Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
na az ilyen epizódért tartottam ki a GoT mellett, mint a legutóbbi...
minden elemében tökéletes volt, lehet itt kellene abbahagynom 😊 | a záróképsor illene is hozzá | jjncaa
szerintem az előző kettő is már nagyon jó volt megint.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
na az ilyen epizódért tartottam ki a GoT mellett, mint a legutóbbi...
minden elemében tökéletes volt, lehet itt kellene abbahagynom 😊 | a záróképsor illene is hozzá |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
VÉÉGRE!

Most már hozza azt a Hannibal amit szerettem volna tőle!tenorx
A 3. részt borzasztóan untam. Pont most lesz időm lecsekkolni a kövi részt... 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
VÉÉGRE!

Most már hozza azt a Hannibal amit szerettem volna tőle!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...jjncaa
ha nem tetszik ne nézd 😛braxa88
mindkettőt nagy kedvencem volt, ha mondjuk még kapnak 2 évadot, biztos kaszálom, de így nem tudtam ezeket félbehagynijjncaa
előbbivel én is így vagyok, meg TBBT és HIMYM. nagy kedvencek voltak, majd nyáron ledarálom őket. de hetente rendszeresen már nem megy a nézésükbraxa88
A communityért különösen kár, mert a részek alapötlete kifejezetten jó még mindig, csak 20 percre már nincs elég anyag, max a felére...jjncaa
nekem az utóbbi részek nagyon bejöttek, simán 2.-3. évados szint volt. az évad elején/közepén tényleg volt pár halálunalmas rész, de szerencsére az írók összekapták magukat az utolsó pár részre.

a Pyrex meg tényleg mindent vitt, az évadzáró (is) tökéletes lett, Andy, April, Tom, Leslie, Ben, Ron, (+ Gary) hatalmas figurák, tökéletes évadot futott a sorozat 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...jjncaa
ha nem tetszik ne nézd 😛braxa88
mindkettőt nagy kedvencem volt, ha mondjuk még kapnak 2 évadot, biztos kaszálom, de így nem tudtam ezeket félbehagynijjncaa
előbbivel én is így vagyok, meg TBBT és HIMYM. nagy kedvencek voltak, majd nyáron ledarálom őket. de hetente rendszeresen már nem megy a nézésükbraxa88
A communityért különösen kár, mert a részek alapötlete kifejezetten jó még mindig, csak 20 percre már nincs elég anyag, max a felére...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a pyrex évad tényleg epic volt, mondjuk én még csak 20 részt láttam.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...jjncaa
ha nem tetszik ne nézd 😛braxa88
mindkettőt nagy kedvencem volt, ha mondjuk még kapnak 2 évadot, biztos kaszálom, de így nem tudtam ezeket félbehagynijjncaa
előbbivel én is így vagyok, meg TBBT és HIMYM. nagy kedvencek voltak, majd nyáron ledarálom őket. de hetente rendszeresen már nem megy a nézésük
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...jjncaa
ha nem tetszik ne nézd 😛braxa88
mindkettőt nagy kedvencem volt, ha mondjuk még kapnak 2 évadot, biztos kaszálom, de így nem tudtam ezeket félbehagyni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...jjncaa
ha nem tetszik ne nézd 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.tenorx
én meg már csak szenvedek a Communityvel meg az Office-szal, szerencsére mindjárt vége mindkettőnek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszöntem

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Most akarom elkezdeni a Spartacust a nulláról.
Melyikből hány évad van és melyikkel érdemes kezdeni?
Mert ugye én találtam Vér és Homokot, meg Aréna Isteneit is, de wikin előbbit egy évadosnak írja, máshol meg 3 évadosnak.
Egy kis segítséget fogadnék, köszi előre is. 😛Stez
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Sorozatok - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most akarom elkezdeni a Spartacust a nulláról.
Melyikből hány évad van és melyikkel érdemes kezdeni?
Mert ugye én találtam Vér és Homokot, meg Aréna Isteneit is, de wikin előbbit egy évadosnak írja, máshol meg 3 évadosnak.
Egy kis segítséget fogadnék, köszi előre is. 😛

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Imádom a Parks and Recet 😀 Nagyon jó rész volt megint, Andy abszolút favorit ismét.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Bring Back Twin Peaks to TV!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?tenorx
a játékosok, vagy az önégetők?
sajna költözés volt, csütörtök délután óta nem néztem tévét, akkor is csak azért, mert kötötték be a rendszert...slowmotion
Játékosok 😊
A kedvenc online tékámban egyébként fentvan.tenorx
 play.viasat.hu/Höri
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?tenorx
a játékosok, vagy az önégetők?
sajna költözés volt, csütörtök délután óta nem néztem tévét, akkor is csak azért, mert kötötték be a rendszert...slowmotion
Játékosok 😊
A kedvenc online tékámban egyébként fentvan.tenorx
 play.viasat.hu/

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?tenorx
a játékosok, vagy az önégetők?
sajna költözés volt, csütörtök délután óta nem néztem tévét, akkor is csak azért, mert kötötték be a rendszert...slowmotion
Játékosok 😊
A kedvenc online tékámban egyébként fentvan.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?tenorx
a játékosok, vagy az önégetők?
sajna költözés volt, csütörtök délután óta nem néztem tévét, akkor is csak azért, mert kötötték be a rendszert...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?tenorx
személyes kedvencem volt, hogy a cheerleadereknek nem kell a pálya felé nézniuk az egyik csaj szerint...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Láttátok, hogy az Észbontókban a Budapest Wolves tagjai + cheerleaderei voltak?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
állítólag 48 játékos lesz a Survivor 27. évadában.shawnka
sorozatjunkien említette valaki, hogy "family" évad lenne...DoM
hát ez veszélyesen szarul hangzikHöri
| ha lehet hinni a pletykáknak, akkor kettes pakkokban jönnek 4 törzsbe. az epizódok száma viszont nem fog változni. |
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag 48 játékos lesz a Survivor 27. évadában.shawnka
sorozatjunkien említette valaki, hogy "family" évad lenne...DoM
hát ez veszélyesen szarul hangzik

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Ha valaki nézi a THE AMERICANS-t, akkor tudna róla véleményt mondani?
Mert a Sorozatjunkie-en az első rész nem aratott valami nagy sikert, de a története érdekesnek tűnik.