Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
Geri43
Ha nem nézed akkor potold a hiányosságod 😉 1-2 évad brutál !!!3. Futottak még kategoria......Es ezzel ki is fújt a Kolumbiai szál !!Na de aztán 4.evad ami ugyebár Mexico-ban jatszodik na az megint valami extra !!!😉😉
Egy kis kedvcsinálo!!!
 www.sorozatjunkie.hu/2018/11/18/narcos-mexico-kezdett-az-1-evad/
 youtu.be/VBLcYJ7C4F0
Ja és Mexicooooooo Igen is nagyon szép benne !!!😃
Geri43
Jah, nézem persze...mindjárt meg is van a Mexico dara...[pénteken eljutottam az évad feléig, azóta nem volt rá időm] 😊
Csak csodálkoztam, hogy már péntek óta kint van, azt senki nem említette még itt, pedig b*szott jó ez az évad is!
bogec7
Csak azért mert az asszonnyal haladva lassan megy a dara 😀
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
Geri43
Ha nem nézed akkor potold a hiányosságod 😉 1-2 évad brutál !!!3. Futottak még kategoria......Es ezzel ki is fújt a Kolumbiai szál !!Na de aztán 4.evad ami ugyebár Mexico-ban jatszodik na az megint valami extra !!!😉😉
Egy kis kedvcsinálo!!!
 www.sorozatjunkie.hu/2018/11/18/narcos-mexico-kezdett-az-1-evad/
 youtu.be/VBLcYJ7C4F0
Ja és Mexicooooooo Igen is nagyon szép benne !!!😃
Geri43
Jah, nézem persze...mindjárt meg is van a Mexico dara...[pénteken eljutottam az évad feléig, azóta nem volt rá időm] 😊
Csak csodálkoztam, hogy már péntek óta kint van, azt senki nem említette még itt, pedig b*szott jó ez az évad is!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
Geri43
Ha nem nézed akkor potold a hiányosságod 😉 1-2 évad brutál !!!3. Futottak még kategoria......Es ezzel ki is fújt a Kolumbiai szál !!Na de aztán 4.evad ami ugyebár Mexico-ban jatszodik na az megint valami extra !!!😉😉
Egy kis kedvcsinálo!!!
 www.sorozatjunkie.hu/2018/11/18/narcos-mexico-kezdett-az-1-evad/
 youtu.be/VBLcYJ7C4F0
Ja és Mexicooooooo Igen is nagyon fasza benne !!!😃
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..
bogec7
Mi a baj vele papa ?? Nem nézed tán ?? 😃
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Narcos - Mexico? Csodálom, hogy senki nem írta még ide be..

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ray Donovan nézi valaki ?
Trubi
🙋🏻‍♂️
Mikey
A mostani évadot nézed ?? Hatalmas a 4.részben az öreglány !!!Szerintem eddig ez egy brutál évad !!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ray Donovan nézi valaki ?
Trubi
🙋🏻‍♂️
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀
petey
Konkrét nincs, de amit Noah Schnapp (Will) 13 évesen ,letett az asztalra' az nem semmi teljesítmény!
Ajánlom figyelmedbe-)
 youtu.be/zy0b9e40tK8
steelwolf
mindegyik gyerek csúcs volt. Mike(Finn Wolfhard) is nagyot ment szerintem. akit megkedveltem az Steve 😀 azt hittem egy gyökér szépfiú lesz, de aztán teljesen jó arc lett.
Szegény Will élete végéig terápiára kell járjon a sok szar miatt 😀
Mike-ot meg nem irigyelném, ha megcsalná 11-et 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀
petey
Konkrét nincs, de amit Noah Schnapp (Will) 13 évesen ,letett az asztalra' az nem semmi teljesítmény!
Ajánlom figyelmedbe-)
 youtu.be/zy0b9e40tK8
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ray Donovan nézi valaki ?
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
steelwolf
kedvenc karakter? 😀

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?
petey
Yep!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
most végeztem a Stranger Things 2 évadával. rajongó lettem. valaki innen szintén?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Goliath-ot nezi valaki? Billy Bob Thornton miatt gondolkozok rajta (egyik kedvenc szineszem),h elkezdjem, de jo lenne 1-2 velemenyt is olvasni elotte 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
egyetértek, kb 4 szezontól kifulladt teljesen az ő karaktere is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 411
A börtön majd a polgármester meg hörsó kinyirása után kuka lett az egész. 😕 addig köszi.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bármekkora vicc is lett a sorozat, azért a jó öreg Rick nagy karakter volt benne.

 media.giphy.com/media/v5EqQQjJ7nn3i/giphy.gif

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a filmekből
flzoli
Hát igen, egy kalap szar lett a sorozat, de Andrew Lincoln jól hozta Rick szerepét!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bármekkora vicc is lett a sorozat, azért a jó öreg Rick nagy karakter volt benne.



Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a filmekből

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
| RIP Rick |

 www.youtube.com/watch?v=5_weHXOSPMM
steelwolf
| aztán melyik része halt meg? |
shawnka
| Egyik se! |
|  hu.ign.com/the-walking-dead-9-evad/43739/news/andrew-lincoln-mar-nyilatkozott-is-a-keszulo-the-walking-dea |
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
| RIP Rick |

 www.youtube.com/watch?v=5_weHXOSPMM
steelwolf
| aztán melyik része halt meg? |
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
| RIP Rick |

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mennyi csodálatos sorozat(+film)! 😊

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ray Donovan visszatért! Na nem LA-be. 😀
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Én a HAPPY! 2. évadját várom, ez alapján hasonlóan elborult lesz, mint az 1. . 😀
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Nah, akkor kezdődjön a Daredevil 3. évad dara! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!