Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy mik vannak.


steelwolf
Hmmmm csak 112$, nehogy bideljek a lidlisre 😃
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hogy mik vannak.

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
nem csak az a kemény hogy a kiscsaj hogy kiüti a csávót a faszba
hanem hogy mennyire nyugodtan sétál vissza a pult mögé, mintha mi sem törént volna
Negritis
Én szerződtetném azonnal az éjjelnappalimba

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
nem tudtam eldönteni, hova tegyem ezt, de talán jó lesz ide is, mert van benne comedy value.


deyell
WWE,UFC,MMA és box topik. Szép ütés volt állcsúcsra.
Matthew99
Állcsúcstól azért messze volt! Inkább az orrcsontját törte három felé.
Nem vagyok egy nagy küzdősport szakértő, de a ko kaliber állcsúcs inkább horogból jön szerintem...
A sorban az első is kétszer átgondolta, hogy mennyire szomjas 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nem csak az a kemény hogy a kiscsaj hogy kiüti a csávót a faszba
hanem hogy mennyire nyugodtan sétál vissza a pult mögé, mintha mi sem törént volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
nem tudtam eldönteni, hova tegyem ezt, de talán jó lesz ide is, mert van benne comedy value.


deyell
WWE,UFC,MMA és box topik. Szép ütés volt állcsúcsra.
Matthew99
ja de ahogy a két faszi a végén semmitől sem zavartatva beáll elé a sorba azon nevettem.

choose life
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
nem tudtam eldönteni, hova tegyem ezt, de talán jó lesz ide is, mert van benne comedy value.


deyell
WWE,UFC,MMA és box topik. Szép ütés volt állcsúcsra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
nem tudtam eldönteni, hova tegyem ezt, de talán jó lesz ide is, mert van benne comedy value.


choose life
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsó 5 percben csak befutott a nap vicce.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Az amerikai, a francia es a cigany beszelgetnek a felesegukrol.
Igy az amerikai:
- Amikor az én Suzym lovagol, a labait leernek a földre. No nem azert, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan hosszuak a labai.
Majd a francia:
- Reggel tenyereimmel atfogom Christine derekat, felemelem, megpuszilom, leteszem és elmegyek dolgozni. No nem azert, mert olyan nagy lapat kezeim vannak, hanem mert a kedvesemnek olyan karcsu a dereka.
Vegul megszolal a cigany:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, rautok a Margit seggire, mire a segge megrazkodik. Amikor hazagyuvok a munkabo', a segge meg mindig rezeg. Nu, nem aze', mert olyan nagy a segge, hanem aze', mer'olyan gyorsan hazagyovok a munkabo'...

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558

choose life
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/272801578_4631203680329474_7463505644780312441_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=St1K69cEFj4AX8Sd-ih&tn=5GyAqAgLEF77Ziq7&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-6mcYGXjPDiByfqf3D12xINxglLjn-Lqj-QwHer3C6Hg&oe=61F941BB

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Orosz haditechnika deponalasa az Ukran hataron:

av-Az21n-460swp

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 461 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 www.tiktok.com/@joci21074/video/7057869231253163270?_d=secCgwIARCbDRjEFSACKAESPgo8Ycma0kBIwSMsqeiKdjYjH83Xpnsv0zEgsXI4Gtvq0%2F2FiITtLVAb2mFECp6H%2Fo5n57tEj1pTTUSzRE67GgA%3D&language=hu&preview_pb=0&sec_user_id=MS4wLjABAAAAtfb8dGsGtegDVhTyIq5CPDrzpqpIYtcUBDIuJnD2yuLDE_25aVf23YvtwQrMYDSg&share_app_id=1233&share_item_id=7057869231253163270&share_link_id=89641be0-7f01-49ef-9d75-947a2fb28840&source=h5_m×tamp=1643308563&u_code=e01bjj5cm697lh&user_id=7057953297245045765&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&utm_source=messenger&_r=1
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
tumblr-21194ae0194bf4065fff847fd96ad133-d65bf7a9-500

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
-Ön találkozott már nemváltással ?
-Persze, úgy 10 perce.
-Hogy történt ?
-Vittem a Tescoba egy rakás borosüveget és nemváltották vissza.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv