Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Adiós Shelton!
Heisman nádor
A mai se volt Alcaraz legjobbja, de nem játszott rosszul, így igazán nagy dolog, hogy Shelton mennyire szépen helytállt. Ha ezt tudná állandósítani, akkor Draperhez csatlakozva ott lehetne a másodvonal élmenői között (Musetti egyelőre kemény pályán semmit se mutatott, Rune pedig bár minden borításon bizonyított már, de konzisztencia nála sincs).
Jughead
1.5 szettet lattam, shelton qva messze van meg drapertol is. Nagyon jol szerval, bomba tenyerese van, de meg az sem konzisztens. Fonak gyenge. Alcaraznak siman kellett volna vernie, de ennyi belefer ezen a hurka agon. Mondjuk ez a szerva kemenyen es fuvon akar eleg is lehet sheltonnak, de teniszeznie meg meg kell tanulni, persze ez a 1.5 szet nagyon keves es lehet teljesen mas.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Adiós Shelton!
Heisman nádor
A mai se volt Alcaraz legjobbja, de nem játszott rosszul, így igazán nagy dolog, hogy Shelton mennyire szépen helytállt. Ha ezt tudná állandósítani, akkor Draperhez csatlakozva ott lehetne a másodvonal élmenői között (Musetti egyelőre kemény pályán semmit se mutatott, Rune pedig bár minden borításon bizonyított már, de konzisztencia nála sincs).
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Adiós Shelton!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Parádé ez a női tenisz, hogy a világ legjobbjai percek alatt képesek világtalan üzemmódba kapcsolni. No comment

Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Egyébként ez melyik női sportágra nem igaz?
több mint 1 éve
acsengegeri 36
Parádé ez a női tenisz, hogy a világ legjobbjai percek alatt képesek világtalan üzemmódba kapcsolni. No comment

Köszönöm a lehetőséget!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Pegula közben behúzta a lányoknál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 894
ezutan lesz a jo meccs, remelhetoleg
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Lehecka legszívesebben levonulna a pályáról, pedig ő egy bitang jó játékos.
Lehet mondani Sinnerre hogy nem szép vagy nem színezi túl, de a domináns szó az kevés arra amit művel.
KeyG
Két erőssége, hogy pontos és atletikus. Nyomás alatt is. Ez a mai teniszben a két leginkább meghatározó tényező.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Lehecka legszívesebben levonulna a pályáról, pedig ő egy bitang jó játékos.
Lehet mondani Sinnerre hogy nem szép vagy nem színezi túl, de a domináns szó az kevés arra amit művel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt van meg egy erdekes kerdes

Alcaraz akinek a neve mint szorakoztato faktor feljott gyakran, aki kb olyan fiatalon kezdett nyerni es meg a jovobe nezve is a salakot uralni fogja es a fuvon is vegig az egyik legnagyobb eselyes lesz, de kozel sem a legjobb jatekos

Sinner aki szorakoztatokent egyszer sem jelent meg, a mezonybol egyedul o van nagyon magas szinten, de historikus magas szinten. De neki elvileg ott van a ket hard GS es a VB, de neki sokkal nagyobb ezeken a konkurencia mint a spanyolnak az oven. Kozben Alcaraz veri Sinner-t ami persze egy kulon adalek.

Ki a jobb? Melyik ertekesebb szamotokra. A 3-5 evre elorenezve a varhatoan tobb BIG verseny gyozelem szamit jobban ( akar egal kozeli ) vagy a sokkal nagyobb tenisz tudas szinvonal?
no
Nekem Sinner minden csak nem szórakoztató.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Miért van szükség “ki a jobb” vitára vagy kérdésre. Van kettő, korszakot meghatározó, különböző játékos. Élvezni kell, amikor pályára lépnek. Szubjektum nélkül.
szaba
Felreerthetoen irtam a kerdest.


Mitol lesz "jobb" az egyik a masiktol szamotokra? A trofeaktol vagy a teljesitmenytol, vagy akar a szorakoztato elemtol?

Nem az a kerdes hogy ki a mini Goat koztuk.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Itt van meg egy erdekes kerdes

Alcaraz akinek a neve mint szorakoztato faktor feljott gyakran, aki kb olyan fiatalon kezdett nyerni es meg a jovobe nezve is a salakot uralni fogja es a fuvon is vegig az egyik legnagyobb eselyes lesz, de kozel sem a legjobb jatekos

Sinner aki szorakoztatokent egyszer sem jelent meg, a mezonybol egyedul o van nagyon magas szinten, de historikus magas szinten. De neki elvileg ott van a ket hard GS es a VB, de neki sokkal nagyobb ezeken a konkurencia mint a spanyolnak az oven. Kozben Alcaraz veri Sinner-t ami persze egy kulon adalek.

Ki a jobb? Melyik ertekesebb szamotokra. A 3-5 evre elorenezve a varhatoan tobb BIG verseny gyozelem szamit jobban ( akar egal kozeli ) vagy a sokkal nagyobb tenisz tudas szinvonal?
no
Alcaraz a jobb, Sinner csaló doppingos!!!
Ez jó válasz? 😀 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Miért van szükség “ki a jobb” vitára vagy kérdésre. Van kettő, korszakot meghatározó, különböző játékos. Élvezni kell, amikor pályára lépnek. Szubjektum nélkül.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Itt van meg egy erdekes kerdes

Alcaraz akinek a neve mint szorakoztato faktor feljott gyakran, aki kb olyan fiatalon kezdett nyerni es meg a jovobe nezve is a salakot uralni fogja es a fuvon is vegig az egyik legnagyobb eselyes lesz, de kozel sem a legjobb jatekos

Sinner aki szorakoztatokent egyszer sem jelent meg, a mezonybol egyedul o van nagyon magas szinten, de historikus magas szinten. De neki elvileg ott van a ket hard GS es a VB, de neki sokkal nagyobb ezeken a konkurencia mint a spanyolnak az oven. Kozben Alcaraz veri Sinner-t ami persze egy kulon adalek.

Ki a jobb? Melyik ertekesebb szamotokra. A 3-5 evre elorenezve a varhatoan tobb BIG verseny gyozelem szamit jobban ( akar egal kozeli ) vagy a sokkal nagyobb tenisz tudas szinvonal?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Ja persze értem én, de amúgy (nyilván gyengébb kivitelben) a játék olvasása, habitusa, mozgása hasonló, csak hát az a fránya szerva sose engedte, hogy komoly tényező legyen az ATP Touron. És hát az annyira gyenge, hogy még a Wishes Djoko szerva is túlzás. 😀
Jughead
Egy kis sztori whishes Djokoról.

A 33 éves Damir Dzumhur ismételt példája annak, hogy sosem késő újrakezdeni. A bosnyák 8-10 éve "robbant" be a köztudatba, nyert 3 tornát, és ott volt a TOP30-ban. Majd nagyjából 3-4 évig nem sikerült előrébb lépnie, és akkor jött 2022-ben a nagy fordulat az életében, amit ő csak úgy fogalmaz: "Akkor meghalhattam volna".
Pont 3 éve ugyanis a Garroson olyan súlyos hasnyálmirigy gyulladást kapott, hogy az orvosok szerint is csak azért élte túl, mivel fizikálisan jó formában volt.
Dzumhur is azt hitte ezzel a pályafutásának vége, de újra kezdte az edzéseket, miután majdnem 20 kilót lefogyott. A ranglistán szinte minden pontját elvesztette és a nulláról kezdte újra felépíteni a karrierjét 30 évesen. Azóta nyert pár Challenger tornát és kezdi visszanyerni régi formáját, amit Alcaraz ellen meg is mutatott.
Az szinte biztos, hogy látunk még tőle többet a következő években😊


Sabalenka átlag 1.szerva 172 km/h
Dzumhur átlag 1.szerva 170 km/h
steelwolf
Mondjuk annak idején szerintem Serena szervasebessége is verte jó néhány férfi versenyzőét...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A wishes Djoko feladhatná 😀
Heisman nádor
Hát a játék bizonyos elemeiben hasonlít rá, de Dzumhur szervái a WTA Touron se lennének kiemelkedők (170 km/h alatti az átlag első szervája). Ezért is volt botrányos, amit Alcaraz művelt a 3. szettben és a 4. elején.
Jughead
Hát semennyire nem értek a teniszhez, csak szurkolok Carlitosnak 😊
Csak a bosnyák is olyan balkánosan néz ki, ezért írtam ezt az összehasonlítást 😀
Heisman nádor
Ja persze értem én, de amúgy (nyilván gyengébb kivitelben) a játék olvasása, habitusa, mozgása hasonló, csak hát az a fránya szerva sose engedte, hogy komoly tényező legyen az ATP Touron. És hát az annyira gyenge, hogy még a Wishes Djoko szerva is túlzás. 😀
Jughead
Egy kis sztori whishes Djokoról.

A 33 éves Damir Dzumhur ismételt példája annak, hogy sosem késő újrakezdeni. A bosnyák 8-10 éve "robbant" be a köztudatba, nyert 3 tornát, és ott volt a TOP30-ban. Majd nagyjából 3-4 évig nem sikerült előrébb lépnie, és akkor jött 2022-ben a nagy fordulat az életében, amit ő csak úgy fogalmaz: "Akkor meghalhattam volna".
Pont 3 éve ugyanis a Garroson olyan súlyos hasnyálmirigy gyulladást kapott, hogy az orvosok szerint is csak azért élte túl, mivel fizikálisan jó formában volt.
Dzumhur is azt hitte ezzel a pályafutásának vége, de újra kezdte az edzéseket, miután majdnem 20 kilót lefogyott. A ranglistán szinte minden pontját elvesztette és a nulláról kezdte újra felépíteni a karrierjét 30 évesen. Azóta nyert pár Challenger tornát és kezdi visszanyerni régi formáját, amit Alcaraz ellen meg is mutatott.
Az szinte biztos, hogy látunk még tőle többet a következő években😊


Sabalenka átlag 1.szerva 172 km/h
Dzumhur átlag 1.szerva 170 km/h
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
A wishes Djoko feladhatná 😀
Heisman nádor
Hát a játék bizonyos elemeiben hasonlít rá, de Dzumhur szervái a WTA Touron se lennének kiemelkedők (170 km/h alatti az átlag első szervája). Ezért is volt botrányos, amit Alcaraz művelt a 3. szettben és a 4. elején.
Jughead
Hát semennyire nem értek a teniszhez, csak szurkolok Carlitosnak 😊
Csak a bosnyák is olyan balkánosan néz ki, ezért írtam ezt az összehasonlítást 😀
Heisman nádor
Ja persze értem én, de amúgy (nyilván gyengébb kivitelben) a játék olvasása, habitusa, mozgása hasonló, csak hát az a fránya szerva sose engedte, hogy komoly tényező legyen az ATP Touron. És hát az annyira gyenge, hogy még a Wishes Djoko szerva is túlzás. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A wishes Djoko feladhatná 😀
Heisman nádor
Hát a játék bizonyos elemeiben hasonlít rá, de Dzumhur szervái a WTA Touron se lennének kiemelkedők (170 km/h alatti az átlag első szervája). Ezért is volt botrányos, amit Alcaraz művelt a 3. szettben és a 4. elején.
Jughead
Hát semennyire nem értek a teniszhez, csak szurkolok Carlitosnak 😊
Csak a bosnyák is olyan balkánosan néz ki, ezért írtam ezt az összehasonlítást 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
A wishes Djoko feladhatná 😀
Heisman nádor
Hát a játék bizonyos elemeiben hasonlít rá, de Dzumhur szervái a WTA Touron se lennének kiemelkedők (170 km/h alatti az átlag első szervája). Ezért is volt botrányos, amit Alcaraz művelt a 3. szettben és a 4. elején.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Na, ennek vége. De így is szép volt a bosnyáktól.
nagylaza, főpohárnok
Elkiabáltam?
nagylaza, főpohárnok
Nem tudom min nézed vagy hol de 2-3 perc legalább a lemaradásod. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
Na, ennek vége. De így is szép volt a bosnyáktól.
nagylaza, főpohárnok
Elkiabáltam?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
Na, ennek vége. De így is szép volt a bosnyáktól.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
A 21 éves Nadal 2007-ben 3 szettben küldte haza a Del Potro (ARG ) Cipolla ( ITA ) Montanes ( SPA ) Hewitt ( AUS ) Moyá ( SPA ) Djokovic ( SRB ) ötöst, az országokat azért emeltem ki mert sok a salakmenő itt.
Federer ellen volt 4 szettje a döntőbe.
Talán az életünkbe lesz olyan a mesterséges intelligencia szintje, hogy képes legyen szimulálni egy 21 éves Alcaraz és 21 éves Nadal meccsét, de meglepődnek ha a mai salakmenő Alcaraz 2 meccset el tudna hozni Nadaltól 10 meccsből.
KeyG
tény, hogy Nadal idáig a salakkirály, plána a Garros királya, de a fenti játékossor ilyen vagy olyan okokból kevésbé veretes, mint amilyennek első ránézésre tűnik.
de valóban, Nadal salakon teljesen más dimenzió volt.

mondjuk ettől függetlenül valahogy mégiscsak kikapott egyszer Söderlingtől, meg kétszer Djokovictól (meg Zverevtől is, de akkor már csapágyasra volt hajtva mindene), szóval lehet, hogy két győzelem valahogy becsúszott volna Alcaraznak is.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A wishes Djoko feladhatná 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
acsengegeri 36
A 21 éves Nadal 2007-ben 3 szettben küldte haza a Del Potro (ARG ) Cipolla ( ITA ) Montanes ( SPA ) Hewitt ( AUS ) Moyá ( SPA ) Djokovic ( SRB ) ötöst, az országokat azért emeltem ki mert sok a salakmenő itt.
Federer ellen volt 4 szettje a döntőbe.
Talán az életünkbe lesz olyan a mesterséges intelligencia szintje, hogy képes legyen szimulálni egy 21 éves Alcaraz és 21 éves Nadal meccsét, de meglepődnek ha a mai salakmenő Alcaraz 2 meccset el tudna hozni Nadaltól 10 meccsből.
KeyG
Hasonlóan gondolom. Nem szimpatikus nekem Alcaraz, de nem a hozzáállása miatt. Ő csak élvezni akarja, nem melóként tekint a teniszre, így is lesz 10+ GS győzelme. A tehetsége alapján akár felérhetne a Big3-hez, de tornagyőzelmek számában nem fog. Nincs ezzel semmi gond szerintem. Ő így akarja csinálni és nem legacy lenni évtizedek múlva. Nem mindenki hajszolja a sikert mint pl Nole. Mi fotelhuszárok szidhatjuk ezért, de ez az ő döntése(ha a későbbiekben nem változik), ha neki ez így megfelel nekem semmi gondom ezzel. A mai sportolók ha munkaként néznek arra amit csinálnak ebben a túlhajszolt versenynaptárban, akkor így se úgy se lesz több Djoko, Fedex vagy Nadal szintű karrier, mert ez így lehetetlen.

Köszöntem!