Tenisz

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Nem értem mi a baj Nadal formájával ő mindig is a végére szokta hegyezni a jó játékát. 1.szett megvan Söderling ellen közben. Én számomra így hogy megint csak Federer vagy Djokoviccal kell meccselnie és nem felváltva nem lesz gondja. Értem én hogy Djokovic elverte már idén de 3 szettben Garros döntőben azért más dolog.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Inkább Federer mint Novak Nadal szempontjából szvsz. Másért nem a világelsőség miatt. /*Bár én amilyen formában van a Söderling elleni meccstől is tartok*/ És én is Federert érzem most veszélyesebbnek Djokovicra, viszont azt h mindkettejüket legyőzze és nyerjen, az meglepne.

Viszont a döntőben nem fog számítani, h ki milyen játékkal jutott el odáig, és ott azért nehéz lenne Nadalt leírni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
balfasz troicki :mad:Black_Adder
Nem gyenge meccs volt, de a gyereknek nem az idegrendszere az erőssége. A labdaszedős jelenet durva volt.

Mondjuk egy ilyen Murray vagy egy bármilyen Chela szerintem az égvilágon nem fog jelenteni semmilyen akadályt Nadalnak vagy Söderlingnek. Arról az ággról a Nadal-Söderling a negyeddöntő lesz érdekes egyedül szerintem. A másikon viszont nagy meccset hozhat a Nole-Federer, Federert régen láttam már ilyen formában és jelenleg tőle jobban féltem Djokovicot, mint Rafától.Schleck
Érdekes én is így vagyok vele Nadal szempontjából. Mondjuk én kétlem hogy döntőben 3 szettben bármelyik is elveri salakon Rafát mindig annyira toppon van ott Nadal. Soderling meccs necces lehet de ha Simon elleni formát mutatja akkor sima lesz az is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor ez nem a meccsben maradásért adogatás volt 😊Wyatt
Ezt tuti a draftos cikk miatt kaptam vissza. 😊
Egyébként azért írtam így, mert először 5-4re emlékeztem, de rájöttem utána, hogy azt nem veszthette el. 😀Schleck
Ja nem, csak nem értettem hirtelen, hogy mi hol merre 😀 Aztán kíváncsi lettem 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na akkor ez nem a meccsben maradásért adogatás volt 😊Wyatt
Ezt tuti a draftos cikk miatt kaptam vissza. 😊
Egyébként azért írtam így, mert először 5-4re emlékeztem, de rájöttem utána, hogy azt nem veszthette el. 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor ez nem a meccsben maradásért adogatás volt 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
balfasz troicki :mad:Black_Adder
Nem gyenge meccs volt, de a gyereknek nem az idegrendszere az erőssége. A labdaszedős jelenet durva volt.Schleck
Mi volt?Duff
4-3-nál Murray adogatott és az első pontnál Troicki teljesen kiszorította a pályáról, már csak le kellett csapnia a labdát, amit meg is tett, csak éppen akkor a labdaszedő srác valamiért azt hitte, hogy Murray ütése a hálóban fog végezni, ezért beszaladt a pályára és így hiába ütötte be a nyerőt a szerb, a szabályok miatt újra kellett játszani a pontot.
Utána idegből el is rontotta a következő labdát, de végül brékelt ebben a játékban, szóval nagy gond nem lett belőle, csak utána végül elrontotta.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
balfasz troicki :mad:Black_Adder
Nem gyenge meccs volt, de a gyereknek nem az idegrendszere az erőssége. A labdaszedős jelenet durva volt.Schleck
Mi volt?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
balfasz troicki :mad:Black_Adder
Nem gyenge meccs volt, de a gyereknek nem az idegrendszere az erőssége. A labdaszedős jelenet durva volt.

Mondjuk egy ilyen Murray vagy egy bármilyen Chela szerintem az égvilágon nem fog jelenteni semmilyen akadályt Nadalnak vagy Söderlingnek. Arról az ággról a Nadal-Söderling a negyeddöntő lesz érdekes egyedül szerintem. A másikon viszont nagy meccset hozhat a Nole-Federer, Federert régen láttam már ilyen formában és jelenleg tőle jobban féltem Djokovicot, mint Rafától.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
balfasz troicki :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
http://indavideo.hu/video/Kim_Clijsters_mazlis_pontja doh...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, Del Potro hihetetlen jól játszik. Hihetetlen, hogy a 3. fordulóban összefut Djokoviccsal. Kb. az elődöntőben kellene találkozniuk...

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Kiesett Görges is ma, pedig én is szeretem. 😕

Ami kicsit kellemesebb hír, hogy Mrs. Overrated is búcsúzott ma, hihetetlen, hogy ő a női világelső már egy ideje. Azt hiszem ez mindent el is mond a női mezőnyről...

A szervezőkre viszont mérges vagyok, Djoko és Delpo tuti nem fogja tudni befejezni ma a meccsét, ha Tsonga és Wawrinka belebonyolódik egy hosszabb összecsapásba.Schleck
És Deminek is tavaly kellett visszavonulnia...Komolyan mondom lassan már esélyesnek számítna. Megint valami Schiavone-Stosur döntő felé haladunk...iktriad
Nah, oda nem, mert nagy meglepetésre Stosur kikapott Dulkotól. Közben grat az ES-nak, hogy a torna eddig egyik legnagyobb labdamenetének ismétlése közben bevágták a reklámot...Schleck
Eleve egy ágon voltak, szóval amúgy se lehetett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hajrá Görges és Ana!DoM
Kiesett Görges is ma, pedig én is szeretem. 😕

Ami kicsit kellemesebb hír, hogy Mrs. Overrated is búcsúzott ma, hihetetlen, hogy ő a női világelső már egy ideje. Azt hiszem ez mindent el is mond a női mezőnyről...

A szervezőkre viszont mérges vagyok, Djoko és Delpo tuti nem fogja tudni befejezni ma a meccsét, ha Tsonga és Wawrinka belebonyolódik egy hosszabb összecsapásba.Schleck
És Deminek is tavaly kellett visszavonulnia...Komolyan mondom lassan már esélyesnek számítna. Megint valami Schiavone-Stosur döntő felé haladunk...iktriad
Nah, oda nem, mert nagy meglepetésre Stosur kikapott Dulkotól. Közben grat az ES-nak, hogy a torna eddig egyik legnagyobb labdamenetének ismétlése közben bevágták a reklámot...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdődik a RG!
Csak a debil Wozniackit unom már nagyon, és ahogy látom megint lesz ilyen teljesen felesleges saját műsora. Remélem kiesik már ma.Schleck
Hajrá Görges és Ana!DoM
Kiesett Görges is ma, pedig én is szeretem. 😕

Ami kicsit kellemesebb hír, hogy Mrs. Overrated is búcsúzott ma, hihetetlen, hogy ő a női világelső már egy ideje. Azt hiszem ez mindent el is mond a női mezőnyről...

A szervezőkre viszont mérges vagyok, Djoko és Delpo tuti nem fogja tudni befejezni ma a meccsét, ha Tsonga és Wawrinka belebonyolódik egy hosszabb összecsapásba.Schleck
És Deminek is tavaly kellett visszavonulnia...Komolyan mondom lassan már esélyesnek számítna. Megint valami Schiavone-Stosur döntő felé haladunk...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kezdődik a RG!
Csak a debil Wozniackit unom már nagyon, és ahogy látom megint lesz ilyen teljesen felesleges saját műsora. Remélem kiesik már ma.Schleck
Hajrá Görges és Ana!DoM
Kiesett Görges is ma, pedig én is szeretem. 😕

Ami kicsit kellemesebb hír, hogy Mrs. Overrated is búcsúzott ma, hihetetlen, hogy ő a női világelső már egy ideje. Azt hiszem ez mindent el is mond a női mezőnyről...

A szervezőkre viszont mérges vagyok, Djoko és Delpo tuti nem fogja tudni befejezni ma a meccsét, ha Tsonga és Wawrinka belebonyolódik egy hosszabb összecsapásba.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez a Garros nem tartott sokáig Clijstersnek 😕
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
A georgiai Bulldog 5 szettet nyomott Nadal ellen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kezdődik a RG!
Csak a debil Wozniackit unom már nagyon, és ahogy látom megint lesz ilyen teljesen felesleges saját műsora. Remélem kiesik már ma.Schleck
Hajrá Görges és Ana!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kezdődik a RG!
Csak a debil Wozniackit unom már nagyon, és ahogy látom megint lesz ilyen teljesen felesleges saját műsora. Remélem kiesik már ma.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Minden elismerésem Djokovic-nak. Hihetetlen sorozat most az övé. Federert teljesen, míg Nadalt félig-meddig elhalványítja. Na de a Roland Garros-on meglátjuk mi a helyzet. 😊

Egyébként egy másik hír keltette fel az érdeklődésemet a tenisszel kapcsolatban: Szávay fáradásos törése a gerincében amit évek óta nem vettek észre (!). Számomra az érthetetlen az egész dologban, hogy ha valakinek problémája van a derekával v. a gerincével akkor miért csak MR-re küldi, miért nem passzol hozzá egy CT vizsgálatot is. Főleg annak fényében, hogy sportoló aki max. terheléseket kap arra a pontra. Persze máshová is, de most erről a testrészről van szó. Ezt most pszichésen rossz neki feldolgozni. Meg persze ott a fájdalom és a fáradtságérzet. Sajnálom szegényt. Mielőbbi felépülést.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Direkt nem néztem meg az eredményt az ismétlésig. De ez hihetetlen. 😊 Már-már ez irreális. 😀

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Djoko nagyon nagyot megy mostanság. 😊))

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.Schleck
Én is csak az utsó szettet láttam, breakelőnnyel 5-4 volt neki, azt sikerült elbaszni, majd 5-5nél ha jol emlékszem 0-40 volt neki, breakelhetett vna, de azt is sikerült elbaszni. Itt már tudtam, h csak Djokovic juthat tovább... -_- Tiebreaket be is húzta.Duff
Köszi!
Nagyon durván elhitte szerintem Nole, ő most éppen nem tud kikapni. Csak tartson ki a RG végéig és akkor No. 1. 😊Schleck
Hát mondjuk inkább Djokovic legyen a nr1, mint Nadal. De nemhiszem el, h Murray egyszerűen nem tud odaérni 😕
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bazmeg Murray, így elbukni ezt a meccset, a picsába már...Duff
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.Schleck
Én is csak az utsó szettet láttam, breakelőnnyel 5-4 volt neki, azt sikerült elbaszni, majd 5-5nél ha jol emlékszem 0-40 volt neki, breakelhetett vna, de azt is sikerült elbaszni. Itt már tudtam, h csak Djokovic juthat tovább... -_- Tiebreaket be is húzta.Duff
Köszi!
Nagyon durván elhitte szerintem Nole, ő most éppen nem tud kikapni. Csak tartson ki a RG végéig és akkor No. 1. 😊