Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Azért ezek nem semmi statisztikák:
2. szerva pontok nyerése Sinner 63%, Djokovics 16%!!
Ki nem kényszerített hibák 17 -28

Ez azt hiszem alapjhában határozta meg a meccset.
csi77
Djoko egy ev alatt annyit oregedett szerintem, mint elotte sok alatt. Elfogyott mar testileg, nem veheti fel a versenyt a ket legjobbal. Rajta is kijott a kor, amit athidalni mar o sem tud semmivel, fiatalodni nem tud.
Stez
És még így is, csak kettejükkel nem tud mit kezdeni, ha ők nem lennének, meg mindig nyerne a slameket így is, ez a brutális.
Proxyi
Az a mezony kritikaja foleg es kisebb reszben az o erdeme
11 hónapja
Proxyi 196
Azért ezek nem semmi statisztikák:
2. szerva pontok nyerése Sinner 63%, Djokovics 16%!!
Ki nem kényszerített hibák 17 -28

Ez azt hiszem alapjhában határozta meg a meccset.
csi77
Djoko egy ev alatt annyit oregedett szerintem, mint elotte sok alatt. Elfogyott mar testileg, nem veheti fel a versenyt a ket legjobbal. Rajta is kijott a kor, amit athidalni mar o sem tud semmivel, fiatalodni nem tud.
Stez
És még így is, csak kettejükkel nem tud mit kezdeni, ha ők nem lennének, meg mindig nyerne a slameket így is, ez a brutális.
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Alcaraz mikor fog GS döntőt veszíteni?
szaba
Vasárnap. És ennek mindössze annyi az oka, hogy egyszerűen nem lehet annyira egyoldalú ez a H2H két ennyire jó játékos között, hogy megint ő nyerjen. Nincs közöttük különbség szinte és mégis sorra húzta be Alcaraz a döntő szettes meccseket.
Jughead
Az számomra óriási meglepetés lenne. Szerintem 5 szettig sem fog elmenni a döntő.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ezek nem semmi statisztikák:
2. szerva pontok nyerése Sinner 63%, Djokovics 16%!!
Ki nem kényszerített hibák 17 -28

Ez azt hiszem alapjhában határozta meg a meccset.
csi77
Djoko egy ev alatt annyit oregedett szerintem, mint elotte sok alatt. Elfogyott mar testileg, nem veheti fel a versenyt a ket legjobbal. Rajta is kijott a kor, amit athidalni mar o sem tud semmivel, fiatalodni nem tud.

11 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Azért ezek nem semmi statisztikák:
2. szerva pontok nyerése Sinner 63%, Djokovics 16%!!
Ki nem kényszerített hibák 17 -28

Ez azt hiszem alapjában határozta meg a meccset.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Bye bye Gyík 😀
warr_b
Az milyen szép, hogy sose valakinek, hanem mindig valaki ellen szurkolsz.
Te gyík! 😛
kishaszi
az hagyjan de a sport is rosszabb lenne djoko nelkul. Miert jo az ha Fritz szintu fosok, salakon meg musetti felek a mezony teteje. Sajnos ehhez mar tul sok a masfel evtized de kozben meg mindig tud egy ket jo meccset tolni.
11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Alcaraz mikor fog GS döntőt veszíteni?
szaba
Vasárnap. És ennek mindössze annyi az oka, hogy egyszerűen nem lehet annyira egyoldalú ez a H2H két ennyire jó játékos között, hogy megint ő nyerjen. Nincs közöttük különbség szinte és mégis sorra húzta be Alcaraz a döntő szettes meccseket.
Jughead
Itt alcaraz az eselyes es nem lesz egyoldalu majd a vb donton, a kulonbseg hogy alcaraz talan el se jut oda. Bar meglepetes lenne.
11 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Bye bye Gyík 😀
warr_b
Az milyen szép, hogy sose valakinek, hanem mindig valaki ellen szurkolsz.
Te gyík! 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bye bye Gyík 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Alcaraz mikor fog GS döntőt veszíteni?
szaba
Vasárnap. És ennek mindössze annyi az oka, hogy egyszerűen nem lehet annyira egyoldalú ez a H2H két ennyire jó játékos között, hogy megint ő nyerjen. Nincs közöttük különbség szinte és mégis sorra húzta be Alcaraz a döntő szettes meccseket.
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Alcaraz mikor fog GS döntőt veszíteni?
szaba
Mondjuk New Yorkban/Melbourneben ha bejut.

11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Alcaraz mikor fog GS döntőt veszíteni?
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Azért Sinner elég nagyot mákol ezzel a két sérült ellenféllel a második héten.
11 hónapja
Proxyi 196
Fritz top 5, ilyenkor gondolok bele HA Juan Martín del Potro egészséges marad/maradt volna mi lett volna belőle. Az ilyen Fritzeket szerintem ma is dominálná 10/7-szer legalább.
Ez egy gyenge mezőny.
KeyG
Del Potro, ha egészséges maradt volna Murray-hez hasonló (akár nagyobb) kihívója lett volna a BIG3-nak. Ne őt hasonlítsd Fritzhez.

Fritz egy feljavított Berdych, aki a BIG 3 éra egyik legjobb “futottak még” tagja volt (erre a címre Fritz is pályázhat a jelenlegi BIG2 érában 😀 )
Jughead
Vagy Waw ha előbb beérik
sajtospingvin
Wawrinka nem véletlen ért oda csak elvétve néhány slamre, benne ennyi van. Mentálisan, felkészültsegben nincs a Big3 és Murray szintjén.
11 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
MTO utáni Djoko azért még mindig veszélyes.
Jughead
Eddig tartott sajna
sajtospingvin
Várható volt.
Ha valami csoda folytán tovább ment volna, annyira akkor se tudták volna összedrótozni, hogy potens ellenfele legyen bárkinek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
11 hónapja
sajtospingvin 119
Fritz top 5, ilyenkor gondolok bele HA Juan Martín del Potro egészséges marad/maradt volna mi lett volna belőle. Az ilyen Fritzeket szerintem ma is dominálná 10/7-szer legalább.
Ez egy gyenge mezőny.
KeyG
Del Potro, ha egészséges maradt volna Murray-hez hasonló (akár nagyobb) kihívója lett volna a BIG3-nak. Ne őt hasonlítsd Fritzhez.

Fritz egy feljavított Berdych, aki a BIG 3 éra egyik legjobb “futottak még” tagja volt (erre a címre Fritz is pályázhat a jelenlegi BIG2 érában 😀 )
Jughead
Vagy Waw ha előbb beérik
11 hónapja
sajtospingvin 119
MTO utáni Djoko azért még mindig veszélyes.
Jughead
Eddig tartott sajna
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Fritz top 5, ilyenkor gondolok bele HA Juan Martín del Potro egészséges marad/maradt volna mi lett volna belőle. Az ilyen Fritzeket szerintem ma is dominálná 10/7-szer legalább.
Ez egy gyenge mezőny.
KeyG
Del Potro, ha egészséges maradt volna Murray-hez hasonló (akár nagyobb) kihívója lett volna a BIG3-nak. Ne őt hasonlítsd Fritzhez.

Fritz egy feljavított Berdych, aki a BIG 3 éra egyik legjobb “futottak még” tagja volt (erre a címre Fritz is pályázhat a jelenlegi BIG2 érában 😀 )

Szerkesztette: Jughead
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
MTO utáni Djoko azért még mindig veszélyes.
11 hónapja
sajtospingvin 119
Ott is van
11 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sinner fejben mennyire bírja ezt el vajon? Olyan rigókat üt a harmadik szettben, hogy a madártani intézetben is csettintenének....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Azt hittem feladja, így cashoutoltam 40-15-nél. Nyugodtabb így a lelkemnek, 8%-ot otthagytam.
KeyG
De hat nem sérült, miért adna fel, csak szarul játszik és mentegetik a kommentátorok…
somoskovig
Mert nem nyerhet, az első perc óta tudja ezt.
KeyG
Akkó’ ki se kellett volna állnia, nem?
somoskovig
Ha sérült is és látja hogy nem megy két szett óta akkor sem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Azt hittem feladja, így cashoutoltam 40-15-nél. Nyugodtabb így a lelkemnek, 8%-ot otthagytam.
KeyG
De hat nem sérült, miért adna fel, csak szarul játszik és mentegetik a kommentátorok…
somoskovig
Mert nem nyerhet, az első perc óta tudja ezt.
KeyG
Akkó’ ki se kellett volna állnia, nem?

11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Fritz top 5, ilyenkor gondolok bele HA Juan Martín del Potro egészséges marad/maradt volna mi lett volna belőle. Az ilyen Fritzeket szerintem ma is dominálná 10/7-szer legalább.
Ez egy gyenge mezőny.
KeyG
Nem feltetlenul gyenge az, csak az elmult 20 evben harom legenda utogetett a mezonyben, alattuk mindenki merfoldekkel volt szinte, ok meg mostansag tunnek ki a sportagbol fokozatosan, az emberben hagyva egy erzetet, hogy micsoda ur keletkezik utanuk. Megis, a semmibol elokerult ket gyerek, akik az o szintjukhoz talan a legkozelebb vannak most. Hat nyilvan, mivel a nagy harmasnal urteniszrol beszelunk, meg szep, hogy a kovetkezo polc baromira messze van toluk. Ekepp a Sinner, Alcaraz parostol is, akik meg a nagy harmashoz sokkal kozelebb vannak a latottak alapjan. Fura ezt kimondani, de valahol ez nem fair a mezonnyel szemben, hogy ehhez az ot jatekoshoz kell oket hasonlitani. Persze, hogy gyengenek tunik az osszes.
Stez
Ez nem igy van, termeszetesen hozzajuk kepest gyengek, de a mezonyt a tobbi reteggel is ossze lehet hasonlitani es bizony a szamok nem hazudnak. Tavaly De Minaur a 9.ranglistan ( ez nem szamit ) es a piramis aljan rendelkezik ami mar szamit. Ebbol a retegbol tavaly volt 8 db es 1 db a csucson. 2015-ben 15db,16-ban 16 db,180-ban 17 db. Es minel feljebb megyunk annal gyengebb a mezony. Persze ez csak arra jo hogy az adott evben a jatekosok mennyi darab veri a mezonyt mennyire. Ez vagy azt mutatja hogy nagyon eros az also tomeg vagy nagyon gyenge a mezony. Es tudjuk a valaszt es raadasul atfedes is van es nem is djokot nezem, hanem dimitrovot aki benne van ebben a 8 jatekosban. Es a szomoru hogy a termeszetes eletkori csucsat kozeliti amikor nagyon sokan serultek voltak, most meg oregen allandoan serulten hozza ezt mert ebben a mezonyben o kiemelkedoen nyeri a meccseit.
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Azt hittem feladja, így cashoutoltam 40-15-nél. Nyugodtabb így a lelkemnek, 8%-ot otthagytam.
KeyG
De hat nem sérült, miért adna fel, csak szarul játszik és mentegetik a kommentátorok…
somoskovig
Mert nem nyerhet, az első perc óta tudja ezt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!