Tenisz

15 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Azert Wimbledonban is megmutatta hogy formailag ott van.
Fejben latom a kulonbseget. Itt o egy Q, otthon meg nagyobb volt a nyomas.
En nem nezek noi teniszt de a dontot itt megneztem es drukkoltam es csak tippelek. A fiatalok nyomas nelkul jatszhatnak es most nincs egy nemhogy tobb kiemelkedobb top Bitch igy ez es a forma dont. Mindketto lany hihetetlen batran jatszott olyan pontoknal amit meg kell suvegelni. Gondolom kesobb, mikor van "vesztenivalojuk" ez ovatosabba valik es jon az uj fiatal. De latom mitol lelkesednek be es kialtjak ki oket az uj Grafnak.

Egy dolog es nem tartozik igazan a sporthoz de Leylah mosolya jatek vegen egy egy jo pont utan mikor mar kb vege volt a meccsnek azt hihetetlen jo volt latni. | Elsore azt gondoltam hogy le van zsirozva es lesz donto szett, annyira hitetlenul neztem elsore, de udito volt latni. |
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában születt kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
női tenisz 😀 😊
Heisman
Sose volt még ilyen a női teniszben. 😉
Sobri Jóska
Úgy értem hogy akármikor van Grand Slam, szinte mindig egy addig ismeretlen csaj jön és végigver mindenkit csak úgy random 😀
Heisman
Ja, pont mint Serena 23 GS-torna-győzelme során 😊
Wyatt
Elmúlt években akik megnyerték az első GS-üket és fiatalok :
Stephens, Andreescu, Kenin, Swiatek, Krejcikova.
Igaz nem vagyok hardcore néző, de mindegyikük győzelme meglepetés volt, és voltak a cikkek hogy most épp ki robbant be.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában születt kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
női tenisz 😀 😊
Heisman
Sose volt még ilyen a női teniszben. 😉
Sobri Jóska
Úgy értem hogy akármikor van Grand Slam, szinte mindig egy addig ismeretlen csaj jön és végigver mindenkit csak úgy random 😀
Heisman
Ja, pont mint Serena 23 GS-torna-győzelme során 😊

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában született kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
Már már szivárványos. Később lehet hogy kiderül hogy teljesen az 😊

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában születt kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
női tenisz 😀 😊
Heisman
Sose volt még ilyen a női teniszben. 😉
Sobri Jóska
Úgy értem hogy akármikor van Grand Slam, szinte mindig egy addig ismeretlen csaj jön és végigver mindenkit csak úgy random 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában születt kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
női tenisz 😀 😊
Heisman
Sose volt még ilyen a női teniszben. 😉

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában születt kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.
Sobri Jóska
női tenisz 😀 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A selejtezőből jött, top300-on kívüli Kanadában született, félig román, félig kínai, brit színekben versenyző kislány leverte a félig ecuadori, félig filippínó Kanadában született kanadai kislányt, és US Opent nyert szettveszteség nélkül.
Nem semmi sztori.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Djoko-nal mennyire latszik Ivanisevic munkaja egy evad utan. A szervaja nem kevesett fejlodott. Leigazolna Edberg-et es fejlodne annyit a ropte jateka is akkor jajj lenne Wimbledonban mindenkinek es futhatna versenyt Nadal RG-val, hogy kinek lesz tobb GS-e.
Fej feletti jateka viszont egesz evben gyenge.

Ez a meccs ahol az egyik ( a masik utan ) legjobb es legjobb formaban levo kemenypalyas az ellenfel aki pihentebb fejben es fizikailag. Djokon olyan nyomas lesz mintha folyamatosan breakpont kellene vedenie. Es erzodik rajta, nem tudom volt-e mar olyan hogy 6 meccsbol 4-en elveszitse az elso szettet.
no
Nála aztán pont semmit sem jelent, ha elveszti az első szettet... Szerintem egyenesen direkt csinálja, szopatásból 😄

A női mezőny meg megint hozta magát... Erről a kanadairól még csak nem is hallottam 😆
warr_b
Nem aggaszto de nem is megszokott. A donto itt meg kulonosen nem megy neki pluszban
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Djoko-nal mennyire latszik Ivanisevic munkaja egy evad utan. A szervaja nem kevesett fejlodott. Leigazolna Edberg-et es fejlodne annyit a ropte jateka is akkor jajj lenne Wimbledonban mindenkinek es futhatna versenyt Nadal RG-val, hogy kinek lesz tobb GS-e.
Fej feletti jateka viszont egesz evben gyenge.

Ez a meccs ahol az egyik ( a masik utan ) legjobb es legjobb formaban levo kemenypalyas az ellenfel aki pihentebb fejben es fizikailag. Djokon olyan nyomas lesz mintha folyamatosan breakpont kellene vedenie. Es erzodik rajta, nem tudom volt-e mar olyan hogy 6 meccsbol 4-en elveszitse az elso szettet.
no
Nála aztán pont semmit sem jelent, ha elveszti az első szettet... Szerintem egyenesen direkt csinálja, szopatásból 😄

A női mezőny meg megint hozta magát... Erről a kanadairól még csak nem is hallottam 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Djoko-nal mennyire latszik Ivanisevic munkaja egy evad utan. A szervaja nem kevesett fejlodott. Leigazolna Edberg-et es fejlodne annyit a ropte jateka is akkor jajj lenne Wimbledonban mindenkinek es futhatna versenyt Nadal RG-val, hogy kinek lesz tobb GS-e.
Fej feletti jateka viszont egesz evben gyenge.

Ez a meccs ahol az egyik ( a masik utan ) legjobb es legjobb formaban levo kemenypalyas az ellenfel aki pihentebb fejben es fizikailag. Djokon olyan nyomas lesz mintha folyamatosan breakpont kellene vedenie. Es erzodik rajta, nem tudom volt-e mar olyan hogy 6 meccsbol 4-en elveszitse az elso szettet.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
Lehet, hogy még nem vasárnap nyeri az első GS-ét Medvedev, de nagyon meglepne, ha nem többszörös GS bajnokként fejezné be a karrierjét. Eddig csak a szezonok végét nyomta meg (mondjuk azokat nagyon), de az idei éve már végig nagyon meggyőző.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Csak a hoszabb összefoglalót néztem meg, de nehéz látni, hogy hogyan és ki verheti meg Djokot. Valami brutálisan stabil tenisze van, köszönő viszonyban sincs a Tokioi formájához - pozitív értelemben. Oké, hogy Nisikori volt az egyetlen komolyan vehető ellenfele idáig, de Berrettinit is beárazta a tegnapi meccsel.

Zverevnek ugye van tenisze ellene, nem is játszott sokat, pihent, fejben is rendben van - és ugyanez igaz Medvére is, de szerintem mindkettőtől elképesztő szintlépés lenne ezt a Djokot megverni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Oszaka megint fesztivalozott egy jot. Fu, kezd unalmas lenni szegeny. Sajnalom, de na. Mar sok.
Stez
Tobben nem neztuk, leirhatnad ki nyerte a cirkuszt vegul a japan vagy a kinai? 😊

Szerkesztette: no
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oszaka megint fesztivalozott egy jot. Fu, kezd unalmas lenni szegeny. Sajnalom, de na. Mar sok.

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Micsoda meglepetés megint... Oh wait 😄
warr_b
Nincs meglepetes csak ha azt akarod kihozni belole hogy Alcaraz intezte el es Djokonak szerencseje van. Varj..az se lenne az 😊
no
Persze, papírforma hogy egy 18 éves kölyök eltakarítja Djokovic útjából Cicifaszt 😄
warr_b
3 dolgot irtam.
Alcaraz nem ismeretlen teljesen
Ezen a tornan Medvedev utjabol takaritotta el es neki nincs "papiron" ellenfele.

Djokovic evvegi elsosege dolt el kb most, de szoros eddig sem volt. Us open elottig Djoko csak a 3 GS-et szamolva 620 ponttal vezetett a dupla annyi tornan indulo gorog elott.

Szerkesztette: no
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Micsoda meglepetés megint... Oh wait 😄
warr_b
Nincs meglepetes csak ha azt akarod kihozni belole hogy Alcaraz intezte el es Djokonak szerencseje van. Varj..az se lenne az 😊
no
Persze, papírforma hogy egy 18 éves kölyök eltakarítja Djokovic útjából Cicifaszt 😄
warr_b
Mondjuk Csocsinek eddig egy 4. forduló volt a legjobb US open eredménye, nem ő verte volna meg Djokovicot. Egyébként is, ha egy 18 evest se bír lenyomni, mit akarna Djokovic ellen? 😊

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Micsoda meglepetés megint... Oh wait 😄
warr_b
Nincs meglepetes csak ha azt akarod kihozni belole hogy Alcaraz intezte el es Djokonak szerencseje van. Varj..az se lenne az 😊
no
Persze, papírforma hogy egy 18 éves kölyök eltakarítja Djokovic útjából Cicifaszt 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Micsoda meglepetés megint... Oh wait 😄
warr_b
Nincs meglepetes csak ha azt akarod kihozni belole hogy Alcaraz intezte el es Djokonak szerencseje van. Varj..az se lenne az 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Micsoda meglepetés megint... Oh wait 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Huhh óriási meccs volt ez a 4. szett ellenére is, jó eséllyel sztár született.
Jughead
O a next gen sztarja volt mar. Az ev vegi vilagelsoseg kb eldolt Djokonak megvan a rekord.
Az also agon Medvenek szabad az ut.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
Huhh óriási meccs volt ez a 4. szett ellenére is, jó eséllyel sztár született.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Us O a 32 kiemeltbol 15 jutott be es papiron most mar mindenkinek kiemelttel kellene jatszania es ketto ilyen parossitas lesz. Tsitsi meg leghamarabb a QF-ban talalkozhat kiemelttel.
Vissza kellene terni a 16-os kiemeleshez hogy az elso heten is legyen tenisz.
no
Azért Alcaraz elég nagy tehetség, bár azt nem vártam, hogy az első szettet így lesimázza, kíváncsi leszek hogy bírja-e végig.
Jughead
nem Tsitsit akartam kiemelni semmilyen ertelemben csak mint erdekesseg.

Altalanossagban irtam. A nagy tehetsegek (akik viszont hamar be fognak torni az elso 32-be) es pl serulesbol visszatero jok az elso het sztarjai. Ide esik Alcaraz vag AMurray vagy fog Federer.

A masodik vonalat akiknek nincs tul sok eselyuk nyerni direkt eltuntetik egymas utjabol es az elso het laposabb egy picit es ahogy latszik a peldan inkabb nem jutnak be mint igen.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
Us O a 32 kiemeltbol 15 jutott be es papiron most mar mindenkinek kiemelttel kellene jatszania es ketto ilyen parossitas lesz. Tsitsi meg leghamarabb a QF-ban talalkozhat kiemelttel.
Vissza kellene terni a 16-os kiemeleshez hogy az elso heten is legyen tenisz.
no
Azért Alcaraz elég nagy tehetség, bár azt nem vártam, hogy az első szettet így lesimázza, kíváncsi leszek hogy bírja-e végig.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Us O a 32 kiemeltbol 15 jutott be es papiron most mar mindenkinek kiemelttel kellene jatszania es ketto ilyen parossitas lesz. Tsitsi meg leghamarabb a QF-ban talalkozhat kiemelttel.
Vissza kellene terni a 16-os kiemeleshez hogy az elso heten is legyen tenisz.