Tenisz

14 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Lenyomtuk a hébereket a Davis-kupában, szép siker, nyáron jöhetnek a tótok.
Fucsovics Babossal próbálkozhatna vegyes párosban, nem lenne elvetélt ötlet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Kyrgios megérkezett, de nagyon... Az elmúlt 7 napban verte Gasquet, Cilicet és Berdychet, utóbbit kétszer és sem szettet, sem adogatást nem veszített a 4 meccsen, brutál formában van. 😉 Holnap jöhet Wawrinka, aki valószínűleg megállítja hisz Nick 2 hete pályán van, de ez elég komoly üzenet a jövőre nézve. 😉
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Egy kis tenisz helyzetjelentés, mert érdekes dolgok történtek a héten:
- Nick Kyrgios megnyerte élete első ATP tornáját elképesztően domináns játékkal, ugyanis a Gasquet-Berdych-Cilic hármast verte, de nem is akárhogyan ugyanis szettveszteség nélkül (összesen egy breaklabdát hárított a 3 meccsen, míg ő breakelt 9-szer). Ráadásul amíg adogatóként összesen a 3 meccsen 24 pontot bukott és 115-öt nyert, addig fogadóként 111 bukott pont mellé 88-at be is húzott. Gasquet és Berdychet egyébként szó szerint megsemmisítette, de Cilicnek is csak a második szettben volt némi esélye, de ott se sok. És végre összeszedett és koncentrált volt, aminek az eredménye elsöprő tenisz lett. Az, hogy mennyire volt ott fejben azt ez a videó bizonyítja:
 www.youtube.com/watch?v=gb0s4VwfCZQ

- Másik fiatal, akit ki kell emelni az Thiem, aki bár Rióban az elődőntőben a fáradtság valamint egyéb körülmények miatt kikapott, de előtte 2 hét alatt nyert egy 250-es tornát és salakon verte Nadalt és Ferrert is, úgyhogy az RG-n érdemes lesz rá figyelni.

- Bár nem annyira fiatal, mint az előbbi kettő de meg kell említeni, hogy (elméletileg) 11 hónap (gyakorlatilag 2 év) kihagyás után visszatért Del Potro is, és kezdésnek egy 250-es tornán 3 meccset nyerve egészen az elődöntőig menetelt.

- És az eddigi pozitívumok után egy kis negatívum: Nadal azután, hogy Buenos Airesben kikapott Thiemtől salakon (ami azért még magyarázható volt), tegnap Rióban is vereséget szenvedett szintén salakon, de most Cuevastól, ami után elég komoly kétségeim vannak afelől, hogy vajon vissza fog-e ő valaha igazából térni...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Azért Kerber remélem nem csak ennyi volt.
danyly
tavalyi szezon második felére összekapta magát, kemény pályán ott lehet majd.
idén is csak egyszer kapott ki eddig.

(egyébként mennyire vicces már, hogy az utolsó két GS-et két "elsőbálozó" nyerte? Roland Garroson ki nyer? Muguruza?)
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért Kerber remélem nem csak ennyi volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Flavia Pennetta, aki 2015 végén befejezte a profi teniszt az AO után a világranglista 8. helyéről feljött a 7. helyre, és a karrier legjobbjától - a 6. helytől - is mindössze 60 pontra van. Kiváncsi leszek összejön-e neki a career best így hogy visszavonult. 😊
És akkor csodálkoznak, hogy sokan nem tudják komolyan venni a női teniszt. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
Toca
persze.
de amikor Federer a harmadik kiemelt, akkor szinte mindig Djokovic ágára kerül
slowmotion
Sőt amikor az egyik 2. és a másik 3. akkor meg tuti úgy sorsolnak, sőt ha az egyik 1. a másik 4. akkor meg tuti úgy.
Véletlen? Aligha! Illuminati
Toca
kulturált vagyok, soha nem mondom senkinek, hogy menjen a picsába 😉
slowmotion
Jó kicsit kötekedős volt, csak kicsit utánanézve azért egyáltalán nem állja meg a helyét amit irtál.
Hülye szabály egy amerikai spirtokon szocializalodo embernek ez az ágrajz sorsolás, de pl. Fednek tökmindegy hogy döntőben vagy elődöntőben kap ki Djokotol a célját így se, úgyse éri el.
Toca
persze. csak Djokovic általában kicsit kriptonit Rogernek. és addig esetleg becsúszhat egy meccs (mondjuk Murray ellen), ahol ha túl sokat hibázik Novak, akkor kieshet.

kicsit olyan, mint amikor Roger megnyerte a Roland Garrost, alaphelyzetben esélye nem lett volna Nadal ellen, de volt egy Söderling, aki elvégezte a piszkos melót.

Roger korában már minden ajándéknak örülni kell.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Murray hogy tolta eddig? Meccsét nem láttam. Remélem jó kis 5 szettesbe kikap Raonictól.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van...
Jughead
LOL, Federernek 2004-07 között nem volt mázlija, az évi 3 fix GS-sel, mert annyira gyenge volt a konkurrencia... Roddick, Hewitt, Davydenko, Blake mint TOP 3-5 player?
Igor
És ez mégis hogy jött ide?

Ha láttad a meccset tudod mire írtam. 😉 Az első két szettben lemosta a pályáról Rogert valami brutális tenisszel, aztán 3.-ra a svájci feljött (vagy Djoko visszább esett ki-ki döntse el) és bukta a szettet, majd a negyedikben elaraszolgattak, de Federernek végre megvolt a szervája.

Majd 3-4-nél adogatott a svájci.
És bár ott volt egy csodálatos elütése Djokonak, de 15-30-nál Fed megnyerte a torna labdamenetét és nála volt a lélektani előny talán először a meccsen. Erre csinált Fed egy tökéletes szerva röptét (lehet volt még egy előkészítő ütése szóval nem egyből ment a hálóhoz) amivel 40-30-a lett volna. Viszont Djoko rövid ütése, ami egyébként irányban Fed hálónál lévő ütőjére ment pont annyira volt rövid, hogy a hálón megpattanva átugorja a svájci ütőjét. És jött a break labda a semmiből, mert addig köze nem volt Fed adogatásaihoz a 4.-ben. Természetesen ettől még nem kellett volna a következő 5 pontot bukni, de azt tudjuk, hogy Fed Djoko ellen nem magabiztos és itt kb annyi is lett az addigra helyre jövő játékának és önbizalmának, míg a szerb hozott 5 tökéletes pontot mert megint feltüzelte magát. 😉

Erre az ütésre írtam, hogy mikor kell valahogy mindig szerencséje van (azzal a ponttal vége volt a meccsnek). Ennek ellenére a 4 szett alapján simán megérdemelte a meccset és egyértelműen ő volt a jobb, de ha ott nincs szerencséje (mert az volt) akkor 4-4 és Fednél a lélektani előny, plusz van egy már összeállt játéka. 😉 Lehet akkor is nyer persze és akkor egy szavam sincs, így egy kicsit bánt a dolog mert addigra visszajött Federer és meg volt az esély. 😉
Jughead
Mintha az összes Hawks hatert hallanám a meccsünk után, hogy nem hiszik el, hogy már megint mekkora mákja van a Hawksnak.
Egy meccs tenisz vagy nfl meccs nem egy adott szituacion dől el.
Igen szerencséje volt Djokonak de ettol meg megnyerhette volna Fed az adogatasat vagy a szettet akar a meccset is.
Minden meccsen rohadt sok mákos szitu van, egyet kiemelni, hogy azon ment el korántsem fair.
Toca
Azt írtam, hogy a fontos pillanatban/mikor kellett/mikor majdnem bajban volt akkor megint jött egy szerencsés ütés. Ennyit írtam le... Így volt Djoko is elnézést kért, szóval nem kell őt védeni, nem emiatt nyert egy szóval se mondtam. Csak annyit írtam, hogy megint szerencséje volt mikor kellett. 😉 Leírtam azt is, hogy ő volt a jobb és a 4 szett meg a mutatott játék alapján ő érdemelte meg. 😊
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van...
Jughead
LOL, Federernek 2004-07 között nem volt mázlija, az évi 3 fix GS-sel, mert annyira gyenge volt a konkurrencia... Roddick, Hewitt, Davydenko, Blake mint TOP 3-5 player?
Igor
És ez mégis hogy jött ide?

Ha láttad a meccset tudod mire írtam. 😉 Az első két szettben lemosta a pályáról Rogert valami brutális tenisszel, aztán 3.-ra a svájci feljött (vagy Djoko visszább esett ki-ki döntse el) és bukta a szettet, majd a negyedikben elaraszolgattak, de Federernek végre megvolt a szervája.

Majd 3-4-nél adogatott a svájci.
És bár ott volt egy csodálatos elütése Djokonak, de 15-30-nál Fed megnyerte a torna labdamenetét és nála volt a lélektani előny talán először a meccsen. Erre csinált Fed egy tökéletes szerva röptét (lehet volt még egy előkészítő ütése szóval nem egyből ment a hálóhoz) amivel 40-30-a lett volna. Viszont Djoko rövid ütése, ami egyébként irányban Fed hálónál lévő ütőjére ment pont annyira volt rövid, hogy a hálón megpattanva átugorja a svájci ütőjét. És jött a break labda a semmiből, mert addig köze nem volt Fed adogatásaihoz a 4.-ben. Természetesen ettől még nem kellett volna a következő 5 pontot bukni, de azt tudjuk, hogy Fed Djoko ellen nem magabiztos és itt kb annyi is lett az addigra helyre jövő játékának és önbizalmának, míg a szerb hozott 5 tökéletes pontot mert megint feltüzelte magát. 😉

Erre az ütésre írtam, hogy mikor kell valahogy mindig szerencséje van (azzal a ponttal vége volt a meccsnek). Ennek ellenére a 4 szett alapján simán megérdemelte a meccset és egyértelműen ő volt a jobb, de ha ott nincs szerencséje (mert az volt) akkor 4-4 és Fednél a lélektani előny, plusz van egy már összeállt játéka. 😉 Lehet akkor is nyer persze és akkor egy szavam sincs, így egy kicsit bánt a dolog mert addigra visszajött Federer és meg volt az esély. 😉
Jughead
Mintha az összes Hawks hatert hallanám a meccsünk után, hogy nem hiszik el, hogy már megint mekkora mákja van a Hawksnak.
Egy meccs tenisz vagy nfl meccs nem egy adott szituacion dől el.
Igen szerencséje volt Djokonak de ettol meg megnyerhette volna Fed az adogatasat vagy a szettet akar a meccset is.
Minden meccsen rohadt sok mákos szitu van, egyet kiemelni, hogy azon ment el korántsem fair.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
Toca
persze.
de amikor Federer a harmadik kiemelt, akkor szinte mindig Djokovic ágára kerül
slowmotion
Sőt amikor az egyik 2. és a másik 3. akkor meg tuti úgy sorsolnak, sőt ha az egyik 1. a másik 4. akkor meg tuti úgy.
Véletlen? Aligha! Illuminati
Toca
kulturált vagyok, soha nem mondom senkinek, hogy menjen a picsába 😉
slowmotion
Jó kicsit kötekedős volt, csak kicsit utánanézve azért egyáltalán nem állja meg a helyét amit irtál.
Hülye szabály egy amerikai spirtokon szocializalodo embernek ez az ágrajz sorsolás, de pl. Fednek tökmindegy hogy döntőben vagy elődöntőben kap ki Djokotol a célját így se, úgyse éri el.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van...
Jughead
LOL, Federernek 2004-07 között nem volt mázlija, az évi 3 fix GS-sel, mert annyira gyenge volt a konkurrencia... Roddick, Hewitt, Davydenko, Blake mint TOP 3-5 player?
Igor
És ez mégis hogy jött ide?

Ha láttad a meccset tudod mire írtam. 😉 Az első két szettben lemosta a pályáról Rogert valami brutális tenisszel, aztán 3.-ra a svájci feljött (vagy Djoko visszább esett ki-ki döntse el) és bukta a szettet, majd a negyedikben elaraszolgattak, de Federernek végre megvolt a szervája.

Majd 3-4-nél adogatott a svájci.
És bár ott volt egy csodálatos elütése Djokonak, de 15-30-nál Fed megnyerte a torna labdamenetét és nála volt a lélektani előny talán először a meccsen. Erre csinált Fed egy tökéletes szerva röptét (lehet volt még egy előkészítő ütése szóval nem egyből ment a hálóhoz) amivel 40-30-a lett volna. Viszont Djoko rövid ütése, ami egyébként irányban Fed hálónál lévő ütőjére ment pont annyira volt rövid, hogy a hálón megpattanva átugorja a svájci ütőjét. És jött a break labda a semmiből, mert addig köze nem volt Fed adogatásaihoz a 4.-ben. Természetesen ettől még nem kellett volna a következő 5 pontot bukni, de azt tudjuk, hogy Fed Djoko ellen nem magabiztos és itt kb annyi is lett az addigra helyre jövő játékának és önbizalmának, míg a szerb hozott 5 tökéletes pontot mert megint feltüzelte magát. 😉

Erre az ütésre írtam, hogy mikor kell valahogy mindig szerencséje van (azzal a ponttal vége volt a meccsnek). Ennek ellenére a 4 szett alapján simán megérdemelte a meccset és egyértelműen ő volt a jobb, de ha ott nincs szerencséje (mert az volt) akkor 4-4 és Fednél a lélektani előny, plusz van egy már összeállt játéka. 😉 Lehet akkor is nyer persze és akkor egy szavam sincs, így egy kicsit bánt a dolog mert addigra visszajött Federer és meg volt az esély. 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van...
Jughead
LOL, Federernek 2004-07 között nem volt mázlija, az évi 3 fix GS-sel, mert annyira gyenge volt a konkurrencia... Roddick, Hewitt, Davydenko, Blake mint TOP 3-5 player?
Igor
valamilyen szinten sokmindenkinek szerencséje van.
Federernek azért, mert Nadal viszonylag későn robbant be.
Djokovicnak azért, mert Nadal csak ritkán egészséges, Wawrinka későn kezdett el normálisan teniszezni, Roger meg már régóta a 30 rossz oldalán van.
Nadalnak azért, mert amikor már jobb volt, mint Federer, akkor Djokovic még nem kapta össze magát.
Andimarit nem írtam, mert ő szerintem beszopta a falloszt, eleinte Federer volt jobb nála, aztán Nadal is, most meg itt van Djokovic, szóval ő rossz helyen van rossz időben.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van...
Jughead
LOL, Federernek 2004-07 között nem volt mázlija, az évi 3 fix GS-sel, mert annyira gyenge volt a konkurrencia... Roddick, Hewitt, Davydenko, Blake mint TOP 3-5 player?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
Toca
persze.
de amikor Federer a harmadik kiemelt, akkor szinte mindig Djokovic ágára kerül
slowmotion
Sőt amikor az egyik 2. és a másik 3. akkor meg tuti úgy sorsolnak, sőt ha az egyik 1. a másik 4. akkor meg tuti úgy.
Véletlen? Aligha! Illuminati
Toca
kulturált vagyok, soha nem mondom senkinek, hogy menjen a picsába 😉
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
Toca
persze.
de amikor Federer a harmadik kiemelt, akkor szinte mindig Djokovic ágára kerül
slowmotion
Sőt amikor az egyik 2. és a másik 3. akkor meg tuti úgy sorsolnak, sőt ha az egyik 1. a másik 4. akkor meg tuti úgy.
Véletlen? Aligha! Illuminati
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
Toca
persze.
de amikor Federer a harmadik kiemelt, akkor szinte mindig Djokovic ágára kerül
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
slowmotion
Én úgy tudom, hogy mindenhol sorsolják, hogy 1-3 vagy 1-4 legyen. Jó mondjuk ez kb 2 éves info.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
egyébként nem akarják bevezetni a normális ágrajzot?
hülye amerikaiak legalább azt meg tudták csinálni, és nem 1,3-2,4 ágakat csinálnak, hanem 1,4-2,3 ágakat
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hogy ennek az embernek mikor kell mindig szerencséje van... Nagyszerűen játszott egyébként, de ez már a hihetetlen kategória.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
na, megvan a becsületszett. nehéz szülés volt.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Még az elején járunk, de egyszerűen nemigaz hogy Djok egyszer az életben nem tud legalább 95% alatt játszani Federer ellen GS meccsen...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hewitt sajnos ennyi volt.
Jó volt régen nézni, bár sokan idegesítőnek találták.
danyly
Azokkal felesleges foglalkozni
 www.nemzetisport.hu/tenisz/cmon-a-legfiatalabb-vilagelso-es-a-legnagyobb-harcos-tiszteletere-2462483

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Azarenka is beállt a sorba 😊
 www.foxsports.com.au/tennis/victoria-azarenka-celebrates-straight-sets-win-by-performing-viral-dab-dance/news-story/ef43d13d0931ab60541088f0cb878b96

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hewitt sajnos ennyi volt.
Jó volt régen nézni, bár sokan idegesítőnek találták.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.