Tenisz

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy ideje sztárolom Kyrgiost, de most ezzel a Raonic elleni győzelemmel lettem biztos abban, hogy bizony ez a gyerek a jövő nagy bajnoka lesz. 😉

Sőt lassan odáig jutok, hogy idén se tudom leírni senki ellen.Jughead
Érdekes lesz a Gasquet elleni meccs. Két gyenge fejű, de zseniálisan ütő játékos egymás ellen.

több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Egy ideje sztárolom Kyrgiost, de most ezzel a Raonic elleni győzelemmel lettem biztos abban, hogy bizony ez a gyerek a jövő nagy bajnoka lesz. 😉

Sőt lassan odáig jutok, hogy idén se tudom leírni senki ellen.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Dolgopolov neve újabb szög a síron 😕
Pedig most tényleg jól játszott Nadal is.balazs799
Dolgopolov az azért, aki ha jó napja van, a világon bárkit meg tud verni.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dolgopolov neve újabb szög a síron 😕
Pedig most tényleg jól játszott Nadal is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Dolgopolov félelmetes teniszt mutatott be 48 nyerővel verte el Nadalt. Pedig Nadal is jól játszott.

Pláne örömteli nekem, mert meccs előtt valahogy megéreztem így 4-es oddson nyertem vele. 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sport 2 Wawrinka - Kyrgios
Szerintem nem bánja majd meg aki idekapcsol, egyenlőre rohan a játék, erős adogatójátékokkal.balazs799
A remek meccset elkiabáltam... Valami rendes edző felkarolhatná már ezt a Kyrgiost. Elfogja szórni a tehetségét.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sport 2 Wawrinka - Kyrgios
Szerintem nem bánja majd meg aki idekapcsol, egyenlőre rohan a játék, erős adogatójátékokkal.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Tegnap este jutottam el addig, hogy megnézzem a múltkori döntőt.

Igazatok volt. Úúúúúúristen mit játszottak mindketten. Amikor Wawrinka elütötte a háló mellett, vagy amikor Djoko lekapta a levegőből azt a fonákot..De kb minden harmadik játékot meg lehetne említeni.
Az állam még mindig nincs meg o_o

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó kis meccsek lesznek majd Londonban. Holnap egy Kyrgios-Wawrinka egészen jól hangzik.
A kiemelés miatt pedig már itt is a negyeddöntőben összejöhet egy Wawrinka - Rafa, ha eljut odáig.
Ez a stuttgarti győzelem nagyon kellett az önbizalmának, még ha csak 250es is volt.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Mai Bouchard - Shvedova, harmadik játszma, 4-0ról kikapni 4-6-ra úgy, hogy még labdád is van az 5-0-hoz, azért az bravó (és nem sérülés miatt). I (L) női tenisz, persze csak ez az egy meccs kellett volna már a mixemhez...Dub
részvétem. ez nekem is fájó pont volt. főleg, hogy Bouchard az első játszma után csinált egy 6-1, 4-0-t. úgy indultam el a munkahelyről, hogy ez megvan - aztán mégsem.
több mint 8 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Mai Bouchard - Shvedova, harmadik játszma, 4-0ról kikapni 4-6-ra úgy, hogy még labdád is van az 5-0-hoz, azért az bravó (és nem sérülés miatt). I (L) női tenisz, persze csak ez az egy meccs kellett volna már a mixemhez...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tegnap dolgoztam, most tudtam megnézni az ismétlést... WAO!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 450 — The Mathematician
Azért mostmár 2 GS-el és ilyen mutatott játékokkal a zsebben felmerül hogy Wawrinka meg a stábja mit csinált az elmúlt 10 évben? Nem 30 éves korára tanulta meg így ütni a labdát az biztos. 60 nyerővel leütni a pályáról az élete formájában lévő, világ valaha volt egyik legerősebb védekezőjét az nem teljesen normális dolog.JayB
biztos nem volt jó sportpszichológusa. néha az is kell.slowmotion
zavarta az asszony meg a gyerek ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Azért mostmár 2 GS-el és ilyen mutatott játékokkal a zsebben felmerül hogy Wawrinka meg a stábja mit csinált az elmúlt 10 évben? Nem 30 éves korára tanulta meg így ütni a labdát az biztos. 60 nyerővel leütni a pályáról az élete formájában lévő, világ valaha volt egyik legerősebb védekezőjét az nem teljesen normális dolog.JayB
biztos nem volt jó sportpszichológusa. néha az is kell.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Azért mostmár 2 GS-el és ilyen mutatott játékokkal a zsebben felmerül hogy Wawrinka meg a stábja mit csinált az elmúlt 10 évben? Nem 30 éves korára tanulta meg így ütni a labdát az biztos. 60 nyerővel leütni a pályáról az élete formájában lévő, világ valaha volt egyik legerősebb védekezőjét az nem teljesen normális dolog.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Én nem értek egyet. Pl. ha faütővel játszana, mint pl. Borg annakidején, akkor Borg legjobb tenisze sokkal jobb.
Ahogy Samprasé, Lendlé, Beckeré egyaránt.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Én is egyetértek JayB-vel.

Wawrinka legjobb tenisze, jelenleg üti bármelyik játékos legjobb teniszét. Djoko szerintem legalább 85%-t játszott és szinte reménytelen volt, még akkor is, ha a 4. szettet be kellett volna húznia.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Káprázatos teniszt mutatott Wawrinka... Ez ellen tényleg senki nem tudott volna mit csinálni. És ugyanezt csinálta a tavalyi Aussie Open döntőn is. Ezek után nehéz vitatkozni JayB állításával. 😉Jughead
Azért én megnézném egy 3 évvel ezelőtti Nadal ellen 😉
Amúgy űrteniszt tolt. Amit ma művelt arra nincsennek szavak.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Káprázatos teniszt mutatott Wawrinka... Ez ellen tényleg senki nem tudott volna mit csinálni. És ugyanezt csinálta a tavalyi Aussie Open döntőn is. Ezek után nehéz vitatkozni JayB állításával. 😉
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Óriási meccs, óriási.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 286
Mondjuk ez a 3. szettes Wawrinka ez tényleg brutális volt, konkrétan még most se hiszem el azt, amit csinált...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Az első hétnél biztosan jobb..
Aranycsapat vs. napjaink Német válogatottja pl... 😉yooker
Az Aranycsapat a legjobb játékával simán nyerne.Sobri Jóska
ne csináld már Balázs... Minden tiszteletem az övék de a technikás játék nem minden!
az egész csapat nem futott annyit akkoriban mint ma 1-2 játékos ! és pláne nem olyan sebességgel...yooker
De csak akkor tudna az Aranycsapat napjaink német válogatottjával játszani (kivéve persze ha zombikra gondolsz) ha ők is a 80-as évek végén, 90-es évek elején születtek volna. Na és akkor ők is annyit futottak volna 10-15-20 éves korukban, és most, mint a németek. Plusz még ugye a kvalitások. Vagyis simán nyernének most.
Azért érdekel, hogy miként bizonyítod az ellenkezőjét.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mindenki teved.. Karlovic/Isner legjobb tenisze.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Az első hétnél biztosan jobb..
Aranycsapat vs. napjaink Német válogatottja pl... 😉yooker
Az Aranycsapat a legjobb játékával simán nyerne.Sobri Jóska
ne csináld már Balázs... Minden tiszteletem az övék de a technikás játék nem minden!
az egész csapat nem futott annyit akkoriban mint ma 1-2 játékos ! és pláne nem olyan sebességgel...
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Wawrinkát kicsinálja ez a meleg 😕