Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Én azt hittem hogy kimaradt a rész vagy valami, egész nap hiába keresem magon meg a kalózoknál is...Rataxes
 thepiratebay.se/torrent/8273922/Vikings.S01E04.HDTV.XviD-AFG
működő, gyors link.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én azt hittem hogy kimaradt a rész vagy valami, egész nap hiába keresem magon meg a kalózoknál is...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vikings új rész nagyon kemény, mindenki nézze meg! | Ragnar végre tököt növeszt, és kiröhögi a geci vezért, akire szintén ráférne már egy büdös nagy saller |

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 konyves.blog.hu/2013/03/23/the_walking_dead_elohalottak_a_kormanyzo_szinre_lep_b

Ez meg kifejezetten érdekel. 😀 😀
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
TWD szépen odabaszott, igencsak várós lesz a finálé. 😀Vrijbloed
nekem az utolsó 2 rész csak 1 nagy időhúzásnak tűnt a finálé előtt... | merle | viszont hiányozni fogthebeke
Már az előző rész is tetszett. Az azelőtti részek viszont nagyon nem, azt éreztem, hogy csak az időt húzzák, simán lehetne 10 részes is az évad, nem 16... De a mostani volt a legjobb.

És igen, így klasszikus, ami ami végül is végigkíséri a történelmünket, hogy | testvér öl testvért | .
Jah, nekem is. | Nagy karakter volt, és a végén végül is úgy ahogy "pozitív" figura lett belőle | .
több mint 11 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
TWD szépen odabaszott, igencsak várós lesz a finálé. 😀Vrijbloed
nekem az utolsó 2 rész csak 1 nagy időhúzásnak tűnt a finálé előtt... | merle | viszont hiányozni fog
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
TWD szépen odabaszott, igencsak várós lesz a finálé. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak sikerült visszaadni Crixusnak a face státuszát, a 0. évados kőhordár végül komoly karriert futott be.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Végre van új 2 Broke Girls rész. Már hiányzott.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
valamint remélem, Flokit még ebben az évadban szörnyű kínhalállal véreztetik ki,berger90
aztán mehetne vissza a Prodigybe.Höri
egyébként az elején kicsit féltem tőle, hogy nagyon elmennek dokuba. mármint, ugye azzal vezették fel, hogy nem feltétlen a történeten lesz a hangsúly, hanem az akkori szokásokon, hagyományokon, embereken. de nagyon tetszik, hogy ezek mind szinte észrevétlenül vannak beépítve a jelenetekbe.

tökéletes lesz heti történelmi sorozatnak Spartacusék után, és így a 4. rész után végre olybá tűnik, hogy a dolgok is jobban elkezdenek pörögni. mondom ezt úgy, hogy így se lassú a sorozat.

az meg, hogy Ragnar röhög mindenen, az zseniális 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valamint remélem, Flokit még ebben az évadban szörnyű kínhalállal véreztetik ki,berger90
aztán mehetne vissza a Prodigybe.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
mondjuk az valahol negatívum, hogy a jelenlegi szereplők közül egyedül | Gannicust | fogom sajnálni.shawnka
Rajta kívül még a (z ex) rabszolga nőket is sajnálni fogom.... szóljon értük a

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ja, a csatajelenet kurva jó volt, ütős a Viking technika 😊Rataxes
csak ezt a félkopasz szakállas | gyerekgyilkost | felejtenék már el, valamint remélem, Flokit még ebben az évadban szörnyű kínhalállal véreztetik ki, komolyan semmi bajom nem lenne onnantól, viszont a sorozat ellaposodna 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tegnap kivégeztem a Trónok harcának első évadát.Őszinte leszek, ez egy 10/10-es sorozat.Ma belevágok a másodikba, és már most nagyon várom a harmadikat!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
ja, a csatajelenet kurva jó volt, ütős a Viking technika 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az új Vikings rész is durva volt 😊Rataxes
yup, kicsit féltem hogy Rollo már most nyom egy heelturnt, idejekorán.

a csatajelenet nagyon kellett már, Katheryn Winnick meg komoly eyecandy 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az új Vikings rész is durva volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TÖRI-SPOILER
| elvileg mind meghalnak a fő szereplők közül. aztán hogy az írók mit hoznak ki ebből. |
nekem a tipp az, hogy | következő részben Crixusnak helló, aztán utolsó előttiben Gannicus 😕 utolsóban meg Spari. | mondjuk wikipédia szerint az utolsó rész címe: victory.brk
Agron az igazi wild-card mint kitalált szereplő. 😀
Azon szartam be tegnap, hogy az a kilikiai nigga akit most leigazoltak, szintén szerepelt ezzel a névvel a megénekeltek között. Lehet csak véletlen névegyezés?

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
#winningHöri
erőteljesen bízom benne, hogy megváltoztatják a történelmet. valahogy nem látom magam előtt a képet, hogy 3 rész múlva mindenki kereszten legyen.shawnka
csak 3-4 ezer rabszolgát vittek a keresztre, szóval az eredeti sereg 10 százalékát. Gondolom a többit nem sikerült mindet kinyírni, szóval én optimista vagyok a menekülést illetően 😀 de pár áldozat tuti lesz. Főleg ha Crixusék el akarnak szeparálódni. Arról is szó volt a törikönyvekben, hogy látták Spartacust meghalni, de a hulláját nem találták aztán meg. Azt egy elképzelhető végnek tartom, hogy agyonszurkálják, elesik, örömködnek, majd mire visszanéznek rá már köddé vált mint Batman. De sajna a többi szereplő menekülésére nem merek még most se fogadni. Főleg Gannicuséra, ő túl nagy hérosz már, hogy ne áldozzák fel az írók.Höri
TÖRI-SPOILER
| elvileg mind meghalnak a fő szereplők közül. aztán hogy az írók mit hoznak ki ebből. |
nekem a tipp az, hogy | következő részben Crixusnak helló, aztán utolsó előttiben Gannicus 😕 utolsóban meg Spari. | mondjuk wikipédia szerint az utolsó rész címe: victory.brk
mondjuk az valahol negatívum, hogy a jelenlegi szereplők közül egyedül | Gannicust | fogom sajnálni.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
#winningHöri
erőteljesen bízom benne, hogy megváltoztatják a történelmet. valahogy nem látom magam előtt a képet, hogy 3 rész múlva mindenki kereszten legyen.shawnka
csak 3-4 ezer rabszolgát vittek a keresztre, szóval az eredeti sereg 10 százalékát. Gondolom a többit nem sikerült mindet kinyírni, szóval én optimista vagyok a menekülést illetően 😀 de pár áldozat tuti lesz. Főleg ha Crixusék el akarnak szeparálódni. Arról is szó volt a törikönyvekben, hogy látták Spartacust meghalni, de a hulláját nem találták aztán meg. Azt egy elképzelhető végnek tartom, hogy agyonszurkálják, elesik, örömködnek, majd mire visszanéznek rá már köddé vált mint Batman. De sajna a többi szereplő menekülésére nem merek még most se fogadni. Főleg Gannicuséra, ő túl nagy hérosz már, hogy ne áldozzák fel az írók.Höri
TÖRI-SPOILER
| elvileg mind meghalnak a fő szereplők közül. aztán hogy az írók mit hoznak ki ebből. |
nekem a tipp az, hogy | következő részben Crixusnak helló, aztán utolsó előttiben Gannicus 😕 utolsóban meg Spari. | mondjuk wikipédia szerint az utolsó rész címe: victory
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
#winningHöri
erőteljesen bízom benne, hogy megváltoztatják a történelmet. valahogy nem látom magam előtt a képet, hogy 3 rész múlva mindenki kereszten legyen.shawnka
csak 3-4 ezer rabszolgát vittek a keresztre, szóval az eredeti sereg 10 százalékát. Gondolom a többit nem sikerült mindet kinyírni, szóval én optimista vagyok a menekülést illetően 😀 de pár áldozat tuti lesz. Főleg ha Crixusék el akarnak szeparálódni. Arról is szó volt a törikönyvekben, hogy látták Spartacust meghalni, de a hulláját nem találták aztán meg. Azt egy elképzelhető végnek tartom, hogy agyonszurkálják, elesik, örömködnek, majd mire visszanéznek rá már köddé vált mint Batman. De sajna a többi szereplő menekülésére nem merek még most se fogadni. Főleg Gannicuséra, ő túl nagy hérosz már, hogy ne áldozzák fel az írók.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
#winningHöri
erőteljesen bízom benne, hogy megváltoztatják a történelmet. valahogy nem látom magam előtt a képet, hogy 3 rész múlva mindenki kereszten legyen.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
Kösz hogy elhagytad a spoilert (Cartmannel ellentétben 😛 )Rataxes
Bocs, szerkesztettem.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
nagyon szép rész volt.

shawnka
Nagyon jó rész, hiányozni fog nagyon Jockey.
Mekkorát röhögtem azon a részen mikor Cuban(Mavs) és Jones(Cowboys) tulajok tették tiszteletüket 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Huhuhúúúú, Spartacus 😂pc_x
#winning