USA és a világ

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!

Negritis
Ez már eléggé kétségbeesett... amúgy nem értem a felét, h mivan a forgással (Revolving court???), és hogy most kiket támad amúgy.. felteszem a 4-ben benne van Roberts, de akkor ki a plusz 1?

Spiciness - 8/10
Quotableness - 3/10

Ez most gyenge közepes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 243 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Úgy döntöttem, inkább tippelek most.. mert úgyis csak huszonnyolcezerszer átpermutálnám keddig 😊 fuckit, lesz ami lesz.
#nevertrustflorida



We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Texasban már bejött a 2016-os teljes szavazatszám kb. 95%-a, a magas részvétel meg általában a demokratáknak kedvez. Valószínűbb, hogy Trump nyeri, de az állami képviselőházi többség könnyen összejöhet a demokratáknak.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van már olyan állam ami a levélszavazás alapőján eldőltnek tekinthető?
bcsarli
Nyilván nincs/nem lehet hivatalosan eredményeket közölni - de az 50 államból gyakorlatilag 30-35 már most eldőlt, ezt vakon ki lehet jelenteni.
Igor
És lehet is tudni az eredményt?
bcsarli
Nem értem a kérdést.

Wyoming biztosan republikánus lesz, Washington DC meg biztosan demokrata... mert az emberek 70%+ mindig egy pártra szavaz ezekben az államokban.

A szorosabb államokban semmit nem lehet tudni - csak azt hogy hányan regisztráltak / szavaztak előzetesen... többen mint 4 éve. De hogy hány kire mennyien szavaztak - azt majd csak Nov 3-án éjjel hozzák nyilvánosságra, urnazárások után.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van már olyan állam ami a levélszavazás alapőján eldőltnek tekinthető?
bcsarli
Nyilván nincs/nem lehet hivatalosan eredményeket közölni - de az 50 államból gyakorlatilag 30-35 már most eldőlt, ezt vakon ki lehet jelenteni.
Igor
És lehet is tudni az eredményt?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
 444.hu/2020/10/29/mareknyi-allam-miatt-lehet-napokig-bizonytalan-az-amerikai-elnokvalasztas-vegkimenete

Hosszú eredménykövető lesz...
Sobri Jóska
Nem biztos. Lehet korábbi adatokból / más államok eredményeiből is következtetni - akár mindkét irányba.

Ha Bidennek megvan Minnesota, Michigan és Wisco + Nevada (ezek elég valószínűek) - akkor az alábbi államok közül bármelyik elég a 270-hez

-Arizona / Florida / Georgia / North Carolina / Pennsylvania (Texas, Iowa és Ohio triót Trumphoz írtam)

Ha pedig esetleg az jön ki hogy Biden bajban van a felsorolt államokban (megdöbbentene, de ki tudja) - akkor meg elég hamar látszódni fog h ez egy Trump repeat lesz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
 444.hu/2020/10/29/mareknyi-allam-miatt-lehet-napokig-bizonytalan-az-amerikai-elnokvalasztas-vegkimenete

Hosszú eredménykövető lesz...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van már olyan állam ami a levélszavazás alapőján eldőltnek tekinthető?
bcsarli
Nyilván nincs/nem lehet hivatalosan eredményeket közölni - de az 50 államból gyakorlatilag 30-35 már most eldőlt, ezt vakon ki lehet jelenteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van már olyan állam ami a levélszavazás alapőján eldőltnek tekinthető?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy fontos cikk még, mire kell figyelni Pennsylvanianál majd.

Trump biztos előnnyel kezd, de ha ez "csak" 10% mondjuk, a levélben beküldött szavazatokkal nagyon valószínű hogy megfordul a dolog... nem tudom lesznek-e pontos adatok, mennyi mail-in ballot van / mennyit dolgoztak fel... nyilván fontos/hasznos lenne.

 fivethirtyeight.com/features/why-pennsylvanias-vote-count-could-change-after-election-night/

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szoros lesz, de én picivel Trumpnak adom jelenleg (Arizona viszont sztem bukta hasonló demográfiai trendek miatt)
A másik komponens meg a nagyszámú fiatal szavazó, ami szintén a demokratáknak kedvezhet
 www.latimes.com/politics/story/2020-10-28/texas-election-turnout-young-voters

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Egy erdekes szelete az idei valasztasnak Texas, ahol a bevandorlas miatt az elmult evekben drasztikusan megnott a spanyolajkuak szama es aranya, igy a demokrataknak jo eselye van ra, hogy evtizedek utan eloszor elvigyek az elektorokat. Ha ez megtortenne, Trump veszit, ennek ellenere nem igen allokaltak eroforrasokat az allamra.

Szerintetek marad voros?

 www.ft.com/content/19e4f6e5-9684-4341-976d-da59cc1aecb7
undisputedly
Szerintem marad vörös, ha szorosan is.
Mondjuk az hiba, hogy nem költöttek eleget, hiszen az összes fixen rep állam közül Texas hozza a legtöbb elektort. Bár a többiben sem nagyon láttam Trumpot, inkább csak az ingoványos területekre ment, pedig ha a hátországot bukja, akkor jó időre biztosíthatják magukat a kékek.
Épp valamelyik nap olvastam, hogy Bidenék már csak azért is próbáltak ráerősíteni a biztos vörös államokban, hogy Trumpnak ott is költeni keljen és ne csak a bizonytalan államokban használja az erőforrásait.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 745 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy erdekes szelete az idei valasztasnak Texas, ahol a bevandorlas miatt az elmult evekben drasztikusan megnott a spanyolajkuak szama es aranya, igy a demokrataknak jo eselye van ra, hogy evtizedek utan eloszor elvigyek az elektorokat. Ha ez megtortenne, Trump veszit, ennek ellenere nem igen allokaltak eroforrasokat az allamra.

Szerintetek marad voros?

 www.ft.com/content/19e4f6e5-9684-4341-976d-da59cc1aecb7
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 127 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Pápaiként se hallottam még ezt a szót soha 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 490
De mi az a koszlobár? :o
warr_b
Az én érdeklődésemet is felkeltette így rákerestem 😀

"KOSZLOBÁR: mn. és fn. tt. koszlobár-t, tb. ~ok. Pápa vidéki tájszó, s gúnynév, jelent hitványat, alávaló jellemüt. Koszlobár ember. Gyöke vagy a bőrbetegséget jelentő kosz, mely átv. értelemben s lobár v. lombár szóval összetéve a jellemre alkalmaztatott, vagy pedig előrésze kósz, honnan kósza, kószál és kószlál származnak, tehát koszlobár lehet némi hangváltozattal am. kószáló vagy kószláló, vagy öszszetett alakban: kósz-lóbál, azaz kószállóbál."

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
KINEK DRUKKOLSZ A 2020-AS AMERIKAI ELNÖKVÁLASZTÁSON?

Donald Trump: Sobri Jóska, rokaur, empty taxi, Amadeus, Kampman, Gyurma Pappa, bcsarli, warr_b, Wester, davemayer, Heisman Trophy, nagir, csi77, Charlie Firpo, pfefe8, Toca, undisputedly, Rózsa Sándor (betyár) - 18
Joe Biden: Mikey, peterk2005, Klaci79, zinedine5, iktriad, Igor, Negritis, sutianap, winston, roberto23, Chargers LT - 11

Ha egyiknek sem, akkor nem kötelező választani. 😉
Sobri Jóska
Trump+1



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Elore a cimismetlesert:

 pbs.twimg.com/media/EKZLcwgXsAIFEsN.jpg
undisputedly
Undisputed lesz vagy megóvják vajon?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Tessék. Ha valaki akar szurkolói szimpatizáns siget hétfőig:



Én akartam.
Sobri Jóska
Ilyen gyorsan le lett cserélve Choi ? 😕
Heisman
WS-nek vége, most USA-elnökválasztás szurkolás van.
Jövőhéten Trump is megy a 'csába.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 196 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tessék. Ha valaki akar szurkolói szimpatizáns siget hétfőig:



Én akartam.
Sobri Jóska
Ilyen gyorsan le lett cserélve Choi ? 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Tessék. Ha valaki akar szurkolói szimpatizáns siget hétfőig:



Én akartam.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 852 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na beszállok én is a tippversenybe. 😀


Click the map to create your own at 270toWin.com

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah végre egy topic, ami tetszik... vannak didkók!
😀 😀
Chargers LT


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 303
Ezeket az posztokat szeretem, amik jól fel vannak építve és előre mozdítják a beszélgetést!
Toca
Semmi ilyesmi célom nem volt, szimplán mocskolni jöttem.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trump egy koszlobár fasztraktor. A zárt osztályon a helye, esetleg a Simpsonsban.
Cruyffista
Ezeket az posztokat szeretem, amik jól fel vannak építve és előre mozdítják a beszélgetést!
Toca
De mi az a koszlobár? :o


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta