Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem töltöd le a szolgáltatód appját? Ott minden csatornát nézhetsz amit tévében is tudsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Butatelefonom van. Azért.
Mindegy is. Musetti 0-2-ről nem fogja megfordítani.
nagylaza, főpohárnok
A szolgaltato honlapjan nincsen rajta mint elo musor?
no
Vodafone... Nem találtam, de lehet, hogy én vagyok az analfabéta.
nagylaza, főpohárnok
A TV szolgaltatora gondoltam, mondjuk a BBC mutatja es ott a honlapjan is lathatod eloben, ahogy az osszes nagyobb tvszolgaltatonak van honlapon elo szolgaltatasa. Ahol nezted a TV annak a szolgaltatonak probald meg a honlapjat.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem töltöd le a szolgáltatód appját? Ott minden csatornát nézhetsz amit tévében is tudsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Butatelefonom van. Azért.
Mindegy is. Musetti 0-2-ről nem fogja megfordítani.
nagylaza, főpohárnok
A szolgaltato honlapjan nincsen rajta mint elo musor?
no
Vodafone... Nem találtam, de lehet, hogy én vagyok az analfabéta.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem töltöd le a szolgáltatód appját? Ott minden csatornát nézhetsz amit tévében is tudsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Butatelefonom van. Azért.
Mindegy is. Musetti 0-2-ről nem fogja megfordítani.
nagylaza, főpohárnok
A szolgaltato honlapjan nincsen rajta mint elo musor?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem töltöd le a szolgáltatód appját? Ott minden csatornát nézhetsz amit tévében is tudsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Butatelefonom van. Azért.
Mindegy is. Musetti 0-2-ről nem fogja megfordítani.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 418 — #NoStress
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem töltöd le a szolgáltatód appját? Ott minden csatornát nézhetsz amit tévében is tudsz.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Francba. El lettem zavarva a tévétől. Tud valaki egy olyan streamet, amely nem tartalmaz "rosszindulatú programokat"?
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Szerintem Musetti jol jatszik es elire amit akar es eddigi meccsein mukodott, de Alcaraz ellen semmenyire nem mukodne.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Musetti altat az elején, úgy le fogja verni Djokót, mint vak a poharat. Majd meglássátok! | (Álmodik a nyomor...) |
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Vamos Carlitos!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
48% elso csak nem marad
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Medve valtoztatni fog vagy jon az out wide szerva es bekajolja vegig a meccset?
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Minaur esMusetti berobbanasat irtak idenre. Musetti salakossaga inkabb onnan jon hogy az jon neki osztonosen. amugy itt is ugy jatszik amiben segiti a korulmenyek. De a fuvet tanulnia kell mindenkinek mert nagyon rovid a szezonja es o is tanulja meg. Djoko ellen most jo lehet, de itt nem izgulhatja el az elejet.

Amugy Jughead ellenfelek nezojere egy erdekesseg. Fucsovics GS ellenfeleinek az open eraban az erossege kiemelkedoen eros. 39. Amihez komoly sorsolas kellett, mert a jo eredmenyeket elerok ertelemszeruen egyre nehezebb ellenfeleket kapnak es javul az atlaguk, de ok alacsonyan kezdik, mig a nem kiemelteknek barki johet.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 723
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
A zsidósága mennyire releváns a teljesítménye relációjában?
Őszentsége Sobri Jóska
A zsidók rosszabbul szervàlnak. Tudományos tény, egy 1935-ös német tanulmányban olvastam.
MC12
Ott mintha az adogatás képességét vizsgálták. Ott nem jeleskedtek a 35’-ös tanulmány szerint—
Az nem ment, a szerva még azért csak-csak ment…
/Magas labda volt😉/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 976 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
A zsidósága mennyire releváns a teljesítménye relációjában?
Őszentsége Sobri Jóska
A zsidók rosszabbul szervàlnak. Tudományos tény, egy 1935-ös német tanulmányban olvastam.
MC12
A brit tudósok is megállapították. 🙂
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
Szóval vége a tenisznek, mert egy játékos, aki 26 éves koráig egyszer se jutott elődöntőig kikapott egy negyeddöntőben egy nála egyébként jóval tehetségesebb játékostól?

Oké mindenki salakon várta a nagy áttörést, de pl. füvön is jobb a mérlege, mint Fritznek.

Egyébként nagyon örülök Musettinek, ha valakinek a játéka hasonlítható Federerhez akkor az ő és az RG-s sorsolások után nagyon kellett már, hogy valahol végre legyen esélye egy kiugrásra.
Jughead
Ha valaki nem hallott Musettirol az inkább nezzen több teniszt.
Djoko ellen is voltak remek meccsei már és egyértelmű tehetségesebb mint Fritz.
Toca
Most végig néztem a GS-eit. Egyszerűen mind az RG-n, mind Wimbledonban a sorsolás volt az egyedüli gátja az áttörésnek, íme a vereségei:

2021 RG:19 évesen játszotta első GS-ét az RG-n, amin 4. fordulóig ment és 5 szettben kapott ki Djokotól.

2021 SW19: 1. fordulóban kapott ki Hurkacztól, aki füvön elég komoly tényező

2022 RG: 1 fordulóban kapott ki 5 szettben az azelőtti év döntősétől Tsitsipas-tól.

2022 SW19: 1. fordulóban kapott ki éppen Fritztől.

2023 RG: 4. fordulóban kapott ki Alcaraztól
2023 SW19 : 3. fordulóban kapott ki Hurkacz ellen.

2024 RG: 3. fordulóban kapott ki Djoko ellen 5 szettben.

Mindegyik olyan L, ami abszolút belefér minden játékosnál, de egy jobb sorsolással ezek simán QF/SF vereségek is lehettek volna. Most végre QF-ben jött az első komolyabb akadály és sikerült azt is leküzdeni.

És hát még mindig csak 22 éves, fiatalabb, mint Sinner. 2 éve ugye még az Alcaraz-Sinner-Rune-Musetti 4-est emlegették a jövő négyesének, csak az első kettő azóta elhúzott a többitől, de pl. Sinner is 23 éves korára lett az, aki.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
Szóval vége a tenisznek, mert egy játékos, aki 26 éves koráig egyszer se jutott elődöntőig kikapott egy negyeddöntőben egy nála egyébként jóval tehetségesebb játékostól?

Oké mindenki salakon várta a nagy áttörést, de pl. füvön is jobb a mérlege, mint Fritznek.

Egyébként nagyon örülök Musettinek, ha valakinek a játéka hasonlítható Federerhez akkor az ő és az RG-s sorsolások után nagyon kellett már, hogy valahol végre legyen esélye egy kiugrásra.
Jughead
Ha valaki nem hallott Musettirol az inkább nezzen több teniszt.
Djoko ellen is voltak remek meccsei már és egyértelmű tehetségesebb mint Fritz.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
Szóval vége a tenisznek, mert egy játékos, aki 26 éves koráig egyszer se jutott elődöntőig kikapott egy negyeddöntőben egy nála egyébként jóval tehetségesebb játékostól?

Oké mindenki salakon várta a nagy áttörést, de pl. füvön is jobb a mérlege, mint Fritznek.

Egyébként nagyon örülök Musettinek, ha valakinek a játéka hasonlítható Federerhez akkor az ő és az RG-s sorsolások után nagyon kellett már, hogy valahol végre legyen esélye egy kiugrásra.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Igazad van, valóban kábé két meccset láttam összesen, csak alapból rühellem a szerbeket (jó, ez mondjuk speciel igaz).

Akkor legyen Gyokovicsocska a legszuperebb, ő az isten, nézzed sokat 😀

Amúgy roppant megtisztelő, hogy az évente esedékes egy darab hozzászólásodat rám fecsérelted, nem érdemlem meg. De tudod mit, akkor némíts le nyugodtan, és nem kell olvasnod, hogy a kis kedvencedet szapulom. Mert spoiler alert: fogom még.
warr_b
Én se kedvelem Djokovicot, ahogy egyetlen oltásellenes agyhalottat se. Mint embert.
De hogy lehet utálni egy sportolót, pláne egy teniszezőt, aki még csak szándékosan sérülést se okoz, semmi fair playt sértő dolgot nem tesz sorozatban, ráadásul sportágának kiemelkedő sportolója?
Őszintén érdekel.
Őszentsége Sobri Jóska
Talán már leírtam más témában is, de én valahogy úgy vagyok bekötve, hogy zsigerből ellenszenves, ami túl populáris, sikeres, mainstream, nevezd ahogy akarod. Djokovicnál maradva egyszerűen túl sokat nyert túl régóta nekem 😊 Meg emellé emberként se volt soha szimpatikus, hogy finoman és diplomatikusan fogalmazzak az érzékenyebb lelkek kedvéért, szerintem egy szar ember, sportszerűtlen, antipatikus majom, de ezt is már sokszor leírtam. Elismerem hogy egy iszonyatosan tehetséges és kiváló teniszező (sajnos), de utálom és nagyjából bárkivel játszik ellene drukkolok. Ez van. Van aki így szurkol, van aki úgy.
Mellesleg pályája csúcsán Federert is utáltam ugyanazen okból kifolyólag (állandóan nyert), de a végére vele teljesen ki tudtam békülni, sőt talán még meg is kedveltem, ő sosem volt sportszerűtlen például, mindig normális, szerény és udvarias tudott maradni, nem lehetett "ügyeiről", balhéiról olvasni sohasem, mint a szerbnél, én az ilyet értékelem.
Sportágának kiemelkedő alakja volt pl (mivel tudom hogy érdekel a motorsport) pl. Senna és Schumacher is, mégis rühelltem mindkettőt, mikor versenyeztek.
Nem tudom, valszeg ez az én defektem, csak a szarok meg az underdogok érdekelnek és nekik tudok igazán drukkolni 😊
Remélem érthető és kielégítő a válasz 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 559
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
A zsidósága mennyire releváns a teljesítménye relációjában?
Őszentsége Sobri Jóska
A zsidók rosszabbul szervàlnak. Tudományos tény, egy 1935-ös német tanulmányban olvastam.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 418 — #NoStress
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
hawktuah
A zsidósága mennyire releváns a teljesítménye relációjában?

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 418 — #NoStress
Igazad van, valóban kábé két meccset láttam összesen, csak alapból rühellem a szerbeket (jó, ez mondjuk speciel igaz).

Akkor legyen Gyokovicsocska a legszuperebb, ő az isten, nézzed sokat 😀

Amúgy roppant megtisztelő, hogy az évente esedékes egy darab hozzászólásodat rám fecsérelted, nem érdemlem meg. De tudod mit, akkor némíts le nyugodtan, és nem kell olvasnod, hogy a kis kedvencedet szapulom. Mert spoiler alert: fogom még.
warr_b
Én se kedvelem Djokovicot, ahogy egyetlen oltásellenes agyhalottat se. Mint embert.
De hogy lehet utálni egy sportolót, pláne egy teniszezőt, aki még csak szándékosan sérülést se okoz, semmi fair playt sértő dolgot nem tesz sorozatban, ráadásul sportágának kiemelkedő sportolója?
Őszintén érdekel.

több mint 1 éve
hawktuah 54
Bravó Fritz!!!
Életemben egyszer fogadok arra a retkes zsidó amerikai fajtádra és füvön elbukod a szervád 6 alkalommal egy világtalan olasz ellen.. amint Djokovic visszavonul vége a tenisznek ezekkel a fejben agyhalottaknak köszönhetően
több mint 1 éve
hawktuah 54
Világtalan Fritz is jól megy csak rossz irányba...kit akar megverni egy elődöntőért ha nem az olaszt?
több mint 1 éve
hawktuah 54
nah, meg is van idő előtt a Djoko W...De Minaur visszalépett..ez ízi döntőbejutás lesz nagyon.
bogjosi
Hát ilyet, nahát!
Döbb-döbb!

Pfffff, sosem fogy el a kibaszott mázlija ennek a rohadéknak
warr_b
Az ellenfeleknek az nem elég mázli hogy műtét után se találnak fogást rajta? Mit csináljon hogy legyőzzék? Játszon csukott szemmel?😃
hawktuah
Milyen ellenfelek?
Kopriva, Fearley, Popyrin, egyikről se hallottam életemben.
Aztén Rune, aki teleszarta gatyáját, hogy a nagyságos félelmetes Joker áll vele szemben. Most meg a minótaurusz lép vissza, nem mintha ő is nagy ellenfél lett volna, de bakker kb MINDEN nagy tornán van legalább egy ellenfele, aki visszalép, aztán áradozik mindenki hogy mekkora császár és mennyi GS-t nyert. Hát úgy bazzeg nem nehéz, ha kevesebb meccset játszik mint az ellenfelei.
Aztán az elődöntőben is jön egy Musetti vagy Fritz, azért ne komolytalankodjunk már. Ellenfelek, az...
Igen, ezeket szó szerint fél lábbal is elveri, és akkor még vissza is lépnek.
Ez pont olyan, mint amikor gurulósban a szitikét megtolják hazai pályán a negyedosztályú Crewe Alexandra ellen, kapnak két könnyű síppal befújt tizit meg még ki is állítanak valakit az ellenféltől.
Faszom.
warr_b
Ha Djokovic kap gyenge ellenfelet agyvérzést kapsz, ha másik kiemelt akkor csend van. Azért elég durva ez a Djokovic fóbia nálad.
hawktuah
De ezt warr_b nem is tagadja, nem is tudom miért reagáltok rá, ugyanannyira kell komolyan venni, mint mikor én beírom, hogy valaki beírja, hogy hajrá XY, szimpla érzelmi megnyilvánulás.
Jughead
Nem veszekedés miatt írom. Nekem Zverev ilyen pl. Csak így vicces. Amikor én dühöngök akkor valószínűleg rajtam nevetnek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Maradjál inkább mindig csak annál, hogy "fasszopó szerb" meg "rohadék gyík", az sokkal jobban áll neked, mint amikor próbálsz úgy csinálni, mintha láttál volna két meccset életedben.
Pitt
Igazad van, valóban kábé két meccset láttam összesen, csak alapból rühellem a szerbeket (jó, ez mondjuk speciel igaz).

Akkor legyen Gyokovicsocska a legszuperebb, ő az isten, nézzed sokat 😀

Amúgy roppant megtisztelő, hogy az évente esedékes egy darab hozzászólásodat rám fecsérelted, nem érdemlem meg. De tudod mit, akkor némíts le nyugodtan, és nem kell olvasnod, hogy a kis kedvencedet szapulom. Mert spoiler alert: fogom még.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"