Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 420
Apropó nem dobunk fel valami tétet skacok a mi kis fantasy játékunkra ??,
Rózsa Sándor (betyár)
Tiltott szerencsejatekert buntetnek.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Apropó nem dobunk fel valami tétet skacok a mi kis fantasy játékunkra ??,
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lehet a sárkányokat is be kellett volna venni 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én meg jól rábasztam Theonra, ő neki reszeltek, ez 99% 😀
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Egész jól állok:3 safe, 1 probably safe, az utolsó még nincs deresben 😊
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 596 — Patriot
Ha valakit érdekel, kitaláltam egy Game of Thrones fantasyt.
A szabályok végtelenül egyszerűek:
Aki játszani akar, a S8Ep1 kezdéséig az az első listabéli haláláig a lenti 22-es listából válasszon magának 5 karaktert, azzal a céllal, hogy a karaktere túléli a GoT záróévadát.
Ha a választott túlélte, akkor a listában látható, hogy mennyi pontot hoz.
Vannak több pontért erősen veszélyeztetett karakterek, és vannak kevés pontért tutinak tűnő befutók.
Az nyer, akinek a sorozat végére a legtöbb pontja lesz/marad.

Választható karakterek:
Cersei Lannister 10 pont
Euron Greyjoy 10
Beric Dondarrion 9
Lord Varys 9
Jorah Mormont 8
Jaime Lannister 8
A Véreb 7
Szürke Féreg 7
Davos 7
Gendry 6
Bronn 6
Tormund 6
Daenerys Targaryen 5
Theon Greyjoy 5
Tyrion Lannister 4
John Snow 4
Brienne 3
Melisandre 3
Arya 2
Sansa 2
Bran 1
Samwell Tarly 1
Az éli túl a sorozatot, aki se meg nem hal, se be nem zombul, se el nem tűnik.

Sobri Jóska
Vegas szerint így áll a dolog (azok közül, akik Deresben vannak):

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 420
Cersei halála adott (prófécia itt is: Cersei tovább fog élni mint saját gyermekei, ő maga pedig a valonqar (kistestvér) keze által meghal), szerinte ez Tyriont jelenti, szerintem Jaimet, mert ő született később vagy a születendő gyermeket, mert az is a testvére, ha úgy nézzük...
Solymi
Elárulod, hogy miként tudod úgy nézni, hogy a gyereke Jaimetől a testvére?
Ha Tywinnal dugott volna, akkor okés, de így miként?
Sobri Jóska
Jogos, a nagy kombinálásban csak addig jutottam, hogy ők testvérek.

Ami viszont dramaturgiailag persze evidens, de egyébként érthetetlen, hogy miért Deresben akarnak megütközni a holtakkal.
Abból kiindúlva, hogy a holtak serege lassan halad, és tudják, hogy Brant követi, több, katonailag érettebb opcióra is nyílna lehetőség:
- szépen megindulnának vissza Királyvárba, aztán ha a Lannister sereg nem jött halcolni a holtak ellen, hát hozzák a holtakat Cerseihez,
- ha mindenképp még északon akarnak megütközni, akkor a leglogikusabb az lenne, ha belevinnék a holtakat a Reed mocsarakba, és ott kvázi afgán gerillatechnikával vadászgatnának rájuk, persze ez nem látványos, sorozatbarát megoldás,
- ha fontos, hogy várnál legyen a csata, akkor az Ikrek lenne az ideális helyszín ismerve a holtak víziszonyát, és ránézésre azért az egy erősebb vár, mint Deres, könnyebb tartani is, meg csak egy folyó két partján fekszik,
- de az ideális helyszín egy megfelelően bazinagy mező lenne, szépen előkészítve, alálocsolva bárminemű gyúlékony anyaggal, amin amikor felsorakoznak a holtak, az egyik sárkány szépen belobbantja őket a picsába, és máris kiegyenlítettebbek az erőviszonyok.
De persze Deresből indultunk 2011-ben, oda kell megérkezni 2019-ben.
Sobri Jóska
- Nyílt terepen nem sok esélyük lenne, egy várat meg nehezebb bevenni és könnyebb tartani kevesebb emberrel is.
- Semmi értelme nem lenne Cerseihez vinni a sereget, menet közben csak több területet és nagyobb létszámot nyernének a holtak.
- A mocsarakat be is lehet fagyasztani, nem nyertek vele semmit se.
- Az intro képekből, meg a többiből kiindulva Deres azért sokkal nagyobb és komolyabb vár mint ahogy kinéz, nagyjából már-már megfelel a mostani kinézete, mármint a távoli, szóval nincs ezzel gond.
- Plusz még mindig háború van, délre menni felér egy öngyilkossággal meg több felesleges csatával.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én az ilyen "tájidegen" feldolgozásokat kedvelem. Ez igen jól sikerült:


több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ami viszont dramaturgiailag persze evidens, de egyébként érthetetlen, hogy miért Deresben akarnak megütközni a holtakkal.
Abból kiindúlva, hogy a holtak serege lassan halad, és tudják, hogy Brant követi, több, katonailag érettebb opcióra is nyílna lehetőség:
- szépen megindulnának vissza Királyvárba, aztán ha a Lannister sereg nem jött halcolni a holtak ellen, hát hozzák a holtakat Cerseihez,
- ha mindenképp még északon akarnak megütközni, akkor a leglogikusabb az lenne, ha belevinnék a holtakat a Reed mocsarakba, és ott kvázi afgán gerillatechnikával vadászgatnának rájuk, persze ez nem látványos, sorozatbarát megoldás,
- ha fontos, hogy várnál legyen a csata, akkor az Ikrek lenne az ideális helyszín ismerve a holtak víziszonyát, és ránézésre azért az egy erősebb vár, mint Deres, könnyebb tartani is, meg csak egy folyó két partján fekszik,
- de az ideális helyszín egy megfelelően bazinagy mező lenne, szépen előkészítve, alálocsolva bárminemű gyúlékony anyaggal, amin amikor felsorakoznak a holtak, az egyik sárkány szépen belobbantja őket a picsába, és máris kiegyenlítettebbek az erőviszonyok.
De persze Deresből indultunk 2011-ben, oda kell megérkezni 2019-ben.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kibebaszott jó összefoglaló! Akkor és most!--)

 www.youtube.com/watch?v=IdH1Hjy0ggg
steelwolf
Hát ez tényleg zseniállis volt !!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na E8 02S
Vegyes érzéseim vannak velekapcsolatba.Èn abba táborba tartozom akinek nagyon tetszett az első rész.A második pedig először nem.Mondtam is ez most mi a szar volt????Aztán este valamiért újra néztem.És valahogy teljessen más szemszögből kezdtem el figyelni a történéseket és azt kell hogy mondjam parádé volt a javából 😊Pl.Lovagà ütés, Arya jelenete a kovács fiúval,A kis Mormon lány jelenete (Ő egyébként személyes kedvencem) vagy Sansa jelenete Danyvel, vagy mikor Theon Greyjoy bejelenti ,hogy Deresben akar harcolni.Egyszerűen nagyon erőssen hatot az èrzelmeimre a rengeteg mondanivaló amit a készítők átadtak nekünk ezzel a pár jelenettel.Engem Igen is Szentimentàlis àllapotba hozott.
Szóval szerintem nagyon is jó volt így a végén egy ilyen rész ahol minden fontos szereplő kapott pár emlèkezetes kèpkockàt.

+1
Ja és a betét dal 10/11 annyira betalàlt 😊Mèg most is a fülemben cseng a dallama.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Cersei halála adott (prófécia itt is: Cersei tovább fog élni mint saját gyermekei, ő maga pedig a valonqar (kistestvér) keze által meghal), szerinte ez Tyriont jelenti, szerintem Jaimet, mert ő született később vagy a születendő gyermeket, mert az is a testvére, ha úgy nézzük...
Solymi
Elárulod, hogy miként tudod úgy nézni, hogy a gyereke Jaimetől a testvére?
Ha Tywinnal dugott volna, akkor okés, de így miként?

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
legjobb verzió:
 www.youtube.com/watch?v=mmB9XSK5vxw
braxa88
Van egy ilyen is!

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kibebaszott jó összefoglaló! Akkor és most!--)

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
legjobb verzió:
 www.youtube.com/watch?v=mmB9XSK5vxw
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?
Sobri Jóska
Baszdki Sobri, egybe akartam ledarálni az egészet, most jól elrontottad a szórakozásom! Hogy lehetsz ilyen???

Btw, megértem azokat akik szerint ez a két rész unalmas volt és nem tett hozzá semmit és az első rész nekem se jött be, hiába értem azt, hogy ezt a részt arra szánták, hogy összerántsanak majd mindenkit egy helyre és kezdődhessen a lényegi rész, amit már 7 évada várunk, maga a Mások elleni csata.
De még mielőtt beleugrottunk volna, jött a második rész, ami szintén olyan semmilyen első ránézésre, de nekem mégis bejött, hiába fanservice, viszont úgy gondolom szükségesnek tartották, hogy kicsit foglalkozzunk magukkal a karakterekkel is, mert biztos, hogy sokukat most látjuk utoljára és csak találgathatunk a többi rész száma, hossza, előzetesek, történések és próféciák alapján, hogy ki marad és ki nem.

Nem lepődnék meg azon, ha Jaime és Jon meghalna, Danny pedig túlélné (a neki jósolt prófécia alapján) és kiderülne, hogy terhes.
Jonba alapból bele van kódolva az önfeláldozás, Jaime meg lovag, szóval benne van.
De meghalhat Brienne is, hogy mentse Jaimet, who knows.

Cersei halála adott (prófécia itt is: Cersei tovább fog élni mint saját gyermekei, ő maga pedig a valonqar (kistestvér) keze által meghal), szerinte ez Tyriont jelenti, szerintem Jaimet, mert ő született később vagy a születendő gyermeket, mert az is a testvére, ha úgy nézzük...

Az is lehet, hogy nem sikerül megállítaniuk az Éjkirályt, csak lelassítaniuk, de menekülniük kell.

Van még hátra 4 rész, egy nagy csatával és talán 2 kisebbel?
Hullani fognak a szereplők az tuti.
Solymi
Terhes részt mint scenario nagyon adom 😉 (egy ilyen forgatókönyv már nálam is bevillant )
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 420
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?
Sobri Jóska
Baszdki Sobri, egybe akartam ledarálni az egészet, most jól elrontottad a szórakozásom! Hogy lehetsz ilyen???

Btw, megértem azokat akik szerint ez a két rész unalmas volt és nem tett hozzá semmit és az első rész nekem se jött be, hiába értem azt, hogy ezt a részt arra szánták, hogy összerántsanak majd mindenkit egy helyre és kezdődhessen a lényegi rész, amit már 7 évada várunk, maga a Mások elleni csata.
De még mielőtt beleugrottunk volna, jött a második rész, ami szintén olyan semmilyen első ránézésre, de nekem mégis bejött, hiába fanservice, viszont úgy gondolom szükségesnek tartották, hogy kicsit foglalkozzunk magukkal a karakterekkel is, mert biztos, hogy sokukat most látjuk utoljára és csak találgathatunk a többi rész száma, hossza, előzetesek, történések és próféciák alapján, hogy ki marad és ki nem.

Nem lepődnék meg azon, ha Jaime és Jon meghalna, Danny pedig túlélné (a neki jósolt prófécia alapján) és kiderülne, hogy terhes.
Jonba alapból bele van kódolva az önfeláldozás, Jaime meg lovag, szóval benne van.
De meghalhat Brienne is, hogy mentse Jaimet, who knows.

Cersei halála adott (prófécia itt is: Cersei tovább fog élni mint saját gyermekei, ő maga pedig a valonqar (kistestvér) keze által meghal), szerinte ez Tyriont jelenti, szerintem Jaimet, mert ő született később vagy a születendő gyermeket, mert az is a testvére, ha úgy nézzük...

Az is lehet, hogy nem sikerül megállítaniuk az Éjkirályt, csak lelassítaniuk, de menekülniük kell.

Van még hátra 4 rész, egy nagy csatával és talán 2 kisebbel?
Hullani fognak a szereplők az tuti.

több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jorah,A véreb,Gendry,Bronn,Tormund 33pont



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?
Sobri Jóska
Tudom Jóska, hogy te szarsz mindenkire 😀 . De a spoiler tag nekem nem nagy fáradtság, viszont lehet valaki örül, ha éppen nem fut bele.
| Nyugi mindjárt feltámad |
Toca
Egyrészt semmi olyan nem történt eleddig, ami nagyon spoilerezhető lenne, másrészt, mint mondtam, iPhoneon, iPaden nem is működik a fenti formázósor.
Szóval nem szarok én senkire se, csak | nem mindig gépnél fórumozok | .
Sobri Jóska
Nekem az IFa-ba minden működik! 🤣
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?
Sobri Jóska
Tudom Jóska, hogy te szarsz mindenkire 😀 . De a spoiler tag nekem nem nagy fáradtság, viszont lehet valaki örül, ha éppen nem fut bele.
| Nyugi mindjárt feltámad |
Toca
Egyrészt semmi olyan nem történt eleddig, ami nagyon spoilerezhető lenne, másrészt, mint mondtam, iPhoneon, iPaden nem is működik a fenti formázósor.
Szóval nem szarok én senkire se, csak | nem mindig gépnél fórumozok | .

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?
Sobri Jóska
Tudom Jóska, hogy te szarsz mindenkire 😀 . De a spoiler tag nekem nem nagy fáradtság, viszont lehet valaki örül, ha éppen nem fut bele.
| Nyugi mindjárt feltámad |
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Maga a rész megint szó szerint minősíthetetlen volt, tökéletes fan service, a drámát, izgalmat, intrikát váró és remélő tábor már úgyse számít.

| ha az lesz a fordulat, hogy az éjkirály a sárkányával máshova megy, meg hogy a kriptában felélednek a holtak, biztos lefordulok a székről... valamiért még mindig reménykedek benne, hogy képesek lesznek váratlan húzásokra, de két órányi parolázás után ez egyre csak múló ábránd |
r.baggio
| Én is azon a véleményen vagyok, mint az Emergency Awesome-os srác. Az éjkirály elhúzott Királyvár ellen. Azért egy sárkányt csak bevillantottak volna. Én nagyon adnám, ha bejönne a teóriád és a holtak felébrednének a kriptákban.
Btw az én teóriám az, hogy Brann úgy fog meghalni, hogy megszállja az éjkirályt és egymást ölik meg valamilyen módon.
|
MirrMurr
| Az utolsó képsorokon látszik az éjkirály feje is és a kardja is, ahogyan ott áll a többi mással sorban Deres előtt, tehát nem ment el másfelé. Annál is inkább, mert Bran megmondta, hogy érte jön elsősorban az éjkirály. Ha sikerül Bran-t elpusztítania, akkor később úgyis eléri Királyvárat és nem lesz neki ellenfele senki Westeros-on |
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maga a rész megint szó szerint minősíthetetlen volt, tökéletes fan service, a drámát, izgalmat, intrikát váró és remélő tábor már úgyse számít.

| ha az lesz a fordulat, hogy az éjkirály a sárkányával máshova megy, meg hogy a kriptában felélednek a holtak, biztos lefordulok a székről... valamiért még mindig reménykedek benne, hogy képesek lesznek váratlan húzásokra, de két órányi parolázás után ez egyre csak múló ábránd |
r.baggio
| Én is azon a véleményen vagyok, mint az Emergency Awesome-os srác. Az éjkirály elhúzott Királyvár ellen. Azért egy sárkányt csak bevillantottak volna. Én nagyon adnám, ha bejönne a teóriád és a holtak felébrednének a kriptákban.
Btw az én teóriám az, hogy Brann úgy fog meghalni, hogy megszállja az éjkirályt és egymást ölik meg valamilyen módon.
|
MirrMurr
Ez nagyon jó amit írsz 😊
Ez tényleg nagyot szólna.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |
Toca
Ez nem hetedik évados infó?
Vagy azt is spoiler tageljük, hogy | Ned Starkot lefejezték Királyvárban | ?

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Nekem tetszett ez a rész is.
Szerintem nem volt semmitmondó, kb. az első "vicces" és laza rész volt a GoT sorozatban, ennek jobb ideje nem lett volna, mint most a végjáték előtt.
Voltak itt szép pillanatok, Jamie elérte a becsület és good character csúcspontját (tehát tuti meg fog halni...)
És voltak viccesek, lehetett nevetni (óriás tej ivás 😀 ) és haverkodni.
De 2 fontos feszültségpontot azért előremutattak, Sansa ugye rebesgette Észak függetlenségét, pedig már összebariztak Danyvel, meg ugye Jon is vallott neki...és rögtön vágott is az esze a csajszinak.
Szerintem ez ígysokkal jobb volt, mintha az lett volna, hogy az 1. rész után jön a hentelés, aztán utána a maradék meg egyezkedik, haverkodik...akkor már nincs értelme, nincs benne feszültség.
Chargers LT
| Mondjuk addig Észak kérdésre full mindegy, amíg Észak örököse a vastrón örököse is perpill. |