Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 coub.com/view/2g1vje
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/rosielanners/status/1277545491052584960?s=19

LoL 😀 vannak jo tartalmak is tiktokon 😀 (bar azert leszedni nem fogom, eleg amit twitteren latok)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 993 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/barstoolsports/status/1277767429955993600?s=21
Klaci79
Nő...
Pont ma sértődött meg egy ügyfél mikor szidtam a női sofőröket😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/barstoolsports/status/1277767429955993600?s=21
Klaci79
szegény😊
Szesze
Én is sokat szerencsétlenkedek az életben, de ez már egyenesen master class a műfajban. 😊 😊 😊 😊 😊 Itt a folytatása, a végén happy enddel.
 twitter.com/Luissdad/status/1277482473325297664
Nehéz szülés volt.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
 twitter.com/barstoolsports/status/1277767429955993600?s=21
Klaci79
szegény😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


😊
Vrij6
Ez az egyik bécsi H&M üzlet, fölé az erkélyre tényleg ez van írva:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
 twitter.com/barstoolsports/status/1277767429955993600?s=21

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!


😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ez még itten a viccek topic, vagy a drámaszakkör? 😊
bcsarli
Miert, azt hiszed a kerdesek barmirol?! 😀
Borbinho
Ez most tényleg vicces volt. 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez még itten a viccek topic, vagy a drámaszakkör? 😊
bcsarli
Miert, azt hiszed a kerdesek barmirol?! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 326 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez még itten a viccek topic, vagy a drámaszakkör? 😊

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀
Negritis
nekem ilyen szempontból a legalja az este 10-től reggel fél7ig volt diákként 1 fagyigyárban 😀 (életem legrosszabb döntése volt talán 😀)
Borbinho
Nekem az volt a legalja, mikor '96-ban éjszaka a remek Magyar konyha című újságot csomagoltam, hogy legyen pénz sziget hetijegyre 😀
warr_b
Én dolgoztam 1 hónapot első egyetemi évem után Halason egy mezőgazdasági gyárban (úgy h asztmás vagyok és a növények 99%ára allergiás). Napi 12-14 óra (reggel 6tól este 6-8ig), első nap után 39 fokos lázam volt, annyira szaron voltam 😀 De mentem másnap, mert amúgy puhánynak gondoltak volna. 30 napot dolgoztam a hónapban (minden nap min 12 óra), és kaptam érte 100 ezer forintot 😀 (úgy h a szomszédom és néhai apám jó barátja volt a főnök...).
A meló kurva szar volt, de rengeteget hülyéskedtünk (3an voltunk fiatalok, volt egy 60+os öreg hapek aki a "helyi főnökünk" volt, aki minden reggel 6kor két csövesgránáttal indított 😀 + szivarkát szívott napi 1 dobozt gec): targoncaverseny, az öreg alkesz piájának eldugása, stb 😀

2,5 éve nagy hóban meg mínuszokban Pesten ragasztottuk srácokkal a Szél Bernadettes meg más LMP-s plakátokat, az is elég alja volt (+ ha éjszaka/hajnalban csináltuk, akk kevesebben kötöttek belénk és/vagy többet is tudtunk elcsalni), de társaság miatt jó volt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀
Negritis
nekem ilyen szempontból a legalja az este 10-től reggel fél7ig volt diákként 1 fagyigyárban 😀 (életem legrosszabb döntése volt talán 😀)
Borbinho
röszkén a határon dolgoztam este 7től reggel 7ig
nekem nem volt bajom az éjszakai műszakokkal sose

csak mikor egyik nap még reggel 9 du 5
aztán este 11 reggel 9 az nem esik túl jól 😀
Negritis
Ott ahol dolgoztam, 3 műszak volt, 22-06, 06-14, 14-22 között. Az esti meg a reggeli fizetett a legjobban (nettó 800 forintos órabér talán lol, a reggeli 650, a délután nettó 500 ft. ja és ezek 5 évvel ezelőtti fizuk...). Velem 1x csinálták meg, h estiben voltam, és mondták h vagy maradok a reggelire is, vagy nem kell többet menni. Nem mentem többet 😀 (amúgy is csak 1 csaj miatt jártam 3 hétig, haver akivel első nap együtt voltunk első nap után mondta is, h köszi neki elég 😀)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀
Negritis
nekem ilyen szempontból a legalja az este 10-től reggel fél7ig volt diákként 1 fagyigyárban 😀 (életem legrosszabb döntése volt talán 😀)
Borbinho
Nekem az volt a legalja, mikor '96-ban éjszaka a remek Magyar konyha című újságot csomagoltam, hogy legyen pénz sziget hetijegyre 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 199 — The Mathematician

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀
Negritis
nekem ilyen szempontból a legalja az este 10-től reggel fél7ig volt diákként 1 fagyigyárban 😀 (életem legrosszabb döntése volt talán 😀)
Borbinho
röszkén a határon dolgoztam este 7től reggel 7ig
nekem nem volt bajom az éjszakai műszakokkal sose

csak mikor egyik nap még reggel 9 du 5
aztán este 11 reggel 9 az nem esik túl jól 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀
Negritis
nekem ilyen szempontból a legalja az este 10-től reggel fél7ig volt diákként 1 fagyigyárban 😀 (életem legrosszabb döntése volt talán 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 199 — The Mathematician

kb 😀
Borbinho
fun fact: voltam már úgy hogy reggel 9kor járt le a meló 😀
mondjuk olyan timezone-nal kellett együtt dolgozni épp 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

kb 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Negritis

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 199 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526


Régi, de jó. 😀
Vrij6
Én történetesen még nem láttam, de k.rva jó 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=xkx0MxK-Yl4&feature=share

😀😀😀 sirok
Borbinho
Ahh, ezt kb 15 eve hallottam legutobb, jo kis retro cucc :d
Wyatt
Öreg vagy :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!


Régi, de jó. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Newton telefonja nagyon elfoglalt tegnap óta:
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ÚJ QB-hez új Pats logó dukál.