Tenisz

15 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.eurosport.hu/tenisz/franciaorszag-bekemenyit-djokovic-es-a-tobbi-oltatlan-is-elfelejtheti-a-versenyzest_sto8716914/story.shtml


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Fucsónak ennyi is volt a férfi egyes.
bergerdani
Tovább volt pályán, mint Djoko 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Fucsónak ennyi is volt a férfi egyes.

Mindig jövőre
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez eldőlt:
 telex.hu/sport/2022/01/16/novak-djokovic-vizum-ausztralia
nagir


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Sok mindent kipróbálnék, de őr a belgrádi oszi nahykövetség előtt pont nem szeretnék most lenni
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Ez eldőlt:
 telex.hu/sport/2022/01/16/novak-djokovic-vizum-ausztralia



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0114%2Fr961724_1296x729_16-9.jpg
Djokovic nixed visa appeal moved to higher court
Novak Djokovic's effort to play in the Australian Open despite being unvaccinated for COVID-19 moved to a higher court Saturday.


fellebezés megvolt kiváncsi vagyok mi lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 716
Interpol kikérheti a szerb labormintát. A gáz akkor van, ha megsemmisítették. A protokoll szerint 30 napig őrzik, kíváncsi vagyok meglesz-e még.

Ha hamisított a PCR teszt, akkor a vízumkérelem megvonásának jogszerűsége nem kérdéses, hiszen bcs útján, hamis dokumentummal szerezték meg, vagyis akire vonatkozik, mehet is haza, sőt kitilthatják az országból több évre is.

Mondjuk máshogy is nyomon követhető a minta eredménye...de a top secret

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Amugy mar nincs vesziteni valoja, rola mar lehuztak a vizes lepedot. Ott van mert fellebez hisz mindenki tudta hogy egy megnevesitett politikusnak mi lesz a dontese, mert politikai ongyilkossag lett volna minden mas.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Meg is fogja nyerni. Persze ennek se lesz koze a teniszhez csak ahhoz hogy viselkedtek vele szemben es hogy elte meg. Az mindegy is lesz hogy amugy igaza van vagy sem.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Two other individuals – Czech player Renata Voracova and an official – with the same exemption were subsequently told they could not stay in the country and left before Judge Kelly ruled in favour of Djokovic on Monday.

Az egész sztoriban a legszebb.
De ő nagysága még a második ítélet után is ott van.
Proxyi
Voracova mar bejelentette a kerelmet hogy penzt akar es bizik a peren kivuli gyors megegyezesben.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
Jughead
Kivéve Djokovic, akinek az eredeti tesztje negatív eredményt hozott, aztán hirtelen pozitívvá változott, és 10 napot visszament az időben.

 telex.hu/sport/2022/01/12/novak-djokovic-spiegel-hamis-koronavirusteszt-australian-open
somoskovig
De nem azért nem indulhat, mert kiderült, hogy az eredmény manipulált, hanem mert úgy döntöttek, hogy nem mehet, mert ez szolgálja a politikai érdeküket.
Jughead
Ezt nem tudom, hogy miért döntöttek így, nem ültem ott a döntéshozatalnál. De ha én döntöttem volna, engem biztos bosszantana egy olyan seggfej vízumkérelme, aki egyrészt hazudik a kitöltés során, másrészt pedig hamis orvosi papírokkal akar mentességet szerezni.
somoskovig
Ha ezeken múlt, akkor pláne vicc az egész és akkor megint elbuknak a fellebbezésen az ausztrál hatóságok és már másodjára derülne ki, hogy jogtalanul próbálták feltartóztatni Djokovicot.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
Jughead
Kivéve Djokovic, akinek az eredeti tesztje negatív eredményt hozott, aztán hirtelen pozitívvá változott, és 10 napot visszament az időben.

 telex.hu/sport/2022/01/12/novak-djokovic-spiegel-hamis-koronavirusteszt-australian-open
somoskovig
De nem azért nem indulhat, mert kiderült, hogy az eredmény manipulált, hanem mert úgy döntöttek, hogy nem mehet, mert ez szolgálja a politikai érdeküket.
Jughead
Visszadobták ezért, a bíró érvénytelenítette, akkor most visszadobták másért.
Ugyanazért nyilván nem dobhatják vissza kétszer mert az támadható.
több mint 2 éve
Proxyi 79
Two other individuals – Czech player Renata Voracova and an official – with the same exemption were subsequently told they could not stay in the country and left before Judge Kelly ruled in favour of Djokovic on Monday.

Az egész sztoriban a legszebb.
De ő nagysága még a második ítélet után is ott van.

Szerkesztette: Proxyi
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
Jughead
Kivéve Djokovic, akinek az eredeti tesztje negatív eredményt hozott, aztán hirtelen pozitívvá változott, és 10 napot visszament az időben.

 telex.hu/sport/2022/01/12/novak-djokovic-spiegel-hamis-koronavirusteszt-australian-open
somoskovig
De nem azért nem indulhat, mert kiderült, hogy az eredmény manipulált, hanem mert úgy döntöttek, hogy nem mehet, mert ez szolgálja a politikai érdeküket.
Jughead
Ezt nem tudom, hogy miért döntöttek így, nem ültem ott a döntéshozatalnál. De ha én döntöttem volna, engem biztos bosszantana egy olyan seggfej vízumkérelme, aki egyrészt hazudik a kitöltés során, másrészt pedig hamis orvosi papírokkal akar mentességet szerezni.

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
Jughead
Kivéve Djokovic, akinek az eredeti tesztje negatív eredményt hozott, aztán hirtelen pozitívvá változott, és 10 napot visszament az időben.

 telex.hu/sport/2022/01/12/novak-djokovic-spiegel-hamis-koronavirusteszt-australian-open
somoskovig
De nem azért nem indulhat, mert kiderült, hogy az eredmény manipulált, hanem mert úgy döntöttek, hogy nem mehet, mert ez szolgálja a politikai érdeküket.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
Jughead
Kivéve Djokovic, akinek az eredeti tesztje negatív eredményt hozott, aztán hirtelen pozitívvá változott, és 10 napot visszament az időben.

 telex.hu/sport/2022/01/12/novak-djokovic-spiegel-hamis-koronavirusteszt-australian-open

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak
Negritis
A szabályzat szerint, aki az utóbbi időben átesett a Covidon az részt vehet, kivéve Djokovic, mert neki az állam megtiltja.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.eurosport.hu/tenisz/australian-open/2022/novak-djokovic-borton-penzbuntetes-szerbia_sto8707957/story.shtml

🤡
warr_b
Nem emiatt, de amit az EUsportosok letolnak az ügyben az mindennek az alja. SzG miatt régóta nem nézem magyarul a tenisz közvetítéseiket, mert egy elfogult pöcs (Federer szurkolóként se bírom, mit érezhet egy Novak fan?), de ez még így is meglepett.

Amúgy ennek ellenére is az egyik kedvenc kommentátorom, mert amúgy minden másban nagyon jó.
Jughead
Miért is lepett meg?

Semmi különös nincs benne, sőt magánvelemeny se, csak leírják, mi várhat rá.
Proxyi
Szerintem egy magára valamit adó hírportálon nem jelenhet meg olyan cikk, amelynek az a címe, hogy Djokovic sokkal rosszabb ember, mint legtöbben gondolták.

Igen, valóban egy gyökér, de ettől lenne rossz ember?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
Jughead
pont hogy nem vonatkoznak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
Toca
De miért? Rá miért vonatkoznak más szabályok, mint a többi játékosra?
több mint 2 éve
Proxyi 79
 www.eurosport.hu/tenisz/australian-open/2022/novak-djokovic-borton-penzbuntetes-szerbia_sto8707957/story.shtml

🤡
warr_b
Nem emiatt, de amit az EUsportosok letolnak az ügyben az mindennek az alja. SzG miatt régóta nem nézem magyarul a tenisz közvetítéseiket, mert egy elfogult pöcs (Federer szurkolóként se bírom, mit érezhet egy Novak fan?), de ez még így is meglepett.

Amúgy ennek ellenére is az egyik kedvenc kommentátorom, mert amúgy minden másban nagyon jó.
Jughead
Miért is lepett meg?

Semmi különös nincs benne, sőt magánvelemeny se, csak leírják, mi várhat rá.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Szerintem az volt a legnagyobb marha inkább balf.sz, aki megígérte neki(mert elvileg valaki az AO nagyokosai közül így tett), hogy játszhat oltatlanul.
Annyit kellett volna mondani neki, hogy az ausztrál szabályok értelmében ha beoltja magát játszhat, ha nem, akkor meg nem játszhat. Ennyi, kész pont és akkor nincs ez a nevetséges komédia...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.
Jughead
Szerintem az lenne szánalmas ha engednek játszani.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 181
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-nincs-vege-a-djokovics-dramanak-toroltek-a-vizumat-2870525
bcsarli
Szánalmas döntés, mondjuk az egész sztori az, szóval nincs itt semmi újdonság.