Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
laptopot szeretnék venni,van rá 200 rugóm, márkában leginkább dellben, vagy pedig olyanban gondolkodok, ami érintőképernyővel is használható. ti melyiket ajánlanátok innen?  www.laptopszalon.hu/kategoriak/laptop_notebook
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
HP Pavilion e113sh laptophoz keresek WIn7-hez való drivereket. Az official oldalon csak Win8-hoz van. Ha valaki tud megköszönném.Matthew99
Driver reviver progit leszeded az keres hozzá neked drivert leszedi és még fel is telepíti.Toca
Feltettem de nem talált semmit. Pedig az egyéb eszközök közül mindhez kéne driver.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
HP Pavilion e113sh laptophoz keresek WIn7-hez való drivereket. Az official oldalon csak Win8-hoz van. Ha valaki tud megköszönném.Matthew99
Driver reviver progit leszeded az keres hozzá neked drivert leszedi és még fel is telepíti.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
HP Pavilion e113sh laptophoz keresek WIn7-hez való drivereket. Az official oldalon csak Win8-hoz van. Ha valaki tud megköszönném.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
koszi a valaszt.
nem mentem utana orultem h visszajott a net.itt a majd holnap mentalitas divik.

ujabb kerdes:
androidra flash player?mit ajanlotok?
olvastam h az adobe leallt a fejlesztessel.
photon browsert vagy mut neztem....ha nincs jobb jo lesz az de hatha tudtok jobbat.
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Bocsanat.
Az elozo postban leirtam mi tortent.
Nem MOn vagyok igy arra gondoltam h a szolgaltato letiltott.Mondjuk ez meg benne van.
nyomtam egy resetet es visszaallt minden.Elozoleg is megnyomtam de lehet rosszul.
A megfejtesem reset lett.Az h a szolgaltatonak milyen jogai vannak a routeren" nem tudom.ZoliMP
Szerintem kb. semmilyen. A titkosítás állításnak nincs köze a szolgáltatóhoz, ezt magában a routerben állítod. Ez (szerintem) olyan kb. mintha a távközlési cég letiltana, csak mert erősebb jelszót állítasz be a telefonodon.
A led világított, mert a szolgáltatótól kaptad a netet, de a router nem adta tovább a gépeknek. Nálam fw frissítésnél volt ilyen, de nem a szolgáltató tiltott, hanem maga a router. Reset után a friss fw-el ment tovább.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
Bocsanat.
Az elozo postban leirtam mi tortent.
Nem MOn vagyok igy arra gondoltam h a szolgaltato letiltott.Mondjuk ez meg benne van.
nyomtam egy resetet es visszaallt minden.Elozoleg is megnyomtam de lehet rosszul.
A megfejtesem reset lett.Az h a szolgaltatonak milyen jogai vannak a routeren" nem tudom.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
skacok.sztorno.
balfek voltam.ZoliMP
de akkor a troubleshootingot is írd le 😉

több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
skacok.sztorno.
balfek voltam.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
router security:
wpa-psk rol wpa2-psk re akartam valtani.
beleptem a routerbe atpottyoltem.
Onnantol kb letiltott mindent.A gepen be sem tudok lepni a routerbe.az egyik mobilon bejon a router de mikor visszavaltanam es leokeznam kiirja h a a szerverrel nem kommunikal.ergo most nincs internet pedig minden led teljesen megfeleloen vilagit.Wifi jel is van de egyszeruen semmi nem megy.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...süti
maradnék az Outlook-nál.
Gabesz92
Ám nem az Outlook Express-nél (ami a képen van), hanem a "rendes" Microsoft Outlook-nál.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
ohh rosszul irtam
stream applikacio androidra es siman megy az nfl network no meg az nba...az applikacio ingyen volt.Mas klikkelgetes h fizetek vagy blabla nem volt.
ez lehetseges😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi a segítséget.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
1, Hogy a megoldás?
2, Thunderbirdöt érdemesebb használni ?
süti
1. Ha nagyon elakadsz, inkább itt keresgélj:  technet.microsoft.com/hu-hu/
2. nem, borzasztó ha nem előre definiált szolgáltatót akarsz vele használni (gmail stb)

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Köszönöm szépen. 😊

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
...süti
Így látatlanban úgy gondolom, hogy ezeket végig kellene próbálgatni:  support.microsoft.com/kb/813514/hu
Nekem amikor a Thunderbirddel kellett dolgoznom mindig csak a szívás volt vele, bár ha rendesen karbantartott e-mail fiókról beszélünk és nincs 15.000+ felesleges e-mail benne amitől megrohad az egész rendszer, akkor szerintem használható lehet, de én maradnék az Outlook-nál.


valoszinuleg en vagyok a technikailag suta h nem ertem
ingyenes androidos applikacio amin tudom nezni az nfl networkot es az nba-t is.
Gondolom nem kell fizetnem ertem...?ZoliMP
Szerintem ez úgy van, hogy miután előfizettél rájuk utána letöltheted az Androidos Appot és úgy tudod nézni mobilon/tableten.


Dell laptophoz milyen ár/értékben jó akkumulátort ajánlotok?adam8
A Dell akksik kb. 10 és 20 ezer forint között vannak, nyilván függ a típustól, de a 6 cellás, 11,1V-os akkumulátorok ilyen árkategóriában vannak.

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Dell laptophoz milyen ár/értékben jó akkumulátort ajánlotok?

több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 836
valoszinuleg en vagyok a technikailag suta h nem ertem
ingyenes androidos applikacio amin tudom nezni az nfl networkot es az nba-t is.
Gondolom nem kell fizetnem ertem...?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Keresztapámnak van egy ilyen problémája az Outlookkal:


1, Hogy a megoldás?
2, Thunderbirdöt érdemesebb használni ?

Utána olvastam egy csomó fórumon, de a sok verzió közül nem tudom mit válasszak...
Meg TeamViewrrel táv gyógyítok, az se könnyíti a dolgom...
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 836
koszi a valaszt ,megnyugodtam😀
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Általánosságban a 20mb ADSL mire jó?
Engem csak az érdekel, hogy tudjak rendesen streamet nézni.
Tudom, hogy egy átlag szám ez, mert kulcsszavakkal rákerestem a neten, de ott leginkább a letöltési sebességről értekeznek. Engem, ahogy említettem az online stream érdekelne a legjobban, hogy tudjak meccset nézni.
A jelenlegi lakhelyemen a speedtest.net szerint 10mb a letöltés. Ezen pöpecül megy a stream, meg a letöltés is.ZoliMP
Egy mpeg4 kódolású SD csatorna nagyából 1,5 mbps sávszél igényel, egy HD kb. 7 mbps-t.
Tehát 20-as ADSL akár 3 HD csatorna egyidejű nézésére is alkalmas lehet elviekben.
Szintén 20-as ADSL-emen - ami kb. 12-14 mbps-t tud a gyakorlatban - már néztem egyszerre 5 SD stream-et (több monitoron) akadás nélkül.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 836
Sziasztok!

Újabb kérdés.
Általánosságban a 20mb ADSL mire jó?
Engem csak az érdekel, hogy tudjak rendesen streamet nézni.
Tudom, hogy egy átlag szám ez, mert kulcsszavakkal rákerestem a neten, de ott leginkább a letöltési sebességről értekeznek. Engem, ahogy említettem az online stream érdekelne a legjobban, hogy tudjak meccset nézni.
A jelenlegi lakhelyemen a speedtest.net szerint 10mb a letöltés. Ezen pöpecül megy a stream, meg a letöltés is.


A válaszokat előre is köszönöm.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 836
koszi a valaszokat😉
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha chrome-on belül jelentkezel be akkor szerintem online elment mindent, és ha bármelyik másik gépről bejelentkezel minden elérhető lesz. Jobb felső sarokban lévő lenyílós menüben a beállítások fölötti opció, ha minden igaz. De azért próbáld ki mielőtt erre bízod az online alteregód 😊Rataxes
Na, így működött. Nem tudom múltkor mit nézhettem el ezen...
Köszi szépen.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Chrome-ból az eé adta egy világon mindent kiszeretnék exportálni (könyvjelzők, jelszavak...), akkor azt hogyan ?

Legutóbb itt valaki valamilyen google-ön belüli alkalmazást ajánlott, na az nekem nem sikerült. 😀süti
Ha chrome-on belül jelentkezel be akkor szerintem online elment mindent, és ha bármelyik másik gépről bejelentkezel minden elérhető lesz. Jobb felső sarokban lévő lenyílós menüben a beállítások fölötti opció, ha minden igaz. De azért próbáld ki mielőtt erre bízod az online alteregód 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)