Tenisz

15 feliratkozó

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 779 — Слава Україні! Героям слава!
Fed a döntőben! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
fúbaszki
vasárnap kemény lesz a Federer-Nadal
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
lehet, hogy Rogernek is kellene egy medical timeout, mert hacsak nem kell átgipszelni a játékosok lábát, akkor nagyon fel tudnak ébredni utána
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
hujjuj, kellett ez a visszabrék, mielőtt Wawrinka belehergelte volna magát abba, hogy 0-2-ről felállhat Roger ellen.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még egy lépés a Fedal döntő felé!
Vamos Rafa! Kulcsszituációkban nagyon ott van fejben, csak ne sérüljön le újra...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
nem realitás, de remélem Federer elkeni az elődöntőben ezt a nagyképű majmot!!
eaglesmcnabb
kemény pályán még nem kapott ki tőle*... mondjuk a sorozatok azért vannak, hogy megszakadjanak. kivéve, ha Floyd Mayweather Jr-nak hívnak.

szerk: * mármint Federer Wawrinkától
slowmotion
Legyen igazad. Most nézem a fogadóirodáknál is jobb Fed. Ez mondjuk meglepett, igaz nem vagyok egy nagy szaki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
nem realitás, de remélem Federer elkeni az elődöntőben ezt a nagyképű majmot!!
eaglesmcnabb
kemény pályán még nem kapott ki tőle*... mondjuk a sorozatok azért vannak, hogy megszakadjanak. kivéve, ha Floyd Mayweather Jr-nak hívnak.

szerk: * mármint Federer Wawrinkától

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
nem realitás, de remélem Federer elkeni az elődöntőben ezt a nagyképű majmot!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
Jughead
ez a helyzet a jó formában levő Nadallal is, csak olyan az elmúlt 1+ évben nem nagyon láttunk
slowmotion
Nadalnak mikor élete formájában volt se kedvezett a gyors pálya, szóval nem igazán értem miért lenne ugyanaz a helyzet. 😊
Jughead
Na újra próbálom. Rao ugyan elverte már idén kemény pályán, de 5-2-re áll Nadal ellene kemény pályán, szóval ha jó formában van azért ő az esélyes.
Toca
Az idei Aussie Open borítás a játékosok szerint jóval gyorsabb, mint szokott (talán a Hisense kivételével, már ameddig a tetőt be nem húzzák mint ma). Meg lehet nézni kik jutottak be a legjobb 8-ba: az agresszorok meg Nadal. A nőknél úgy szintén (csak ott Nadal nem jutott be). Nem véletlen esett ki az összes védekező felfogású játékos, és Nadal se volt messze ettől Zverev ellen, aki az egyedüli agresszív ellenfele volt eddig.

Egyébként én Nadalnak szurkolok, egyrészt mert Raonic játékstílusát nem bírom, másrészt meg bízok a Fedal döntőben. 😀
Jughead
igen viszont azért Nadal játéka már elég jelentősen megváltozott. Sokkal stabilabbak a szervái és aggreszívebb is.
Várom a Raonic elleni csatát, remélem nem hagy cserben 😊
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
Jughead
ez a helyzet a jó formában levő Nadallal is, csak olyan az elmúlt 1+ évben nem nagyon láttunk
slowmotion
Nadalnak mikor élete formájában volt se kedvezett a gyors pálya, szóval nem igazán értem miért lenne ugyanaz a helyzet. 😊
Jughead
Na újra próbálom. Rao ugyan elverte már idén kemény pályán, de 5-2-re áll Nadal ellene kemény pályán, szóval ha jó formában van azért ő az esélyes.
Toca
Az idei Aussie Open borítás a játékosok szerint jóval gyorsabb, mint szokott (talán a Hisense kivételével, már ameddig a tetőt be nem húzzák mint ma). Meg lehet nézni kik jutottak be a legjobb 8-ba: az agresszorok meg Nadal. A nőknél úgy szintén (csak ott Nadal nem jutott be). Nem véletlen esett ki az összes védekező felfogású játékos, és Nadal se volt messze ettől Zverev ellen, aki az egyedüli agresszív ellenfele volt eddig.

Egyébként én Nadalnak szurkolok, egyrészt mert Raonic játékstílusát nem bírom, másrészt meg bízok a Fedal döntőben. 😀
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
Jughead
ez a helyzet a jó formában levő Nadallal is, csak olyan az elmúlt 1+ évben nem nagyon láttunk
slowmotion
Nadalnak mikor élete formájában volt se kedvezett a gyors pálya, szóval nem igazán értem miért lenne ugyanaz a helyzet. 😊
Jughead
Na újra próbálom. Rao ugyan elverte már idén kemény pályán, de 5-2-re áll Nadal ellene kemény pályán, szóval ha jó formában van azért ő az esélyes.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
Jughead
ez a helyzet a jó formában levő Nadallal is, csak olyan az elmúlt 1+ évben nem nagyon láttunk
slowmotion
Nadalnak mikor élete formájában volt se kedvezett a gyors pálya, szóval nem igazán értem miért lenne ugyanaz a helyzet. 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
Jughead
ez a helyzet a jó formában levő Nadallal is, csak olyan az elmúlt 1+ évben nem nagyon láttunk
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
slowmotion
Raonicot nem írnám le sajnos. Szerintem ezen a rohadt gyors Rod Laveren nagyon nehéz lesz megverni.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.
danyly
ha Roger valahogy túljut Zvereven, akkor szerintem nem, mert Tsonga szvsz nem veri meg Wawrinkát, Nadal meg beküzdi magát a döntőbe, és a Roger-Waw-Nadal hármas már volt itt bajnok
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nőknél és férfiaknál is kiesett sok Top5-ös már viszonylag korán.
Murray-ről mondták, hogy sokat volt már pályán év elején és nehezen veszi fel a ritmust.

Szerintem a férfiaknál új AO győztes lesz.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Zverev visszacsempészett egy kis teniszt ebbe a rohangálásba 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
az azért komoly, hogy a negyeddöntőben már se Murray, se Djokovic, se Kerber.
mondjuk remélem, Zverev Murray legyőzését egy gyengébb teljesítménnyel ünnepli meg, és Rogernek lesz lehetősége picit szusszanni.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Egy Fedal döntő mekkorát szólna így 2017-ben. 😀
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Federer mit játszik te jó Isten. 😮
több mint 7 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Istomin. Te jó ég.
Ezt a meccset vissza kéne nézni.
alatriste
Jó meccs volt, Istomin néha olyanokat ütött, hogy csak lestem. Mondjuk Djoko nagyon sokat hibázott, néha elképesztően egyszerű ütéseket. Olyan érzésem volt mintha nem lenne ott fejben.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Istomin. Te jó ég.
Ezt a meccset vissza kéne nézni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 231
Ha Murray Párizsban döntőig jut akkor világelső (és ha nem is most, de akkor is az lesz a Garrosig valamikor). Nagyon megérdemli, idénre sokat javult a szervája es nyár óta nagyon kozisztensen játszik (csak a US Open lóg ki a sorból). Hiba lenne elvenni az érdemeit és azt mondani, hogy szimplán azért lesz világelső, mert a három nagy kiesett előle, hiszen agyon dominálja a mezőnyt.

A másik oldalon meg Djokovic jó ideje nem az igazi (nála is a US Open a kivétel), és ami igazán aggasztó, hogy nem azt látjuk, hogy valamilyen sérülés hátráltatná, hanem mintha fejben nem lenne ott rendesen... Kiváncs leszek mikor szedi össze magát (szerintem össze fogja)

Mindenesetre érdekes lesz a következő szezon egyre inkább úgy tűnik, hogy jön a generációváltás. 😊
Jughead
És megtörtént. 😮 Andy Murray az új világelső.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 817 — Cowboys fan
egész érdekes lett a nő teniszszezon vége, az utolsó héten visszalépés visszalépés után volt, amint biztossá vált, hogy valaki kvalifikál a szingapúri Tour Finals-re, már lépett is vissza.
egyedül Muguruza játszott tovább a kelleténél, de ő meg megsérült, aztán már nem is erőltette a végét, mert nem volt miért, adogatott még egyet döntő szett 4:3 brékelőnynél, aztán amint elvesztette az előnyt, már ment is kezet fogni.
slowmotion
Cibulkováról nem gondoltam volna, hogy behúzza. Egyre több és jobb szlovák teniszező tűnik fel a pályán. Kerber sorozatban ötször verte meg a szlovák lányt (a csoport meccseken is), de pont a döntőben fogott ki gyengébb napot a német.
danyly
hát pedig Cibulkova a kedvencem, meg szokta is hozni az eredményeket (mármint a szelvényeket), de erre a meccsre pont ellene fogadtam, mert a győzelme már tényleg lejcseszteri végkifejlet lett volna. úgy látszik, ez az év már csak ilyen, kár, hogy a Super Bowlt csak februárban játsszák 😊
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
egész érdekes lett a nő teniszszezon vége, az utolsó héten visszalépés visszalépés után volt, amint biztossá vált, hogy valaki kvalifikál a szingapúri Tour Finals-re, már lépett is vissza.
egyedül Muguruza játszott tovább a kelleténél, de ő meg megsérült, aztán már nem is erőltette a végét, mert nem volt miért, adogatott még egyet döntő szett 4:3 brékelőnynél, aztán amint elvesztette az előnyt, már ment is kezet fogni.
slowmotion
Cibulkováról nem gondoltam volna, hogy behúzza. Egyre több és jobb szlovák teniszező tűnik fel a pályán. Kerber sorozatban ötször verte meg a szlovák lányt (a csoport meccseken is), de pont a döntőben fogott ki gyengébb napot a német.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.