bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Na, 3 meccses winning streak az első két elvesztett meccs után, plusz eddig 5-ből 4-szer 230 pont feletti eredmény, valami alakul (aztán majd ezek után tuti jön 160 pont a következő héten).

Elég szoros lesz az eleje, a 3-1-es csapatok közül jópáran kikapnak, a 2-2-esek közül meg nyernek, szóval alakul a tülekedés. 😊

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
négy hét kezdő után kitettem Robby Andresont. Köszi Fortuna 😀 😀 😀
Egy félidő után 29 pont. Megérdemlem a verést!
Kájzerszóze
Ez a Jets offense napja, nálam Crowell tart 35 pontnál (keeperben meg Anderson ellenem virít...).
somoskovig
Gurley tolt 30-at. Brees még jön. Mákom van, ez meglesz. Az 1/1 eddig 25 pont meccsenként kb.



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
50 ponttal fogok kikapni safety poszton, mert Graham és Geathers is kiszállt sérülés miatt (King már csak bónusz, Miller miatt meg nem tudtam 4. futót felvenni...), az egész DL 15 pontot hoz, a legjobb pontszerzőm a védelemben 11-et... és még így is majdnem meglett a meccs.... no comment.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bortles valami -5-ön állt, amíg tartott a meccs, garbage time-ban kihozta 21-re. Néha utálom a fantasyt 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
négy hét kezdő után kitettem Robby Andresont. Köszi Fortuna 😀 😀 😀
Egy félidő után 29 pont. Megérdemlem a verést!
Kájzerszóze
Ez a Jets offense napja, nálam Crowell tart 35 pontnál (keeperben meg Anderson ellenem virít...).

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Negatív pontos corner, na ilyet se láttam még

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
négy hét kezdő után kitettem Robby Andresont. Köszi Fortuna 😀 😀 😀
Egy félidő után 29 pont. Megérdemlem a verést!



több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 565 — Apu ökölbeszorított keze
Persze amig nalam volt meki faszt se hozott

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Imádom a csütörtöki meccseket 😕
clbass
Egyik ligában McCourty ellen (többet csinált egy meccsen, mint eddig 4 hét alatt), másikban Luck-Ebron-Michel... és persze Geathers ott volt mindkét csapatban.

El se hittem a pontokat, már most elbuktam mindkét helyen a hetet.... fasza.
Igor
a legjobb az volt, amikor Swoope 30 yardos TD-jet elvettek, es utana 0.5 yardrol Ebron kapta a TD-t 😀 (nalam van egy ligaban)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Imádom a csütörtöki meccseket 😕
clbass
Egyik ligában McCourty ellen (többet csinált egy meccsen, mint eddig 4 hét alatt), másikban Luck-Ebron-Michel... és persze Geathers ott volt mindkét csapatban.

El se hittem a pontokat, már most elbuktam mindkét helyen a hetet.... fasza.
Igor
Ez a Mekkorti dolog bejött szerencsére...pedig amúgy azon agyaltam hogy Hookert is bent kellene hagyni, de Matyi helyett nem tudtam....neki is ez volt a legjobb meccse pedig

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Imádom a csütörtöki meccseket 😕
clbass
Egyik ligában McCourty ellen (többet csinált egy meccsen, mint eddig 4 hét alatt), másikban Luck-Ebron-Michel... és persze Geathers ott volt mindkét csapatban.

El se hittem a pontokat, már most elbuktam mindkét helyen a hetet.... fasza.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Imádom a csütörtöki meccseket 😕
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hunt megcsinálta, amit neki rendeltél, a punter miatt is szólnod kellett volna... 😊 Remélem, nem lesz nagy átszámolás...
somoskovig
Hm, hát ez így kicsit bosszantó, de a vasárnapi meccsek után már nem éltem bele magam a fordításba, úgyhogy könnyebb elfelejteni.

Azért az nem szép dolog, hogy Igornak lefeküdtél, ellenem meg így kapartál 😛
Jakehomer
Úgyis megkapod átszámolás után, előre látom...
Igor
Nem nyert, somos is kapott még két pontot.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
trading blockot beállítottam, van pár eladó WR többek között.
QB, DE és secondary playák érdekelnek.



több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Kár hogy nem most ér véget a bajnokság..... 😀



több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hunt megcsinálta, amit neki rendeltél, a punter miatt is szólnod kellett volna... 😊 Remélem, nem lesz nagy átszámolás...
somoskovig
Hm, hát ez így kicsit bosszantó, de a vasárnapi meccsek után már nem éltem bele magam a fordításba, úgyhogy könnyebb elfelejteni.

Azért az nem szép dolog, hogy Igornak lefeküdtél, ellenem meg így kapartál 😛
Jakehomer
Úgyis megkapod átszámolás után, előre látom...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hunt megcsinálta, amit neki rendeltél, a punter miatt is szólnod kellett volna... 😊 Remélem, nem lesz nagy átszámolás...
somoskovig
Hm, hát ez így kicsit bosszantó, de a vasárnapi meccsek után már nem éltem bele magam a fordításba, úgyhogy könnyebb elfelejteni.

Azért az nem szép dolog, hogy Igornak lefeküdtél, ellenem meg így kapartál 😛
Jakehomer
Hidd el, szívesebben csináltam volna fordítva... 😊

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hunt megcsinálta, amit neki rendeltél, a punter miatt is szólnod kellett volna... 😊 Remélem, nem lesz nagy átszámolás...
somoskovig
Hm, hát ez így kicsit bosszantó, de a vasárnapi meccsek után már nem éltem bele magam a fordításba, úgyhogy könnyebb elfelejteni.

Azért az nem szép dolog, hogy Igornak lefeküdtél, ellenem meg így kapartál 😛

Perception is reality.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Donald sackjeit még lenyeltem, de Luck is most hoz majdnem annyit, mint első három meccsen összesen 😛 Woodyard meg lehal a meccs elején, az -20 pont. Csodák csodájára még van némi esélyem ezek ellenére is
Jakehomer
Nálam csak Fournette és Fuller esett ki meccs közben, és lett egy mínusz pontos punterem... 😊 Plusz igazi barom vagyok, felszedtem Autry-t, de nem értem haza meccs előtt és így a padon maradt...

Mindenesetre 28 pont jelenleg vs. Hunt és a Denver punter, még az átszámolás is fontos lesz...
somoskovig
De ők nem az első drive-ban, ráadásul Fournette eleve sérült volt, nem is nagyon virgonckodott a meccsen, kockázatos volt a játszatása. Fuller meg így is hozott 10 pontot, azzal ne elégedetlenkedj 😊
Nálam is volt másik lehalás, bár Disslytől sokat nem vártam, de ő is már a meccs legelején out for the season.

Hunttól kell vagy 25 pont az elég esélytelen.
Jakehomer
Hunt megcsinálta, amit neki rendeltél, a punter miatt is szólnod kellett volna... 😊 Remélem, nem lesz nagy átszámolás...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 565 — Apu ökölbeszorított keze
elbenchelte magát Goffal 😊
Janek
Én is röhögtem. Ilyen nincs! Mindketten életük meccsét hozta kb.
Mudig23
Sima liba
Ket dolog biztos ha ellenem jatszol:
Lesz egy monster teljesitmeny avagy kettő
W

Mivel nem szeretem a NE-t ezert Hogant bent hagyom egyszer hozott pontot mikor padon volt...
Ugyanitt WR kerestetik

több mint 5 éve
Mudig23 81
elbenchelte magát Goffal 😊
Janek
Én is röhögtem. Ilyen nincs! Mindketten életük meccsét hozta kb.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Méretes zacsipacsi készülőben...
Remélem nem kezdődik mint pár éve, hogy bárki jött szembe 260+ pontott termelt ellenem és utána még közelébe sem került...
ThundersNFL
Hát ez azért nem azon múlt 😉 Még a 210-es átlagommal is vastagon meg lett volna, amit még az első heti (részben) tudatos gyalázat le is ront.
Viszont egy jó QB nem ártana, és Darius Leonard sérülése is aggodalomra ad okot...nem elég mély az LB posztom :/
clbass
Ha nálam is "normálisan" buzultak volna akkor erős X szaga lenne...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Donald sackjeit még lenyeltem, de Luck is most hoz majdnem annyit, mint első három meccsen összesen 😛 Woodyard meg lehal a meccs elején, az -20 pont. Csodák csodájára még van némi esélyem ezek ellenére is
Jakehomer
Nálam csak Fournette és Fuller esett ki meccs közben, és lett egy mínusz pontos punterem... 😊 Plusz igazi barom vagyok, felszedtem Autry-t, de nem értem haza meccs előtt és így a padon maradt...

Mindenesetre 28 pont jelenleg vs. Hunt és a Denver punter, még az átszámolás is fontos lesz...
somoskovig
De ők nem az első drive-ban, ráadásul Fournette eleve sérült volt, nem is nagyon virgonckodott a meccsen, kockázatos volt a játszatása. Fuller meg így is hozott 10 pontot, azzal ne elégedetlenkedj 😊
Nálam is volt másik lehalás, bár Disslytől sokat nem vártam, de ő is már a meccs legelején out for the season.

Hunttól kell vagy 25 pont az elég esélytelen.
Jakehomer
Fuller helyén Coutee összeszedett még 110 yardot, azt el tudtam volna viselni pluszban.

De az Autry elcseszés jobban fáj... 😀

Szerkesztette: somoskovig

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Donald sackjeit még lenyeltem, de Luck is most hoz majdnem annyit, mint első három meccsen összesen 😛 Woodyard meg lehal a meccs elején, az -20 pont. Csodák csodájára még van némi esélyem ezek ellenére is
Jakehomer
Nálam csak Fournette és Fuller esett ki meccs közben, és lett egy mínusz pontos punterem... 😊 Plusz igazi barom vagyok, felszedtem Autry-t, de nem értem haza meccs előtt és így a padon maradt...

Mindenesetre 28 pont jelenleg vs. Hunt és a Denver punter, még az átszámolás is fontos lesz...
somoskovig
De ők nem az első drive-ban, ráadásul Fournette eleve sérült volt, nem is nagyon virgonckodott a meccsen, kockázatos volt a játszatása. Fuller meg így is hozott 10 pontot, azzal ne elégedetlenkedj 😊
Nálam is volt másik lehalás, bár Disslytől sokat nem vártam, de ő is már a meccs legelején out for the season.

Hunttól kell vagy 25 pont az elég esélytelen.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
janos: a héten minden összejött kb nekem, neked meg pont nem.... az elmúlt két meccsen 250 pontos átlagot hoztál, hát pont jókor nem. ez a mázli!