Vizes Sportok
11 feliratkozó
10 hónapja
Megúsztatták egymást rendesen, szerencsére Hubi bírta jobban. 😊Az utolsó pár méterre azért nagyon durván besavasodott. Azt hittem megáll 1 méterrel a cél előtt.
somoskovig
10 hónapja
Fixen nem, egy lepke finggal nyert.Huhú bmeg 🥳🥳🥳🥳😄 ez komoly volt 😛 megèrte beáldozni a pillètEzt akartam kifejteni, hogy ha azon elindul, ez lehet nem lett volna meg.
dande2
shagi0206
10 hónapja
Bravó Hubi, nagy csatában siker!
10 hónapja
Megúsztatták egymást rendesen, szerencsére Hubi bírta jobban. 😊
10 hónapja
Huhú bmeg 🥳🥳🥳🥳😄 ez komoly volt 😛 megèrte beáldozni a pillètEzt akartam kifejteni, hogy ha azon elindul, ez lehet nem lett volna meg.
dande2
10 hónapja
Huhú bmeg 🥳🥳🥳🥳😄 ez komoly volt 😛 megèrte beáldozni a pillèt
10 hónapja
EZ AZ!
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Sőt Európa-csúcs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
A Dél-afrikai azért elég közel volt.
10 hónapja
Szép egyéni csúcs 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Nyolcas pályán se sűrűn nyernek VB-t

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Azt hittem simán negyedik, erre kiírják, hogy 8.. Nagyon rosszul jött ez a benyúlás.
10 hónapja
youtu.be/p0wgybpbrOw?si=ecZt0o-D8psQdMn_Én is annyi vagyok, mehernénk szinkronban 😁Amúgy nálunk a műugrásra miért nem fekszenek rá jobban? Kínaiak, oroszok, britek szintje nyilván nem elérhető, de a mexikóiak is például milyen szépen felfejlődtek.sztem a 100+ kg-al nyomnék egy jó hasast vagy seggest az eléggé vb matéria lenne
warr_b
peach
Nagyot szólnánk😁😁😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
Nah Szabó Szebasztián megcsinálja azt Hódmezővásárhelyről, amit mások Los Angelestől tudnak csak.
10 hónapja
Na, akkor benne van még 1 másodperc javulás. 😊Elvileg most ősztőlNah Molnár Dóra 19 évesen fejlődni tudott, 75 század Párizshoz, 1.2mp Dohához képest.Ő már USC egyébként?
Sixo
somoskovig
warr_b
Ami még érdekes, hogy egy csomó magyar a reggeli előfutamokban jobbat úszik, mint utána délután a középdöntőben, ez mitől van? Tutira mennek reggel és többet beletesznek, vagy szarul van megtervezve a nap, vagy mi?
10 hónapja
Elvileg most ősztőlNah Molnár Dóra 19 évesen fejlődni tudott, 75 század Párizshoz, 1.2mp Dohához képest.Ő már USC egyébként?
Sixo
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Most mondta Vásárhelyi, hogy ősszel megy ki vagy valami ilyen.Nah Molnár Dóra 19 évesen fejlődni tudott, 75 század Párizshoz, 1.2mp Dohához képest.Ő már USC egyébként?
Sixo
somoskovig
10 hónapja
Vásárhelyi nagyon nyomta többször is a héten O'Callagant, mert 5ször Olimpiai meg 11es Világbajnok. De ebből 1 egyéni limpia, meg 4 egyéni világbajnokságon. Vele szemben Kaylee McKeown 5 limpia címéből 4 egyéni, és mind az 5 vb címe egyéni. Nálam ez sokkal többet ér.
10 hónapja
Nah Molnár Dóra 19 évesen fejlődni tudott, 75 század Párizshoz, 1.2mp Dohához képest.Ő már USC egyébként?
Sixo
10 hónapja
Nah Molnár Dóra 19 évesen fejlődni tudott, 75 század Párizshoz, 1.2mp Dohához képest.
10 hónapja
De jó, hogy tavaly azért nem ez a Ponti meg Grousset volt az Olimpián.
10 hónapja
Köszönömaz úszások mennek már? illetve ha igen, nincs valakinek valami link hozzá? azt hittem az m4 adja, de ott már forma 1 lesz, ahogy látom.m4sport.hu/elo/dunaworldlive
shagi0206
Sixo
10 hónapja
az úszások mennek már? illetve ha igen, nincs valakinek valami link hozzá? azt hittem az m4 adja, de ott már forma 1 lesz, ahogy látom.m4sport.hu/elo/dunaworldlive
shagi0206