bowl.hu auction liga

2 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Aszondjahogy:

QB: Cutler (14), Garrard (1). Kicsit túlfizettem Cutlert de szerintem Martzel nem dob 25+ picket. Amúgy meg sokat passzol így korrekt lesz.

RB: CJ2K (71), M. Bush (15), M. Barber (16), A. Dixon (1). CJ2K sokba volt de nobrainer volt, elmentem volna amx bidig is amilyen állapotban voltam. Bush szerintem steal ennyiért, Barber mondjuk shit, azt így nemigen értem utólag, de ilyen van. Dixon potenciál utsó körben, miértne.

WR: Steve Smith (CAR, 21), Bowe (12), H. Nicks (18), Gage (1), Naanee (1). Smith szerintem értékén jött, Bowe is. Nickset túlfizettem, de szerintem ő lesz az első számú playmaker a Giantsben. Gage és Naanee kísérletezések.

TE: Daniels (7). Ő maradt az értelmesek közül, hétért okés.

D/ST: Colts (1), Titans (1). Azt hittem, valami fan ebhúzza az Indyt, így rajtam ragadt, a Titans meg kellett.

Összességében megepően jó ez ahhoz képest, hogy hogy néztem ki. Van benne kakaó.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gostkowski, Longwell párosból az egyiket cserélném WR-re (McCluster eléggé érdekel bár nem tudom kinél van.)kristof
Nálam van, de kicker nem kell.somoskovig
más egyéb? jöhet pmben is nyitott vagyok 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nálam van, de kicker nem kell.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gostkowski, Longwell párosból az egyiket cserélném WR-re (McCluster eléggé érdekel bár nem tudom kinél van.)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Lehet simán FA-zni, nem is kell hozzá pénzt költeni... Milyen világ az, ahol post-draft szabad rablás van? 😛 Jó, nem mintha lenne valami jelentősége, mert a maradék igen gyenge, de ennek nem így kellene működnie.

Illetve ha még 2-3 ember korrigál (van mit pár csapatnak), akkor bizony alig lesz értékelhető (mondjuk ez túlzás, mert az már most sincs 😀) FA K és DEF kivételével. Igor féle roster beállítás=fail. 😛 Éljen a betárazás, és a jó és közepes backupok padon jegelése egész szezonban, nulla hozzáféréssel azoknak, akiknek szükségük lenne rá.gsn
1. elnezest.. reg voltam commish. Aszittem pedig jol osszeraktam a ligat, ezek szerint megse. 😕
(ugyis tesztideny)

2. "Igor féle roster beállítás=fail" - ezt nem ertem.. azzal van baj, hogy tul sok a RB/WR pozicio a rosteren?
En nagyon nem szeretem a standard ligat..Igor
Azzal is. Én 16-os DST ligánál már inkább javaslom azt is, hogy ne legyen 2 RB, 2 WR +flex, hanem legyen csak 1 RB, 1 RB/WR és 2 WR, tehát még a standardnél is kevesebb.
Így, ahogy most van, plusz a 6 bench hellyel szinte minden valamire való ember elkelt, vagy aki még kint van, azokat az autodraftosok majd felszedik. Sajnos nem lesz elég opció azok számára, akiknek pl. kidől a kezdő futójuk. Példának okáért, kidől Gore, akkor gabtsi veszít egy kezdő embert. Hiába van a padján Hillis és Lynch, ők nem kezdő emberek. Valószínűleg Dixon kerül a helyére, aki ott van Rajna padján, de ha Westbrook, akkor meg gabó a nyerő. Ebben az esetben gabtsinak nincs reális esélye a kezdő RB-je pótlására. Rajna vagy gabó meg a semmiből meg van jutalmazva egy kezdő RB-vel. A rendszer torz, és bünteti azt, akinek a játékosa megsérül. Minél kevesebb a poszt a rosteren, annál igazságosabb a dolog. Mert ha kidől egy kezdőm, és kint van a csere FA-n, akkor nyilván rögtön nagy pénzbefektetéssel megpróbálom megszerezni. Aztán vagy sikerül, vagy nem, de legalább esélyem volt, amúgy meg semmi sincs. Ha kevesebb a rosteren és a padon az ember, akkor maximum handcuffnak húznák be a nem játszó 2. RB-t, még a spekulánsok se nagyon kockáztatnának egy olyan embert, aki nem játszik.
És ez csak az egyik probléma. A másik az, hogy a kevés kint levő használható játékos befagyasztja az aktivitást a free agencyben, mert nagyon kevés maradt az alternatíva.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igor legalább válaszolj a tradeproposalra 😛haromt
2. szamu futom.. ha eltradelem, ki fog kezdeni masodikkent? (amugy masvalakik is bejelentkeztek ra.. azert nem irtam meg)Igor
THomas Jones stb. van ott elég embered.
Boldin meg kb annyit hoz mint ő.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
2. szamu futom.. ha eltradelem, ki fog kezdeni masodikkent? (amugy masvalakik is bejelentkeztek ra.. azert nem irtam meg)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igor legalább válaszolj a tradeproposalra 😛
több mint 13 éve

(ugyis tesztideny)

En nagyon nem szeretem a standard ligat..

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes volt, de azért bízom benne h a palmer-gore-stewart-marshall-welker-vernon tengely viszi majd hátán a csapatot.

kár, hogy az autodraftok elvették a lehetőséget néhény kiegészítő ember bagóért elhozásának.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve

Elllenben elég mély lett a csapat, nem leszek gondban nagyon a bye week vagy esetleges sérülés miatt. RB poszton Rice és Pierre Thomas szerintem jó lesz, Thomas mellett ott van még Bush is, biztos, ami biztos, és Fred Taylor is hozhat 1-2 jó meccset. WR poszton inkább mennyiség van, Favre viszont "akciós" volt szerintem, és Smith is elfogadható. A két D meg szerintem elég ütős, meglátjuk, mire lesz elég ez az egész.

több mint 13 éve
gsn 3 548

Illetve ha még 2-3 ember korrigál (van mit pár csapatnak), akkor bizony alig lesz értékelhető (mondjuk ez túlzás, mert az már most sincs 😀) FA K és DEF kivételével. Igor féle roster beállítás=fail. 😛 Éljen a betárazás, és a jó és közepes backupok padon jegelése egész szezonban, nulla hozzáféréssel azoknak, akiknek szükségük lenne rá.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Best nekem is kéne 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
küldtem egy ajánlatot igor 😊
nehéz lesz visszautasítanod 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akinek van eladó 2. számúnak használható RBje az bombázzon ajánlatokkalharomt
6 futóm van, mindenkinek jut.. lehet jönni 😊Igor
Besten alkudjunk meg
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
fasza, hogy nem tudtam jönni,új mélységekbe süllyedt a mobilnet

több mint 13 éve
6 futóm van, mindenkinek jut.. lehet jönni 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Qb: Rodgers, Bradford
RB: AP, Buckhalter, Mike Bell
WR: G.Jennings, Boldin, Santana Moss, Massaqoui, Cribbs, Bay-Bay, L.Murphy
TE: Witten, Scheffler
K: Prater
DST: Philly, Denver

Nagyon jóféle csapat, csak egy rendes második RB kell bene. Főleg annak örölök, hogy az AP-Rodgers-Jennigs 3as összejött.

Akinek van eladó 2. számúnak használható RBje az bombázzon ajánlatokkal
több mint 13 éve
jó draft volt, Ork elől berántottam PM-et, Collie is megvan, csak sokra sikeredett a köcsög charger, mivel rajtam maradt Gates :/ Kéne Maroney helyére viszont egy normálisabb RB, akinek van eladó, kereshet bátran

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jól elbasztam azt hittem nem marad majd elég lém erre nem húztam be Peytont vagy Schaubot szóval csúnyán kibasztam magammal. de majd jövőre tudni fogom hogy két bármilyen embert lazán be lehet húzni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ó hogy az a kurva élet 😀 van 15 percem holnapra tanulni fürdeni meg életre kelteni a draft felületet 😀 köcsög telefon nem jelzett, kösz h írtad
több mint 13 éve
1 nap alatt lesüllyedt - 17 perc múlva draft!

több mint 13 éve
Akkor mi a pontos és végleges draft időpont?somoskovig
szept. 7. este 9gsn
MA ESTE - ne felejte senki... bar korabban kellett volna felhoznom 😊

több mint 13 éve
gsn 3 548
szept. 7. este 9

több mint 13 éve
Akkor mi a pontos és végleges draft időpont?