Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amadeus91
Nyugtass meg, hogy NEM a te varratod!😛
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nekem is!(L)
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
| elnézést, ha volt már |

"Drága, szerető Édes apukám!

El kellett mennem végre ebből a fojtó kertvárosi környezetből. Ti mindent megadtatok nekem, de 15 évesen ezt nem bírom tovább, most új életet kezdek Abdullal (tudod, a helyes marokkói fiú a sarki gyrososból). Amint a kis Ali megszületik itt, ebben a csodálatos líbiai városban, csatlakozunk Abdul családjához egy szaharai beduin törzsben. Hisz tudod, milyen régóta szeretném megnézni, hogyan élnek, most testközelből is láthatom!
Abdul is szépen gyógyul, azt mondja, az AIDS ma már seperc alatt gyógyítható. Ne aggódj, apu, van miből élnünk, ahhoz képest, hogy itt vagyunk egy technikailag fejletlen országban, nagyon ügyes kémikusok vannak itt. Senki meg nem mondaná, hogy a heroin innen jött, és nem Kolumbiából! Amikor eladjuk Európába, szép pénzeket szakítunk majd, ami elég lesz a következő gyermekeinknek is...

Ui.: Nyilván viccelek, Öcsivel a szomszéd Karcsiéknál vagyunk. Csak szerettem volna bebizonyítani, hogy VAN rosszabb a Fradi vereségénél...

Mindig jövőre
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
true


több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Két hentes beszélget munka közben:
- ...és , hogyan viseled a tényt, hogy az asszony megcsalt?
- Már....feldolgoztam.

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
A fizika nem játék!


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
najó, a hétre lefőtt a kávé


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Ezt ismét inkább ide :

"A következő meccsen, a portugálok ellen mindenképpen nyernünk kell. Játszottunk már velük, meg is vertük őket, igazából el sem tudom képzelni, hogy ne nyerjünk" - Bobál Dávid








| Később : U19 -es EB : Magyarország - Portugália : 1-6 |
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Oliver továbbra is zseniális - kár hogy a Nemzetközösségi Játékokról szóló rész nincs fent. (A börtönös rész meg -bár képben voltam a szituról- nagyon elgondolkodtató volt.)
több mint 9 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=pGH5wA0PANk

😀 Nem bírom. 😀 Fölébredt Rambó?😀
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
csi77
azért az igazi így lett volna:
soha ne lássam többet anyámat salakmotorozni ha nem így történt! 😊
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem tudom más topikban volt-e már... mindenesetre Bortles alázata nem mindennapi 😀

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A házaspárhoz éjnek idején tör be egy két méteres, tetőtől-talpig kigyúrt szökött rab. Felveri őket, majd ülve a konyhaasztalhoz bilincseli mindkettőjüket. Miután elpakolja az értékeket, már indulna, de akkor még egyszer végigméri a párt, majd leguggol, és az asszony fülébe kezd suttogni. A nő arca meginog, de látszik, hogy beletörődött a sorsába... Miután a rabló átmegy a fürdőbe, a férj odafordul szeretett nejéhez:
- Drágám, ez a rab több, mint tíz éve is börtönben lehetett már, nem véletlen hajolt hozzád. Hogy a gyerekeknek ne essen bajuk - ha már eddig nem bántotta őket - fel kell áldoznod magad a családért. Bármit követel, bármilyen perverz vágyai vannak, kérlek, engedd teljesülni, hogy ne legyen semmi bajunk. Veled vagyok, és nagyon, nagyon szeretlek! Légy erős!
Mire a neje:
- Drágám, kimondhatatlanul jólesik, hogy ennyi év házasság után is mellettem állsz jóban és rosszban, de az a helyzet, hogy az előbb a fazon ezt suttogta: "Nagyon vonzónak találom a kedves férjét", majd megkérdezte, van-e vazelinünk. Légy erős, drágám, én is szeretlek...

Mindig jövőre
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Három bolondot közös szobába zárnak, mert mindhárom azt hiszi magáról, hogy ő valami bomba. Egy ideig egyszerre kiabálják, hogy Bumm mi vagyunk a bombák, de egy idő után az ápolók a következőre lettek figyelmesek. Az első ezt ordította:

Én vagyok az atombomba! Bumm!

A második így:

Én vagyok a hidrogénbomba! Bumm!

A harmadik azonban már több mint egy hónapja hallgatott, és láthatóan nyugodtan elült magának. Fél év eltelt így, és az ápolók kiengedték az embert. Abban a pillanatban, amikor kilép a diliház kapuján elkiáltja magát:

Én vagyok az időzített bomba! Bumm!