Tenisz

15 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Milyen rejtélyes betegsége van amit nem akar felfedni vajon?
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Annyira imádnivalók azok az emberek akik csak mert híresek megpróbálnak minden eszközzel kijátszani törvényeket. A szerb Éron Rodzsersz. Aztán nem tetszik nekik ha mások ezért nem kedvelik őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 942
Djoko es az ugyvedek.jo buli ez.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Miért a darts VB-n jobb volt a rendszer? 😀
Érdekes, hogy a hollandok ellenfelei közül nem igen lett vírusos senki, mivel saját bemondásra ment az egész, na az a teljes komolytalanság szerintem, kabaré szintű 😀 😀 mintha a rendőr csak megkérdezné amikor megállít, hogy ivott-e alkoholt és amit mond a sofőr azt el kéne hinnie, hiába van nála a szonda 😀
A sportolókkal mindig kivételezni fognak, főleg a legjobbakkal, mert rengeteg pénzt mozgatnak.
Mondjuk azt nem értem,hogy miért baj, ha nincs beoltva egy sportoló? Ha be van oltva akkor is fertőz, az meg, hogy neki a vírustól milyen baja lesz(ha lesz), az ő problémája, mondom ezt többször beolttotként.
Pep71
De teljesen mindegy, hogy mi van a Darts VBn meg mivan az NFLben.
Itt az a lényeg, hogy van egy szabályozás amit bevezettek valamiért, ezt meg felrúháj azért, hogy ó nagy Djoko és Medvedev játszhasson. Ez az amikor segget csinálsz a szádból.
Persze pénz beszél, de ettől még faszság.
Toca
Orommel olvasom hogy Mo-on mar nincs populista megnyilvanulas. Tavaly ev vege ota ahogy fuj a szel ugy valtozik a nyilatkozatok sulya. Mindenhol segget csinaltak a szajukbol. A Ravens jatszott az eredeti kezdojebol 30+ hianyzoval koztuk a legjobb huzonevekkel az elso es masodik QB-ja nelkul egy fos csapat gyakorlojabol 6 nappal a meccs elott felhozott Qb-val. Akarsz ilyen SB es PO-t nezni vagy "orommel" veszed hogy segget csinaltak a szajukbol.
no
Én speciel idén nem neztem nfl meccset 😊
Megjegyzem azzal kezdem hogy nem érdekel mi van az nflbe erre hozol nfl példát 😀
Szeretem a következetességet, ha ez neked populista ám legyen.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trollolooo 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
😂😂😂

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-djokovicsot-nem-engedik-be-ausztraliaba-2868979
Huppsssz!👀
nagir
Remek történet, szórakoztató 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-djokovicsot-nem-engedik-be-ausztraliaba-2868979
Huppsssz!👀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.
warr_b
Mivel titkos adat, ezért nem. Djoko hozta egyedül nyilvánosságra, hogy ő az egyik.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.
warr_b
A tavalyi ev egy szakaszan az akkori Top 100-bol 35%-rol nem tudtak hogy be van oltva vagy nincs. Valaki biztos elmondta hogy nincs, de a legtobbje egyszeruen nem mondta meg. Engem alapvetoen nem erdekel, de Medvedev-rol sem tudod, de lehet hogy be van ettol.
no
Mondjuk nem értem miért olyan kurva nagy titok ez...
Persze nyilván könnyebb lapítani, mint felvállalni, hogy nem akar oltást 😊

Orvosi ok meg... pl mi az, amitől élsportolni, évi nemtomhány versenyt felkészüléssel együtt végigtolni tud, de az oltástól valami szörnyű nagy baja lenne?
warr_b
Felreerted, lehet be van oltva mind a 35. Nem mondjak meg, ahogy nem mondjak meg hogy kificamitotta a bokajat es milyen kenocsot hasznaltak ra. Az NFL-ben sem veletlen miert kell bejelenteni es agyon van szabalyozva.

Itt peldaul ezert nem erted a versenyigazgatokat, mert pl ha Medvedev be van oltva akkor bemutatja de alairatja az NDA-t es nem mondhatjak el ok sem hogy be van vagy sincs nemhogy ha be van akkor mivel, vagy eu okbol nincs es mi az.
A vege hogy mi nem fogjuk tudni hogy csak a penz beszelt, be van oltva vagy eu-s problema. Vagy a nep nyomasara belekenyszeritik, hogy nyilvanosagra hozzak es akkor kihagyja akar ugy hogy be van oltva.

Persze siman lapithatnak is, de eleg konnyu felvallalni a nem oltast amig nem kampanyol mellette, de egyenileg nem gond. De a kerdes az kellene hogy legyen hogy veszelyes e a tarsadalomra ahova utaznak vagy sem, de nem arrol szol a dolog.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.
warr_b
A tavalyi ev egy szakaszan az akkori Top 100-bol 35%-rol nem tudtak hogy be van oltva vagy nincs. Valaki biztos elmondta hogy nincs, de a legtobbje egyszeruen nem mondta meg. Engem alapvetoen nem erdekel, de Medvedev-rol sem tudod, de lehet hogy be van ettol.
no
Mondjuk nem értem miért olyan kurva nagy titok ez...
Persze nyilván könnyebb lapítani, mint felvállalni, hogy nem akar oltást 😊

Orvosi ok meg... pl mi az, amitől élsportolni, évi nemtomhány versenyt felkészüléssel együtt végigtolni tud, de az oltástól valami szörnyű nagy baja lenne?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Miért a darts VB-n jobb volt a rendszer? 😀
Érdekes, hogy a hollandok ellenfelei közül nem igen lett vírusos senki, mivel saját bemondásra ment az egész, na az a teljes komolytalanság szerintem, kabaré szintű 😀 😀 mintha a rendőr csak megkérdezné amikor megállít, hogy ivott-e alkoholt és amit mond a sofőr azt el kéne hinnie, hiába van nála a szonda 😀
A sportolókkal mindig kivételezni fognak, főleg a legjobbakkal, mert rengeteg pénzt mozgatnak.
Mondjuk azt nem értem,hogy miért baj, ha nincs beoltva egy sportoló? Ha be van oltva akkor is fertőz, az meg, hogy neki a vírustól milyen baja lesz(ha lesz), az ő problémája, mondom ezt többször beolttotként.
Pep71
De teljesen mindegy, hogy mi van a Darts VBn meg mivan az NFLben.
Itt az a lényeg, hogy van egy szabályozás amit bevezettek valamiért, ezt meg felrúháj azért, hogy ó nagy Djoko és Medvedev játszhasson. Ez az amikor segget csinálsz a szádból.
Persze pénz beszél, de ettől még faszság.
Toca
Orommel olvasom hogy Mo-on mar nincs populista megnyilvanulas. Tavaly ev vege ota ahogy fuj a szel ugy valtozik a nyilatkozatok sulya. Mindenhol segget csinaltak a szajukbol. A Ravens jatszott az eredeti kezdojebol 30+ hianyzoval koztuk a legjobb huzonevekkel az elso es masodik QB-ja nelkul egy fos csapat gyakorlojabol 6 nappal a meccs elott felhozott Qb-val. Akarsz ilyen SB es PO-t nezni vagy "orommel" veszed hogy segget csinaltak a szajukbol.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
ha van EÜ oka akkor viszont érhető miért nem oldja be magát (bár ki tudja mikor hazudik a Gyík), én is ismerek olyat aki szívesen oltaná magát, de nem engedik neki az orvosok
Heisman
persze, csak a nyilatkozatai nem erre utaltak főleg az elején

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha van EÜ oka akkor viszont érhető miért nem oldja be magát (bár ki tudja mikor hazudik a Gyík), én is ismerek olyat aki szívesen oltaná magát, de nem engedik neki az orvosok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.
warr_b
A tavalyi ev egy szakaszan az akkori Top 100-bol 35%-rol nem tudtak hogy be van oltva vagy nincs. Valaki biztos elmondta hogy nincs, de a legtobbje egyszeruen nem mondta meg. Engem alapvetoen nem erdekel, de Medvedev-rol sem tudod, de lehet hogy be van ettol.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
 24.hu/sport/2022/01/05/novak-djokovic-australian-open-scott-morrison-miniszterelnok/

én ezt olvastam legutóbb

ez alapján azért mentesül mer neki EÜ oka van rá hogy ne oltsák be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Miért a darts VB-n jobb volt a rendszer? 😀
Érdekes, hogy a hollandok ellenfelei közül nem igen lett vírusos senki, mivel saját bemondásra ment az egész, na az a teljes komolytalanság szerintem, kabaré szintű 😀 😀 mintha a rendőr csak megkérdezné amikor megállít, hogy ivott-e alkoholt és amit mond a sofőr azt el kéne hinnie, hiába van nála a szonda 😀
A sportolókkal mindig kivételezni fognak, főleg a legjobbakkal, mert rengeteg pénzt mozgatnak.
Mondjuk azt nem értem,hogy miért baj, ha nincs beoltva egy sportoló? Ha be van oltva akkor is fertőz, az meg, hogy neki a vírustól milyen baja lesz(ha lesz), az ő problémája, mondom ezt többször beolttotként.
Pep71
De teljesen mindegy, hogy mi van a Darts VBn meg mivan az NFLben.
Itt az a lényeg, hogy van egy szabályozás amit bevezettek valamiért, ezt meg felrúháj azért, hogy ó nagy Djoko és Medvedev játszhasson. Ez az amikor segget csinálsz a szádból.
Persze pénz beszél, de ettől még faszság.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.
warr_b
Persze Gyokó stábja, az a 25fő🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
Jughead
Lehet tudni ki a többi aki mentesült? Én mindenhol csak a szerbet olvastam.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Miért a darts VB-n jobb volt a rendszer? 😀
Érdekes, hogy a hollandok ellenfelei közül nem igen lett vírusos senki, mivel saját bemondásra ment az egész, na az a teljes komolytalanság szerintem, kabaré szintű 😀 😀 mintha a rendőr csak megkérdezné amikor megállít, hogy ivott-e alkoholt és amit mond a sofőr azt el kéne hinnie, hiába van nála a szonda 😀
A sportolókkal mindig kivételezni fognak, főleg a legjobbakkal, mert rengeteg pénzt mozgatnak.
Mondjuk azt nem értem,hogy miért baj, ha nincs beoltva egy sportoló? Ha be van oltva akkor is fertőz, az meg, hogy neki a vírustól milyen baja lesz(ha lesz), az ő problémája, mondom ezt többször beolttotként.
Pep71
Hát , jah. MvG sem a saját válla veregetése miatt nyilatkozta azt amit...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Miért a darts VB-n jobb volt a rendszer? 😀
Érdekes, hogy a hollandok ellenfelei közül nem igen lett vírusos senki, mivel saját bemondásra ment az egész, na az a teljes komolytalanság szerintem, kabaré szintű 😀 😀 mintha a rendőr csak megkérdezné amikor megállít, hogy ivott-e alkoholt és amit mond a sofőr azt el kéne hinnie, hiába van nála a szonda 😀
A sportolókkal mindig kivételezni fognak, főleg a legjobbakkal, mert rengeteg pénzt mozgatnak.
Mondjuk azt nem értem,hogy miért baj, ha nincs beoltva egy sportoló? Ha be van oltva akkor is fertőz, az meg, hogy neki a vírustól milyen baja lesz(ha lesz), az ő problémája, mondom ezt többször beolttotként.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
Aki fél éven belül volt COVID-os az mehet az AO-ra oltás nélkül, vélhetően ebbe esett bele Djoko 25 társával együtt.

Más kérdés, hogy a másik 25 játékos ezzel nem kérkedik…
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Úgyis kiszedik majd valami kamu pozitív teszttel.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem ertelek benneteket.

Az hogy mi a kinezete az pont olyan mint barmelyik orszage es esemenye. Lasd NFL vagy hogy orszagokban nincs is mert nem tesztelnek eleget. Miert pont itt van a kiakadas.

Ez egy oriasi uzlet az allamnak es maganak a versenynek is. Ez utobbi tulelne ha egy par evig gyengebb a felhozatal, de Ausztralia osszes tobbi versenye berogyhat miatta, mert ha mar egy GS-en nincsenek ott a legjobbak kozul akkor a kisebb helyi felkeszito versenyek meg jobban meg fogjak erezni. Pedig most nagyon olcson 250-es versenyekkel megusszak eleg jo nevekkel ahhoz kepest, az AO es az ATP Cup miatt, utobbit ha sok orszag tobb jo jatekosa kihagyja a covid miatt akkor el fogjak vinni es az utne a teniszen naluk. Szerintem kerdes nincsen hogy az allam beengedi oket a kulonbozo oltottsaguakat kulonbozo feltetelekkel. Az AO szervezoje volt aki kemenykedett hogy a teruletukre csak oltva lehet belepni. A nezoket lehet szelektalni mert ha jo a musor a cirkuszban akkor ugyis lesz nezo, de szolgaltasson rossz musort es bajban lesznek. ( nem egy ev alatt, de konnyu eljutni oda ). Eleg megnezni a 250-es versenyeket vagy akar az 500-at amik nem kulcs helyen vannak a naptarban. Emlekszik valaki 3-nal tobbre, nezett valaki 3-nal tobbet. Helyszinen jok, de a mai vilagban nincs ra ido hogy mindent megnezzen az ember.

Jelenleg a 3 legjobbol ketto nem akarja megmondani hogy be van oltva vagy sem vagyis inkabb nem fedik fel az orvosi ellatasuk-seruleseik es kezeleseiket. Jobb lesz a verseny veluk es ertekesebb is minden szempontbol.
no
Ez így igaz.
De ha egy -az emberiség szempontjából valójában- lényegtelen sportesemény miatt ennyire szarnak a koronavírus szabályokra, protokollokra, akkor ennek az az üzenete, hogy "oltasd be magad hülyegyerek, te egy biorobot vagy csak, ez csak rád és a többi prolira vonatkozik".
Valójában ez ténylegesen igaz, csak ezt így belebaszni milliók arcába gáz. Nem jó vagy megnyugtató üzenet. (Ausztráliában durva lezárások, covid-protokollok, szabályok voltak/vannak, nem olyanok, mint itthon.)
Ha ezen az optikán keresztül nézed, akkor nem értelmetlenségek azok az egyébként önmagukban helytálló állítasok amiket írsz?
Sobri Jóska
Svajcban rengeteg ember nem oltotta be magat es a kormany hogy "rakenyszeritse" oket nem engedik be oket sehova nelkule. Raadasul ellenorzik, meg a boltba bemenetel elott is megneztek egyszer, de sok helyen sokszor ellenorzik.

A covid szelsosegessege nalad itt csapta ki a biztositekot? Ehhez kepest az NFL egy vicc, Kinaban nincs eset, Afrikaban sincs. Az egesz vilag egyensulyozik a halottak szamaval es a gazdasag kozott. Egyszeru nem tesztelsz nem talalsz esetet es rogton jol kezeled a helyzetet? Vagy aki sokat tesztel es sokat talal az csinal valamit rosszul? Mert ugy vannak kezelve.

Ebben az esetben nem tudjuk hogy Medvedev-Djokovic es az elso 100-bol meg 33 ember hogy be van-e oltva vagy sincs. Nem akarja megmondani ahogy semmelyik masik tunetet-betegseget-seruleset......stb sem.

Ausztraliaba is be lehet utazni az eppen aktualis szabalyaik szerint es ok be is engedik ezeket a szabalyokat betartva a versenyzoket. A Teniszklub hozott egy dontest hogy hozzajuk nem lehet oltas nelkul bemenni, senkinek. Elovette a nagy egyenloseget, csak mondjuk ki ebben az elethelyzetben nem egyenloek. Rosszul tettek es most szar az optikaja mert lehet elovettek az oltasi igazolvanyokat de nem engedik meg senkinek hogy ezt bejelentsek es igy a szervezok mar csak szarul johettek ki. De erzed hogy itt nem az orszag/allam engedett a szabalyaibol hanem ez az emberiseg szempontjabol jelentektelen sportesemeny hazigazdaja. Aki most meggondolta magat.

Amugy elfogadnam az ervet ha a jelenlegi szabalyok szerint az oltottak nem lennenek sokkal veszelyesebbek az Ausztral helyzetre mint a nem oltottak. En egy karantent az alatt a teszteket erosebb vedelemnek tartom, mint hogy 6 honappal ezelott megkaptak az akarhanyadik oltasukat es a gep leszallasa utan mar a varosban eli az eletet. A nezok eseten --akiknel nagyobb esely van a fertozesre ha telthaz lesz es biztos azt akarjak mert hirtelen a gazdasagi kerdes is beugrik az egyenletbe megint-- ertheto, bar ott is a negativ teszt jobb lenne mint az oltottsag, de a ketto egyutt a legjobb.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nem ertelek benneteket.

Az hogy mi a kinezete az pont olyan mint barmelyik orszage es esemenye. Lasd NFL vagy hogy orszagokban nincs is mert nem tesztelnek eleget. Miert pont itt van a kiakadas.

Ez egy oriasi uzlet az allamnak es maganak a versenynek is. Ez utobbi tulelne ha egy par evig gyengebb a felhozatal, de Ausztralia osszes tobbi versenye berogyhat miatta, mert ha mar egy GS-en nincsenek ott a legjobbak kozul akkor a kisebb helyi felkeszito versenyek meg jobban meg fogjak erezni. Pedig most nagyon olcson 250-es versenyekkel megusszak eleg jo nevekkel ahhoz kepest, az AO es az ATP Cup miatt, utobbit ha sok orszag tobb jo jatekosa kihagyja a covid miatt akkor el fogjak vinni es az utne a teniszen naluk. Szerintem kerdes nincsen hogy az allam beengedi oket a kulonbozo oltottsaguakat kulonbozo feltetelekkel. Az AO szervezoje volt aki kemenykedett hogy a teruletukre csak oltva lehet belepni. A nezoket lehet szelektalni mert ha jo a musor a cirkuszban akkor ugyis lesz nezo, de szolgaltasson rossz musort es bajban lesznek. ( nem egy ev alatt, de konnyu eljutni oda ). Eleg megnezni a 250-es versenyeket vagy akar az 500-at amik nem kulcs helyen vannak a naptarban. Emlekszik valaki 3-nal tobbre, nezett valaki 3-nal tobbet. Helyszinen jok, de a mai vilagban nincs ra ido hogy mindent megnezzen az ember.

Jelenleg a 3 legjobbol ketto nem akarja megmondani hogy be van oltva vagy sem vagyis inkabb nem fedik fel az orvosi ellatasuk-seruleseik es kezeleseiket. Jobb lesz a verseny veluk es ertekesebb is minden szempontbol.
no
Ez így igaz.
De ha egy -az emberiség szempontjából valójában- lényegtelen sportesemény miatt ennyire szarnak a koronavírus szabályokra, protokollokra, akkor ennek az az üzenete, hogy "oltasd be magad hülyegyerek, te egy biorobot vagy csak, ez csak rád és a többi prolira vonatkozik".
Valójában ez ténylegesen igaz, csak ezt így belebaszni milliók arcába gáz. Nem jó vagy megnyugtató üzenet. (Ausztráliában durva lezárások, covid-protokollok, szabályok voltak/vannak, nem olyanok, mint itthon.)
Ha ezen az optikán keresztül nézed, akkor nem értelmetlenségek azok az egyébként önmagukban helytálló állítasok amiket írsz?
Sobri Jóska
"Meghekkelte a rendszert" 😊
rokaur
Igen, mondhatni.
Az ő szempontjából teljesen érthető is.