Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
állítólag 48 játékos lesz a Survivor 27. évadában.shawnka
sorozatjunkien említette valaki, hogy "family" évad lenne...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
állítólag 48 játékos lesz a Survivor 27. évadában.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hiába Jimmy Laszlo a főgonosz, akit Csokas Marton játszik, de a "Rogue" premierje botrány gyenge volt. Céltalan dupla rész. Pár előnyös képi megoldásban ki is merül minden pozitívum. A "történetmesélés" és dialógus a leggyengébb láncszem a színészek teljesítménye mellett.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nagy GoT rajongó vagyok, és pihenésképpen elkezdtem pörgetni a sorozatot is... egyelőre elég nagy csalódás.

Alapvetően jól visszaadja a hangulatot, de állandóan az az érzésem van, hogy elsietik és túlságosan rohannak vele... egy jelenetet felvázolhatnának 3-4 percben, és ehelyett 1-1.5 perc alatt oldják meg, és nagyokat ugrálgatnak.
Nekem (és gondolom másnak is aki olvasta őket) aki átpörgettem az 5 könyvet kétszer, abszolúte nem zavaró, és össze tudom rakni a mozaikot.. de nem tudom, hogy aki előképzettségnél nélkül jön, annak mennyire jön át.
Persze lehet tervezgetni, meg elmélkedni így, de nekem furcsán darabos így az egész..

Stannisre, Roose Boltonra meg még néhány karakterrenagyon kíváncsi vagyok, ezért szerintem adok neki egy esélyt.. de arra kíváncsi lennék, hogy ez a széttagoltság/nagy rohanás később is megmarad?
Ráadásul, az 1/5 epizód közepén lévő Varys vs Littlefinger-ig kellett várni az első jelenetig, amikor csettintettem egy picit. (Na jó, a fal se nézett ki rosszul, meg a Dany-s szál is egyelőre meglepően jól meg lett csinálva (ami a könyvben nagyon lassú/unalmas), de valahogy a westerosi szálak nem jönnek be annyira egyelőre.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? | shawnka
| Theonnál gondolom azt akarták megmutatni, hogy úgy kínozzák meg igazán a lelkét, hogy felcsillantják előtte a (valóságban nem létező) reményt. Ez oké, könyvben biztos elfér, de a sorozatban volt/lesz ennek még valami jelentősége? Mert így SZERINTEM teljesen felesleges értékes perceket szánni rá.

A második évad brutális cliffhangere az volt, hogy megjelentek a Mások, erre a harmadik évad negyedik részében még mindig semmi nem történt a falon túl, persze mindenki menetel valamerre, de számomra teljesen érthetetlen, hogy mi a fenét tökölt pl. a Night Watch a lánybaszónál
| jjncaa
ha nagy dolgokat vársz a másoktól akkor arra várhatsz még ugy 4-5évadot, hisz még a könyvben is csak várunk rájuk...braxa88
nanee...

| de nyugtasson meg valaki, Dany-nak nem további 4-5 évad kell, mire a Westeros közelébe ér, ugye? | jjncaa
| 3.évad=3.könyv első fele. 4.évad=3.könyv 2.fele+4.könyvből és 5.könyvből egy kicsi, 5.évad=4. és 5.könyv maradék. Valószínűleg így lesz, vagy hasonlóan.Eddig 5 könyv jelent meg
De Dany még nincs Westeroson, csak az író tudja megmondai mikor megy át, ha egyáltalán átmegy...
(de a 4. könyben nem szerepel DAny, mert kimaradt abbol pár kakarakter.)

szal az eddig megjelent könyvekben még sem Dany nincs Westeroson, sem a mások nem özönlenek.
DE az 5.könyv ugy lett vége, h beköszöntött a tél,szakadó hó királyvárban, Deresnél meg méteres.
|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? | shawnka
| Theonnál gondolom azt akarták megmutatni, hogy úgy kínozzák meg igazán a lelkét, hogy felcsillantják előtte a (valóságban nem létező) reményt. Ez oké, könyvben biztos elfér, de a sorozatban volt/lesz ennek még valami jelentősége? Mert így SZERINTEM teljesen felesleges értékes perceket szánni rá.

A második évad brutális cliffhangere az volt, hogy megjelentek a Mások, erre a harmadik évad negyedik részében még mindig semmi nem történt a falon túl, persze mindenki menetel valamerre, de számomra teljesen érthetetlen, hogy mi a fenét tökölt pl. a Night Watch a lánybaszónál
| jjncaa
ha nagy dolgokat vársz a másoktól akkor arra várhatsz még ugy 4-5évadot, hisz még a könyvben is csak várunk rájuk...braxa88
nanee...

| de nyugtasson meg valaki, Dany-nak nem további 4-5 évad kell, mire a Westeros közelébe ér, ugye? |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Ez a Dany szál nagyon durvának tűnik, nekem már az első évadban Ő volt a kedvenc karakterem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? | shawnka
| Theonnál gondolom azt akarták megmutatni, hogy úgy kínozzák meg igazán a lelkét, hogy felcsillantják előtte a (valóságban nem létező) reményt. Ez oké, könyvben biztos elfér, de a sorozatban volt/lesz ennek még valami jelentősége? Mert így SZERINTEM teljesen felesleges értékes perceket szánni rá.

A második évad brutális cliffhangere az volt, hogy megjelentek a Mások, erre a harmadik évad negyedik részében még mindig semmi nem történt a falon túl, persze mindenki menetel valamerre, de számomra teljesen érthetetlen, hogy mi a fenét tökölt pl. a Night Watch a lánybaszónál
| jjncaa
ha nagy dolgokat vársz a másoktól akkor arra várhatsz még ugy 4-5évadot, hisz még a könyvben is csak várunk rájuk...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
| De amúgy is mi lesz most a Night Watch-csal, amikor elkezdték legyilkolni egymást a lányabaszónál? 😊 | Newman
| Komolyabb elrontás nélkül annyit mondok, hogy ne aggódj miattuk 😊

Remélem Mormont utolsó kívánságát még valahogyan beleteszik.
|
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
| De amúgy is mi lesz most a Night Watch-csal, amikor elkezdték legyilkolni egymást a lányabaszónál? 😊 |

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
még egy szál, de jó... na így akkor azért más 😊

| a falon túli dolgokról viszont egy térképet megnéznék, hogy térben hol vannak a Mások, hol a lázadók, meddig ment a Night Watch, mert ez így nem kerek, legalábbis elég mocsok dolog volt így zárni a második évadot |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? | shawnka
| Theonnál gondolom azt akarták megmutatni, hogy úgy kínozzák meg igazán a lelkét, hogy felcsillantják előtte a (valóságban nem létező) reményt. Ez oké, könyvben biztos elfér, de a sorozatban volt/lesz ennek még valami jelentősége? Mert így SZERINTEM teljesen felesleges értékes perceket szánni rá.

A második évad brutális cliffhangere az volt, hogy megjelentek a Mások, erre a harmadik évad negyedik részében még mindig semmi nem történt a falon túl, persze mindenki menetel valamerre, de számomra teljesen érthetetlen, hogy mi a fenét tökölt pl. a Night Watch a lánybaszónál
| jjncaa
| El fogom akkor most spoilerezni Theont. A szolgasrác Ramsay Bolton, Roose Bolton fattya. Ő foglalta vissza Winterfellt. A könyvben nagyobbat ütött az árulása, de ott már ha jól emlékszem Winterfellben is teljesen össze voltak nőve. Ez az árulás, meg a Bolton család behozatala kellett a későbbi történésekhez.

Mondták, fel kellett töltődniük, mert onnét még volt egy útjuk a falig.
|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? | shawnka
| Theonnál gondolom azt akarták megmutatni, hogy úgy kínozzák meg igazán a lelkét, hogy felcsillantják előtte a (valóságban nem létező) reményt. Ez oké, könyvben biztos elfér, de a sorozatban volt/lesz ennek még valami jelentősége? Mert így SZERINTEM teljesen felesleges értékes perceket szánni rá.

A második évad brutális cliffhangere az volt, hogy megjelentek a Mások, erre a harmadik évad negyedik részében még mindig semmi nem történt a falon túl, persze mindenki menetel valamerre, de számomra teljesen érthetetlen, hogy mi a fenét tökölt pl. a Night Watch a lánybaszónál
|


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
én se voltam eddig oda a trónok harca 3. évadért, de a mai rész eszméletlen jó lett..brk
egyetértek
| A Targaryen sereg azért kicsit odafog csapni a 8000 Makulátlannal+ a 3 sárkánnyal. 😀 | Newman
| Ne baszakodj Danerys Targeryennel. 😀 de Mormont basszus 😕 |

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől | jjncaa
| mit nem értesz rajtuk? |
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊gdavid
az utolsó 5 perc jó volt, mégha kiszámítható is
| a falon túli tökölést és Theon szerepét nem értem, a Jamie-szál egyre idegesítőbb, a Királyváras történések viszont tényleg nagyszerűek, én azzal és a sárkányos szállal tökéletesen ellennék, minden más csak elveszi az időt ezektől |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
JJ, ez a rész sem tetszett a Trónok Harcából? 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én se voltam eddig oda a trónok harca 3. évadért, de a mai rész eszméletlen jó lett..brk
egyetértek
| A Targaryen sereg azért kicsit odafog csapni a 8000 Makulátlannal+ a 3 sárkánnyal. 😀 |

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én se voltam eddig oda a trónok harca 3. évadért, de a mai rész eszméletlen jó lett.
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Bele kezdtem a Hannibalba és az első 2 rész után elég jóféle sorozat, szóval az évadra megnyertek maguknak 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó rész, és végre láttuk eleget Brendát <3
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Legendás volt a Survivor rész, mondhatni történelmi 😀Höri
Ugráltam a végén 😀

| remélem ezzel bomlik a hatos. Malcolm olyat csinált, ami szerintem Parvati óta a legemlékezetesebb tribalt hozta, innentől meg simán vissza tud jönni a három amigo 😀 |
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legendás volt a Survivor rész, mondhatni történelmi 😀

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
csak az első 10 percben volt még az a kínos íjászos hülyeség is, ami után azt hittem, valami paródiát szedtem le torrentről, nem az aktuális GoT-részt
jjncaa
igazából ezzel a jelenettel tudták legjobban bemutatni a zúgói viszonyokat-minnél kevesebb időbe sűrítve

és ezek is fontos szerepet játszanak..
címek alapján szerintem 9. részben ki is derül hogy mennyire 😉thebeke
Meg egyaltalan nem volt 10 perc, az kb 1-2 perces jelenet volt....
több mint 11 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
csak az első 10 percben volt még az a kínos íjászos hülyeség is, ami után azt hittem, valami paródiát szedtem le torrentről, nem az aktuális GoT-részt
jjncaa
igazából ezzel a jelenettel tudták legjobban bemutatni a zúgói viszonyokat-minnél kevesebb időbe sűrítve

és ezek is fontos szerepet játszanak..
címek alapján szerintem 9. részben ki is derül hogy mennyire 😉