Tenisz

15 feliratkozó

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Még az elején járunk, de egyszerűen nemigaz hogy Djok egyszer az életben nem tud legalább 95% alatt játszani Federer ellen GS meccsen...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hewitt sajnos ennyi volt.
Jó volt régen nézni, bár sokan idegesítőnek találták.
danyly
Azokkal felesleges foglalkozni
 www.nemzetisport.hu/tenisz/cmon-a-legfiatalabb-vilagelso-es-a-legnagyobb-harcos-tiszteletere-2462483

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Azarenka is beállt a sorba 😊
 www.foxsports.com.au/tennis/victoria-azarenka-celebrates-straight-sets-win-by-performing-viral-dab-dance/news-story/ef43d13d0931ab60541088f0cb878b96

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hewitt sajnos ennyi volt.
Jó volt régen nézni, bár sokan idegesítőnek találták.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nadal ez nagyon gyors Open volt. Sajnálom, de én már nem látok benne potenciális GS nyerő játékost. Még a Garrost sem. Persze addig még sok minden történhet (és ne legyen igazam).
danyly
De igazad van. Sajnos. A fizikális tenisze valószínűsíthető volt, hogy lerövidíti a karrierjét.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nadal ez nagyon gyors Open volt. Sajnálom, de én már nem látok benne potenciális GS nyerő játékost. Még a Garrost sem. Persze addig még sok minden történhet (és ne legyen igazam).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, jó, de Hewitt búcsúmeneteléséről se maradjatok le

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Timi nyert (nagy nehezen), és a Tsonga-Bagdatis meccs igen jó volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Ejjha most nézem az Ausztrál Open sorsolását és látom Federer ágát és egyrészt nagyon nehéz, másrészt meg itt van minden általam kedvelt játékos. 😊

2. kör: Dolgopolov
3. kör: Dimitrov
4. kör: Thiem (esetleg Goffin, de én az osztrákot többre tartom, és idén várok tőle komolyabb eredményeket)
QF: Kyrgios (sokat átadoztam róla, paraszt, de ha benő a feje lágya, akkor sok mindenre képes lehet és Cilic meg Berdych verhető kategória)

Nyilván kicsit elfogult vagyok mert Federeren kívül őket négyőjüket kedvelem igazán, hisz ők játszák az általam kedvelt offenzív és tecnikás teniszt a mezőnyben (na jó persze van még mondjuk Waw de őt nem annyira szeretem), szóval lehet nem is lesznek ilyen meccsek mert hamarabb elbuknak, de az biztos hogy ha összejönnek akkor sok gyönyörű labdamenetet láthatunk. És az is biztos, hogy bár Fed a kedvenc egyiktől se sajnálnám, ha legyőzik őt. 😉

És, ha ezeken az általam kedvelt és veszélyesnek tartott játékosokon túl is jutna Roger, akkor meg az elődöntőben jöhet Djokovic majd Wawrinka vagy Murray hát nem lesz sétagalopp, ha nyerni akar Fed. 😉
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszer megpróbálja valaki elmagyarázni nekem, hogyan lehet Nadalnak szurkolni? Emberileg semmi bajom vele, de mindig olyan érzésem van a teniszét nézve, mintha 2004-ben a görög válogatottnak szurkoltam volna a foci EB-n... 😀
somoskovig
Hát tényleg inkább Hewitt! De Nadal sem rossz 😊

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
én pl wavrinkát rühellem azért mer szarembernek tartom
Negritis
Vekic miatt?
JayB
alapvetően azért ahogy a családot ott hagyta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
én pl wavrinkát rühellem azért mer szarembernek tartom
Negritis
Vekic miatt?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
én pl wavrinkát rühellem azért mer szarembernek tartom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyszer megpróbálja valaki elmagyarázni nekem, hogyan lehet Nadalnak szurkolni? Emberileg semmi bajom vele, de mindig olyan érzésem van a teniszét nézve, mintha 2004-ben a görög válogatottnak szurkoltam volna a foci EB-n... 😀
somoskovig
Személyiség, alázat, küzdeni tudás, játékélvezet és a legendás tenyeres ütés. És csak pár jutott most eszembe.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Egyszer megpróbálja valaki elmagyarázni nekem, hogyan lehet Nadalnak szurkolni? Emberileg semmi bajom vele, de mindig olyan érzésem van a teniszét nézve, mintha 2004-ben a görög válogatottnak szurkoltam volna a foci EB-n... 😀

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Wawrinka után Murray is megvan, szettet sem veszítve! Vamos Rafa!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Döntő Pekingben (ATP 500) és verség Djokotól.
Shanghai-ban (ATP 1000) pedig már túl van Karlovicon, Raonicon és Wawrinkán.
Tsonga lesz az ellenfél a döntőbe kerülésért.

Hajrá Rafa!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Kár ezért az esőért, Djokovic sokkal élesebben jött ki belőle. Nem mondom hogy ezen múlt de Roger messze a legszarabb meccsét játszotta ezen a tornán és még így is jó volt 4 szoros szettre. Ezerszer elmondtuk már hogy ez volt az utolsó esélye, sokszor rácáfolt már de kezdem elengedni ezt, 35 éves lesz... 😕
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 237
A második szettre megjött Federer is a meccsbe szerencsére, úgyhogy csak meccs lesz ebből és mivel mostanra minde ketten pörögnek nem is akármilyen tenisszel. 😀
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Mondjuk Federer bűn szarul játszik...

Szerk: pláne azért baj ez, mert Djokovic meg hiba nélkül

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Érdekesen kezdődik ez a US Open döntő... Kijöttek és Federer láthatóan meg volt zavarodva a csúszás és a hideg miatt (mondjuk ennyi tapasztalattal nem értem miért zavarodik meg ettől) és el is bukta szerváját. A következő game-ben elment 30-0-ig fogadóként Fed, ráadásul Djoko elesett és több helyen is felszakadt a bőre, de ápolás helyett tovább játszott és el is veszítette így a break előnyét. És ez csak az első 5 game volt. 😀
Jughead
Djokovic mas helyzetekben szokott apolast kerni...
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Érdekesen kezdődik ez a US Open döntő... Kijöttek és Federer láthatóan meg volt zavarodva a csúszás és a hideg miatt (mondjuk ennyi tapasztalattal nem értem miért zavarodik meg ettől) és el is bukta szerváját. A következő game-ben elment 30-0-ig fogadóként Fed, ráadásul Djoko elesett és több helyen is felszakadt a bőre, de ápolás helyett tovább játszott és el is veszítette így a break előnyét. És ez csak az első 5 game volt. 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Gálfi Dalma nyerte a US Open döntőjét a juniorok között! Hatalmas gratula!

Hingis meg Wimbeldon után újra duplázott. Megnyerte a vegyes páros után a női párost is Mirzával.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flavia Pennetta megnyerte a US Opent és be is jelentette egyben a visszavonulását. Igaza van, a csúcson kell abbahagyni. LOL

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nemtudom jutottak e már ilyen könnyen US Open döntőbe mint Djokovic és Federer. De nagy különbség hogy előbbinek borzasztó könnyű sorsolása volt és az egyetlen meccs ahol lehetett volna küzdeni pont egy sérült Cilic elleni míg Federer lemosta a pályáról az ellenfeleit. Még Wawrinkát is amit nem gondoltam volna. Esélyes hogy a döntő kárpótol ezekért a gyenge elődöntőkért.