NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.

Steelers fan
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 235 — Jó ötletnek tűnt!
Trumpról most a fekete lovag jut eszembe a gyalog galoppból:

Jó, kiegyezek veled döntetlenben!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Plusz a legutolsó frissítéskor Arizona-ban is növelte az előnyét Biden.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
csalás!
 www.youtube.com/watch?v=0xblJD_3tX4


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Pedig még imádkoztak is Trumpért.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Ha megvan Bidennek PA is, az bántóan sima eredményt hozhat
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Vege. Georgiaban Biden atvette a vezetest.
undisputedly
még lehet egy igazságos döntetlen is 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vege. Georgiaban Biden atvette a vezetest.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Én is sokszor dolgoztam ilyenben. De itt nálunk szerintem sokkal több szavazókör van. Pesten VII.kerület és volt kb 1300 szavazat, amit meg kellett számolni. Kb 2-3 óra volt az egész. Igaz nem voltak levél szavazatok, ahol aláírást kellett ellenőrizni, max amiket az emberek betették a borítékba, aztán lenyalták és úgy dobtak az urnába. Mintha számítana, hogy lezárták. Aztán nyithattuk fel az összes ilyen összenyálazott boritekot. Na csak az volt idő.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
nekem az a kedvencem:

Trump's team, seeking to keep his slim path to victory alive, has launched a flurry of sometimes contradictory and scattershot legal challenges, without offering evidence of irregularities, demanding vote counts continue in states where he is behind and wanting them shut down in those where he leads.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
463 Georgiában ...
csebi
Szerencse, hogy van PA, mert ha Georgia-n múlna, lehet, hogy a beiktatásig se lenne új elnök...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Zugló nem fontos? Ellenzéki Polgármester, ez elég is, hogy szemmel tartsanak! Ugye Sobri? 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
463 Georgiában ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
The Georgia Secretary of State website is not updating again, just like last night. It is possible the Clayton numbers have been uploaded and the person who updates the website went home for the night. Seriously.

Az egész világ várja a részeredményt Georgiából.

Emberünk, akinek meg kellene nyomni az egyetlen kattintást: “Faszom az egészbe, mentem haza aludni.”

Ezt így el tudjátok hinni? Zokogok a röhögéstől.
Maka
Pontban 4kor eldobta a tollat. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.
Kabare. Tegnap este 10 körül elaludtam, nem gondoltam volna h reggelre még mindig nincs eredmény ...
csebi
Én egészen biztos voltam benne. Tragikus.
zinedine5
Respekt neki h lefossa ezt az egesz hisztit.szinjatek az egesz politika de emberek milliardjai napi szinten foglalkozik vele.
YoungZeeZee
Vagy esetleg Trump szavazó és egy kis ideget akar tenni az emberekbe.

Vagy tényleg nem érdekli a politika, esetleg más dolga van.
Ő ledolgozta a 8 óráját, köszönte szépen, megy a saját dolgára.
Ez a demokrácia és a normális viselkedés.

Bosszankodhatunk ezen, de a vezetői felelőssége is, hogy ilyenkorra nem olyan embert tesznek a pozícióba aki hajlandó várni.
Solymi
Ezek nagyrészt nem is alkalmazottak, hanem önkéntesek. Nem is lehetne ennyi embert foglalkoztatni, hiszen kettő-négy évente van rájuk szükség ekkora számban, aztán nincs.

Szóval azért egy önkéntestől megérthető, ha három napi 14-16 óra ingyen munka után a covid kellős közepén azt mondja, oké bmeg mindennek van határa, most hazamegyek, alszom egyet és utána folytatom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha most ez bejön, akkor viszont végül igaza lett a kutatóknak, ez valahol a Biden győzelem alsó határa volt.
Gyurma Pappa
Úgy, hogy a popularity vote-ot valószínűleg több, mint 5 millió szavazat többlettel fogja elvinni Biden. Pedig Trump is többet kapott, mint eddig bárki.

Annak is lesz némi bája, hogy az a Trump, aki úgy nyert 4 éve, hogy 3 millióval kevesebb szavazatot kapott, de egy sor billegő állam néhány ezer / tízezer szavazattal rendre az ő oldalára billent, most úgy fog kikapni, hogy egy sor billegő államban ezek a néhány ezer szavazatok nem az ő oldalára billennek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 885
Vicces településnevek Maine-ből, II. rész:

Belgrade, China, Moscow, Mexico
Kampman
Amikor egyszerre támadod meg Kínát, Oroszországot és Mexikót...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 885
The Georgia Secretary of State website is not updating again, just like last night. It is possible the Clayton numbers have been uploaded and the person who updates the website went home for the night. Seriously.

Az egész világ várja a részeredményt Georgiából.

Emberünk, akinek meg kellene nyomni az egyetlen kattintást: “Faszom az egészbe, mentem haza aludni.”

Ezt így el tudjátok hinni? Zokogok a röhögéstől.
Maka
Pontban 4kor eldobta a tollat. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.
Kabare. Tegnap este 10 körül elaludtam, nem gondoltam volna h reggelre még mindig nincs eredmény ...
csebi
Én egészen biztos voltam benne. Tragikus.
zinedine5
Respekt neki h lefossa ezt az egesz hisztit.szinjatek az egesz politika de emberek milliardjai napi szinten foglalkozik vele.
YoungZeeZee
Vagy esetleg Trump szavazó és egy kis ideget akar tenni az emberekbe.

Vagy tényleg nem érdekli a politika, esetleg más dolga van.
Ő ledolgozta a 8 óráját, köszönte szépen, megy a saját dolgára.
Ez a demokrácia és a normális viselkedés.

Bosszankodhatunk ezen, de a vezetői felelőssége is, hogy ilyenkorra nem olyan embert tesznek a pozícióba aki hajlandó várni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Van még reális sansz Trump győzelmére?
bcsarli
a trendek alapján elképesztően kevés

- PA-ban a két nagyváros (főleg Philly) van vissza
- Arizona-ban Phoenix
- Nevadában Vegas

Ha NC és GA marad (utóbbi 50-50 szerintem), akkor sem elég, Trumpnak a győzelemhez a fenti 3-ból 2 kellene.

De, ha engem kérdezel:
- PA +100e szavazattal Biden-é
- Arizona +20-30e
- Nevada +15-20 (az ott egészen sok, kicsi népességű állam)
- GC kb. 1-2e szavazattal Trump
- NC szintén Trump 40-50e

Már a PA után nem is kellett volna írni semmit, ugye.

ha most ez bejön, akkor viszont végül igaza lett a kutatóknak, ez valahol a Biden győzelem alsó határa volt.
Gyurma Pappa
ha Biden behúzza PA-t, Arizonát, NV-t akkor lehet mondani, hogy hasonlóan magabiztos győzelme volt, mint Trumpnak 2016-ban 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Van még reális sansz Trump győzelmére?
bcsarli
a trendek alapján elképesztően kevés

- PA-ban a két nagyváros (főleg Philly) van vissza
- Arizona-ban Phoenix
- Nevadában Vegas

Ha NC és GA marad (utóbbi 50-50 szerintem), akkor sem elég, Trumpnak a győzelemhez a fenti 3-ból 2 kellene.

De, ha engem kérdezel:
- PA +100e szavazattal Biden-é
- Arizona +20-30e
- Nevada +15-20 (az ott egészen sok, kicsi népességű állam)
- GC kb. 1-2e szavazattal Trump
- NC szintén Trump 40-50e

Már a PA után nem is kellett volna írni semmit, ugye.

ha most ez bejön, akkor viszont végül igaza lett a kutatóknak, ez valahol a Biden győzelem alsó határa volt.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Egyszer én is voltam delegált, érdekes volt. 😀

Hajnali 5-től ott ülldögélsz amíg vége nincs. Mondjuk nekem "mákom" volt, csak esti 11ig kellett kb ott dekkolni, viszonylag hamar végeztünk a számolással.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Georgiában 665 a különbség, kb 5 millió szavazat után, elképesztő.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 395
The Georgia Secretary of State website is not updating again, just like last night. It is possible the Clayton numbers have been uploaded and the person who updates the website went home for the night. Seriously.

Az egész világ várja a részeredményt Georgiából.

Emberünk, akinek meg kellene nyomni az egyetlen kattintást: “Faszom az egészbe, mentem haza aludni.”

Ezt így el tudjátok hinni? Zokogok a röhögéstől.
Maka
Pontban 4kor eldobta a tollat. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.
Kabare. Tegnap este 10 körül elaludtam, nem gondoltam volna h reggelre még mindig nincs eredmény ...
csebi
Én egészen biztos voltam benne. Tragikus.
zinedine5
Respekt neki h lefossa ezt az egesz hisztit.szinjatek az egesz politika de emberek milliardjai napi szinten foglalkozik vele.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van még reális sansz Trump győzelmére?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
The Georgia Secretary of State website is not updating again, just like last night. It is possible the Clayton numbers have been uploaded and the person who updates the website went home for the night. Seriously.

Az egész világ várja a részeredményt Georgiából.

Emberünk, akinek meg kellene nyomni az egyetlen kattintást: “Faszom az egészbe, mentem haza aludni.”

Ezt így el tudjátok hinni? Zokogok a röhögéstől.
Maka
Pontban 4kor eldobta a tollat. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.
Kabare. Tegnap este 10 körül elaludtam, nem gondoltam volna h reggelre még mindig nincs eredmény ...
csebi
Én egészen biztos voltam benne. Tragikus.