Tenisz

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Az első hétnél biztosan jobb..
Aranycsapat vs. napjaink Német válogatottja pl... 😉yooker
Az Aranycsapat a legjobb játékával simán nyerne.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Az első hétnél biztosan jobb..
Aranycsapat vs. napjaink Német válogatottja pl... 😉
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Wawrinka legjobb teniszébe nem lehet belekötni, nincs semmilyen gyengepontja. Az egy dolog hogy szökőévente rukkol elő ezzel de ott akkor nincs kegyelem. Egyébként ha szét is van esve, akkor is szerintem őt a legjobb nézni játszani.JayB
Hidd el, Becker, Agassi vagy Federer legjobb teniszébe se lehet belekötni. Ahogy a többi felsoroltéba se.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szegény Bacsinszky Timi, így rosszabb kikapni, mintha nem lett volna esélye.Jakehomer
Korábban Stephens is hatalmas lehetőséget szalasztott el Serena ellen. Sajnáltam szegényt, de fiatal még, sok lehetőség van benne. 6-1, 4-4-nél rogyott meg, és onnantól nem volt visszaút. Kicsit hasonló volt a mai meccshez.

A riporter mondott jót Serena játék stílusára: "Nehéz ez ellen a Jekyll & Hyde típusú tenisz ellen játszani." 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Szegény Bacsinszky Timi, így rosszabb kikapni, mintha nem lett volna esélye.

Perception is reality.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Djoko 28, Nadal 29, Wawrinka 30, Federer 33, Murray 28, Berdych 29, Nishikori 25, Raonic 28 ,Ferrer 33 ,Cilic 26.
Szerintem a következő években még megmarad a 4 Grand Slamből 3-at a Djoko/Nadal/Murray/(Wawrinka) sor nyer majd és max évenként egyhez férhet oda más. Lásd Cilic tavaly US Open.balazs799
Raonicot elgépelted
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Miután del Potro karrierje úgy alakult ahogy, nem volt igazi második kedvencem a teniszbe, de már egy ideje szimpatizáltam Wawrinkával amikor jött a 13-as Gasquet elleni 5 szettes meccs amikor 0-2 ről ment tovább. Életemben szerintem nem élveztem még úgy egy teniszmeccset mit azt.
És igen a leglátványosabb tenisz most Wawrinka csúcsformája.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Wawrinka legjobb teniszébe nem lehet belekötni, nincs semmilyen gyengepontja. Az egy dolog hogy szökőévente rukkol elő ezzel de ott akkor nincs kegyelem. Egyébként ha szét is van esve, akkor is szerintem őt a legjobb nézni játszani.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Nekem Garroson furcsa, hogy Nadal 10 éve dominálja a világot és beírjuk, hogy Djokovic legjobb tenisze ellen nincs ellenszer. Hát Nadal totál erőtlenül és közel sem formában játszotta végig a teljes salak idényt, legjobb tenisze salakon biztosan üti még mindig Djokovicot, ahogy remélem jövőre ezt láthatjuk majd.Toca
Nadal 29 éves, ha nem kellene minden évben több mint a teniszszezon felét kihagynia ilyen olyan sérülések miatt, akkor még sacper kb 2-3 Garros W van benne, és 1-2 egyéb borítás.
balazs799
Az a baj ezzel, hogy Nadal egy öreg 29 éves, aki nem azért sérült sokat, mert peches alkat, hanem mert a játéka kicsinálj(/t)a a saját szervezetét. Ez persze mindenkire igaz bizonyos szinten (már Fednek is kezdenek jönni a sérülések, pedig az ő hibátlan stílusa relatíve kímélő volt fizikailag), de óriásiak a különbségek, Nadal végigrakkolt 15 évet óriási terhelés alatt, az lenne a csoda, ha ezt tudta volna csinálni sérülések nélkül.

Ha Nadal fizikumát még össze tudják kaparni pár Garrosra, akkor lehet esélye, ha nem, akkor drasztikus stílusváltásra lenne szüksége, de 30 évesen az megint nem gyakori. Ha nem is nyer több Slamet, sok panasz nem lehet a karrierjére, óriási túlteljesítő volt.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Nehéz vitatkozni a kijelentéssel, ugyanis mit lehet arra mondani, ha valaki átlag 210 körül szervál, 70%-ban be is üti ezeket, labdamenetben pedig mind tenyeres, mind fonákoldalról teljes erőből telibe veri az egyik vonalat.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Nekem Garroson furcsa, hogy Nadal 10 éve dominálja a világot és beírjuk, hogy Djokovic legjobb tenisze ellen nincs ellenszer. Hát Nadal totál erőtlenül és közel sem formában játszotta végig a teljes salak idényt, legjobb tenisze salakon biztosan üti még mindig Djokovicot, ahogy remélem jövőre ezt láthatjuk majd.Toca
Nadal 29 éves, ha nem kellene minden évben több mint a teniszszezon felét kihagynia ilyen olyan sérülések miatt, akkor még sacper kb 2-3 Garros W van benne, és 1-2 egyéb borítás.
Nadal legjobb tenisze salakon veri bárki teniszét amióta játszák ezt a sportot. A többi borításon egy ilyen formájú Djoko talán esélyesebb, de nem leírandó Nadal ott se. Ha lenne Rafa mögött 1 olyan év, hogy el tudna indulni minden Grand Slam tornán és nem kellene sérülés miatt kihagynia az idényt visszatérne a játéka és az önbizalma is.
A legjobb teniszezők jelenleg mind 30hoz közeliek, nem hiszem, hogy ez elkövetkező 3 évben bárki akkora fejlődést produkál majd, hogy valóban beférközzön tudásban a legjobbak közé. (Pl Kyrgios az egyik játékos akié a jövő lehet, de neki még nagyon sokat kell fejben fejlődni. )
Djoko 28, Nadal 29, Wawrinka 30, Federer 33, Murray 28, Berdych 29, Nishikori 25, Raonic 28 ,Ferrer 33 ,Cilic 26.
Szerintem a következő években még megmarad a 4 Grand Slamből 3-at a Djoko/Nadal/Murray/(Wawrinka) sor nyer majd és max évenként egyhez férhet oda más. Lásd Cilic tavaly US Open.

| Aztán mi lesz? Kei vagy Milos jön és 2éven belül tarolnak. |


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.Sobri Jóska
Nekem Garroson furcsa, hogy Nadal 10 éve dominálja a világot és beírjuk, hogy Djokovic legjobb tenisze ellen nincs ellenszer. Hát Nadal totál erőtlenül és közel sem formában játszotta végig a teljes salak idényt, legjobb tenisze salakon biztosan üti még mindig Djokovicot, ahogy remélem jövőre ezt láthatjuk majd.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. JayB
Mi????
Jobb, mint Borg, McEnroe, Connors, Becker, Edberg, Lendl, Sampras, Agassi, Federer, Nadal legjobb tenisze? És ezek csak azok, akiket láttam.

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Djokovic legjobb teniszére egy ellenszer van jelenleg és az Wawrinka legjobb tenisze, mert Wawrinka legjobb tenisze az mindenidők. Kár hogy ebben nem lehet stabilan bízni. Djokovicnak oda kéne pörkölni legalább egy szettig hogy kiessen ebből a sziklaszilárd magabiztosságból és újra a fejcsóválós szenvedős Djokovic kerüljön előtérbe. Most nagyon elhiszi magáról és nem is alaptalanul.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Csak az utolsó szettre értem haza, de egészen durván eszköztelennek tűnt Nadal nekem itt.Schleck
Ott már kvázi feladta, az első két szettben még kapart becsülettel, de uralta a játékot Gyokovics (sokkal több pontot nyert akkor is). Az első játszmában kicsit megingott fejben, amikor belecsapkodott a hálóba pár tenyeres ziccert, de igazából ennyi volt az izgalom.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ferrer remélem odacsap a skótnak.danyly
Nem úgy tűnik. Pedig salakon eddig 4-0 volt a spanyolnak.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak az utolsó szettre értem haza, de egészen durván eszköztelennek tűnt Nadal nekem itt.Schleck
4-0 al kezdett djoko 2 break-al majd lett 4-4 és 6-5 ig elmentek hozva az adogatásukat, de 6-5 nél az addigra már 5. break labdát nem tudta hárítani Rafa és az első szett a szerbé lett. Utána még a 2.ban 3-3 ig egyikne se volt esélye fogadóként, de 4-3nál Novák előhúzott megint a tarsolyból és megcsinálta a break-et.
Szimplán minden téren jobb volt ma (idén).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnálom Nadalt de a RG előtt éreztem ez most nem lesz meg. Sok volt a gond.

Ferrer remélem odacsap a skótnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak az utolsó szettre értem haza, de egészen durván eszköztelennek tűnt Nadal nekem itt.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Néha egyszerűen csak el kell fogadni, hogy a másik jobb. Ma Djokovic sokkal jobb volt, megérdemli a továbbjutást.
Innentől hajrá Wawrinka.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gyokovics-Nadal

Remélhetőleg jó meccs lesz, mondjuk eddig Nadal nincs partiban.Jakehomer
Csak adott 4 game előnyt. 😀iktriad
Jokeren múlik ez a meccs, ő játssza a teniszt, csak kicsit sok ziccert üt a hálóba. Rafa ettől függetlenül összelapátolhatja a W-t, mentálisan máris fölényben van

Perception is reality.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyokovics-Nadal

Remélhetőleg jó meccs lesz, mondjuk eddig Nadal nincs partiban.Jakehomer
Csak adott 4 game előnyt. 😀iktriad
VAMOS RAFA!!!

Eddig pislogni alig tudtam az izgalmaktól és fordulatoktól.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyokovics-Nadal

Remélhetőleg jó meccs lesz, mondjuk eddig Nadal nincs partiban.Jakehomer
Csak adott 4 game előnyt. 😀
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gyokovics-Nadal

Remélhetőleg jó meccs lesz, mondjuk eddig Nadal nincs partiban.

Perception is reality.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Falrepesztő" a játék a Chatrier pályán. Szerencsére nem lett tragédia.


Liverpool Fc fan