jó a védelem, nem is lehet cél a BL de kis szerencsével a Ludo-n túl lehet jutni és akkor megvan a playoff.
Fájó távozók.
Kókler edző.
Kókler vezetés.
Kókler játékos megfigyelő.
Siralmas egy év lesz, én mondom nektek. Sírni fogunk.
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
zacknorb
BL-be játszania. Csak színvonaltalan pofozógépek lesznek, semmi szükség szakmailag ennyi csapatra, de vlsz a pénzügyi osztályon másként gondolják😊
ozibozi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
11 hónapja
5ből 3nál tényleg lenne esély. Ludogorets amúgy szvsz gyengült egy kicsit a korábbiakhoz képest + az ő tavaszuk is felemásra sikerült.Mákkal pedig a Ludogoretsnél is gyengébb csapat jöhetne.Noname igazolások.Kettős győzelem, 6 rúgott gól. Nem jó a védelem, nem is lehet cél a BL de kis szerencsével a Ludo-n túl lehet jutni és akkor megvan a playoff.
Fájó távozók.
Kókler edző.
Kókler vezetés.
Kókler játékos megfigyelő.
Siralmas egy év lesz, én mondom nektek. Sírni fogunk.
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
