Tenisz

15 feliratkozó

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mondjuk ezt a Thiem-hype-ot nem teljesen értettem amit a kommentátorok toltak, még az első szett csak-csak (bár szerintem már az elején is voltak jelek), de utána köze se volt a meccshez...
Igor
ugye verte idén Rafát salakon. Azt hitték, hogy a Garroson is lesz esélye? 😊
shagi0206
Bár én neten nézem, angolul, így nem tudom mennyire szopkodták Thiemet.
Múltkor nem tudom melyik torna ment (annyi biztos, hogy salak volt - szerintem Róma), ott a magyar kommentátor már annyira élvezett Rafára, hogy lenyomtam a hangot a francba.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mondjuk ezt a Thiem-hype-ot nem teljesen értettem amit a kommentátorok toltak, még az első szett csak-csak (bár szerintem már az elején is voltak jelek), de utána köze se volt a meccshez...
Igor
ugye verte idén Rafát salakon. Azt hitték, hogy a Garroson is lesz esélye? 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk ezt a Thiem-hype-ot nem teljesen értettem amit a kommentátorok toltak, még az első szett csak-csak (bár szerintem már az elején is voltak jelek), de utána köze se volt a meccshez...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Most már azért ütögetnek becsülettel 😊
gabokocka
most már 😊
Thiem viszont rengeteget hibázik. Pedig a tenyeresei elég "gyilkosak".
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Most már azért ütögetnek becsülettel 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Nézitek a döntőt?
Színvonal eddig nagyon kezdetleges. Unforced error everywhere 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Én megpróbáltam, tényleg megpróbáltam, de ez a női tenisz komolyan vehetetlen.
Jughead
viszont kiválóan fogadható
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
Én megpróbáltam, tényleg megpróbáltam, de ez a női tenisz komolyan vehetetlen.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Babos azért komoly arccal bír, simán ráverte a meccset Mladenovicsra.... Játszana vele a faszom párost.
gabokocka
Szabó Gábor is hasonló megállapítasra jutott...
 hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/allitsatok-meg-babos-timeat

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Rafa kicsit beszaratott tegnap, mikor megláttam, hogy 1. szett bukta, 2. szett break hátrány, na mondom ne csinálja már. Meg kell lenni a 11-nek (ha már a 42. egymás után nyert szett nem jött össze).
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Babos azért komoly arccal bír, simán ráverte a meccset Mladenovicsra.... Játszana vele a faszom párost.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Djokovic a végén 3-szór rontott óriásit, szerintem a peak időszakában összesen nem rontott ennyit, nemhogy egy tiebreak alatt.
Jughead
Ezen én is csak néztem. Nem is értem, hogyan volt képes egy meccsen belül két rövidítést is elveszteni. Fontos játékokban volt korábban kiemelkedő. Most meg pont fordítva.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
Djokovic a végén 3-szór rontott óriásit, szerintem a peak időszakában összesen nem rontott ennyit, nemhogy egy tiebreak alatt.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Milyen durva meccs lett

Perception is reality.
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Cecchinato vezet 2-0-ra Djokovic ellen. Rá kellett gugliznom mégis kicsoda.
dawyd728
Ha nem nyer pont nálunk idén, akkor én Sem tudtam volna. Egyébként eddig elég kellemes útja Volt. Djoko pedig már fáradt volt Verdasco ellen is, meg amugy sme pörög még 70% szinten se (szerencséjére a spanyol nagyon gyenge napot fotott ki).
Leonidasz007
Amióta nézem, pettyet összezuhant a pali. 😀
Az eső lehet jót tenne neki. Amúgy csak koca teniszkedvelő vagyok. Gyakorlatilag GS második heteket leszámítva csak nagyon ritkán ülök le teniszt nézni, pl a Goffin elleni győzelméről se hallottam, de javamra legyen mondva az elmúlt 1-2 hónapja röpítette 100-on belülre.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Cecchinato vezet 2-0-ra Djokovic ellen. Rá kellett gugliznom mégis kicsoda.
dawyd728
Ha nem nyer pont nálunk idén, akkor én Sem tudtam volna. Egyébként eddig elég kellemes útja Volt. Djoko pedig már fáradt volt Verdasco ellen is, meg amugy sme pörög még 70% szinten se (szerencséjére a spanyol nagyon gyenge napot fotott ki).
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Cecchinato vezet 2-0-ra Djokovic ellen. Rá kellett gugliznom mégis kicsoda.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Fucsovics be is húzta a Genfi tornát és már top50-es.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Marci lassan lehet hogy beérik? 😊

Szépen verte Wawrinkát, jó lenne ezt tartósítani.
dande
Tény, hogy ez nagy eredménynek számít, de Stan már elég régóta "hanyatlik". Ha a 3 évvel ezelőtti formát mutató Wawrinkát verte volna, akkor azt hiszem igazán felcsillanhatna a szemünk 😊 De jó lenne már férfi teniszben is azt látni, hogy van egy top20-as (vagy akár top10-es) játékosunk.
shagi0206
Wawrinkában mondjuk az irritált mindig, hogy ha nincs kedve teniszezni, akkor nagyon el tudja trógerkeni a meccseit.
de hát Marci nem igazán tehet a sorsolásról 😊
slowmotion
Engem a hisztisek tudnak csak felidegelni. Mint pl. Djokovic, vagy anno azt hiszem Safin volt az, aki jóformán ordibált a közönséggel. Meg talán még Roddick csinált ilyeneket.
shagi0206
Alapból én sem szeretem/szerettem a hisztiket, sőt, de valahogy Safin is és Roddick is két óriási kedvencem volt. Talán azóta sem favorizáltam jobban karaktereket, mint Őket. Fura. 😊 Djokot is néha soknak érzem, de mégis szimpatizálok vele. Úgy látszik a teniszben ez a magatartás annyira nem taszít, mint más kontakt sportokban.
kristóf17
A tenisz nálam top3-as sport (játszani is akartam, de hát a térdeim minden fizikai sportra nemet mondanak). Alapból mióta nézem (2005), szívesebben ültem le megnézni Rafa meccsit (meg úgy másét is), mint egy focimeccset.
Viszont azt magyarázd már meg, hogy Roddickban mit lehetett szeretni? 😊
Nem kötekedni akarok, csak érdekelne, mert a szerváin kívül egy full középszerű játékos volt. Mai napig rejtély számomra, hogy hogy lehetett világelső is.
shagi0206
Egyszerűen szerettem a stílusát. Nem vittem bele semmilyen szakmai dolgot, mert semmi tudásom hozzá. Stílus alapján választottam kedvenceket mindig is. Szimpatikus srác volt, jó kiállással és volt benne valami egyedi, ami pláne meg tudja fogni az embert (gondolok itt az említett szervára). Nekem ennyi elég is volt. Azóta tartom úgy a kezemet (hüvelykujjamat egész pontosan) monoton futás közben sokszor, amióta próbáltam őt anno utánozni. (Azt hiszem úgy igazgatta mindig a vállánál a pólóját, hogy utána, vagy előtte ilyen "like" jelben tartotta és "rázta le" a kezét, ujját. Sajnos melóból nem érem el a videómegosztós oldalakat, hogy tudjak linkelni 😊 )
kristóf17
nem kell videó hozzá, hogy tudjam miről beszélsz, láttam elégszer a mozdulatsort 😊
No meg ugye még mikor Djokovic fiatalabb volt, imitált néhány embert (többek között Rafát, Federert, Sharapovát, Roddickot). És igen, az rohadt vicces volt 😊

Íme a kedvenc:

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Viszont azt magyarázd már meg, hogy Roddickban Steve Stiflerben mit lehetett szeretni? 😊
shagi0206
Amúgy a személyiségét, és a stílusát lehetett kedvelni. (bár nem volt a kedvencem, és nem is felém irányult a kérdés)
a pólóigazítás meg ikonikus.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Marci lassan lehet hogy beérik? 😊

Szépen verte Wawrinkát, jó lenne ezt tartósítani.
dande
Tény, hogy ez nagy eredménynek számít, de Stan már elég régóta "hanyatlik". Ha a 3 évvel ezelőtti formát mutató Wawrinkát verte volna, akkor azt hiszem igazán felcsillanhatna a szemünk 😊 De jó lenne már férfi teniszben is azt látni, hogy van egy top20-as (vagy akár top10-es) játékosunk.
shagi0206
Wawrinkában mondjuk az irritált mindig, hogy ha nincs kedve teniszezni, akkor nagyon el tudja trógerkeni a meccseit.
de hát Marci nem igazán tehet a sorsolásról 😊
slowmotion
Engem a hisztisek tudnak csak felidegelni. Mint pl. Djokovic, vagy anno azt hiszem Safin volt az, aki jóformán ordibált a közönséggel. Meg talán még Roddick csinált ilyeneket.
shagi0206
Alapból én sem szeretem/szerettem a hisztiket, sőt, de valahogy Safin is és Roddick is két óriási kedvencem volt. Talán azóta sem favorizáltam jobban karaktereket, mint Őket. Fura. 😊 Djokot is néha soknak érzem, de mégis szimpatizálok vele. Úgy látszik a teniszben ez a magatartás annyira nem taszít, mint más kontakt sportokban.
kristóf17
A tenisz nálam top3-as sport (játszani is akartam, de hát a térdeim minden fizikai sportra nemet mondanak). Alapból mióta nézem (2005), szívesebben ültem le megnézni Rafa meccsit (meg úgy másét is), mint egy focimeccset.
Viszont azt magyarázd már meg, hogy Roddickban mit lehetett szeretni? 😊
Nem kötekedni akarok, csak érdekelne, mert a szerváin kívül egy full középszerű játékos volt. Mai napig rejtély számomra, hogy hogy lehetett világelső is.
shagi0206
Egyszerűen szerettem a stílusát. Nem vittem bele semmilyen szakmai dolgot, mert semmi tudásom hozzá. Stílus alapján választottam kedvenceket mindig is. Szimpatikus srác volt, jó kiállással és volt benne valami egyedi, ami pláne meg tudja fogni az embert (gondolok itt az említett szervára). Nekem ennyi elég is volt. Azóta tartom úgy a kezemet (hüvelykujjamat egész pontosan) monoton futás közben sokszor, amióta próbáltam őt anno utánozni. (Azt hiszem úgy igazgatta mindig a vállánál a pólóját, hogy utána, vagy előtte ilyen "like" jelben tartotta és "rázta le" a kezét, ujját. Sajnos melóból nem érem el a videómegosztós oldalakat, hogy tudjak linkelni 😊 )
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Marci lassan lehet hogy beérik? 😊

Szépen verte Wawrinkát, jó lenne ezt tartósítani.
dande
Tény, hogy ez nagy eredménynek számít, de Stan már elég régóta "hanyatlik". Ha a 3 évvel ezelőtti formát mutató Wawrinkát verte volna, akkor azt hiszem igazán felcsillanhatna a szemünk 😊 De jó lenne már férfi teniszben is azt látni, hogy van egy top20-as (vagy akár top10-es) játékosunk.
shagi0206
Wawrinkában mondjuk az irritált mindig, hogy ha nincs kedve teniszezni, akkor nagyon el tudja trógerkeni a meccseit.
de hát Marci nem igazán tehet a sorsolásról 😊
slowmotion
Engem a hisztisek tudnak csak felidegelni. Mint pl. Djokovic, vagy anno azt hiszem Safin volt az, aki jóformán ordibált a közönséggel. Meg talán még Roddick csinált ilyeneket.
shagi0206
Alapból én sem szeretem/szerettem a hisztiket, sőt, de valahogy Safin is és Roddick is két óriási kedvencem volt. Talán azóta sem favorizáltam jobban karaktereket, mint Őket. Fura. 😊 Djokot is néha soknak érzem, de mégis szimpatizálok vele. Úgy látszik a teniszben ez a magatartás annyira nem taszít, mint más kontakt sportokban.
kristóf17
A tenisz nálam top3-as sport (játszani is akartam, de hát a térdeim minden fizikai sportra nemet mondanak). Alapból mióta nézem (2005), szívesebben ültem le megnézni Rafa meccsit (meg úgy másét is), mint egy focimeccset.
Viszont azt magyarázd már meg, hogy Roddickban mit lehetett szeretni? 😊
Nem kötekedni akarok, csak érdekelne, mert a szerváin kívül egy full középszerű játékos volt. Mai napig rejtély számomra, hogy hogy lehetett világelső is.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Az jó lenne, gyakorlatilag instant főtábla az ezreseken.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Safin nem volt hisztis, hanem idegbeteg. de attól baromira szerethető figura volt, nekem is ő volt a kedvenc.

Ezt a nagyképű Wavrinkát viszont sohasem kedveltem, szép volt Fucsi! év végére a top 50 meglehet!
eaglesmcnabb
Sztem, ha ma nyer, akkor már hétfőtől top50.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Safin nem volt hisztis, hanem idegbeteg. de attól baromira szerethető figura volt, nekem is ő volt a kedvenc.

Ezt a nagyképű Wavrinkát viszont sohasem kedveltem, szép volt Fucsi! év végére a top 50 meglehet!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!