Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Survivor:

| Brandon | mekkora paraszt az előzetesben? 😂 eddig is tele volt vele a tököm, de úgy látszik most nem csak szájhős lesz. Elfelejthetné a CBS a | Hantz-családod, csak rombolják Russell csodás emlékét. |

Jövő héten kialakul a | 9-5 vagy 8-6 elosztás, aztán jöhet a switch | , ami nagyon meglepő lesz 😮

Amúgy sajnálom, hogy | Eddie | bennmaradt, ellenben | Reynolddal, | ő tényleg egy nagyképű köcsögnek tűnik.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Szerintem mókás kis sit.com, jók a karakterek benne 😊 Mondjuk nálam szinte mindig csak háttérzajnak ment egyéb teendőim mellett, főtevékenységnek nem tudom megállja-e a helyét 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
It's always sunny in Philadelphia

Mennyire érdemes ennek nekiugrani?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
| Who shot JR? |
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Elkezdtem ezt a American Horror Storyt. Mivel odavagyok a műfajért, nagyon bejövős ez a kísértetházas dolog. Nagyon beteg sorozat, eléggé el lehetnek szállva a készítők, a stílusa is teljesen egyedi. Az elején kicsit aggódtam, mert sorra jöttek a "wtf" események válaszok nélkül, de aztán szépen lassan kezdi adagolni a válaszokat a sorozat. Az első pár részt gyakorlatilag ki kell bírni. Nem vagyok egy nagy "sorozatdaráló", inkább napi 2-3 részeket szoktam nézni mindenből, de itt gyorsan megnéztem most az első 8 részt, elég nehéz abbahagyni itt a vége fele. Duff
Nagyon helyes. 😀 A 2 évad amúgy egymástól függetlenül is élvezhető. 😀
És ősszel jön a 3. évad. 😀
Majd írd le, hogy összességében milyen volt. 😀

Vrijbloed
Na most fejeztem be, hát a vége fele még jobban elborult az egész. Ezáltal még inkább tetszett 😊
| Arra gondoltam, hogy a muter meghal a végére, de arra nem számítottam, hogy az egész család kifingik. Mondjuk így sikerült kerekre varázsolni az egészet, boldogan "élhet" a család újra. |

Mondjuk azért egy két érdekes kérdésem lenne.
| - Az milyen már, hogy xy meghal a házban (mondjuk a hosszúhajú fiatal fószer, akit kúrás után szúr le a pszihopata csaj, de akár a főszereplő apukát is mondhatnám). Szóval meghal, pár perc múlva ugye ott áll a holtteste felett, és csak lazán mosolyogva konstatálja, hogy -Hm meghaltam, ez van.

- Másik, hogy naponta 10 idegen ember tűnik fel csak úgy a házadban, az nem zavar?

- Harmadik meg, azt is elég lazán (kb. egy vállrándítással) elintézte a csaj, hogy a két gyermeke közül egyik halvaszületett, a másikat meg elvitte a szomszéd nő. Elég komoly.
|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Belekezdenék a bio-Betmenbe/ Zöld íjász/érdemes?laccoo74
Nekem bejön , ha szereted az ilyen jellegú sorozatokat akkor igen. Nekem a smallville utani urt jol kitolti 😀
Toca
Én véletlen akadtam rá az RTL Klubon, de végül leszedtem az eddigi részeket és úgy nézem. Nekem nagyon bejött. GRAFI
Ha számít még egy ajánlás, akkor mindenképp kezdj bele, nagyon jó kis sorozat 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Belekezdenék a bio-Betmenbe/ Zöld íjász/érdemes?laccoo74
Nekem bejön , ha szereted az ilyen jellegú sorozatokat akkor igen. Nekem a smallville utani urt jol kitolti 😀
Toca
Én véletlen akadtam rá az RTL Klubon, de végül leszedtem az eddigi részeket és úgy nézem. Nekem nagyon bejött.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Toca megnézted a Vikings pilotot? 😀Höri
Itt van már a gépen, de még nem volt időm 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Toca megnézted a Vikings pilotot? 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Belekezdenék a bio-Betmenbe/ Zöld íjász/érdemes?laccoo74
Nekem bejön , ha szereted az ilyen jellegú sorozatokat akkor igen. Nekem a smallville utani urt jol kitolti 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Belekezdenék a bio-Betmenbe/ Zöld íjász/érdemes?
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fú de durván lemaradtam, ha nem nézek be a topicba, eszembe se jutott volna hogy a Spartacus már elindult 😮 Elég "csendben" indították el, vagy csak tényleg én bambultam be nagyon keményen... ki tudja.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 ak.static.sptidigital.com/emea/editorial/2013-03-05/axn-series-map-fullsize.jpgToca
Nagyon sok sorozat hiányzik róla sajnos, de respect, mi meló lehetett összerakni

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Shameless 3x07
beszt epizód óltájm evör

hihetetlen sorozat, az első résztől kezdve egyre betegebb, de egyre realistább is egyben, nincsenek rá szavak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tudom, nagyon le vagyok maradva, de Sons of Anarchy 4. szezon végre kivégezve. Nektek köszönhetem, hogy rászoktam! 😊

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Elkezdtem ezt a American Horror Storyt. Mivel odavagyok a műfajért, nagyon bejövős ez a kísértetházas dolog. Nagyon beteg sorozat, eléggé el lehetnek szállva a készítők, a stílusa is teljesen egyedi. Az elején kicsit aggódtam, mert sorra jöttek a "wtf" események válaszok nélkül, de aztán szépen lassan kezdi adagolni a válaszokat a sorozat. Az első pár részt gyakorlatilag ki kell bírni. Nem vagyok egy nagy "sorozatdaráló", inkább napi 2-3 részeket szoktam nézni mindenből, de itt gyorsan megnéztem most az első 8 részt, elég nehéz abbahagyni itt a vége fele. Duff
Nagyon helyes. 😀 A 2 évad amúgy egymástól függetlenül is élvezhető. 😀
És ősszel jön a 3. évad. 😀
Majd írd le, hogy összességében milyen volt. 😀

Vrijbloed
Az első évadot én is imádtam,viszont a 2.-ra még nem jutott idő. Bár pozitív kritikákat hallok csak szinte,így annyira nem izgulok miatta 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Elkezdtem ezt a American Horror Storyt. Mivel odavagyok a műfajért, nagyon bejövős ez a kísértetházas dolog. Nagyon beteg sorozat, eléggé el lehetnek szállva a készítők, a stílusa is teljesen egyedi. Az elején kicsit aggódtam, mert sorra jöttek a "wtf" események válaszok nélkül, de aztán szépen lassan kezdi adagolni a válaszokat a sorozat. Az első pár részt gyakorlatilag ki kell bírni. Nem vagyok egy nagy "sorozatdaráló", inkább napi 2-3 részeket szoktam nézni mindenből, de itt gyorsan megnéztem most az első 8 részt, elég nehéz abbahagyni itt a vége fele. Duff
Nagyon helyes. 😀 A 2 évad amúgy egymástól függetlenül is élvezhető. 😀
És ősszel jön a 3. évad. 😀
Majd írd le, hogy összességében milyen volt. 😀
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Elkezdtem ezt a American Horror Storyt. Mivel odavagyok a műfajért, nagyon bejövős ez a kísértetházas dolog. Nagyon beteg sorozat, eléggé el lehetnek szállva a készítők, a stílusa is teljesen egyedi. Az elején kicsit aggódtam, mert sorra jöttek a "wtf" események válaszok nélkül, de aztán szépen lassan kezdi adagolni a válaszokat a sorozat. Az első pár részt gyakorlatilag ki kell bírni. Nem vagyok egy nagy "sorozatdaráló", inkább napi 2-3 részeket szoktam nézni mindenből, de itt gyorsan megnéztem most az első 8 részt, elég nehéz abbahagyni itt a vége fele.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
californication... betegebb mint valaha 😀😀😀
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ez az Arrrow rész mit robbantott emberek?!?! 15 rész alatt nem volt ennyi fordulat mint ebben.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Castlet nézi még valaki rajtam kívűl?
Newman
jelen. bár inkább már csak paródiája önmagának, de én elvagyok vele minden héten.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Castlet nézi még valaki rajtam kívűl?
(btw én eléggé rávagyok pörögve a nyomozós, helyszínelős sorozatokra, néz(/t)em többek között még a CSI Miamit, az NCIS-t, az NCIS Los Angelest, a Hawaii-FiveO-t, a Halál Biztos Diagnózist és biztos van még... 😀 )Newman
Southland?

persze ha nem szeretnéd nézni a most futó legjobb zsaru sorozatot, akkor disregardold 😊briareos
Feljegyezve, hamarosan szerintem akkor belevágok ebbe is. 😀

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Castlet nézi még valaki rajtam kívűl?
(btw én eléggé rávagyok pörögve a nyomozós, helyszínelős sorozatokra, néz(/t)em többek között még a CSI Miamit, az NCIS-t, az NCIS Los Angelest, a Hawaii-FiveO-t, a Halál Biztos Diagnózist és biztos van még... 😀 )Newman
Southland?

persze ha nem szeretnéd nézni a most futó legjobb zsaru sorozatot, akkor disregardold 😊

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Castlet nézi még valaki rajtam kívűl?
(btw én eléggé rávagyok pörögve a nyomozós, helyszínelős sorozatokra, néz(/t)em többek között még a CSI Miamit, az NCIS-t, az NCIS Los Angelest, a Hawaii-FiveO-t, Diagnosis Murdert, a Person of Interestet, a NUMB3RSt és biztos van még... 😀 )