Soccer
41 feliratkozó
11 hónapja
Bekapott gólra gondoltam 😀 és góóól 😀Mennyire nem érdemelte ezt meg a Győr..inkább az örmények nem? 😊
Nomac
NB2
11 hónapja
Zivkovics vagy ki.Konkrétan nem bír lépni… megerőltető az iram, annyi szent..
11 hónapja
Nubisi egy tipik DVTK csatár igazolás lenne, ha nem lenne ez a magyar ajánlás.
11 hónapja
Mennyire nem érdemelte ezt meg a Győr..inkább az örmények nem? 😊
Nomac
11 hónapja
tényleg, nálunk miért nincs Szuperkupa? Fradi nem akar 40 fokban focizni?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Mennyire nem érdemelte ezt meg a Győr..
11 hónapja
Borbely nagyon jo edzo, faszan osszerakta ezt a csapatot. Kb az egyetlen magyar edzo akit szivesen latnek egyszer a Fradi padjan.Horváth Dávid?
Kenny
11 hónapja
Borbely nagyon jo edzo, faszan osszerakta ezt a csapatot. Kb az egyetlen magyar edzo akit szivesen latnek egyszer a Fradi padjan.Lehet perverz lesz, de nekem tetszik a Győr játéka.Az előző meccsen is a Győr volt a jobb csapat, de ez eddig osztálykülönbség.
Nomac
zacknorb
11 hónapja
továbbra is működik a wc jinxem 😊
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
11 hónapja
Yesss
11 hónapja
Lehet perverz lesz, de nekem tetszik a Győr játéka.Az előző meccsen is a Győr volt a jobb csapat, de ez eddig osztálykülönbség.
Nomac
11 hónapja
Lehet perverz lesz, de nekem tetszik a Győr játéka.
11 hónapja
Ez a bíró egy gyoker 😆😆😆
11 hónapja
Hát a spori eléggé elvesztette a meccset az elmúlt 5 percben
11 hónapja
Jó Győr!
11 hónapja
Trnava-Hibernians meccsen fél óra alatt kihagyott mindkét csapat egy tizit.
11 hónapja
Reportok szerint Saka megsérült a Spurs elleni felkészülési meccsen. Reméljük sem súlyos, hivatalos közleményt még nem láttam az esetről. Elsőre nem hangzott komolynak, sántítva ment le a pályáról, de elvileg csak az elővigyázottság miatt kellett lecserélni. Aztán elkezdtek egyesek komolyról pletykálni, egyelőre nem tudni mi van vele.
11 hónapja
Neked lehet. De aki dolgozik, annak nem 😊Legjobb NB2es cucc.Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2025. augusztus 10-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre, valamint a 2025. augusztus 24-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Tiszakécskei LC Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2025. augusztus 11., illetve 20225. augusztus 25., hétfő 20 órára módosította.mi a bajod? Monday Night Football!
A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.
Kezdődik, de minek...
warr_b
csebi
Bár pont a Tiszakécske maradhatott volna vasárnap, de amúgy 90%—ban hétfő>>>>vasárnap NB2-re.
zacknorb
Haverom is ki akart menni a Kécske ellen, így nem fog tudni.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Legjobb NB2es cucc.Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2025. augusztus 10-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre, valamint a 2025. augusztus 24-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Tiszakécskei LC Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2025. augusztus 11., illetve 20225. augusztus 25., hétfő 20 órára módosította.mi a bajod? Monday Night Football!
A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.
Kezdődik, de minek...
warr_b
csebi
Bár pont a Tiszakécske maradhatott volna vasárnap, de amúgy 90%—ban hétfő>>>>vasárnap NB2-re.
11 hónapja
Az 😀Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2025. augusztus 10-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre, valamint a 2025. augusztus 24-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Tiszakécskei LC Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2025. augusztus 11., illetve 20225. augusztus 25., hétfő 20 órára módosította.mi a bajod? Monday Night Football!
A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.
Kezdődik, de minek...
warr_b
csebi
Csak mikor este 10-ig melózok, akkor nem tudok kimenni. Ja, mondjuk annyira nem is akarok ezt a fost nézni meg mókamikit pénzelni 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2025. augusztus 10-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre, valamint a 2025. augusztus 24-én (vasárnap) 19 órára kisorsolt Vasas FC – Tiszakécskei LC Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzések időpontját 2025. augusztus 11., illetve 20225. augusztus 25., hétfő 20 órára módosította.mi a bajod? Monday Night Football!
A két összecsapást a televízió közvetítésre jelölte ki.
Kezdődik, de minek...
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
11 hónapja
nem is ezt vitatom, de most mit picsognak???Kétségtelenül voltak olyan korszakok a 126 év alatt, amikor a klub fekete bárány volt a hatalom szemében is.125Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Milyen 1 hónap?
Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
NB2
100 év
Negritis, a vajda
1899 óta.
zacknorb
Ez azért nyomot tud hagyni.
Kampman
Csányi miatt most akkora hisztit levágnak, hogy ihaj, miközben milliárdokat kapnak közpénzből
11 hónapja
Kétségtelenül voltak olyan korszakok a 126 év alatt, amikor a klub fekete bárány volt a hatalom szemében is.125Fradi B közép még fogja szidni Szalait is 😊Milyen 1 hónap?
Mondjuk én röhögök a Fradistákon, kb egy hónapja a világ ő ellenük mentalitás van mindenhol 😊))
NB2
100 év
Negritis, a vajda
1899 óta.
zacknorb
Ez azért nyomot tud hagyni.