NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Méretes zacsipacsi készülőben...
Remélem nem kezdődik mint pár éve, hogy bárki jött szembe 260+ pontott termelt ellenem és utána még közelébe sem került...
ThundersNFL
Hát ez azért nem azon múlt 😉 Még a 210-es átlagommal is vastagon meg lett volna, amit még az első heti (részben) tudatos gyalázat le is ront.
Viszont egy jó QB nem ártana, és Darius Leonard sérülése is aggodalomra ad okot...nem elég mély az LB posztom :/
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sajnos a kiesési rangadót is elveszítem, 200 körül azért lehetett volna picit szerencsém, ha pl Hilton nem dől ki és hasonlók...na de ez van, ha a Freeman-Olsen-Hilton-Carson egészséges lesz akkor maradhat esély bennmaradni

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Donald sackjeit még lenyeltem, de Luck is most hoz majdnem annyit, mint első három meccsen összesen 😛 Woodyard meg lehal a meccs elején, az -20 pont. Csodák csodájára még van némi esélyem ezek ellenére is
Jakehomer
Nálam csak Fournette és Fuller esett ki meccs közben, és lett egy mínusz pontos punterem... 😊 Plusz igazi barom vagyok, felszedtem Autry-t, de nem értem haza meccs előtt és így a padon maradt...

Mindenesetre 28 pont jelenleg vs. Hunt és a Denver punter, még az átszámolás is fontos lesz...

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Méretes zacsipacsi készülőben...
Remélem nem kezdődik mint pár éve, hogy bárki jött szembe 260+ pontott termelt ellenem és utána még közelébe sem került...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Donald sackjeit még lenyeltem, de Luck is most hoz majdnem annyit, mint első három meccsen összesen 😛 Woodyard meg lehal a meccs elején, az -20 pont. Csodák csodájára még van némi esélyem ezek ellenére is

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az a vicc, hogy Cohen majdnem lefedi a 250 yardos Zeke-t, de ígyse lesz semmi esélyem, mert a gameflow kb minden meccsen szarul jött ki.

Jordan Richards/Gronk bekaphatjátok, Takk McKinley 3 sack, lol - ez a NE statosztó meg kész röhej... az egész csapatnak assistot kell adni minden tackle-nél??

Grat Braxa, korrekt 240-250-es teljesítmény lesz, úgyhogy még Grahammel se biztos h sok esélyem lett volna...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
elbenchelte magát Goffal 😊

több mint 5 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
a nyerő taktika: fél pontos vereség a jó waiver érdekében, majd átszámolás után W.
caminoi
Basszus bejött? (bár nem tudtam kukázni, szóval max félig)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Egyébként eléggé filóztam rajta... de benne van a pakliban, hogy 2 hét múlva összesen 1 db Kennarddal álltam volna ott egész szezonra, ha Roberts nem válik be, KJ Wright is visszajön, s Lee még mindig out/elveszíti a szerepkört a fiatalokkal szemben...
Igor
Az LB gondjaid nyilvánvalók, de baromira nem voltál lépéskényszerben, masszív 3-0 és elég kedvező sorsolás mellett..
Szesze
Igen, de a masszív pontot nem a LB-k hozták, hanem Mahomes, Lockett, Mahomes, Geathers, Mahomes, Exum, és Mahomes... 😊

LB poszton 29.5, 27.5 és 35 pontot hoztam a 3 héten,.. és mindháromszor tükörsimán kikaptam a poszton, és ekkor még ott volt Lee, meg Nickerson...

Lehet mondani h Jackson kompenzált (bár annyira durva pontokat azért nem hozott), meg lehet hogy nem tűnik kívülről hogy itt gondok lesznek, de én elég tragikusnak éreztem a helyzetet... és ha megvász egy hetet hogy a három LB-d hoz 15 pontot, akkor lehet hogy már késő.

Akit reálisan ajánlhattam volna még az talán Geathers (bár szerintem tőle mindenki ódzkodna az injury risk miatt), Lockett vagy Hunter... de Hunter nekem fontosabb volt mint Jackson, a másik kettőt meg valszeg nem tudtam volna értékén eladni...
Igor
De nem az a lényeg, h az LB poszton nyerj, hanem hogy összességében nyerj. Nyilván kellett hozzá mák is, de azért ide mindig kelleni fog. Nálam Jackson sokkal értékesebb (volt), mint Geathers vagy Lockett, egyedül Hunter közelíti az értékét.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyébként eléggé filóztam rajta... de benne van a pakliban, hogy 2 hét múlva összesen 1 db Kennarddal álltam volna ott egész szezonra, ha Roberts nem válik be, KJ Wright is visszajön, s Lee még mindig out/elveszíti a szerepkört a fiatalokkal szemben...
Igor
Az LB gondjaid nyilvánvalók, de baromira nem voltál lépéskényszerben, masszív 3-0 és elég kedvező sorsolás mellett..
Szesze
Igen, de a masszív pontot nem a LB-k hozták, hanem Mahomes, Lockett, Mahomes, Geathers, Mahomes, Exum, és Mahomes... 😊

LB poszton 29.5, 27.5 és 35 pontot hoztam a 3 héten,.. és mindháromszor tükörsimán kikaptam a poszton, és ekkor még ott volt Lee, meg Nickerson...

Lehet mondani h Jackson kompenzált (bár annyira durva pontokat azért nem hozott), meg lehet hogy nem tűnik kívülről hogy itt gondok lesznek, de én elég tragikusnak éreztem a helyzetet... és ha megvársz egy hetet hogy a három LB-d hoz 15 pontot, akkor lehet hogy már késő.

Akit reálisan ajánlhattam volna még az talán Geathers (bár szerintem tőle mindenki ódzkodna az injury risk miatt), Lockett vagy Hunter... de Hunter nekem fontosabb volt mint Jackson, a másik kettőt meg valszeg nem tudtam volna értékén eladni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Egyébként eléggé filóztam rajta... de benne van a pakliban, hogy 2 hét múlva összesen 1 db Kennarddal álltam volna ott egész szezonra, ha Roberts nem válik be, KJ Wright is visszajön, s Lee még mindig out/elveszíti a szerepkört a fiatalokkal szemben...
Igor
Az LB gondjaid nyilvánvalók, de baromira nem voltál lépéskényszerben, masszív 3-0 és elég kedvező sorsolás mellett..
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
3) szerintem (sokkal) könnyebb lesz ponteciálisan ponterős/OOP embert találni CB posztra (pláne hogy idén rengeteg emberen ott van a dupla S/CB tag),

Igor
1-1 meccsre, ha szerencsésen alakul akkor igen, de stabilan sztem biztosan nem. Ettől még értem a szempontokat, de én őt biztosan sosem cseréltem volna el a helyedben.

amúgy kis híjján én is bepróbálkoztam érte. de nem mertem megbonatni a csapatom, mert a szar kezdés ellenére úgy gondolom, h jó lesz ez így, ha végre nem csesznek szét a sérülések.

Szerkesztette: Szesze
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
igazából az a kérdés Kareem Jackson tud-e továbbra is 15+ átlagot hozni, és mennyi lesz a különbség közte és King között
Igor
szerintem K.Jackson (volt) a csapatod egyik kulcsembere, így hogy CB-ként lehetett játszatni..
Szesze
Nyilvánvaló, hogy OOP volt és emiatt értékes,.. és sanszos hogy somos nyert ha expected pontokat nézünk, de én az alábbi három okból tradeltem el (nem is feltétlen Hal volt a fő ok)
1) állítólag nem teljesen elégedettek a teljesítményével..

2) szerintem a számok/pontok amiket eddig hozott, kicsit magasabbak a várhatónál (on pace for 122 tackle, szóval inkább heti 12-15 pontra lesz jó, mint 20-ra)

3) szerintem (sokkal) könnyebb lesz ponteciálisan ponterős/OOP embert találni CB posztra (pláne hogy idén rengeteg emberen ott van a dupla S/CB tag), mint ugyanezt 3 down LB formájában. A waiveren LB-re soha nem lesz esélyem, csak így hétközben, ha épp véletlenül szerencsés időben nézek injury newst, lásd Elandon Roberts (ez még mindig kérdéses ráadásul) - de azért ez elég ritka szitu valljuk be, erre nem lehet építeni....

Ráadásul úgy látom Exum ad nekem +1 hetet (remélem több is lesz), és azért CB-t lehet matchup alapján is streamelni.. LB-nél azért ez nehezebb.

Egyébként eléggé filóztam rajta... de benne van a pakliban, hogy 2 hét múlva összesen 1 db Kennarddal álltam volna ott egész szezonra, ha Roberts nem válik be, KJ Wright is visszajön, s Lee még mindig out/elveszíti a szerepkört a fiatalokkal szemben...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
igazából az a kérdés Kareem Jackson tud-e továbbra is 15+ átlagot hozni, és mennyi lesz a különbség közte és King között
Igor
szerintem K.Jackson (volt) a csapatod egyik kulcsembere, így hogy CB-ként lehetett játszatni..
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Apró előny ide, mert a lányok (Shelly és Danielle) hozták magukat, odaát pedig csak a PiciTonhal termelt, Prof X viszont szerencsére nem igazán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
A szokasos 50 pontos qb ellenem...

Szerkesztette: Janek

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Na kezdődik a zacsijárat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Gurley és Thielen 45 pont, szép kezdés 😀
Kár, hogy az első meccsem elment az átszámoláskor.......



több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Na, Donald is elkezdte a szezont végre. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én kerestem LB-t, szerintem Roquan jelenleg alulértékelt, és 18-20 pont körül fog átlagolni.

Godwin nem fog minden héten TD-t (mégha sok targetet is kap 😊 bár igazából Winston a risk, mert Fitz kedveli), és ott van Cohen is a padon... igazából az a kérdés Kareem Jackson tud-e továbbra is 15+ átlagot hozni, és mennyi lesz a különbség közte és King között, ezen fog múlni, mert szerintem a Roquan >> Kennard kérdést senki nem vitatja.
(csak nehogy lecseréljék KJ-t Hal-ra aztán Week 9-10 táján...)

Szerintem (is) amúgy kicsivel somos járt jobban, de nekem nagyon kellett a LB a bizonytalanság és a következő 4-5 hét miatt.. ha valaki ennél olcsóbban ad 3 down LB-t, tudok még safetyt, DE-t, RB-t vagy WR-t adni... várom az ajánlatokat. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szóval arról van itt szó, hogy somos ellenem játszik a héten, Igornak érdekében állt kicsit feljavítani a csapatát 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Cápázás van ☺



több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Szerintem ez a trade messze nem egyenrangú... Kennard , Jackson és Godwin megy és R. Smith, D.King, valamint Snead a csere??? Ez a Cannonballs felé nagyon erős
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Remélem mind eltörik a lábukat somos, még mindig egy lehúzós állat vagy.. 😛
Igor
Néha nem csak te járhatsz jól, tavaly is én csesztem rá a Baldwin trade kapcsán. 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remélem mind eltörik a lábukat somos, még mindig egy lehúzós állat vagy.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)