USA és a világ

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nah végre egy topic, ami tetszik... vannak didkók!
😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Trump egy koszlobár fasztraktor. A zárt osztályon a helye, esetleg a Simpsonsban.
Cruyffista
Ezeket az posztokat szeretem, amik jól fel vannak építve és előre mozdítják a beszélgetést!
Toca


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 820 — Vikings fan
Trump egy koszlobár fasztraktor. A zárt osztályon a helye, esetleg a Simpsonsban.
Cruyffista
Ezeket az posztokat szeretem, amik jól fel vannak építve és előre mozdítják a beszélgetést!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228
Trump egy koszlobár fasztraktor. A zárt osztályon a helye, esetleg a Simpsonsban.
Cruyffista
vótmá


több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 303
Trump egy koszlobár fasztraktor. A zárt osztályon a helye, esetleg a Simpsonsban.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress

Click the map to create your own at 270toWin.com

Sobri Jóska
Wyomingot simán viszi Jo Jorgensen.
Igor
Nem vagyok benne biztos, hogy minden államot pontosan eltaláltam.
De majd amikor undisputedly összesíti a végén, szerintem sok találatom lesz.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!

Click the map to create your own at 270toWin.com

Sobri Jóska
Wyomingot simán viszi Jo Jorgensen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Trump oldaláról: Donaldot lehet szidni, mert a kommunikációja, műveltsége és mondjuk úgy, hogy a normális emberi viselkedéshez való viszonya, khm, kérdőjeles. Lehet szidni, mert sok mindenben, amit policyjének tekintett, a liberálisok sikítva hánytak, és hát józan ésszel sok mindennek nem is volt első hallásra értelme.
De. (...)
Gyurma Pappa
Sikerült pc módon megfogalmaznod hogy egy műveletlen utolsó rasszista paraszt gyökér az ember. 😀

Részemről az egyetlen pozitívuma, hogy imádja a NASCAR-t, ami a szívügyem.

Egyszer mondta nekem az egyik tanárom szakközépben mikor beszélgettem vele, hogy bármilyek okfejtésnek addig van értelme, amíg a de szócska előtt van, és ami onnantól elhangzik, az lényegtelen, mert csak magyarázkodás. 😊

Ugyanakkor a Biden melletti érvelés 10/10.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228
Akkor ide is a biztonság kedvéért:


több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress

Click the map to create your own at 270toWin.com

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elore a cimismetlesert:

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.270towin.com
Hatarido: Nov.3 - 12:00 CET


Click the map to create your own at 270toWin.com
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sobri Jóska
Csöcsök, nem gumilabdák.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
KINEK DRUKKOLSZ A 2020-AS AMERIKAI ELNÖKVÁLASZTÁSON?

Donald Trump: Sobri Jóska, rokaur, empty taxi, Amadeus, Kampman, Gyurma Pappa, bcsarli, warr_b, Wester, davemayer, Heisman, nagir, csi77, Charlie Firpo, pfefe8, Toca, undisputedly, Rózsa Sándor (betyár), KoporShow - 19

Joe Biden: Mikey, peterk2005, Klaci79, zinedine5, iktriad, Igor, Negritis, sutianap, winston, roberto23, Chargers LT - 11

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor ez ilyen eredménykövető-szerű topik? Csöcsök jöhetnek?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 704 — Egyéb témák lakó
Először is: a Partizán éjféltől magyar nyelvű live streamet fog tolni, ha érdekel valakit. Én majd felkelés után (5:00) csatlakozom, de szerintem ott fogom nézni.

Másodszor. Az alábbiak saját véleményemet tükrözik, bármi hasonlóság bárkivel csak a véletlen és a józanész találkozásának eredménye.

Trump oldaláról: Donaldot lehet szidni, mert a kommunikációja, műveltsége és mondjuk úgy, hogy a normális emberi viselkedéshez való viszonya, khm, kérdőjeles. Lehet szidni, mert sok mindenben, amit policyjének tekintett, a liberálisok sikítva hánytak, és hát józan ésszel sok mindennek nem is volt első hallásra értelme.
De. Trumpnak sok mindenben igaza van. Igaza van abban, hogy a NAFTA, Kína előretörése és úgy általában USA külpolitikája meggyengítette az országot. Igaza van abban, hogy ezzel le kell számolni. Igaza van abban, hogy az establishment egy szűk elit, mindkét pártban.
Viszolygok Trump sok kijelentésétől, megnyilvánulásától, legtöbb policyjétől, de amiért őt jelöltem, mert szerintem is Kína a legnagyobb veszély a világrendre, akik potyautasból egyértelműen a legfőbb autoriter fenyegetéssé váltak. De nem csak emiatt. Meggyőződésem, a Trump és a GOP most veszít, akkor az Trump érdeme lesz, és végig tudja vinni a GOP olyan fajta szétrombolását, amivel én kimondottan ki vagyok békülve. Ha viszont veszít, akkor minden bizonnyal a GOP is elveszíti az összes házat, és akkor így magukba omolhatnak. Mert a GOP az ég világon semmit nem tudott volna elérni Trump nélkül, és viszont ez bizony nem igaz, sőt. Tehát ugyan a GOP-nak mindenképp szerintem a mai formájában vége, de Trump győzelmével nyugodtabb lennék, hogy Kína kordában lesz tartva.


De Biden mellett is vannak érveim: nem Trump.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228