bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kibaszás, hogy csak 4 RB lehet egyszerre rosteren, nehéz döntés volt Rawls és Darkwa között - nyilván Rawls fut majd ma 3 TD-t.
Jakehomer
mondjuk a mi futójátékunkra finoman szólva sem érdemes építeni.. aztán lehet, h épp ma változik a helyzet, de azért meglepő lenne
Szesze
Tudom, de Rawls is egy nagy nulla volt eddig, de szó szerint. És bár a Rams rush D idén nem az igazi, a Hawks ellen jól szoktak játszani, szóval még ez is inkább ellene szólt. A legvalószínűbb, hogy mindkettő szar lesz, talán ez lenne a legmegnyugtatóbb 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
Kibaszás, hogy csak 4 RB lehet egyszerre rosteren, nehéz döntés volt Rawls és Darkwa között - nyilván Rawls fut majd ma 3 TD-t.
Jakehomer
mondjuk a mi futójátékunkra finoman szólva sem érdemes építeni.. aztán lehet, h épp ma változik a helyzet, de azért meglepő lenne
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kibaszás, hogy csak 4 RB lehet egyszerre rosteren, nehéz döntés volt Rawls és Darkwa között - nyilván Rawls fut majd ma 3 TD-t.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
nekem jövő héttől lesz eladó QB-m (Siemian vagy Cutler)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nagyon szívesen megveszem bármelyiket, amelyik ténylegesen kezdő is lesz, de adni konkrétan nem tudok kit. Van pár sokat érő játékosom, őket nyilván nem mozgatom meg egy hétért, amúgy meg a csapat java pontok tekintetében általános esetben a kezdőmben sem lehetne.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki passzol nekem egy kubet erre a hetre, aki hoz 40 pontot? Akkor meg eselyem is lesz.
Stez
Truby eladó 😉
Janek
Emelek egy Cassellel 😀
(Rajna meg reménykedik a Mariota/Glennon duóval)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Valaki passzol nekem egy kubet erre a hetre, aki hoz 40 pontot? Akkor meg eselyem is lesz.
Stez
Truby eladó 😉

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki passzol nekem egy kubet erre a hetre, aki hoz 40 pontot? Akkor meg eselyem is lesz.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
brédi 40 pont alatt már nem rossz 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Felemas Tampas Evans-nap.
J. Evans kb 1. negyedben többet csinált, mint barmelyik safetym, barmelyik meccset az iden.. mondjuk aztán kb semmit, es M. Evanstol is sokkal többet vartam.. kettejuktol osszesen a 32 elmegy.
Igor
Mivel én draftoltam GM-gameben, Te meg leszóltad, nyilvánvaló volt, hogy ez lesz. 😊

Nálam jót tett az utolsó negyed, előtte volt valami 5 pontja Winstonnak, az csúnyán nézett ki... 😊
somoskovig
Kedvelem őt is amúgy.. de 1) szerintem reacheltél értem 2) bazz, hogy fért volna már el a keretembe GM-játékban... 😀

Itt viszont, 0 LB sor mögött, Pats ellen, ideális playnek tűnt.. be is jött. 😊


Amúgy van egy kérdésem... előre be lehet állítani keretet valahogy (értsd most a héten Week 6-re vagy 7-re), lesz sztem 1 v 2 hét, amikor nem fogok abszolút net közelben lenni.4-5 napig 😕

Próbáltam guglizni, de elvileg nem találtam megoldást (és ha jól láttam, nincs ilyen funkció... ami bosszantó lenne)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Felemas Tampas Evans-nap.
J. Evans kb 1. negyedben többet csinált, mint barmelyik safetym, barmelyik meccset az iden.. mondjuk aztán kb semmit, es M. Evanstol is sokkal többet vartam.. kettejuktol osszesen a 32 elmegy.
Igor
Mivel én draftoltam GM-gameben, Te meg leszóltad, nyilvánvaló volt, hogy ez lesz. 😊

Nálam jót tett az utolsó negyed, előtte volt valami 5 pontja Winstonnak, az csúnyán nézett ki... 😊

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jól bekezdtünk, 3 ember 3 pont a két csapatban összesen 😀
Göbi
Nálam az nyilvánvaló volt, hogy Rodgers nem fog sokat hozni Martin visszatérésével (mondjuk bíztam benne, hogy kicsit több carryt kap, de ez van), nem is tettem volna be, ha a két legjobb futóm nem egyszerre lenne bye weeken... De nézzük a jó oldalát, több gond nem lesz a futókkal bye miatt 😊

A cornereket viszont hétről hétre elcseszem, ez bosszant.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Felemas Tampas Evans-nap.
J. Evans kb 1. negyedben többet csinált, mint barmelyik safetym, barmelyik meccset az iden.. mondjuk aztán kb semmit, es M. Evanstol is sokkal többet vartam.. kettejuktol osszesen a 32 elmegy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Jól bekezdtünk, 3 ember 3 pont a két csapatban összesen 😀

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
ha még azelőtt waivereltem, hogy O-ról Q-ra váltottak volna a cserepadon lévő játékosaim és ezáltal elfogadta a rendszer a cserét, akkor a váltás után végbemegy a csere?
Szesze
EZ meg elég régi trükk, és többször is bevetettem (pl múlt héten) - de az egy hátránya, hogy elég rövid az időszak, amikor ezt meg lehet húzni/hamar be kell rakni a waiverigényeket.
Igor
Régebben én is csináltam már, de nem voltam benne biztos hogy még mindig működik és most nem fért bele, hogy kockáztassak. Persze így se váltottam meg a világot, de talán lett végre egy használható futóm. Egyébként nem látom olyan szarnak a csapatot, mint ahogy szerepel, de Reid és Luck visszatértésére nagyon nagy szükségem lenne, mert lassan megcsap a kiesés szele, ha így folytatom.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Elég erős volt az eheti waiverezés amúgy, kb senkit nem tudtam elhozni akit igazán akartam..
Igor
Dettó, ezért nem éri meg jól kezdeni a szezont 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ha még azelőtt waivereltem, hogy O-ról Q-ra váltottak volna a cserepadon lévő játékosaim és ezáltal elfogadta a rendszer a cserét, akkor a váltás után végbemegy a csere?
Szesze
EZ meg elég régi trükk, és többször is bevetettem (pl múlt héten) - de az egy hátránya, hogy elég rövid az időszak, amikor ezt meg lehet húzni/hamar be kell rakni a waiverigényeket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remek.. Hyde ellen jó nehéz lesz.

Elég erős volt az eheti waiverezés amúgy, kb senkit nem tudtam elhozni akit igazán akartam..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Trade köztem és clbass között.

Adom Hyde - RB kapom Smith - LB

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Igen de psszt 😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
ha még azelőtt waivereltem, hogy O-ról Q-ra váltottak volna a cserepadon lévő játékosaim és ezáltal elfogadta a rendszer a cserét, akkor a váltás után végbemegy a csere?
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Staff vagy Watson is eladó az LB-k mellett.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Az mekkora jófejség, hogy az eddig O-n lévő játékos a bye-week kezdetén átkerül Q-ba.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
eddig is szar voltam, most meg még jönnek a bye week-esek is a sérültek mellé.. mondjuk Atának is lesz "pár" hiányzója ahogy nézem 😊 jó lenne valahogy elindulni felfelé, aztán ha Luck visszatér az talán segít valamit
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Somos: Maxwell nem fog játszani a meccsen.. cseréld le, nem kell az ajándék 😊
Szesze
Most értem gép elé, úgyis olyan jól állok, simán belefér...
somoskovig
sajnos lehet, h tényleg simán belefér majd
Szesze
Persze, idén verhetetlen vagyok... 😊
somoskovig
mondtam én.. el vagyok átkozva idén
Szesze
Köszi, nem volt szép meccs, de legalább feliratkoztam a táblára. A trend legalább biztató, 153-189-205-216 pont sorban, ha az első heti borzalom nem lenne, akkor top 8 lennék szerzett pontokban, szóval még nem adom fel, hátha összeáll ez a foshalmaz valami szilárdabb termékké. 😊

Jöhet a bajnoki döntő visszavágója, az is kellemes kiesési rangadó lesz. 😊