Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Áááááh.Bolondok vagytok!(Sopranos Isten) 😊
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD
| Voltak ugyan gyengébb részek a 3. évad második felében, de ez a záró rész nálam nagyon ott volt!
Ebben az évadban nem igazán bírtam Andreát, de azért a rész végén szökött néhány könnycsepp a szemembe, elég szomorú vége lett. Próbált mindenkit megmenteni, erre pont Ő hal meg. :/ Milton sejtettem, hogy meghal, de arra azért nem gondoltam, hogy majd Ő végez Andreával.....
Mindenesetre a következő évadra kíváncsi leszek. Mi lett a Kormányzóval? Hogy fognak ennyi embert Rickék eltartani? mini Shane alias Carl mikor akarja lelőni apucit és átvenni a hatalmat és még lehetne sorolni.
Annak viszont örülök, hogy jönnek "új" emberek a prison teambe, Tyreeset már a képregényben is bírtam és eddig itt sincs vele bajom, az új csajból is talán ki lehet hozni valamit és szerintem majd Martinezék is csatlakoznak Rickhez. (hacsak a Kormányzó lenem lővi őket)
És most jöhet a fél éves várakozás....de utálom! 😀
|
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én a Sopranost kb 5-6 részig néztem. nagyon unalmas volt...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Pedig a Maffiózók kötelező!!!Nézzétek mááááár! 😀😀😀ZoliZoltán
Mindig megunom. 😀 Már 2-3 éve leragadtam a 4. évadnál.
De majd nyáron tervezem befejezni végre. (Az biztos, hogy nem fogom legelölről elkezdeni 😀 )
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
másfél óra múlva jön ki az új trónok harca. online hol lehet nézni?kristof
az magyar idő szerint hajnali egy 😊 hbo-t nem tudom hol szoktak streamelni, de hajnali 2-3 körül már szokott lenni releaseDexxter Tailor
köszi 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
másfél óra múlva jön ki az új trónok harca. online hol lehet nézni?kristof
az magyar idő szerint hajnali egy 😊 hbo-t nem tudom hol szoktak streamelni, de hajnali 2-3 körül már szokott lenni release


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
másfél óra múlva jön ki az új trónok harca. online hol lehet nézni?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pedig a Maffiózók kötelező!!!Nézzétek mááááár! 😀😀😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 686 — Vikings fan
Sorozatjunkien volt egy ilyen kérdés,cikk:
Melyik a legrégebb óta halogatott, darálásra kinézett sorozatod? Miért nem kezdtél még neki?

na én is összeszedem most az enyémet, nektek van ilyen?
amiket régóta húzok és próbálok elkezdeni nagy nehezen:
The wire(Drót) , The Sopranos(Maffiózók), Sírhant művek. most ezek vannak terítéken.
The Wire 1. rész meg is van be fog jönni már látom, + 1-2 ismerős arc is van Luther, Vince(Friday Night Lights) 😊
+ amire sose tudom rávenni magam az a 24 és a Lost. láttam belőlük jó pár részt random,de valahogy h neki kezdjek előröl nem megy.

Dexter és a Sons of anarchy is sokadjára ment, de amikor neki kezdtem dara volt és abszolút top kedvencek. Szal aki hasonlóan van az ne sz.rakodjon 😊Kroos
Maffiózók nálam is nagyon érik már a Sírhant művekkel együtt. Wire meg halogatós 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi most a Rejtélyt kezdtük el.Nem rossz!😛

30 for 30
30 ESPN
ilyen néven rá tudsz keresni netenBébé
ezekhez hol találok magyar feliratot??
vagy a Sport1-es verziót nem lehet valahol megtalálni?(online vagy leszedni)
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
2 Broke Girls újabb évadra berendelve. Ahogy a TBBT is. Helyes.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sorozatjunkien volt egy ilyen kérdés,cikk:
Melyik a legrégebb óta halogatott, darálásra kinézett sorozatod? Miért nem kezdtél még neki?

na én is összeszedem most az enyémet, nektek van ilyen?
amiket régóta húzok és próbálok elkezdeni nagy nehezen:
The wire(Drót) , The Sopranos(Maffiózók), Sírhant művek. most ezek vannak terítéken.
The Wire 1. rész meg is van be fog jönni már látom, + 1-2 ismerős arc is van Luther, Vince(Friday Night Lights) 😊
+ amire sose tudom rávenni magam az a 24 és a Lost. láttam belőlük jó pár részt random,de valahogy h neki kezdjek előröl nem megy.

Dexter és a Sons of anarchy is sokadjára ment, de amikor neki kezdtem dara volt és abszolút top kedvencek. Szal aki hasonlóan van az ne sz.rakodjon 😊

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na ma megnéztem a Dead Set 1. részét. Vágom,hogy csak 5 részes, de sose voltam az aki 1 nap alatt ledarál egy sorozatból egy egész évadot. Eddig nagyon bejön, bírom a társadalom kritikát, a rohangálós zombikat, meg eleve,hogy van egy kis 28 nappal/héttel később utó íze 😊Drip
😀 És egy kis fekete humor. 😀 Ha tetszett a kezdés, szerintem tetszeni fog a maradék 4 rész is. Azt daráld le, mivel ezek részenként mindössze 24-25 percesek. 😀Vrijbloed
jaaa szal csak a pilot rész volt 45 perc vágom 😊 Majd max holnap másnaposan elütöm vele a délután egy részét akkor 😀Drip
Igen, csak az első rész kétszer olyan hosszú, mint a többi. 😀
Majd írd meg akkor. 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na ma megnéztem a Dead Set 1. részét. Vágom,hogy csak 5 részes, de sose voltam az aki 1 nap alatt ledarál egy sorozatból egy egész évadot. Eddig nagyon bejön, bírom a társadalom kritikát, a rohangálós zombikat, meg eleve,hogy van egy kis 28 nappal/héttel később utó íze 😊Drip
😀 És egy kis fekete humor. 😀 Ha tetszett a kezdés, szerintem tetszeni fog a maradék 4 rész is. Azt daráld le, mivel ezek részenként mindössze 24-25 percesek. 😀Vrijbloed
jaaa szal csak a pilot rész volt 45 perc vágom 😊 Majd max holnap másnaposan elütöm vele a délután egy részét akkor 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na ma megnéztem a Dead Set 1. részét. Vágom,hogy csak 5 részes, de sose voltam az aki 1 nap alatt ledarál egy sorozatból egy egész évadot. Eddig nagyon bejön, bírom a társadalom kritikát, a rohangálós zombikat, meg eleve,hogy van egy kis 28 nappal/héttel később utó íze 😊Drip
😀 És egy kis fekete humor. 😀 Ha tetszett a kezdés, szerintem tetszeni fog a maradék 4 rész is. Azt daráld le, mivel ezek részenként mindössze 24-25 percesek. 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na ma megnéztem a Dead Set 1. részét. Vágom,hogy csak 5 részes, de sose voltam az aki 1 nap alatt ledarál egy sorozatból egy egész évadot. Eddig nagyon bejön, bírom a társadalom kritikát, a rohangálós zombikat, meg eleve,hogy van egy kis 28 nappal/héttel később utó íze 😊

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Game of Thrones rajongóknak

😀
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Háhá, most olvastam, hogy Frank Darabont is magyar 😊 Nem véletlen ász a TWD 😀 (a filmekről ne is beszéljünk)


több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
köszönöm! 😉
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem fogod megbánni!!!Nem lehet abbahagyni!(Róma)

---
plusz egy kérdésem van;
múltkor láttam SportTv-n egy dokumentum filmet...NFL!
a Colts költözött Baltimoreba!
aztán máskor megint kapcsolgattam akkor meg egy HOF-es futó legendáról volt a film...talán Dickerson.de nem emlékszem már...feliratos volt és késő volt már 😊
szóval gondolom ez vmi sorozat!

címet légyszi ,valaki!ZoliZoltán
30 for 30
30 ESPN
ilyen néven rá tudsz keresni neten
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem fogod megbánni!!!Nem lehet abbahagyni!(Róma)

---
plusz egy kérdésem van;
múltkor láttam SportTv-n egy dokumentum filmet...NFL!
a Colts költözött Baltimoreba!
aztán máskor megint kapcsolgattam akkor meg egy HOF-es futó legendáról volt a film...talán Dickerson.de nem emlékszem már...feliratos volt és késő volt már 😊
szóval gondolom ez vmi sorozat!

címet légyszi ,valaki!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Annyira dicsértétek a Rómát, hogy tegnap leszedtem, ma pedig elkezdem megtekinteni.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Vikings??? 😮 Azta...jónak tűnik!
Valaki vélemény róla?ZoliZoltán
olvass vissza, van sok.shawnka
Jaa?! oké.köszi 😉
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Ejj de utálom az ilyet... Spartacus korábbi évadainál is megjátszották ezt egyszer-kétszer.Rataxes
regisztrálj a whatnext.eu-ra, ott elég jól átlátható mi mikor lesz, hol tartasz stb. és még ilyen szép összesítő képet is generálnak neked  img.whatnext.eu/42-4347.pngHöri
nekiállunk ezzel arcoskodni? 😀

shawnka


szerintem ne álljunk neki, mert még sehol sem tartok de a szám már így is sokkolbriareos
8 months, 3 weeks, 6 days, 9 hours, 34 minutes


És a myepisodes.com>all 😊tenorx
én leálltam nincs türelmem mindent kikeresni meg kipigálgatni

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
És a myepisodes.com>all 😊tenorx
true