Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
JC ne nézd meg neked biztos nem lesz vicces, én viszont jót mosolyogtam ezen:
 www.reddit.com/r/Xenoblade_Chronicles/comments/gt4f1p/well_uh_i_made_a_joke_gofundme_and_uh_guess_im/
a commentek is néhol viccesek, néhol gázosak
a srác csinált egy gofundme-t hogy legyen pénze a Xenoblade Chronlicles: Definitive Edition-re
erre az egyik haverja dobott neki 51$-t (aki még meg se vette) és egy másik srác 9$-et miután bedobta egy discord serverre
nem minden idők vicce, de a mai időkben mosolyt csalt az arcomra
Negritis
Nem is az a gondom hogy nem vicces, hanem hogy nem értem amit írsz.
A másik: szerintem nyugodtan lehetne csinálni egy “Negritis geek viccei” topikot, sokan hálásak lennének érte.
#JC6
aha, rendes keresztény módon amit nem értünk az nem jó, tehát el kell üldözni
oké

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Lájkvadászat, aktuálissá váló 6 éves videó:

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
JC ne nézd meg neked biztos nem lesz vicces, én viszont jót mosolyogtam ezen:
 www.reddit.com/r/Xenoblade_Chronicles/comments/gt4f1p/well_uh_i_made_a_joke_gofundme_and_uh_guess_im/
a commentek is néhol viccesek, néhol gázosak
a srác csinált egy gofundme-t hogy legyen pénze a Xenoblade Chronlicles: Definitive Edition-re
erre az egyik haverja dobott neki 51$-t (aki még meg se vette) és egy másik srác 9$-et miután bedobta egy discord serverre
nem minden idők vicce, de a mai időkben mosolyt csalt az arcomra
Negritis
Nem is az a gondom hogy nem vicces, hanem hogy nem értem amit írsz.
A másik: szerintem nyugodtan lehetne csinálni egy “Negritis geek viccei” topikot, sokan hálásak lennének érte.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Nézd a jó oldalát, találtam 8 rasszistát a fórumon.
#JC6
Időnként egyszerűbb lenne azt mondani, hogy "hülyeséget csináltam, bocs". Én többször kipróbáltam már, hidd el, működik.
nagylaza
Ez egy többnyire anonim - kikapcsolásra tökéletes - fórum ember, hagyjál már békén 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
JC ne nézd meg neked biztos nem lesz vicces, én viszont jót mosolyogtam ezen:
 www.reddit.com/r/Xenoblade_Chronicles/comments/gt4f1p/well_uh_i_made_a_joke_gofundme_and_uh_guess_im/
a commentek is néhol viccesek, néhol gázosak
a srác csinált egy gofundme-t hogy legyen pénze a Xenoblade Chronlicles: Definitive Edition-re
erre az egyik haverja dobott neki 51$-t (aki még meg se vette) és egy másik srác 9$-et miután bedobta egy discord serverre
nem minden idők vicce, de a mai időkben mosolyt csalt az arcomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Megint kaptam egy adagot:
1. Amikor Svájcban bevezették a kötelező 2 méteres távolságtartást, az emberek nem értették, mire fel ez a nagy barátkozás.
2. Azt mondták, hogy elég a szájmaszk és a kesztyű, ha vásárolni megyek. Hazugság. A többieken volt ruha is.
3. – Drágám, a boltban vagyok. Mit hozzak?
– Maszk van rajtad?
– Persze.
– Akkor a pénztárgépet.
4. Soha nem hittem volna, hogy a kezeim több alkoholt fognak fogyasztani, mint a szám.
5. – Pista, akarsz szombaton dolgozni?
– Most nem érek rá, főnök.
– Akkor máshogyan kérdezem: itt akarsz még dolgozni hétfőn?
6. Falun lakni azért jó, mert ha te nem is tudod, mit csinálsz, mindenki más tudja.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Nézd a jó oldalát, találtam 8 rasszistát a fórumon.
#JC6
Időnként egyszerűbb lenne azt mondani, hogy "hülyeséget csináltam, bocs". Én többször kipróbáltam már, hidd el, működik.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?
Atari
Igen, feltéve, hogy van benne buzizás és zsidózás is. (A migránsozás nem kötelező, de ajánlott.)
nagylaza
az a kormány feladata, ők szokták terjeszteni a rémhíreket. Csak ugye másnak nem lehet, azt lecsukják.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?
Atari
Igen, feltéve, hogy van benne buzizás és zsidózás is. (A migránsozás nem kötelező, de ajánlott.)
több mint 3 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Agyonisten! | Szebb jövőt! | Ide lehet a cigány vicceket írni?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Nézd a jó oldalát, találtam 8 rasszistát a fórumon.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Ezt is beteszem a viccek közé:
"Parádés gólok mesterét igazolta le a Budafok"
 nb1.hu/otp-bank-liga/parades-golok-mesteret-igazolta-le-a-budafok
Ha nem olvasom el a hírt, magamtól rá nem jöttem volna, ki lehet az...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Úgy érzem, ennek ebben a topikban a helye:
 ezalenyeg.hu/publi/valaki-szoljon-bakondinak-az-hbo-nem-ngo-5350
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért
Negritis
Tekintsük kisiklásnak. Szerintem: ugorgyunk...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
egyébként vicces az ahogy JC többször kikelt a social média ellen, mégis itt kurválkodik régi vagy rasszista viccekkel a lájkokért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
#JC6
Na, küldtem egy békelájkot😊
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."
Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.
- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?
- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.
- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?
- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!
több mint 3 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
#JC6
Azt nem tudom. Csak azt, hogy egy rasszista "viccet" lájkoltak.
nagylaza
Nem kell ennyire érzékenynek lenni. A vicc az vicc, egy rövid humoros történet, kifordított, sarkított, felnagyított változata, ami végén ott a csattanó. Nem kell feltétlenül igaznak lennie és nem is kell mögé gondolni semmit se. Persze belátom ez nem sikerülhet mindenkinek.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Lazításként egy kis pálinka:
1. Ezentúl nem úgy mondjuk, hogy berúgtam. Hanem úgy, hogy túlfertőtlenítettem.
2. Reggel fél nyolc:
– Szívem, hol a pálinka?
– Az órát nézted?
– Igen, de ott nincs!
3. Áthívott a szomszéd, hogy van pálinkája. Kérdem, hány fokos. Azt mondja, 38. Mondom, neked lázad van, nem pálinkád.
4. Dühös feleség:
– Mit hoztál a gyereknek?!
– Amit kértél, pálinkát…
– Pelenkát mondtam, te szerencsétlen!
5. Tanárnő a gyerekhez:
– Móricka, van házid?
– Van. Töltsek?
nagylaza
tudod milyen a jó pálinka?
?
derékszögű
he?
90 fokos

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Lazításként egy kis pálinka:
1. Ezentúl nem úgy mondjuk, hogy berúgtam. Hanem úgy, hogy túlfertőtlenítettem.
2. Reggel fél nyolc:
– Szívem, hol a pálinka?
– Az órát nézted?
– Igen, de ott nincs!
3. Áthívott a szomszéd, hogy van pálinkája. Kérdem, hány fokos. Azt mondja, 38. Mondom, neked lázad van, nem pálinkád.
4. Dühös feleség:
– Mit hoztál a gyereknek?!
– Amit kértél, pálinkát…
– Pelenkát mondtam, te szerencsétlen!
5. Tanárnő a gyerekhez:
– Móricka, van házid?
– Van. Töltsek?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
#JC6
Azt nem tudom. Csak azt, hogy egy rasszista "viccet" lájkoltak.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
nagylaza
Szóval akik lájkolták azok mind rasszisták?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
"Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.
Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve zaklatásért és egy csomó kölyke van szerte a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket vegzál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja...

Hétfőn megyek a pénzért..."
#JC6
Ezt tán nem kellett volna. (Igaz, nincs "rasszista" topik.)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/RafaanDaliri/status/1265199564274888706
Negritis
Vannak gondok...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.