Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Community kaszálva. Egy átlagos sitcomot csináltak belőle, kinyírták a lényegét.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja, szépen összeugrasztott mindenkit. Köv rész sem lesz pite, nagyon remélem h hamarosan legyakják az egyik számomra irritáló nőszemélytbriareos
Naeviát szerintem mindenki utálja a színészcsere óta 😊jjncaa
nagy tévedés, az új jobb nő mint a régi volt sokkal. át is fog igazolni a vampire diaries-be, lol 😀

a mostani rész nem volt annyira feelgood mint az előzők

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Go on-t nézi valaki? TO lassan állandó szereplő lesz 😀Eazzy
én nézem 😊 az újat még nem láttam, de jah, egyre többször van benne 😀fetomy
Tudtam, hogy rád számíthatok 😀 Bár ha Amadeus benéz ide, és meglátja, hogy TO szerepel, szerintem Ő is rákap hamar.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
ja, szépen összeugrasztott mindenkit. Köv rész sem lesz pite, nagyon remélem h hamarosan legyakják az egyik számomra irritáló nőszemélytbriareos
Naeviát szerintem mindenki utálja a színészcsere óta 😊jjncaa
a csajjal nincs gond, ha a régi játszana ekkora gecit azt is utálnám

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
ja, szépen összeugrasztott mindenkit. Köv rész sem lesz pite, nagyon remélem h hamarosan legyakják az egyik számomra irritáló nőszemélytbriareos
Naeviát szerintem mindenki utálja a színészcsere óta 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Go on-t nézi valaki? TO lassan állandó szereplő lesz 😀Eazzy
én nézem 😊 az újat még nem láttam, de jah, egyre többször van benne 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
ja, szépen összeugrasztott mindenkit. Köv rész sem lesz pite, nagyon remélem h hamarosan legyakják az egyik számomra irritáló nőszemélyt

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Na mi az? senki sem OMFG-ol, hogy mekkora űberbrutálisan gecijó rész volt a Spartacusban ?briareos
Rád vártunk 😊 a Pitt-hasonmás zseniális választás volt Ceasar szerepére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Go on-t nézi valaki? TO lassan állandó szereplő lesz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Na mi az? senki sem OMFG-ol, hogy mekkora űberbrutálisan gecijó rész volt a Spartacusban ?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A cult pilotot megnézte valaki? Alaric és T-Bag miatt én nagyon vártam, de egyelőre nem tudom hogy ez most nagyon gagyi lesz vagy a felvezetésbe túl sok dolgot kellett belepakolni azért lett ilyen az 1x01.

mondjuk a nézettsége lófasz, szóval gyanúsan 12-13 rész lesz összesen, azt meg ki lehet bírni ha közepes is.

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
TWD: | VÉGRE VALAMI EKSÖN | !

Vrijbloed
Jaja nagyon fasza kis rész volt 😊 | bár én a bajuszos komát nagyon sajnálom olyan rendes tag volt 😕 |

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nem tom hol tartasz, de a legutóbbi (14) részben már több volt a flashback mint a jelen rész 😀 az eleje elég vontatottra siekrült úgy az 5-10. rész között, de sajna a 22 részes évadoknál ezt nehéz elkerülni, de ahogy közeledik az idény vége, egyre nagyobb az átívelés szerencsére.
Höri
Most járok a 11. résznél, szóval lassan utolérem az aktuális részt.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
| Crixus | az Arrow-ban, haha 😀 Bár ahogy elnézem nem nagyon kellett kiesnie a szerepéből 😀 Valószinűleg a sorozat ettől sem fog felpörögni, de lassan úgy is vége az évadnakpc_x
Na, hát nem volt igazam 😊

Más:
 www.sfportal.hu/joss-whedon-a-s-h-i-e-l-d-sorozatrol-14683.scifi


több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vélemények az új Communityről? Az első rész elég korrekt volt, ahogy központi témává tették a változásokat, bár az AbedTv ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A második viszont elég laposra sikeredett.Jakehomer
nekem tetszett mindkettő. sőt, a második már erősebb volt nálam.shawnka
nekem is bejött mind2. kicsit furcsa, hogy sitcom esetében úgy halad a történet, hogy mindenki életét rendbehozzák vagy legalábbis céljukat elérve kapják meg a diplomát az utolsó részben.

Gondolom ha végzett a listával, akkor majd jön valami expedíció vissza a szigetre, hogy ott leszámoljon az őt megkínzókkal. GRAFI
nem tom hol tartasz, de a legutóbbi (14) részben már több volt a flashback mint a jelen rész 😀 az eleje elég vontatottra siekrült úgy az 5-10. rész között, de sajna a 22 részes évadoknál ezt nehéz elkerülni, de ahogy közeledik az idény vége, egyre nagyobb az átívelés szerencsére.

| mondjuk Spartacus-nézőként sokkal nagyobb flash volt az utóbbi 2 epizód 😀 |

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Engem nagyon megvett. 2 szallon futo sztory nagyon bejovos, valamelyik resz izgalmas. Bar neha kiszamithato , de most jon majd a foresz. En amiatt aggodom picit , hogy merre tudjak majd tovabbvinni a sorozatot , de ez meg odebb van.Toca
Én is arra gondoltam. Egy idő után unalmassá válhat, hogy minden részben jön egy újabb ember a listáról, stb. Egy évadot még ki lehet ezzel tölteni talán, de akkor hogy lesz több? Vagy nem lesz?
Gondolom ha végzett a listával, akkor majd jön valami expedíció vissza a szigetre, hogy ott leszámoljon az őt megkínzókkal.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Vélemények az új Communityről? Az első rész elég korrekt volt, ahogy központi témává tették a változásokat, bár az AbedTv ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A második viszont elég laposra sikeredett.Jakehomer
nekem tetszett mindkettő. sőt, a második már erősebb volt nálam.shawnka
40%-ot esett a nézettség a 4x01-hez képest, ez ennyi voltjjncaa
nekem is jobban bejött a 2., sőt az első az nagyon nem azt hozta, amilyenre emlékeztem. gondolom ennek köszönhető az esés, talán visszatalálnak az emberek, ha a sorozat is
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 horrormirror.blog.hu/2013/02/17/poszter_es_elozetes_a_hannibal_c_sorozatnak

Ez is várós. 😀 😀

TWD: | VÉGRE VALAMI EKSÖN | !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Bár én nem tartok még csak a második évad végén Communityban, de nekem az egész sorozat egy nagy hullámzás. Vannak kiemelkedően jó részek, de vannak olyanok, amit csak kényszerrel bírok végignézni. Valahol az évad 2/3-ánál abba is hagytam (volna) a nézést, de Shawnka meggyőzött, hogy az évad végéig tartsak ki.
Tegnap elkezdtem nézni az RTL Klubon felbuzdulva az Arrowt. Maga a storyboard nagyon tetszik, de nagyon kiváncsian várom hogyan fognak alakulni az események. Kicsit félek, hogy vontatottá válik a téma. Remélem nem így lesz.GRAFI
Engem nagyon megvett. 2 szallon futo sztory nagyon bejovos, valamelyik resz izgalmas. Bar neha kiszamithato , de most jon majd a foresz. En amiatt aggodom picit , hogy merre tudjak majd tovabbvinni a sorozatot , de ez meg odebb van.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Vélemények az új Communityről? Az első rész elég korrekt volt, ahogy központi témává tették a változásokat, bár az AbedTv ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A második viszont elég laposra sikeredett.Jakehomer
nekem tetszett mindkettő. sőt, a második már erősebb volt nálam.shawnka
40%-ot esett a nézettség a 4x01-hez képest, ez ennyi volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bár én nem tartok még csak a második évad végén Communityban, de nekem az egész sorozat egy nagy hullámzás. Vannak kiemelkedően jó részek, de vannak olyanok, amit csak kényszerrel bírok végignézni. Valahol az évad 2/3-ánál abba is hagytam (volna) a nézést, de Shawnka meggyőzött, hogy az évad végéig tartsak ki.
Tegnap elkezdtem nézni az RTL Klubon felbuzdulva az Arrowt. Maga a storyboard nagyon tetszik, de nagyon kiváncsian várom hogyan fognak alakulni az események. Kicsit félek, hogy vontatottá válik a téma. Remélem nem így lesz.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Vélemények az új Communityről? Az első rész elég korrekt volt, ahogy központi témává tették a változásokat, bár az AbedTv ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A második viszont elég laposra sikeredett.Jakehomer
nekem tetszett mindkettő. sőt, a második már erősebb volt nálam.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Vélemények az új Communityről? Az első rész elég korrekt volt, ahogy központi témává tették a változásokat, bár az AbedTv ötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A második viszont elég laposra sikeredett.

Perception is reality.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nézem ezt az új Rtl-es szupersorozatot.Nem tudom eldönteni, hogy ez valami Való Világ paródia, vagy egyszerűen csak ultragáz.laccoo74
úgy döntöttek, hogy iszonyatosan nagyon menő és színvonalas ez a gyanú árnyékában-családi titkok-büdös szerelők bermuda háromszög, ezért bezúznak egy újabb amatőr szereplős zsírkirályságot. De most ez legyen fiatalos bulis. Persze a szereplőket lehetőség szerint a gyanú árnyéka mögül szedték elő, hiszen már beváltak
(fesdleacsöcsömAlexa - A nő aki odaköltözött a lánya szerelméhez és annak szüleihez;
Dzsó lánya - a csaj akit lecsuktak mert a nagyanyja meggyőzte, hogy nem kell a közmunkára mennie -még a végén Misfit lesz, és kinyírja a probation workereit 😀-;
nyilván VV Anikó, és még van minimum 4 aki már volt, csak nem emlékszem melyik részben, pl. keveriaszartMarci, a két csaj, kurvapatrícia, de nem lepne meg ha mindet láttuk volna már)
.
És persze a helyszínek is ismétlődhetnek, ha már fizettek, hogy rávetülhessen a gyanú árnyéka, akkor itt is megjelenhet.

Ez egy nagyon erőltetett szar, ami eldöcög amíg nem kíván a jelenet némi színészi játékot, de amint elő kell adni bármilyen érzelmet, átlátszóbb szarsággá lesz, mint a Családi titkok, pedig az aztán hitelességben vetekszik a megacápával.

De nyugi, az RTL már készül egy amatőrszereplős thriller sorozattal, amatőrszereplős sitcommal és a legforradalmibb ötlettel (de ez titok): Amatőr színészek eljátsszák, hogy ők egy amatőrszereplős sorozat szereplői, akik nap mint nap egy amatőrszereplős sorozatot néznek. Amatőrception.fetomy
Meg gondolom csóri amatőrjei örülnek, hogy szerepelhetnek a tvben, mer ettő majd sztárok lesznek, és az milyen jó lesz.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nézem ezt az új Rtl-es szupersorozatot.Nem tudom eldönteni, hogy ez valami Való Világ paródia, vagy egyszerűen csak ultragáz.laccoo74
úgy döntöttek, hogy iszonyatosan nagyon menő és színvonalas ez a gyanú árnyékában-családi titkok-büdös szerelők bermuda háromszög, ezért bezúznak egy újabb amatőr szereplős zsírkirályságot. De most ez legyen fiatalos bulis. Persze a szereplőket lehetőség szerint a gyanú árnyéka mögül szedték elő, hiszen már beváltak
(fesdleacsöcsömAlexa - A nő aki odaköltözött a lánya szerelméhez és annak szüleihez;
Dzsó lánya - a csaj akit lecsuktak mert a nagyanyja meggyőzte, hogy nem kell a közmunkára mennie -még a végén Misfit lesz, és kinyírja a probation workereit 😀-;
nyilván VV Anikó, és még van minimum 4 aki már volt, csak nem emlékszem melyik részben, pl. keveriaszartMarci, a két csaj, kurvapatrícia, de nem lepne meg ha mindet láttuk volna már)
.
És persze a helyszínek is ismétlődhetnek, ha már fizettek, hogy rávetülhessen a gyanú árnyéka, akkor itt is megjelenhet.

Ez egy nagyon erőltetett szar, ami eldöcög amíg nem kíván a jelenet némi színészi játékot, de amint elő kell adni bármilyen érzelmet, átlátszóbb szarsággá lesz, mint a Családi titkok, pedig az aztán hitelességben vetekszik a megacápával.

De nyugi, az RTL már készül egy amatőrszereplős thriller sorozattal, amatőrszereplős sitcommal és a legforradalmibb ötlettel (de ez titok): Amatőr színészek eljátsszák, hogy ők egy amatőrszereplős sorozat szereplői, akik nap mint nap egy amatőrszereplős sorozatot néznek. Amatőrception.