Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*berger90
utolsó rész elég gecire sikeredett...kiv leszek, h lesz-e | párbaj, és ha igen akkor milyen eredménnyel | 😊Divat
ha lájkolod őket facebookon, akkor tudomásodra hozzák 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Csalódás volt nálam a Walking dead évadzáró, ahogy az újraidulás utáni majdnem összes rész a 3. évadban. Uccsóban is csomó logikátlanság volt, és semmi nagy dráma nem lett.zavi27
ugyanigy látom.
3.évad második fele egy nagy nulla volt. felépítették az egészet a nagy összecsapásra, erre az összecsapás annyi volt, h jöttek, lövöldöztek a semmire, majd megijedtek h visszalőnek és erre elfutottak. gáz...
tyreese meg messze a legjobb arc a sorozatban
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*berger90
utolsó rész elég gecire sikeredett...kiv leszek, h lesz-e | párbaj, és ha igen akkor milyen eredménnyel | 😊

|
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vikings 2. évad berendelve. *fuckyeah*

Mindig jövőre
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Beütött a Róma, mint csövesnek a kannás bor!Következő, amit kinéztem az a Spartacus lesz.Még a végén sorozat függő leszek.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.shawnka
az elsővel 😊 nekem is az adta meg a lökést a sorozatok világa felé, sose felejtem, mikor 24 óra lepörgettük koleszban a teljes évadot...jjncaa
igaz, én az első évadot is már úgy fejeztem volna be, ahogy az egész véget ért. Michael feláldozza magát a többiekért és rajta kívül mindenki boldog.shawnka
Szerintem a 3. is elég egyedi volt azzal a gáz börtönnel, és nem is volt elnyújtott a sztrájk miatt.zavi27
Nekem az első 3 bejött, a 2.annyira nem . Prison Break sózljon a börtönről nem hogy kint rohangásznak 😀
1.persze mindent visz az ottani karaktereket nehezen lehetett verni persze a 3.ban volt jó pár.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát összességében nekem is van egy kis hiányérzetem a TWD szezonzáró után. Szerintem se kellett volna 16 rész.Az évad első fele az első 9 rész szerintem simán volt olyan jó mint az előző két évad,a második 9 részből meg volt mondjuk 3-4 jó rész,a Morganes,az utolsó előtti rész,meg amikor a kormányzó először megtámadta a börtönt,az most nem tudom hanyadik rész volt.Össze lehetett volna gyúrni ezt is - az egész évadot - max 14 részből és akkor sokkal jobban tudták volna tartani is a színvonalat.A fennmaradó részek vagy átcsaptak sokszor unalmasba vagy csak egyszerűen időhúzásnak érezte az ember. Ettől még persze várom a negyedik évadot,a Dexternél is a 3ik volt a leggyengébb a 4ik meg valami borzasztón király lett.Azért még mindig jó sorozat ez,legrosszabb esetben is ha marad ez a színvonal,azt a heti 40 percet még így is simán megéri.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.shawnka
az elsővel 😊 nekem is az adta meg a lökést a sorozatok világa felé, sose felejtem, mikor 24 óra lepörgettük koleszban a teljes évadot...jjncaa
igaz, én az első évadot is már úgy fejeztem volna be, ahogy az egész véget ért. Michael feláldozza magát a többiekért és rajta kívül mindenki boldog.shawnka
Szerintem a 3. is elég egyedi volt azzal a gáz börtönnel, és nem is volt elnyújtott a sztrájk miatt.zavi27
Az az évad volt a legjobb, pedig anno azt hittem, az elsőt nehéz lesz verni, de valahogy sikerült. Az évad geci nénije most köszönt vissza a Sons Stahl ügynökében, zseniális volt mindkettő.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak most sikerült megnéznem a Hatufim (Homeland izraeli eredetije) második évadának első részét. Rendesen felülmúlta a várakozásomat, nagyon jól vették fel a történetét fonalát. Elegánsan bevezettek egy teljesen új történetszálat is.

A Homeland ismeretében is érdemes bepróbálni. Az első évadban lesz ismerős jelenet, de összességében teljesen más dimenzióban mozog, mint az amerikai változat (a remake ide túl erős kifejezés, valójában csak az alapötletet vették át - nagyon helyesen, tegyük hozzá). Biztosabb kézzel nyúltak hozzá, mint a The Killing készítői annó a dán Forbrydelsenhez, az biztos.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.shawnka
az elsővel 😊 nekem is az adta meg a lökést a sorozatok világa felé, sose felejtem, mikor 24 óra lepörgettük koleszban a teljes évadot...jjncaa
igaz, én az első évadot is már úgy fejeztem volna be, ahogy az egész véget ért. Michael feláldozza magát a többiekért és rajta kívül mindenki boldog.shawnka
Szerintem a 3. is elég egyedi volt azzal a gáz börtönnel, és nem is volt elnyújtott a sztrájk miatt.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.shawnka
az elsővel 😊 nekem is az adta meg a lökést a sorozatok világa felé, sose felejtem, mikor 24 óra lepörgettük koleszban a teljes évadot...jjncaa
igaz, én az első évadot is már úgy fejeztem volna be, ahogy az egész véget ért. Michael feláldozza magát a többiekért és rajta kívül mindenki boldog.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.shawnka
az elsővel 😊 nekem is az adta meg a lökést a sorozatok világa felé, sose felejtem, mikor 24 óra lepörgettük koleszban a teljes évadot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
egyébként én is imádtam a PB-t, az első évad volt életem első letorrentezett sorozata. végülis junkieságomat ennek köszönhetem. nyilván ez az évad örök klasszikus, de a sorinak a második évaddal akkor is be kellett volna fejeződnie.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát sztem is gyenge volt TWD évadzáró, de maga az évad nem volt rossz! kormányzót alapból utálom, de most övé volt a legnagyobb aranyköpés: | kill or die, or die and kill | hatalmas volt... 😊

elkezdtem Vikingst én is, gecijó!!!! mint ahogy anno PB nálam is vitt mindent! 😛

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Értékelése az évadnak?

Hát, őszintén: 10-ből jóindulattal 7,5 pont. De inkább 7. Picivel többet vártam, de nem lett gázos összességében. 😀Vrijbloed
Mivel a 2. évadnál jobban bejött így nálam simán kap egy 8 pontot az évad, az első fele szerintem marha jó volt, a másodikban tényleg voltak unalmasabb részek, de nekem azért azokkal se volt olyan sok bajom. pl. | mikor találkoztak Morgannel az egy nagyon jó rész volt (vártam is, hogy felbukkan majd a végén, de úgy nézki megint kell rá várni pár évadot 😊), Andrea vs Kormányzó raktár jelenet is tetszett, kicsit horroros volt bár tény abban a részben volt kb. 20-25 perc unalom, de azért tűrhető volt. Örültem, hogy szántak időt a karakter épitgetésre is és nem csak mindig az akció, meg zombik vagy egymás ölése ment. |
Nálam továbbra is top3ban van a TWD a Szökés és a Lost után/mellett.Raven17
hát ha a Prison Break nálad top 3 sorozat, akkor elég sok baj van a listáddal 😛shawnka
Írhatsz akármit nálam a Szökés akkor is top3as sorozat, főleg az 1. évada all time favorite. Eddig egy sorozatnál se izgultam annyira és vártam, hogy mi lesz a következő részben mint a Szökésnél. (leszámítva talán a TWD 1. évadát, azzal kb. úgy voltam, hogy jó megnézek 1 részt aztán majd holnap vagy jövőhéten a többit, de annyira megtetszett és izgatott, hogy mi lesz a következő részben, hogy 1 nap alatt ledaráltam az egész évadot 😀)Raven17
Egyetértek, nekem is egyik örök favorit, a Szökés!
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Értékelése az évadnak?

Hát, őszintén: 10-ből jóindulattal 7,5 pont. De inkább 7. Picivel többet vártam, de nem lett gázos összességében. 😀Vrijbloed
Mivel a 2. évadnál jobban bejött így nálam simán kap egy 8 pontot az évad, az első fele szerintem marha jó volt, a másodikban tényleg voltak unalmasabb részek, de nekem azért azokkal se volt olyan sok bajom. pl. | mikor találkoztak Morgannel az egy nagyon jó rész volt (vártam is, hogy felbukkan majd a végén, de úgy nézki megint kell rá várni pár évadot 😊), Andrea vs Kormányzó raktár jelenet is tetszett, kicsit horroros volt bár tény abban a részben volt kb. 20-25 perc unalom, de azért tűrhető volt. Örültem, hogy szántak időt a karakter épitgetésre is és nem csak mindig az akció, meg zombik vagy egymás ölése ment. |
Nálam továbbra is top3ban van a TWD a Szökés és a Lost után/mellett.Raven17
hát ha a Prison Break nálad top 3 sorozat, akkor elég sok baj van a listáddal 😛shawnka
Írhatsz akármit nálam a Szökés akkor is top3as sorozat, főleg az 1. évada all time favorite. Eddig egy sorozatnál se izgultam annyira és vártam, hogy mi lesz a következő részben mint a Szökésnél. (leszámítva talán a TWD 1. évadát, azzal kb. úgy voltam, hogy jó megnézek 1 részt aztán majd holnap vagy jövőhéten a többit, de annyira megtetszett és izgatott, hogy mi lesz a következő részben, hogy 1 nap alatt ledaráltam az egész évadot 😀)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Jövő hét péntektől az RTL kettőn is megnézhetitek, hogyan halok meg.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tényleg elég ergya lett Walking Dead így harmadik évad második felére ( | kivéve a Morganes rész, az kegyetlen hangulatosra sikeredett | ), de mondjuk ezt fogjuk arra, hogy elvileg kurva sok részt újraforgattak showrunner váltással, meg ugye most lájtos évad a terv, megint vissza a karakterközpontúsághoz és nem csak gyakják egymást.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Értékelése az évadnak?

Hát, őszintén: 10-ből jóindulattal 7,5 pont. De inkább 7. Picivel többet vártam, de nem lett gázos összességében. 😀Vrijbloed
Mivel a 2. évadnál jobban bejött így nálam simán kap egy 8 pontot az évad, az első fele szerintem marha jó volt, a másodikban tényleg voltak unalmasabb részek, de nekem azért azokkal se volt olyan sok bajom. pl. | mikor találkoztak Morgannel az egy nagyon jó rész volt (vártam is, hogy felbukkan majd a végén, de úgy nézki megint kell rá várni pár évadot 😊), Andrea vs Kormányzó raktár jelenet is tetszett, kicsit horroros volt bár tény abban a részben volt kb. 20-25 perc unalom, de azért tűrhető volt. Örültem, hogy szántak időt a karakter épitgetésre is és nem csak mindig az akció, meg zombik vagy egymás ölése ment. |
Nálam továbbra is top3ban van a TWD a Szökés és a Lost után/mellett.Raven17
hát ha a Prison Break nálad top 3 sorozat, akkor elég sok baj van a listáddal 😛shawnka
Nálam a Prison Break 1. évada number uno mindenhonnan nézve. Még a 3 évad si úgyahogy elment. Az hogy a többi évad felesleges volt csak lehúzott bőr az nem számít.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Értékelése az évadnak?

Hát, őszintén: 10-ből jóindulattal 7,5 pont. De inkább 7. Picivel többet vártam, de nem lett gázos összességében. 😀Vrijbloed
Mivel a 2. évadnál jobban bejött így nálam simán kap egy 8 pontot az évad, az első fele szerintem marha jó volt, a másodikban tényleg voltak unalmasabb részek, de nekem azért azokkal se volt olyan sok bajom. pl. | mikor találkoztak Morgannel az egy nagyon jó rész volt (vártam is, hogy felbukkan majd a végén, de úgy nézki megint kell rá várni pár évadot 😊), Andrea vs Kormányzó raktár jelenet is tetszett, kicsit horroros volt bár tény abban a részben volt kb. 20-25 perc unalom, de azért tűrhető volt. Örültem, hogy szántak időt a karakter épitgetésre is és nem csak mindig az akció, meg zombik vagy egymás ölése ment. |
Nálam továbbra is top3ban van a TWD a Szökés és a Lost után/mellett.Raven17
hát ha a Prison Break nálad top 3 sorozat, akkor elég sok baj van a listáddal 😛
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Értékelése az évadnak?

Hát, őszintén: 10-ből jóindulattal 7,5 pont. De inkább 7. Picivel többet vártam, de nem lett gázos összességében. 😀Vrijbloed
Mivel a 2. évadnál jobban bejött így nálam simán kap egy 8 pontot az évad, az első fele szerintem marha jó volt, a másodikban tényleg voltak unalmasabb részek, de nekem azért azokkal se volt olyan sok bajom. pl. | mikor találkoztak Morgannel az egy nagyon jó rész volt (vártam is, hogy felbukkan majd a végén, de úgy nézki megint kell rá várni pár évadot 😊), Andrea vs Kormányzó raktár jelenet is tetszett, kicsit horroros volt bár tény abban a részben volt kb. 20-25 perc unalom, de azért tűrhető volt. Örültem, hogy szántak időt a karakter épitgetésre is és nem csak mindig az akció, meg zombik vagy egymás ölése ment. |
Nálam továbbra is top3ban van a TWD a Szökés és a Lost után/mellett.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Szerintem botrányos lett a Walking Dead az évad a végére. Be lehetett volna fejezni simán ugyanúgy 12 résszel. Az utolsó rész előtti 3-4 részben konkrétan alig történt valami, még az utolsó rész ahhoz képest, hogy évadzáró, szart se ért. | Meghalt Andrea meg Milton, azt jóvan. Azt amit felvezettek az évadban, semmire se sikerült megoldást találni. Az meg, hogy a nép bejött a végén a börtönbe, röhej. | Ha meg nem akarják befejezni a 3. évadot, és ugyanaz lesz a negyedikben is, akkor megint mi értelme volt ennek a 16 résznek...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Csalódás volt nálam a Walking dead évadzáró, ahogy az újraidulás utáni majdnem összes rész a 3. évadban. Uccsóban is csomó logikátlanság volt, és semmi nagy dráma nem lett.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
vikings így 5 rész után kb az év újonca nálam.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hipster pc: A képregényt már felejthetjük is, a sorozatot elhollywoodosították 😕 Nálam egyáltalán nem ütött az évadzáró. | Persze, jó meg minden, de ez már ilyen kamu utopisztikus dolog, amilyen Rick sosem lenne, a Governor meg kis piti ember lett, nem annyira szadista elmebeteg, hanem valami langyi tömeggyilkos, mindenféle gondolkodás nélkül. | Ha kicsit jobban igazodtak volna a képregényhez, akkor sokkal nagyobbat szólhatott volna ez. Nem baj, én is várom a következő évadot, de szerintem idén majd' minden rész jobban fel volt építve, mint az évadzáró.