NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ennyi:

Philadelphia City Commissioner said that election observers have been watching the vote count process “the entire time.”

“Observers from the Democratic Party and Republican Party, from the Biden campaign and the Trump campaign, have been in our counting area observing right up against where the process is taking place from the very beginning on election morning when we began this,” he said.
csebi
1. Video bizonyitek van rola, hogy ez nem igaz
2. Miert hozott vegzest akkor a biro arrol, hogy be kell enegdniuk oket 6 lab min
3. Miert tamadta meg ezt a demokrata part, ha mar eddig is bemehettek?

99,9% hogy a no akit linkeltel, hazudik.
undisputedly
ha hazudott volna akkor gondolom a repi sajtó már szétszedte volna. nem találtam ilyet, néztem utána. ha látsz bmit, akkor kérlek linkeld majd, és együtt mondhatjuk rá, hogy hazug.
csebi
MAr mindegyikre linkeltem az elmult 24 oraban. A be nem engedesre, a biroi vegzesre, a demokrata fellebezesre is.
több mint 3 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 492 — Steelers fan
egy szó mint száz csak jelzem nekem mint sima hétköznapi ember az jön le az elnökválasztásról hogy a demokraták csalnak/csaltak
Rózsa Sándor (betyár)
az origo rossz, értem?
csebi
Tény olvasok azt is.
De nincs olyan orgánum ahol ne az lenne a vezér cikk hogy furcsaságok vannak
Na mindegy.
Rózsa Sándor (betyár)
ezért van itthon narancs 10 éve, mert aki nem foglalkozik vele annak úgy jön le/olyan mint. amúgy meg clickbait a nagyja
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
egy szó mint száz csak jelzem nekem mint sima hétköznapi ember az jön le az elnökválasztásról hogy a demokraták csalnak/csaltak
Rózsa Sándor (betyár)
az origo rossz, értem?
csebi
Tény olvasok azt is.
De nincs olyan orgánum ahol ne az lenne a vezér cikk hogy furcsaságok vannak
Na mindegy.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
egy szó mint száz csak jelzem nekem mint sima hétköznapi ember az jön le az elnökválasztásról hogy a demokraták csalnak/csaltak
Rózsa Sándor (betyár)
Hát ez szomorú / nagy baj sajnos... és ezért érdeklődéséppen megkérdezném, miért és miből jön ez le neked?

Milyen információk alapján, kinek hiszel / kinek nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
egy szó mint száz csak jelzem nekem mint sima hétköznapi ember az jön le az elnökválasztásról hogy a demokraták csalnak/csaltak
Rózsa Sándor (betyár)
az origo rossz, értem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
ennyi:

Philadelphia City Commissioner said that election observers have been watching the vote count process “the entire time.”

“Observers from the Democratic Party and Republican Party, from the Biden campaign and the Trump campaign, have been in our counting area observing right up against where the process is taking place from the very beginning on election morning when we began this,” he said.
csebi
1. Video bizonyitek van rola, hogy ez nem igaz
2. Miert hozott vegzest akkor a biro arrol, hogy be kell enegdniuk oket 6 lab min
3. Miert tamadta meg ezt a demokrata part, ha mar eddig is bemehettek?

99,9% hogy a no akit linkeltel, hazudik.
undisputedly
ha hazudott volna akkor gondolom a repi sajtó már szétszedte volna. nem találtam ilyet, néztem utána. ha látsz bmit, akkor kérlek linkeld majd, és együtt mondhatjuk rá, hogy hazug.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
egy szó mint száz csak jelzem nekem mint sima hétköznapi ember az jön le az elnökválasztásról hogy a demokraták csalnak/csaltak
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
ennyi:

Philadelphia City Commissioner said that election observers have been watching the vote count process “the entire time.”

“Observers from the Democratic Party and Republican Party, from the Biden campaign and the Trump campaign, have been in our counting area observing right up against where the process is taking place from the very beginning on election morning when we began this,” he said.
csebi
1. Video bizonyitek van rola, hogy ez nem igaz
2. Miert hozott vegzest akkor a biro arrol, hogy be kell enegdniuk oket 6 lab min
3. Miert tamadta meg ezt a demokrata part, ha mar eddig is bemehettek?

99,9% hogy a no akit linkeltel, hazudik.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
a 2016os választásnál is decemberre lett teljesen végleges eredmény ...
nyilván addigra bőven eldőlt, de az utolsó szavazat akkor lett megszámolva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
én meg amikor cáfolat nélkül jön a hülyének nézés. Melyik gondolataimat szeretnéd megcáfolni?
pfefe8
kolomp? alelnök-->elnök
olyan feltételezéseid vannak, amiknek semmi alapja, azon kívül, hogy az úgy tűnik simán vesztes volt amerikai elnök jön ezekkel a hülyeségeivel.
az meg, hogy jó e a választási rendszer: gondolom ha Trump nyer jó, ha veszít rossz
igazából egy-egy állam részletszabályaival sokan nincsenek tisztában, például ha megvárják a külföldi amerikai katonák szavazatait, ami nyilván lassabban érnek oda, de megvárják, mert számukra ez a normális. ilyenkor kénytelen vagy megtartani hazai szavazatok egy jelentős részét is, mert össze kell keverni a külföldi szavazatokkal, ebben az esetben biztosítható az anonimitás.

A mi választási rendszerünkben azzal senkinek nincs baja, hogy lassan számolnak. Sok más viszont van, ami USA-ban teljesen rendben. Szívesen cserélnék velük, hogy a lassú választás legyen a baj és nem az, hogy olyan bizottságok bírálják el a kétesélyes szavazatokat, ahol fidesz többség van, vagy a kormánypárt képviselői a sokszorosát költik a kampányra, mint az ellenzék, sokkal többet, mint amit a törvény megenged. Vagy a közmédiában folyik a fidesz szennye...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
ennyi:

Philadelphia City Commissioner said that election observers have been watching the vote count process “the entire time.”

“Observers from the Democratic Party and Republican Party, from the Biden campaign and the Trump campaign, have been in our counting area observing right up against where the process is taking place from the very beginning on election morning when we began this,” he said.
csebi
FAKE NEWS

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
ennyi:

Philadelphia City Commissioner said that election observers have been watching the vote count process “the entire time.”

“Observers from the Democratic Party and Republican Party, from the Biden campaign and the Trump campaign, have been in our counting area observing right up against where the process is taking place from the very beginning on election morning when we began this,” he said.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
én meg amikor cáfolat nélkül jön a hülyének nézés. Melyik gondolataimat szeretnéd megcáfolni?
pfefe8
Én csak a 2. mondattal...a kettő aligha függ össze 😀 amíg csalnak egy választáson, szerintem igenis lehet róla rosszat mondani, sőt kellene is...csak az elmaradt nálunk.
Chargers LT
Jó igazad van😊 én az amerikai bohóc választással(utóbbi 3 nap történései) összefüggésben állítottam párhuzamba a mi választásainkat.

Steelers fan
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 235 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy demokratáknál sem teljesen felhőtlen az öröm


Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322


Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
én meg amikor cáfolat nélkül jön a hülyének nézés. Melyik gondolataimat szeretnéd megcáfolni?
pfefe8
Én csak a 2. mondattal...a kettő aligha függ össze 😀 amíg csalnak egy választáson, szerintem igenis lehet róla rosszat mondani, sőt kellene is...csak az elmaradt nálunk.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 885
The Georgia Secretary of State website is not updating again, just like last night. It is possible the Clayton numbers have been uploaded and the person who updates the website went home for the night. Seriously.

Az egész világ várja a részeredményt Georgiából.

Emberünk, akinek meg kellene nyomni az egyetlen kattintást: “Faszom az egészbe, mentem haza aludni.”

Ezt így el tudjátok hinni? Zokogok a röhögéstől.
Maka
Pontban 4kor eldobta a tollat. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.
Kabare. Tegnap este 10 körül elaludtam, nem gondoltam volna h reggelre még mindig nincs eredmény ...
csebi
Én egészen biztos voltam benne. Tragikus.
zinedine5
Respekt neki h lefossa ezt az egesz hisztit.szinjatek az egesz politika de emberek milliardjai napi szinten foglalkozik vele.
YoungZeeZee
Vagy esetleg Trump szavazó és egy kis ideget akar tenni az emberekbe.

Vagy tényleg nem érdekli a politika, esetleg más dolga van.
Ő ledolgozta a 8 óráját, köszönte szépen, megy a saját dolgára.
Ez a demokrácia és a normális viselkedés.

Bosszankodhatunk ezen, de a vezetői felelőssége is, hogy ilyenkorra nem olyan embert tesznek a pozícióba aki hajlandó várni.
Solymi
Ezek nagyrészt nem is alkalmazottak, hanem önkéntesek. Nem is lehetne ennyi embert foglalkoztatni, hiszen kettő-négy évente van rájuk szükség ekkora számban, aztán nincs.

Szóval azért egy önkéntestől megérthető, ha három napi 14-16 óra ingyen munka után a covid kellős közepén azt mondja, oké bmeg mindennek van határa, most hazamegyek, alszom egyet és utána folytatom.
peterk2005
Persze, ezért mondom én is, hogy sztem ez teljesen normális.
Ha nem tudják megoldani máshogy, akkor ez van.

Ugyanaz mint egy cégnél dolgozni.
Vannak azok az emberek akik 8 órát hajlandóak beletenni a munkába és vannak azok akik többet.
Nekem egyikkel sincs bajom, viszont azokat az embereket, akik nem akarnak/tudnak 8 óránál többet dolgozni, mert pl. családjuk van, akkor nem tenném olyan poziba ahol úgymond sokszor kell többet dolgozni.
Vagy megoldanám úgy, hogy legyen segítsége vagy fel legyen osztva a munka rendesen.

Csak épp azt látom, hogy mindenhol fejkvótáznak meg központosítanak, ahelyett h mondjuk a felsőbb szinteken próbálnának racionizálni.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Aki most nézne fel, egy kis helyzetjelentés (feldolgozottság):
Arizona: már 47.000-el vezet Biden (90%)
Nevada: 12.000-el átvette a vezetést Biden (89%)
Georgia: kb 600 fővel már Biden vezet (99%)
Pennsylvania: 8.000 fővel még Trump vezet (95%)
N.Carolina: 77.000 Trump előnye (95%)
Alaska...a medvét se érdekli, 36 órája 56%-on állnak 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
én meg amikor cáfolat nélkül jön a hülyének nézés. Melyik gondolataimat szeretnéd megcáfolni?

Steelers fan
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
Az USA a lelkét a 2000-es választásnál vesztette el végleg, onnantól ez már csak haláltusa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Egyszer én is voltam delegált, érdekes volt. 😀

Hajnali 5-től ott ülldögélsz amíg vége nincs. Mondjuk nekem "mákom" volt, csak esti 11ig kellett kb ott dekkolni, viszonylag hamar végeztünk a számolással.
roberto23
a számolással gyorsan lehet haladni, nektek nem kellett gyártani is hozzá pluszban a szavazatokat, az az igazán időigényes.... 😀
kaszo
Ez igaz. 😀

Nekem csak az ódivatú számlálás marad, mindenféle trükközés nélkül. Angyalföld se a régi már sajnos... 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Egyszer én is voltam delegált, érdekes volt. 😀

Hajnali 5-től ott ülldögélsz amíg vége nincs. Mondjuk nekem "mákom" volt, csak esti 11ig kellett kb ott dekkolni, viszonylag hamar végeztünk a számolással.
roberto23
a számolással gyorsan lehet haladni, nektek nem kellett gyártani is hozzá pluszban a szavazatokat, az az igazán időigényes.... 😀
kaszo
meg hát már előre lement a központból az utasítás, hogy mennyi ellenzéki és kamupártos szavazat lehet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják.
pfefe8
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀
Klaci79
Mondjuk a kolompon azért jót röhögtem mindenesetre 😀
több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Amúgy anyám sokszor dolgozott szavazatszámláló bizottságban. Volt hogy hajnali 3-ig csinálták, de nem jöttek haza, csak mert délután 4 vagy este 6 lett... jah, fosmány zuglói szavazókör, nem az amerikai elnökválasztás...
warr_b
Egyszer én is voltam delegált, érdekes volt. 😀

Hajnali 5-től ott ülldögélsz amíg vége nincs. Mondjuk nekem "mákom" volt, csak esti 11ig kellett kb ott dekkolni, viszonylag hamar végeztünk a számolással.
roberto23
a számolással gyorsan lehet haladni, nektek nem kellett gyártani is hozzá pluszban a szavazatokat, az az igazán időigényes.... 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Ezek a semmirekellő amerikaiak oktatják a világot a demokráciából😊 ezután egy rossz szót sem a magyar választásokról. Trump amíg hatalomban van, addig elszabadult hajóágyúként lerombolja azt is ami tekintélye még meg van az usa-nak😊. Majd jön egy olyan elnök akinek kolompot kell kötni a nyakába a fehér házban, hogy amikor elkóborol megtalálják. Ezután nemsokára jön elnöknek az alelnök, akit még a sajátjai többsége is jobban utál mint akármelyik republikánust😊. hová züllött az az ország.
pfefe8
imádom, amikor valaki minden valós tudást nélkülözve mond ítéletet...brávó 😀