Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ugyan már.... Ugyan már....
Gyenge nagyon...

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a rész címe végül tényleg a "Hosszú Éjszaka" lett.Örülök, hogy egyre gondoltunk az alkotókkal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Hasonlót várok:

 www.youtube.com/watch?v=K34lCM-PxQI

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
remélem Olly visszajön éjjel zombiként

hátha megölik megint
shawnka
Vagy néhány óriás. Gondolom nem égettek el mindenkit...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 377 — #NoStress
remélem Olly visszajön éjjel zombiként

hátha megölik megint
shawnka
És Hodor?
Milyen epikus lenne, ha jönne zombiként, de ahogy találna egy ajtót, csak azt nyomkodná, és nem bántana senkit.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
remélem Olly visszajön éjjel zombiként

hátha megölik megint
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy hallottam nem lesz kint hajnali 3-tól az új rész a go-n, kicsit csúszni fog...
Amúgy 78 perc lesz ha minden igaz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=Do2M5V3mlak

Hangolódjunk. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 377 — #NoStress
Na ehhez mit szóltok ? 🤔

 cosmopolitan.hu/te_te_te/2019/04/26/micsoda-igy-fog-meghalni-arya-stark/
Rózsa Sándor (betyár)
Még házas Martin.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na ehhez mit szóltok ? 🤔

 cosmopolitan.hu/te_te_te/2019/04/26/micsoda-igy-fog-meghalni-arya-stark/
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ezt Rainn Wilson (Dwight az Officeból) posztolta nemrég 😀 😀 😀

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 454
2 rész kb ami talán még kivitelezhető, mert kb mindenhol szembejöhet egy fontos gyilok 😉. Bár utána lehet simán újraélesztik 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Úgy felcsigázott az első rész, hogy most már másodikat inkább a harmadikkal együtt nézem meg
/ lehet elkapott a Netflix betegség, a tököm agonizáljon egy hétig a semmin 😉/
ozibozi
Gyere és húzd ki néhányónkkal azt a maradék egy hónapot. Elrepül meglásd! 😀
kristóf17
Egyébként elgondolkoztam rajta az első két rész után, de sajna az kivitelezhetetlen 😀
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Úgy felcsigázott az első rész, hogy most már másodikat inkább a harmadikkal együtt nézem meg
/ lehet elkapott a Netflix betegség, a tököm agonizáljon egy hétig a semmin 😉/
ozibozi
Gyere és húzd ki néhányónkkal azt a maradék egy hónapot. Elrepül meglásd! 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Úgy felcsigázott az első rész, hogy most már másodikat inkább a harmadikkal együtt nézem meg
/ lehet elkapott a Netflix betegség, a tököm agonizáljon egy hétig a semmin 😉/
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 596 — Patriot
GOT s8e2
Nekem az nagyon nem tetszett h Jaime tárgyalásában ,semmi' feszültség nem volt! Én vártam egy Tyrion tárgyalásos, vagy egy ,fürdőkádas' monológot! De sajna nem, 2 perc alatt lerendezték!
steelwolf
Jaimeért azért nagy aggodalom nem hiszem hogy bárkiben is volt.
Nem lehetett túl feszültre húzni, hiszen nem halhatott meg ( még?).
Toca
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
GOT s8e2
Nekem az nagyon nem tetszett h Jaime tárgyalásában ,semmi' feszültség nem volt! Én vártam egy Tyrion tárgyalásos, vagy egy ,fürdőkádas' monológot! De sajna nem, 2 perc alatt lerendezték!
steelwolf
Jaimeért azért nagy aggodalom nem hiszem hogy bárkiben is volt.
Nem lehetett túl feszültre húzni, hiszen nem halhatott meg ( még?).
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 377 — #NoStress
GOT s8e2
Nekem az nagyon nem tetszett h Jaime tárgyalásában ,semmi' feszültség nem volt! Én vártam egy Tyrion tárgyalásos, vagy egy ,fürdőkádas' monológot! De sajna nem, 2 perc alatt lerendezték!
steelwolf
Nem tárgyalás volt.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
GOT s8e2
Nekem az nagyon nem tetszett h Jaime tárgyalásában ,semmi' feszültség nem volt! Én vártam egy Tyrion tárgyalásos, vagy egy ,fürdőkádas' monológot! De sajna nem, 2 perc alatt lerendezték!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én aki azt írtam hogy az egyik legrosszabb rész volt, ma már eljutottam oda hogy tetszett a rész. Kellett idő míg leért, de sikerült 😊
braxa88
Na látod 😊 Én ugyan erről beszéltem lentebb ! Szerintem te is abba a hibába estèl mint én.Hogy teljesen màstipusu részt vartàl ès így kicsit nehezen vette be a gyomrod 😃
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én aki azt írtam hogy az egyik legrosszabb rész volt, ma már eljutottam oda hogy tetszett a rész. Kellett idő míg leért, de sikerült 😊
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Maga a rész megint szó szerint minősíthetetlen volt, tökéletes fan service, a drámát, izgalmat, intrikát váró és remélő tábor már úgyse számít.

| ha az lesz a fordulat, hogy az éjkirály a sárkányával máshova megy, meg hogy a kriptában felélednek a holtak, biztos lefordulok a székről... valamiért még mindig reménykedek benne, hogy képesek lesznek váratlan húzásokra, de két órányi parolázás után ez egyre csak múló ábránd |
r.baggio
| Én is azon a véleményen vagyok, mint az Emergency Awesome-os srác. Az éjkirály elhúzott Királyvár ellen. Azért egy sárkányt csak bevillantottak volna. Én nagyon adnám, ha bejönne a teóriád és a holtak felébrednének a kriptákban.
Btw az én teóriám az, hogy Brann úgy fog meghalni, hogy megszállja az éjkirályt és egymást ölik meg valamilyen módon.
|
MirrMurr
| Az utolsó képsorokon látszik az éjkirály feje is és a kardja is, ahogyan ott áll a többi mással sorban Deres előtt, tehát nem ment el másfelé. Annál is inkább, mert Bran megmondta, hogy érte jön elsősorban az éjkirály. Ha sikerül Bran-t elpusztítania, akkor később úgyis eléri Királyvárat és nem lesz neki ellenfele senki Westeros-on |
Bruce
| Megnéztem újra és lehet, hogy nálam van a hiba, de én nem látom a kardot és a fejét sem. A második fele az érvelésednek viszont tök jogos. Akkor már csak abban bízom, hogy a kriptából fog jönni az áldás 😀 |
MirrMurr
|
Csak ebben a videóban tudom most így hirtelen megmutatni:


De amikor én néztem a filmet, mintha a háttérben feltűnt volna a kerek feje az éjkirálynak. Itt meg ugye a kardját mutatják éppen.

Aztán lehet hogy a te általad vázolt teória lesz az igaz, mert hát ugye csak 2 vs 1 sárkány van még jelenleg az emberek oldalán. Illetve hát elég furcsa valóban, hogy nem mutatták meg a sárkányt legalább a földön állva vagy valami.

Meglátjuk! 😊


|
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Varys, Jamie, Tormund, Brienne, Tyrion 30
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Maga a rész megint szó szerint minősíthetetlen volt, tökéletes fan service, a drámát, izgalmat, intrikát váró és remélő tábor már úgyse számít.

| ha az lesz a fordulat, hogy az éjkirály a sárkányával máshova megy, meg hogy a kriptában felélednek a holtak, biztos lefordulok a székről... valamiért még mindig reménykedek benne, hogy képesek lesznek váratlan húzásokra, de két órányi parolázás után ez egyre csak múló ábránd |
r.baggio
| Én is azon a véleményen vagyok, mint az Emergency Awesome-os srác. Az éjkirály elhúzott Királyvár ellen. Azért egy sárkányt csak bevillantottak volna. Én nagyon adnám, ha bejönne a teóriád és a holtak felébrednének a kriptákban.
Btw az én teóriám az, hogy Brann úgy fog meghalni, hogy megszállja az éjkirályt és egymást ölik meg valamilyen módon.
|
MirrMurr
| Az utolsó képsorokon látszik az éjkirály feje is és a kardja is, ahogyan ott áll a többi mással sorban Deres előtt, tehát nem ment el másfelé. Annál is inkább, mert Bran megmondta, hogy érte jön elsősorban az éjkirály. Ha sikerül Bran-t elpusztítania, akkor később úgyis eléri Királyvárat és nem lesz neki ellenfele senki Westeros-on |
Bruce
| Megnéztem újra és lehet, hogy nálam van a hiba, de én nem látom a kardot és a fejét sem. A második fele az érvelésednek viszont tök jogos. Akkor már csak abban bízom, hogy a kriptából fog jönni az áldás 😀 |
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Apropó nem dobunk fel valami tétet skacok a mi kis fantasy játékunkra ??,
Rózsa Sándor (betyár)
Tiltott szerencsejatekert buntetnek.
Solymi
Nem pénzre gondoltam.Hanem valmi tárgyra.Mondjuk egy üveg ital.Vagy valami hasonló.Bár nem tudom ,hogy lehetne kivitelezni 🤔