NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Rusztam Minnyekajev vezérőrnagy, az orosz központi katonai körzet megbízott parancsnokhelyettese múlt héten nyíltan beszélt arról, hogy Oroszország célja Odesza és környéke meghódítása is, mert a Dél-Ukrajna feletti ellenőrzés kijáratot biztosít az orosz fegyveres erők számára a Dnyeszter Menti Köztársasághoz – ez de iure Moldova része –, ott szerinte „az orosz ajkú lakosság elnyomására utaló jelek mutatkoznak”

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Végül is pár napja emlegették a moldáv nácikat is.

Mikey
A military air force base is on fire in Ussuriysk, Russia - near China border.
In the past 24 hours, the following have been sabotaged:
Bryansk People's Republic - oil depot, military base, meat processing plant
Police stations in: Moscow, Irkutsk, and Novosibirsk.

Kína is náci lator állam, csaxólok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Az a fránya lógisztikaaa

 www.youtube.com/watch?v=_M0x4B5RHUQ

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Végül is pár napja emlegették a moldáv nácikat is.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 telex.hu/kulfold/2022/04/24/svajc-nem-jarul-hozza-hogy-a-tole-szarmazo-municiot-a-nemetek-ukrajnaba-kuldjek
Mondjuk rejtély, hogy ha a svájciak ennyire semlegesek akarnak lenni, miért adnak el egyáltalán fegyvert bárkinek (nyilván van az a pénz, amiért már nem annyira semlegesek 😉)
ender1112
Sidenote: Svájc egyik leggazdagabb embere egy magyar származású faszi, náluk is onnan van a családi vagyon h anno mind2 oldalnak adott el az apja fegyvert a II. VH-ban...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!

Solymi
Király, ezeket szoktam bemásolni. 😀
Vrij6
na hát akkor elég lesz már csak a linket
slowmotion
Voilá

 www.valaszonline.hu/2022/04/25/ukrajna-oroszorszag-haboru-osw-60-nap/?fbclid=IwAR37P_Inxun-ZYUUPQbohhEn6NOSy2s2lOTPLb4s3pCCYHwvcQdLxzztg9I

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.
Amadeus
megint az FSZB?
deyell
az attól függ, ki ellen kell hadba vonulni
slowmotion
Tuti a finnek voltak.
Mikey
a nácik már csak iylenek
Negritis
nézd egy rendes náci vigyáz a fajtájára, lásd Reisstag, senkisemsérült meg...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.
Amadeus
megint az FSZB?
deyell
az attól függ, ki ellen kell hadba vonulni
slowmotion
Tuti a finnek voltak.
Mikey
a nácik már csak iylenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.
Amadeus
megint az FSZB?
deyell
az attól függ, ki ellen kell hadba vonulni
slowmotion
Tuti a finnek voltak.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 271 — Cowboys fan
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.
Amadeus
megint az FSZB?
deyell
az attól függ, ki ellen kell hadba vonulni
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 271 — Cowboys fan

Solymi
Király, ezeket szoktam bemásolni. 😀
Vrij6
na hát akkor elég lesz már csak a linket
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
ajjaj 😀

 pcworld.hu/pcwlite/eddig-birta-korlatozasokat-vezet-be-oroszorszagban-az-onlyfans-309785.html
Negritis
Ebből még baj lesz.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!

Solymi
Király, ezeket szoktam bemásolni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 919
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 625
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.
Amadeus
megint az FSZB?

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
❗️#Russian state-owned news agency TASS reports that an explosion of an unidentified device occurred on the stairs of a nine-story residential building in #SaintPetersburg. 66 people were evacuated, no injuries were reported.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
ajjaj 😀

 pcworld.hu/pcwlite/eddig-birta-korlatozasokat-vezet-be-oroszorszagban-az-onlyfans-309785.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Megírtam előre vagy megírtam előre? 😊 tavaly eltaláltam az olasz EB-győzelmet, idén a Fideszt meg Macront, veszek egy lottót. Gépit.
MC12
Ezeket én is megmondtam előre. Szóval ne lottót vegyél, semmi köze a normális eloszláson kívüli szerencséhez. 😅

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician

Negritis
Gyönyörű...
Jó lenne ha nem csak egy kicsi országnak, de egy jelentősnek is Putyin pincsi lenne a vezetője.
Solymi
Melyikük lenne a Putyin pincsi?
bcsarli

Vrij6
Akkor Ő is?
 pcdn.hu/articles/images-xl/v/l/a/vlagyimir-putyin-emmanuel-macron-regi-515317.jpg
bcsarli
Ja, csak épp Le Pen-t az oroszok pénzelik. Meg ugye a fenti képből 1 millió darabot nyomtatott ki kampányanyagnak még 0224 előtt. Macron meg államfőként találkozott Putyinnal, ahogy a zászlókból is látszik

Egyébként egy volt 5 éve is. Körberettegte a média Le Pen-t, aztán a második fordulóban erőlködés nélkül nyert Macron.
Gyurma Pappa
Ez egyfajta hobbi a franciáknál. Vagy ciklus 😊 valamelyik Le Pen elindul a választáson - rettegés - bejut a második fordulóba - rettegés a négyzeten - a bal/jobb jelölt agyonveri. És 5 év múlva kezdődik elölről 😊
MC12
Megírtam előre vagy megírtam előre? 😊 tavaly eltaláltam az olasz EB-győzelmet, idén a Fideszt meg Macront, veszek egy lottót. Gépit.
MC12
hivatalos már vagy még mindig csak exit pollok?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 139

Negritis
Gyönyörű...
Jó lenne ha nem csak egy kicsi országnak, de egy jelentősnek is Putyin pincsi lenne a vezetője.
Solymi
Melyikük lenne a Putyin pincsi?
bcsarli

Vrij6
Akkor Ő is?
 pcdn.hu/articles/images-xl/v/l/a/vlagyimir-putyin-emmanuel-macron-regi-515317.jpg
bcsarli
Ja, csak épp Le Pen-t az oroszok pénzelik. Meg ugye a fenti képből 1 millió darabot nyomtatott ki kampányanyagnak még 0224 előtt. Macron meg államfőként találkozott Putyinnal, ahogy a zászlókból is látszik

Egyébként egy volt 5 éve is. Körberettegte a média Le Pen-t, aztán a második fordulóban erőlködés nélkül nyert Macron.
Gyurma Pappa
Ez egyfajta hobbi a franciáknál. Vagy ciklus 😊 valamelyik Le Pen elindul a választáson - rettegés - bejut a második fordulóba - rettegés a négyzeten - a bal/jobb jelölt agyonveri. És 5 év múlva kezdődik elölről 😊
MC12
Megírtam előre vagy megírtam előre? 😊 tavaly eltaláltam az olasz EB-győzelmet, idén a Fideszt meg Macront, veszek egy lottót. Gépit.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
Jajj istenem 😄

Propaganda, propaganda mindenütt

 hirextra.info/2022/04/ebbol-nagy-baj-lehet-az-amerikaiak-lottek-ki-a-moszkva-nevu-orosz-zaszloshajot/?fbclid=IwAR0xOAGkpEb1WhXgA0j8kCLaEvT5WOvQZ_SCBVnCcmhddCOFpqN1_9ucBOY
warr_b
Ez valami viccoldal, mint a hírcsárda? Vagy komolyban nyomják a kretént?
peterk2005
 mandiner.hu/cikk/20220424_kulfold_ukrajna_oroszorszag_haboru_usa_moszkva_hadihajo
Negritis
?
peterk2005
a mandiner kevésbé viccoldal és ott is hozzák az amerikai vonalat
szal tippre fullba tolják a kretént
Negritis
Ja, értem. Nem a hírre gondoltam elsősorban, hanem amit Mikey idézett belőle. Az a melegbuzis amerikai hadsereg vs hiperszónikus orosz bekezdés. Nem volt világos, hogy trollkodás vagy kreténség, de azóta beleolvastam picit az oldalba: egyetértek, úgy tűnik full kretének.
peterk2005
ez elég komoly vonal jelenleg itthon, hogy a nyugat belefulladt az lmbtq lobbi tolásába míg az erős orosz hadsereg felkészült hogy elpusztítsa őket
Negritis
A covid már nem fancy, unalmas, kell helyette valami más gondolom. 😀
peterk2005
ez előtte is ment aközben csak kicsit elhalkult

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajj istenem 😄

Propaganda, propaganda mindenütt

 hirextra.info/2022/04/ebbol-nagy-baj-lehet-az-amerikaiak-lottek-ki-a-moszkva-nevu-orosz-zaszloshajot/?fbclid=IwAR0xOAGkpEb1WhXgA0j8kCLaEvT5WOvQZ_SCBVnCcmhddCOFpqN1_9ucBOY
warr_b
Ez valami viccoldal, mint a hírcsárda? Vagy komolyban nyomják a kretént?
peterk2005
 mandiner.hu/cikk/20220424_kulfold_ukrajna_oroszorszag_haboru_usa_moszkva_hadihajo
Negritis
?
peterk2005
a mandiner kevésbé viccoldal és ott is hozzák az amerikai vonalat
szal tippre fullba tolják a kretént
Negritis
Ja, értem. Nem a hírre gondoltam elsősorban, hanem amit Mikey idézett belőle. Az a melegbuzis amerikai hadsereg vs hiperszónikus orosz bekezdés. Nem volt világos, hogy trollkodás vagy kreténség, de azóta beleolvastam picit az oldalba: egyetértek, úgy tűnik full kretének.
peterk2005
ez elég komoly vonal jelenleg itthon, hogy a nyugat belefulladt az lmbtq lobbi tolásába míg az erős orosz hadsereg felkészült hogy elpusztítsa őket
Negritis
A covid már nem fancy, unalmas, kell helyette valami más gondolom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jajj istenem 😄

Propaganda, propaganda mindenütt

 hirextra.info/2022/04/ebbol-nagy-baj-lehet-az-amerikaiak-lottek-ki-a-moszkva-nevu-orosz-zaszloshajot/?fbclid=IwAR0xOAGkpEb1WhXgA0j8kCLaEvT5WOvQZ_SCBVnCcmhddCOFpqN1_9ucBOY
warr_b
Ez valami viccoldal, mint a hírcsárda? Vagy komolyban nyomják a kretént?
peterk2005
 mandiner.hu/cikk/20220424_kulfold_ukrajna_oroszorszag_haboru_usa_moszkva_hadihajo
Negritis
?
peterk2005
a mandiner kevésbé viccoldal és ott is hozzák az amerikai vonalat
szal tippre fullba tolják a kretént
Negritis
Ja, értem. Nem a hírre gondoltam elsősorban, hanem amit Mikey idézett belőle. Az a melegbuzis amerikai hadsereg vs hiperszónikus orosz bekezdés. Nem volt világos, hogy trollkodás vagy kreténség, de azóta beleolvastam picit az oldalba: egyetértek, úgy tűnik full kretének.
peterk2005
ez elég komoly vonal jelenleg itthon, hogy a nyugat belefulladt az lmbtq lobbi tolásába míg az erős orosz hadsereg felkészült hogy elpusztítsa őket
Negritis
Nem olvastam el a "cikket", de lehet a hazai 2/3-nak nem ér el az értelméhez a "nácitlanítás".
Háború: buzik kontra heterók. (Bár, ezt a második kifejezést sem értenék..)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞