Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
20 perc múlva spartacus vér és homok a viasaton.

érdemes elkezdeni? sose tudom ti melyiket nézitek és kommentelitek ide.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 comment.blog.hu/2013/04/11/egy_emberbol_mindent_meg_lehet_enni_interju_a_hannibal_cimu_sorozat_keszitojevel#more5214454

Jön a 2. rész, remélem folytatódik a pilot színvonala. 😀

Hmmm, David Lynch, abszurd, fekete humor, kannibalizmus, pszichológia, stb. Nekem találták ki, remélem nem lesz csalódás. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Yvonne visszatér a Dexter záró évadába 😊Habi
jeeeeeeeeeeeee

|
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Yvonne visszatér a Dexter záró évadába 😊Habi
fasza...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Yvonne visszatér a Dexter záró évadába 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Friday Night Lights meddig van magyar szinkronnal?ZoliZoltán
sztem 2 évad, de eléggé felejtős 😊kristof
Ezt a szart...de miért csak 2??
(szinron vagy a sorozat felejtős?mert egyszer elkezdtem 3 részig bírtam...kicsit nyál...meg kissé copy történet..)ZoliZoltán
Nah vigyázz a szádra 😊, egyik legjobb sorozat. A szinkron szar , de hát minden szinkron szar, mondjuk mivel fociról van szó benne , néhol hihetetlen dolgok hangzanak el 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Friday Night Lights meddig van magyar szinkronnal?ZoliZoltán
sztem 2 évad, de eléggé felejtős 😊kristof
Ezt a szart...de miért csak 2??
(szinron vagy a sorozat felejtős?mert egyszer elkezdtem 3 részig bírtam...kicsit nyál...meg kissé copy történet..)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
múlt vasárnap különösen brutál volt sorozatos szempontból 😊

Shameless 3. évad zárórész, Mad Man 6. évad nyitó duplarész (!), Vikings 1x06, GoT 3x02...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Friday Night Lights meddig van magyar szinkronnal?ZoliZoltán
ne szinkronnal nézd.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Friday Night Lights meddig van magyar szinkronnal?ZoliZoltán
sztem 2 évad, de eléggé felejtős 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Friday Night Lights meddig van magyar szinkronnal?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na megvan az első újonc, amit elkezdek.

A Hannibal kurva jó.tenorx
én is megnéztem az első részt a hype miatt, annak ellenére, hogy a heti nyomozós sorozatokat kifejezetten rühellem. remélhetőleg ez nem lesz olyan és akkor megtartanak 12 részig.

+ az Orphan Black pilot se volt rossz, holott a sci-fiket se szeretem. Mondjuk ezzel óvatos vagyok mert a szintén kanadai Continuum is jól indult, aztán mi lett belőle, de itt még a 2. részt megvárom.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vrijbloed
Sorry csak ma volt esélyem megtekinteni a többi részt 😀. Összességében nekem tetszett még úgyis,hogy hála egy lelkes fórumozónak tudtam,hogy mi lesz a vége ... a sok kis fricska a társadalomnak több mint üdítő 😀 Valamint szintén tetszik,hogy a karakterek nem akarnak többnek látszani : a szőke picsa az szőke picsa,az arrogáns producer az arrogáns és így tovább 😀

A TWD meg valami borzalom volt, akár egy sorozatzárónak is elment volna. Most egyáltalán nem várom úgy a 4. évadot mint anno a 3.at. Főleg az új showrunner váltás miatt is, ( emiatt ugyebár szinte az egész utolsó részt újra kellett forgatni ... ) Plussz | aki a 3. évadban állandó szereplő volt és túl élte, az a 4. évadban is végig marad. | Drip
Ki volt az?😀 Ugye nem én? Nem rémlik, hogy elárultam volna. 😀
Jaja, angoloknál ez a vonal mindig is erős volt, amit nagyon bírok. 😀
Néztem volna még tovább, de nem tudom ki tudtak volna-e belőle többet hozni...Vrijbloed
jaaj nem nem ahonnan beszereztem én hülye olvasgattam a kommenteket,és ott futottam bele 😀 Én igazából azt nem bántam volna,ha maradtak volna a részek 40 percesek úgy ahogy a pilot rész

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vrijbloed
Sorry csak ma volt esélyem megtekinteni a többi részt 😀. Összességében nekem tetszett még úgyis,hogy hála egy lelkes fórumozónak tudtam,hogy mi lesz a vége ... a sok kis fricska a társadalomnak több mint üdítő 😀 Valamint szintén tetszik,hogy a karakterek nem akarnak többnek látszani : a szőke picsa az szőke picsa,az arrogáns producer az arrogáns és így tovább 😀

A TWD meg valami borzalom volt, akár egy sorozatzárónak is elment volna. Most egyáltalán nem várom úgy a 4. évadot mint anno a 3.at. Főleg az új showrunner váltás miatt is, ( emiatt ugyebár szinte az egész utolsó részt újra kellett forgatni ... ) Plussz | aki a 3. évadban állandó szereplő volt és túl élte, az a 4. évadban is végig marad. | Drip
Ki volt az?😀 Ugye nem én? Nem rémlik, hogy elárultam volna. 😀
Jaja, angoloknál ez a vonal mindig is erős volt, amit nagyon bírok. 😀
Néztem volna még tovább, de nem tudom ki tudtak volna-e belőle többet hozni...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
walking dead fanek figyelmébe 😊kristof
Szintúgy:  thechive.com/2013/04/03/a-few-things-that-make-no-sense-about-the-walking-dead-33-photos/ 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vrijbloed
Sorry csak ma volt esélyem megtekinteni a többi részt 😀. Összességében nekem tetszett még úgyis,hogy hála egy lelkes fórumozónak tudtam,hogy mi lesz a vége ... a sok kis fricska a társadalomnak több mint üdítő 😀 Valamint szintén tetszik,hogy a karakterek nem akarnak többnek látszani : a szőke picsa az szőke picsa,az arrogáns producer az arrogáns és így tovább 😀

A TWD meg valami borzalom volt, akár egy sorozatzárónak is elment volna. Most egyáltalán nem várom úgy a 4. évadot mint anno a 3.at. Főleg az új showrunner váltás miatt is, ( emiatt ugyebár szinte az egész utolsó részt újra kellett forgatni ... ) Plussz | aki a 3. évadban állandó szereplő volt és túl élte, az a 4. évadban is végig marad. |

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
walking dead fanek figyelmébe 😊
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na megvan az első újonc, amit elkezdek.

A Hannibal kurva jó.tenorx
Letöltöttem az első részt, ha hazaértem, szerintem meg is nézem. 😀 😀
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
spartacus utolsó rész vajon geci epic lesz vagy geci epic lesz?briareos
ne is mond. beleborzongtam az utolsó jelenetbe.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*berger90
utolsó rész elég gecire sikeredett...kiv leszek, h lesz-e | párbaj, és ha igen akkor milyen eredménnyel | 😊Divat
ha lájkolod őket facebookon, akkor tudomásodra hozzák 😀Höri
én nem néztem meg, de szerintem | nem rendeltek volna második évadot, ha Ragnar veszítene | berger90
Azt vágod ugye, hogy részben megtörtént eseményeket dolgoz fel a sorozat?jjncaa
😂
érdekesen festene a viasat history-n amint Ragnar Lodbrok 30 évesen feldobja a pacskert.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
spartacus utolsó rész vajon geci epic lesz vagy geci epic lesz?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*berger90
utolsó rész elég gecire sikeredett...kiv leszek, h lesz-e | párbaj, és ha igen akkor milyen eredménnyel | 😊Divat
ha lájkolod őket facebookon, akkor tudomásodra hozzák 😀Höri
én nem néztem meg, de szerintem | nem rendeltek volna második évadot, ha Ragnar veszítene | berger90
Azt vágod ugye, hogy részben megtörtént eseményeket dolgoz fel a sorozat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*berger90
utolsó rész elég gecire sikeredett...kiv leszek, h lesz-e | párbaj, és ha igen akkor milyen eredménnyel | 😊Divat
ha lájkolod őket facebookon, akkor tudomásodra hozzák 😀Höri
én nem néztem meg, de szerintem | nem rendeltek volna második évadot, ha Ragnar veszítene |

Mindig jövőre
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elkezdtem felrakni a Boston's Finest részeit az nmagra. Ha valakit vonzanak az amcsi rendőrös realityk- az bátran szedje. Az első két rész fent van, a többivel várok, hogy egyáltalán érdemes-e felpakolnom.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na megvan az első újonc, amit elkezdek.

A Hannibal kurva jó.