Viccek

51 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halljunk egy autentikus audiókommentárt valakitől, aki már látott pár Ferrarit összetörni. 😀
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666


Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
baggio
Az összes szimuláns megérdemelné!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
 youtu.be/pVF2Li3G97M
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Weird Al Yankovic(mintha Pete Caroll tesója lenne) már a sportot sem kíméli a paródiáival
iktriad
(mondjuk nekem Laár András előbb ugrik be, mint Carroll)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 418 — LIGHTS OUT!


Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Beast mode 0:52s
 www.youtube.com/watch?v=ejMqe1WBtEQ

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Weird Al Yankovic(mintha Pete Caroll tesója lenne) már a sportot sem kíméli a paródiáival


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
- Felfér még egy pár kanyar, főnök?
- Persze, hozd csak!
 www.youtube.com/watch?v=eM65JpsvN5M&feature=youtu.be

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
Thrasher
nem értem a kérdést. Simán urológus, mint ilyen az andrológiával is foglalkozom, és ott a spermavizsgálat alap. Ennyi.
diverdoc
slowmotion
diverdoc
😊
Szerintem ez jobb vicc, mint az eredeti spermás. Bocs, spermiumos...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tailgate a végén eléggé elborult. Mint az egész videó maga..
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tanárnő az osztályteremben:
- Móricka, van házid?
-Van. Töltsek?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Miért nem szereti a kannibál a komornyik húsát?
Mert inas.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tudomány
http://galeria.index.hu/tudomany/2015/10/21/ezek_az_ev_legviccesebb_allatos_fotoi/4

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11951381_895414797174195_1793578627709080252_n.jpg?oh=c8d88b7d41c5ddfb51415485f656f2b8&oe=5684748D

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
Thrasher
nem értem a kérdést. Simán urológus, mint ilyen az andrológiával is foglalkozom, és ott a spermavizsgálat alap. Ennyi.
diverdoc
viccen kívül, szerintem pont hogy jó a vicc. tudom, Te vagy a szakember, de akkor is.

ugye amikor ejaluláció van, akkor nem a spermiumok jönnek ki egyenként, hanem hanem a sperma en bloc, ami persze spermiumokat tartalmaz. de a spermiumok közeggel együtt jönnek ki, amikor kiverik, vagy amikor orális szex van, és a közeggel együtt is köpik ki, ha nem akarják lenyelni. és spermiumok + közeg = sperma.

de tényleg nem kötözködésképpen írom, legfeljebb majd elmagyarázod, és akkor majd tanulunk is belőle.
slowmotion
A vicc kifejezetten jó, ment is a lájk érte.
Abban igazad van, hogy az ejaculatum egészét köpik ki, verik ki, nyelik le stb. Csak gyakran a sperma és spermium szinonimaként használatos és ez helytelen, erre gondoltam felhívni a figyelmet. Természetesen ha a sperma egészére gondolt (ondó) és nem a kis farkincás sejtes elemre akkor "szakmailag" teljes rendben van. A sperma testnedv (mirigyváladék). Mint pl. nyál, vizelet vér stb. Abszolut darabszámmal nem jellemezhető (ez már nyelvtan, ugyhogy nem az asztalom), mértékegység pl. mililiter kell hozzá, hogy értelmes legyen, szemben a sejtes alakkal a spermiummal ami darabszámmal jellemezhető. Ugyanezzel a logikával mondhatnád, hogy két vizelet, két nyál, két vér (ugye mennyire furcsa?)beszélget, mondjuk két fehérvérsejt helyett. Tehát ha az ondó egészére gondolt, akkor "szakmailag" ok, viszont nyelvtanilag nem.

Na most két ilyen beszélget?

Erre gondol az emberek többsége, vagy ilyenre?


Amire vonatkozott a mondatom: hogy sokan a spermiumot és a spermat keverik, így is használják. Ezt szerettem volna helyre tenni. Mea culpa.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

Go Eagles!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
Thrasher
nem értem a kérdést. Simán urológus, mint ilyen az andrológiával is foglalkozom, és ott a spermavizsgálat alap. Ennyi.
diverdoc
viccen kívül, szerintem pont hogy jó a vicc. tudom, Te vagy a szakember, de akkor is.

ugye amikor ejaluláció van, akkor nem a spermiumok jönnek ki egyenként, hanem hanem a sperma en bloc, ami persze spermiumokat tartalmaz. de a spermiumok közeggel együtt jönnek ki, amikor kiverik, vagy amikor orális szex van, és a közeggel együtt is köpik ki, ha nem akarják lenyelni. és spermiumok + közeg = sperma.

de tényleg nem kötözködésképpen írom, legfeljebb majd elmagyarázod, és akkor majd tanulunk is belőle.
több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
Thrasher
nem értem a kérdést. Simán urológus, mint ilyen az andrológiával is foglalkozom, és ott a spermavizsgálat alap. Ennyi.
diverdoc
nem neked való egy "viccek" topic szerintem
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
Thrasher
nem értem a kérdést. Simán urológus, mint ilyen az andrológiával is foglalkozom, és ott a spermavizsgálat alap. Ennyi.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium
diverdoc
Jé, a Parlamentben dolgozol?
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
 www.youtube.com/watch?v=tufnWwV2J5I&feature=youtu.be

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Két sperma sétál a sivatagban ... találkoznak.
Hát te ki vagy? Én egy kivert arab... és te?
Hát kérlek én kiköpött olasz vagyok!
Hege
OFF
Szakmai ártalom: Nem sperma, spermium


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Ha nem itt olvasom, el sem hiszem...
 police.hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/helyi-hirek/mas-kocsijaba-pakolt